Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2008., 13:55   #81
malo ovo izvlacim iz naftalina ali me bas zanima Tince u kojoj si Zajednici?
pliz posalji mi na PM

2 nina-zg - knjiga se zove "Revolucija u medicini" i mozes ju nabaviti za vrijeme sata Zajednice na stolu sa knjigama..

2 lola7 - i mene zanima..

2 juzni - u vezi cega?
pitaj pa ce netko odgovoriti.. ja cu prvi ukoliko je pitanje nije provokativno ili potrebno dokazivanju..
Ozy999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 19:23   #82
Bruno Groening

Dali je tko iz ovog foruma cuo za ovog covjeka ili mozda cak pripada krugu njegovih projatelja?

http://www.bruno-groening.org/bivsa-...nogroening.htm


lijep pozdrav
ornit
ornit is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 04:52   #83
Quote:
ornit kaže: Pogledaj post
Dali je tko iz ovog foruma cuo za ovog covjeka ili mozda cak pripada krugu njegovih projatelja?

http://www.bruno-groening.org/bivsa-...nogroening.htm
Gledao sam "Na rubu znanosti" o njemu.
Alan_SP is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 11:51   #84
Quote:
Alan_SP kaže: Pogledaj post
Gledao sam "Na rubu znanosti" o njemu.
Kakvi su tvoji utisci?
ornit is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2009., 02:01   #85
Quote:
ornit kaže: Pogledaj post
Kakvi su tvoji utisci?
Iskreno, fascinantni. Ma, vec to sto su ga zabranjivali i proganjali je dovoljan dokaz. Kad smo kod toga, cuo sam i za druge vrlo fascinantne slucajeve o lijecenju i to cak dobro dokumentirane. Ovo sto se tice B. Groeninga sigurno ne moze skoditi, a i stvar da treba doci do promjene u zivotu da bi se ozdravilo zvuci logicno, pa samim tim, drzi vodu.

Iako mi nije jasno kako je njegovo pojavljivanje zaista djelovalo i omogucilo da ljudi ozdrave (jednostavno se "ukazivao" ljudima, koji su ga cekali okupljeni), cinjenica je da je djelovalo. A cak i vjerovanje u njegovu pomoc djeluje i danas. Sto je isto fascinantno.
Alan_SP is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2009., 02:57   #86
Mislim da se uclanim u club prijatelja Bruna Groeninga, postoji udruga u Hrvatskoj, u Zagrebu, Splitu i Osjeku.
Na njihovim predavanjima cu moci saznati nesto vise.
Interesantno je, oni se sire po cjelom svjetu.

pozdrav
ornit
ornit is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2009., 04:41   #87
Quote:
ornit kaže: Pogledaj post
Mislim da se uclanim u club prijatelja Bruna Groeninga, postoji udruga u Hrvatskoj, u Zagrebu, Splitu i Osjeku.
Na njihovim predavanjima cu moci saznati nesto vise.
Interesantno je, oni se sire po cjelom svjetu.
Ne vidim da ista lose iz toga moze proizici. On je definitivno bio pozitivna osoba koja je htjela pomoci drugima, a koliko sam cuo, i dalje to uspijeva, cak i kad vise nije fizicki medu nama.
Alan_SP is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2009., 19:20   #88
Smile bok

Quote:
ornit kaže: Pogledaj post
Dali je tko iz ovog foruma cuo za ovog covjeka ili mozda cak pripada krugu njegovih projatelja?

http://www.bruno-groening.org/bivsa-...nogroening.htm


lijep pozdrav
ornit
LAW-YOY is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2009., 19:28   #89
Krug prijatelja Brune Groeninga djeluje u cijeloj Hrvatskoj ,,ne budi lakovjeran uvjeri se"
Svakom preporučam da dođe na uvodno predavanje a uskoro su i filmovi o djelovanju i
životu Brune Greoninga .Tri sam godine u krugu sve se promjenilo na bolje za sve nove
nema obaveza upisnine najvažnija je ,,slobodna volja"
LAW-YOY is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2009., 20:32   #90
a što to ima bruno na vratu?
odraslodijete is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2009., 16:04   #91
Bruno Groening

Štovani Forumaši,
Pozvani ste svi, za dobrobit svoju i dragih osoba:

Ne budite lakovjerni, uvjerite se sami.
__________________
Veliki je Bruno Groening
Bruno-G is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2010., 13:46   #92
24.04.- dakle slijedeći tjedan ima predavanje u Zagrebu. Zanima me da li je , s obzirom da se svi tekstovi koje sam pročitala o tim predavanjima vežu na vjeru i Boga nužno biti vjernik ili djeluje pozitivno i na nas koji to nismo?
malalasica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2010., 18:10   #93
2 malalasica:jest da je ovo samo moje skromno misljenje al mislim da je bitno samo da si otvoren prema dobru,da sebi i drugima zelis dobro i da se zelis rijestit sveg loseg sto te muci... ne vjerujem da na vratima pise ATEISTIMA ULAZ ZABRANJEN(pregledavamo religijske clanske iskaznice)itd.

...uostalom sta je njih briga jesi vjernik il ne...ako ides na zajednice ides tamo zbog SEBE ne zbog njih...
hexx is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 13:25   #94
Quote:
malalasica kaže: Pogledaj post
24.04.- dakle slijedeći tjedan ima predavanje u Zagrebu. Zanima me da li je , s obzirom da se svi tekstovi koje sam pročitala o tim predavanjima vežu na vjeru i Boga nužno biti vjernik ili djeluje pozitivno i na nas koji to nismo?
Bio sam u NJ na jedom druženju i nisam baš primjetio da je Bruno ikad preferirao neku Vjeru ili Religiju. Čovjek spominje uvijek samo vjeru sa malim v, dakle vjeruj u to da liječi ta Božja energija. I spominje da bi se generalno trebali držati izvornoga Isusova učenja, koji opet nema veze s nikakvom Vjerom ili Religijom, tako dugo dok ga Kršćani nisu uveli u svoj registar, isto kao što i Bog nema apsolutno nikakve veze s nijednom našom sitnom zemaljskom Vjerom ili Religijom...
Miješaju se pojmovi... Proučavajte, odgovori su svugdje, "u nama samima"!
__________________
Uzmite zdravlje u svoje ruke, jer je vaše i pripada samo vama i nedajte ga više nikome !!
deacon is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 16:17   #95
Ja nisam vjernica ali dosta dugo sam bila u Krugu.....još uvijek vjerujem u ono što je on govorio i da postoji nešto. Izašla sam iz Kruga jer mi se činilo da naša voditeljica u nekim stvarima malo više zabrijava....ali vjerujem u Brunu, ono što je on predstavljao i još uvijek predstavlja kao i u neke druge ličnosti, prošlosti i sadašnjosti....kojih je jako malo.
Potpuno se slažem sa zadnjim postom.
tince is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2010., 13:59   #96
Kod karizmatika kakav je bio Bruno.G je malo stvari objašnjeno. Koliko sam čitao on "djeluje " na principu Brace sa Srebrenjaka. Pojavi se i nekim ljudima bude bolje, lakše, što ja znam. Pitanje je koliko se realno ljudi izliječi njegovim prisustvom. Ne trebaju mi znanstveni dokazi, već dokazi, uvjerenja osoba koje vjeruju u iscjeljenja i koja su to vidjela, doživjela.

Ne treba mi rekla-kazala dokaz već svjedočenja osoba koje su stvarno doživjele nekakvu promjenu, dao bog iscjeljenje.
Zašto je takvih ljudi malo na forumu. Ne zanimaju me prepucavanja samoprozvanih znanstvenika sa samoprozvanim forumskim iscjeliteljima.

Hvala.
Okolosam is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2010., 22:50   #97
bruno

Quote:
Okolosam kaže: Pogledaj post
Kod karizmatika kakav je bio Bruno.G je malo stvari objašnjeno. Koliko sam čitao on "djeluje " na principu Brace sa Srebrenjaka. Pojavi se i nekim ljudima bude bolje, lakše, što ja znam. Pitanje je koliko se realno ljudi izliječi njegovim prisustvom. Ne trebaju mi znanstveni dokazi, već dokazi, uvjerenja osoba koje vjeruju u iscjeljenja i koja su to vidjela, doživjela.

Ne treba mi rekla-kazala dokaz već svjedočenja osoba koje su stvarno doživjele nekakvu promjenu, dao bog iscjeljenje.
Zašto je takvih ljudi malo na forumu. Ne zanimaju me prepucavanja samoprozvanih znanstvenika sa samoprozvanim forumskim iscjeliteljima.

Hvala.
JA TI MOGU SVJEDOCITI,JER SAM SAMA DOZIJELA OSJETILA.POKUSAJ KRENUTI I TI, VJERUJ I IMAJ POVJERENJA RIJECI SU BRUNE NADAM SE DA SI SHVATILA TE RIJECI
nili is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 09.11.2010., 08:58   #98
Bio sam voditelj te zajednice i pobjegao...

Evo moga svjedočanstva o toj zajednici i preporučujem svakome da se makne otamo što prije to bolje jer je to čisto idolopoklonstvo, a idol je Bruno, mrtav čovjek kojemu se moli, a Bogu se dolazi samo po Isusu.

Kako objasniti čudesna iscjeljenja koja se tu događaju? Evo kako. Još u doba Evanđelja, prorokovano je da će se u posljednja vremena pojaviti lažni proroci koji će činiti čudesa i sve to piše u Bibliji.

Jedna stvar mi je najopipljivija u vezi tog čovjeka da je lažan, a to je, kad je rekao da će doći i pomoći i kada ne bude živ, a jedini je Isus koji to može jer jedino On živ i tijelom i dušom i duhom i jedini ima ovlast na zemlji djelovati u dobre svrhe i to piše u Djelima apo. 2:14 i 1. Timoteju 2:5

Puno toga bi se moglo još reći i na kraju, reći ću da Bruno nije bio zao čovjek i želio je dobro, ali, ili je zastranio ili je bio zaveden i nije slušao Boga i Njegove se Riječi držao jer ako nekome pomažemo, a ne dajemo Ocu slavu jedino u Isusovo ime, možeo biti sigurni da smo zastranili jer Otaac ima samo jednog Sina i jedini je dao život za nas, a ne Bruno niti itko drugi.

Link na moje svjedočanstvo:

http://www.rijeczivota.hr/novost/art...azi/?tx_ttnews[pointer214]=2&tx_ttnews[backPid]=1&cHash=4691abf5df
__________________
Nanovo sam rođen od Boga da bi bio pobjednik i svjedok Isusov, a pobjedništvo mi je nasljedstvo Njegovo.
JUŽNI is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 19:21   #99
Quote:
Ozy999 kaže: Pogledaj post

moje ime je Ozren, nisam nekakav e-mail spammer niti reklama vec prava osoba.

Svako dobro!
Ozrene hvala ti na prekrasnoj priči...stvarno si me dirnuo i taman sam slušao glazbu iz filma Brune,mojoj djevojci majka je teško oboljela od tumora koji je nakon 2 šugave operacije "klasične medicine" još više se proširio...nakon samo JEDNOG posjeta žene iz udruge,njena majka se automatski osjećala 5 puta pozitivnije i bolje a tzv. doktori su joj odredili samo 2 mjeseca života,ovo je moja priča i susret s Brunom koji je bio toliko dirljiv i izvantijelesno prekrasan,samo sam ti se htio jakooo puno zahvaliti na prekrasnoj priči i želim ti svako dobro u životu a normalla i ostale wanna be sketpike ignoriraj...vidjet ćemo kome će se okrenuti kada dođe "njihovo" vrijeme...klasičnoj ili "alternativnoj" medicini i offtopic...htio sam reći da sam otvorio ponovno account samo zbog tebe,jer nisam si mogao pomoći a da ovako nešto prekrasno ne prokomentiram,sebe smatram ateistom,ne deklariram se tako ali se smatram ali još kao klinac čvrsto sam vjerovao u postojanje energije,bez suvišne filozofije...vjerovao sam u čistu energiju i što je fizički i znanstveno dokazano, vjerujem naravno ,još uvijek,da se ta energija pozitivna ili negativna vrlo lako može izobličiti ili prenijeti i to je prekrasno nešto u svakom pogledu,Brunu doživljavam individualno i veliko mu hvala...smatram ga jednim od najvećih izvora pozitivne energije koji je ikad postojao. Respect Ozrene i puno hvala.A ja čvrsto vjerujem da,uskoro,majka moje djevojke...bit će bolje,fizički,milijun puta svaka ti čast! P.S. na neki od normall-ovih postova sam htio odgovoriti sa kontra pitanjem...tko je sretniji? "mi"? ili ona gladna djeca Afrike koji neznaju što je to novac i samo imaju alternativnu medicinu koja ih liječi...baš mi se gadi taj arogantni normall..no dobro neću sad.Oprostite što sam se raspisao...hvala svima i svako dobro.
CrazyDictator23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2012., 19:48   #100
Quote:
normall kaže: Pogledaj post
čitao sam o mom imenjaku dosta, uvijek je govorio da ne liječi on nego bog itd. no čitao sam i izjave bolesnika koji su rekli da sada i sam Bruno na predavanjima liječi.

može, npr. ja ti mogu garantirati da ću izlječiti 99,9% bolesnika s akutnim (gnojni iskašljaj) bronhitisom u roku 15 dana i to antibioticima.

ništa novo, to medicina odavno zna.

bolest je prirodna pojava i nema veze s religijskim tumačenjima.
ovo što sam ti boldao posebno zapamti.
što je s djecom na onkologiji koja umiru, koje su ona imala negativne misli, odsustvo od boga , loša djela.
sada mi možeš početi lupati o djelima njihovih roditelja, pa djedova, pa karmi.....


i bolje ti je da ne pišeš jer zaista nisi kompetentan
otkuda ti ideja sa je bolest prirodna pojava.bolest je rijetkost ,dapače nema je u prirodi. bolest hara među ljudima ,životinjama koje oni drže i usjevima odnosno biljnom svijetu koji uzgaja.l
piturf is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:12.