Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.01.2022., 11:54   #1
Snaga mozga

Nedavno sam pročitao da je snaga mozga izmjerena iznosi 20 Watt-i a da je mozak moćan kao kompjuter veličine gradskog bloka kojeg bi napajala nuklearna elektrana. Ali radi pri vrlo maloj snazi napajanja.

Međutim mislim da ovo nije potpuno mjerodavno jer u iznimnom slučaju kada dolazi do oslobađanja Kundalini energije tada mozak postoje iluminiran čak do snage 33 Tera-Watta. Jer se može čuti visoko frekventni zvuk jačine poput tisuća Nijagarinih vodopada i osjetiti toplina na suptilnom nivou tisuće stepeni.

Čak su mnogi ljudi koji nisu pripremili nervni sistem različitim vježbama doživjeli opekline na različitim dijelovima tijela one ostaju otvorene i ne zarastaju. Kao da ih je opržila električna energija.

Poslije iluminacije mozga on i dalje nastavlja raditi u režimu visokog napajanja i snage visoko frekventni zvuk je i dalje prisutan ali ne toliko upečatljivo nego negdje u pozadini se čuje.
Sekhem is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2022., 15:43   #2
Zanimljivo.. a da li srce postaje iluminirano kundalini energijama? Pošto srce ima također pozamašan nervni sistem, a i srčano elektromagnetsko polje se proteže 4 metra radijus, ili tako nešta.
__________________
Sweat your prayers, dance your pain, and move on.
Iochannes` is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2022., 16:22   #3
Quote:
Iochannes` kaže: Pogledaj post
Zanimljivo.. a da li srce postaje iluminirano kundalini energijama? Pošto srce ima također pozamašan nervni sistem, a i srčano elektromagnetsko polje se proteže 4 metra radijus, ili tako nešta.
Vidio sam slike jedan čovjek objavio u njegovom slučaju nije pošlo dobro sa uzdizanjem Kundalini energije zadobio je opekline u području srčane Čakre. Krajnja destinacija je mozak mada energija teče kroz glavna energetska čvorišta (Čakre) kao i kroz 144000 nervnih kanala do mozga nadržavajući električnim impulsima toliko cjelokupan sistem da se ima osjećaj kao da si postao termonuklearni reaktor koliko se pulsirajuća vrelina osjeti.

Pri tome je toliko jak zvuk visoke frekvencije kao da se čitav univerzum Downloaduje unutar bića.

U ezoteričnim krugovima se previše mistificirajućim jezikom govori o svemu tome.
Sekhem is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2022., 00:35   #4
Kad je fiziologija pričišćena tada se tok kundalinija doživljava kao tok 'bez trenja'.

Osobno sam doživio to kao da imam termomenar u kralježnici gdje se kundalini dizao kao živa u termometru, lagno je klizio kroz sušumnu, središnji kanal.
Osjećao sam kako se polako diže i pomislio sam što će se dogoditi kad dođe do tjemena (sahasrare). Nije se ništa dogodilo. Jednostavno sam osjetio kako je dotakao tjeme glave i tu stao. Tako je otprilike i završilo.

Prvo iskustvo koje sam doživio godinama prije toga kod dizanja kundalinija je bilo ekstatično i neopisivo blaženstvo, onako kako ga yogiji opisuju. Kad vam se to dogodi ne možete vjerovati da vam se tako nešto dogodilo.
Poslije toga, sve do sad, imam iskustva da se ponekad budim u snovima i imam iskustvo anande/blaženstva. To iskustvo, kada se doživi u dubokom snu, doživljava se kao čisto blaženstvo u kojemu je svijest svjesna sama sebe i ne postoji ništa osim te svijesti. Spoznajete sebe kao vječnu svijest blaženstva (sat ćit ananda) koja je naša istinska priroda.

U tom stanju u mozgu doživljavate potpuni mir.
Neki i tumače da mozak predstavlja Šivu koji je Šivam Šantam Advaitam Čaturtam Manyante (Šiva je nepodijeljena tišina, stanje koje zovu četvrto /stanje svijesti/ turiya, transcendentalna svijest).
U tom stanju u mozgu se doživljava ta nepodijeljena (advaita) tišina koja je istinski Šiva.
Bagi9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2022., 13:58   #5
Quote:
Bagi9 kaže: Pogledaj post
U tom stanju u mozgu doživljavate potpuni mir.
Koliko dugo traje taj potpuni mir i kakav utjecaj ima na svakodnevni život?
Istiphul Amue is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2022., 19:59   #6
Ono zadnje što sam doživio je spoznaja jezgre u kojoj je sadržano Jastvo i eksploziju crne energije koja tvori crnu materiju koja je fudamet multiverzuma. Dakle postoji mnogo više od Šive koji je Transpersona, a to je Hari (Višnu) ako ćemo gledati po istočnjačkim predajama i terminologiji.
Sekhem is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2022., 11:54   #7
Interesantna su mi vasa iskustva.
Jednom mi se nesto spontano i nepoznato dogodilo.

Lezala sam na ledjima s jastucicem podignutim nogama bez jastuka pod glavom. Bila sam potpuno opustena bez neke namjere i ocekivanja.
U jednom trenutku sam osjetila kao da se kopija moga tijela izdvaja i uzdize izvan mene. Uplasila sam se, skocila s kreveta. I nikada vise nisam zauzela takvu pozu. Ali, taj jedinstveni osjecaj opustenosti i ugoda ostali su u sjecanju.
Dinka_777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2022., 14:15   #8
Quote:
Dinka_777 kaže: Pogledaj post
Interesantna su mi vasa iskustva.
Jednom mi se nesto spontano i nepoznato dogodilo.

Lezala sam na ledjima s jastucicem podignutim nogama bez jastuka pod glavom. Bila sam potpuno opustena bez neke namjere i ocekivanja.
U jednom trenutku sam osjetila kao da se kopija moga tijela izdvaja i uzdize izvan mene. Uplasila sam se, skocila s kreveta. I nikada vise nisam zauzela takvu pozu. Ali, taj jedinstveni osjecaj opustenosti i ugoda ostali su u sjecanju.
Vjerojatno je bio uvod u astralno putovanje, nemaju svi sposobnosti toga to se može očitati po linijama na dlanu iz mjesečevog brežuljka dijela dlana u kojem su zapisane informacije o tome.
Sekhem is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2022., 18:21   #9
Quote:
Sekhem kaže: Pogledaj post
Vjerojatno je bio uvod u astralno putovanje, nemaju svi sposobnosti toga to se može očitati po linijama na dlanu iz mjesečevog brežuljka dijela dlana u kojem su zapisane informacije o tome.
Sto bi konkretno znacio uvod u astralno putovanje, ako mozes objasniti.
Nije mi poznato kakve informacije su na dlanovima zapisane.
Dinka_777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2022., 13:37   #10
Quote:
Dinka_777 kaže: Pogledaj post
Sto bi konkretno znacio uvod u astralno putovanje, ako mozes objasniti.
Nije mi poznato kakve informacije su na dlanovima zapisane.
Konkretno znači da si doživjela početak odvajanja astralnog tijela od fizičkog da si još opušteno ležala doživjela bi iskustvo astralnog putovanja.

Po određenim linijama na dlanovima se može znat da li imaš neke urođene sposobnosti okultna (Skrivena) nauka koja se sa tim bavi zove se Palmistry.

Evo ti slika ja ove linije imam i na lijevom i desnom dlanu nešto više izraženije na lijevom.

Sekhem is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2022., 14:04   #11
Od svake gluposti je moguće napraviti model, a da nema veze s vezom.
Istiphul Amue is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2022., 12:02   #12
Quote:
Sekhem kaže: Pogledaj post
Konkretno znači da si doživjela početak odvajanja astralnog tijela od fizičkog da si još opušteno ležala doživjela bi iskustvo astralnog putovanja.

Po određenim linijama na dlanovima se može znat da li imaš neke urođene sposobnosti okultna (Skrivena) nauka koja se sa tim bavi zove se Palmistry.

Evo ti slika ja ove linije imam i na lijevom i desnom dlanu nešto više izraženije na lijevom.

Mene zanima sto bi se dogodilo da sam ostala jos u opustenom stanju?
Automatski bi se "resetirala" ili bi morala nesto poduzeti?
S vise informacija bi svjesno pokusala ponoviti iskustvo koje je bilo potpuno spontano.
Ove linije imam na oba dlana, samo ne tako usko slozene, nego siroko.
Prema izjavama ljudi s kojima sam spontano dosla u kontakt, rekli su mi da imam zavidno urodjene potencijale na kojima bi trebala poraditi, sto sam opet interpretirala kao kompliment, a ne istinu.
Imala sam neka iskustva, sto svi oni tumace kao iznimne talente, dok sam tu subjektivnog misljenja.
Razgovori su se vodili s osobom koja se bavi hiromantijom, te mi je napravila analizu oba dlana kako bi mi dala vise informacija s namjerom razuvjeravanja moje skepticnosti.
Drugi razgovor sam vodila s osobom koja ima sposobnost citanja pomocu slike. Ponekad suradjuje u trazenju nestalih osoba ili dijagnozi bolesti, koju klasicna medicina ne moze dijagnosticirati.
I treci razgovor sam vodila s osobom koja je u jednom zivotnom razdoblju pocela gubiti vid, da bi na kraju potpuno oslijepila.
Veoma interesantan duhovni razvoj nakon tragicnog dogadjaja.
Nakon sto je oslijepila, otvorio se unutarnji vid. Osjeca i vidi prosjecnom covjeku skrivene energije.
http://www.ivanmodrusan.com/
Ne treba ih mijesati. Postoje dvojica.
https://em-linija.hr/o-meni/
Dinka_777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2023., 19:45   #13
Zanimljivo film koji je izašao 2014 zove se "Lucy" polu akcija polu Science Fiction kao i mnogi drugi Holywood filmovi sadrži dijelove istine. U filmu je iscenirano kako poticajem droge koja ulazi u tjelesni sistem kao atomsko gorivo izaziva proširenja moždanih kapaciteta sve do 100% kada glavna uloga postaje kosmički super kompjuter samim time se rasprostranjuje kosmosom kao Bog. Kada se policajac koji je upucao glavnog negativca pita gdje je nestala Lucy stiže mu poruka na mobitelu "Ja se nalazim u svemu".
Sekhem is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2023., 09:18   #14
Meni jedan od najomiljenijih filmova. gledao sam ga nekoliko puta.
slavke1976 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:19.