Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo > Radno, socijalno i obiteljsko pravo

Radno, socijalno i obiteljsko pravo Ugovori o radu i radni odnos, mirovinsko, zdravstveno, alimentacija, brak i razvod, posvojenje, skrbništvo, roditeljska skrb i dr.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.10.2022., 14:48   #1
Bolovanje -komisija

Pozdrav,
Prošle godine u 5.mj operirala sam vratnu kralježnicu C5-C7. U 9.mj vratila sam se na posao i zaista bila bolje. Nakon nekog vremena sjedećeg posla opet mi se sve to upalilo itd.
Neurokirurg me šalje opet na stacionarnu terapiju koju mi HZZO ne odobri i dobijem običnu fizikalnu u istoj ustanovi (40 km dalje od mjesta gdje zivim). 4.7 mi kreće terapija od 10 dana pa kontrola pa 15 dana pa kontrola.....i jos uvijek sam na terapijama. Imam i dalje bolove ali manje nego u pocetku terapije, prisutno trnjenje ruku i vrata.I sada me zove doktor opće prakse da moram na komisiju? Šta sada? Mogu li oni meni ukinuti bolovanje? Imam sve nalaze, čekam još kontrolni MR vratne i onda pregled liječnika.
__________________
Iz jednog pogleda, ja doznajem sve, Zbog jednog dodira i to ubija me;Ljubav se rodila i odvela te u neke tudje i nemirne al sretnije ruke....
skalari is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2022., 22:54   #2
Mogu.


Čekanje MR nije indikacija za produženje bolovanja.

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk
__________________
Post nubila Phoebus.
Zikomid is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:49.