Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.10.2009., 08:17   #1
Infarkt

neznam vise gdje da pisem pa pitam vas. mama mi je prekjucer imala infarkt i bilo je gadno. ugrusak se navodno odvojio od tumora koji nitko do sada nije vidio ,a bila je na potpunom sistematskom prije par mjeseci. no, srce joj je jako i stabilno ali nemogu ljeciti infarkt kako spada jer ljekovi za srce pobijaju one za tumor i sada sve ceka i stoji. cekaju da se probudi da ju skinu sa respiratora. jucer nas je pogledala i stisnula ruku ali ne budi se potpuno . trebam sve kontakte koje znate bilo koji bioenergeticar ili bilo sto! mama je vjerovala u alternativu, radila yogu i reiki . bilo kakvi ljekovi su iskljuceni jer je na intenzivnoj jedinici znaci mora biti na daljinu. molim vas hitno je! nije bitno da li je iz hrvatske ili druge zemlje. molim vas da mi javite ili na mob 0915413284 ili tu. provjeravati cu koliko mogu!

hvala vam unaprijed!
capoeira-zagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2009., 09:43   #2
Možda mogu pomoći ali sam trenutno u sloveniji.Možeš me nazvati na 0038641834045.Pozdrav!
Brankoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2009., 13:49   #3
Možda je bitno za napomenuti da ne smijete miješati razne metode bioenergetskog liječenja. U suprotnom može doći do poništenja pozitivnih rezultata neke od terapija, ili do pogoršanja simptoma bolesti.

Pošto je situacija osjetljiva i najmanja pogreška može završiti fatalno, preporućio bih vam metodu po Zdenku Domančiću. Jer u takvim slučajevima nije dovoljno samo kanaliziranje energije (reiki i sl. metode), nego i još neki drugi zahvati.

Zadnje uređivanje ashwinikumaras : 30.10.2009. at 14:04.
ashwinikumaras is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2009., 19:19   #4
ja sam sestra od Capoeire..
Hvala na savjetima, nismo baš upućene u sve ovo, mama je više ali sada nam, nažalost, nije u stanju reći koga kontaktirati i gdje...
Kako razlikovati vrste liječenja? Dosta ljudi nam je ponudilo pomoć i hvala im ali kako da znamo kome se obratiti da ne bi došlo do spomenutih kontraefekata?
Palo nam je na pamet da bi mogao biti takav kontraefekt, ali zaista nismo sigurne odakle krenuti..čule smo za Domančića ali ga sad do ponedeljka ne možemo dobiti (jedino ako netko ima privatni broj).
Puno hvala na pomoći..
GoodGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2009., 20:25   #5
Quote:
GoodGirl kaže: Pogledaj post
Kako razlikovati vrste liječenja? Dosta ljudi nam je ponudilo pomoć i hvala im ali kako da znamo kome se obratiti da ne bi došlo do spomenutih kontraefekata?
Palo nam je na pamet da bi mogao biti takav kontraefekt, ali zaista nismo .
Vrsta bioenergetskog liječenja ima mnogo, ali možemo ih podjeliti u dvije osnovne skupine:
1. metode koje kanaliziraju energiju sa/bez upotrebe raznih simbola

2.metode koje uz to što kanaliziraju energiju bave se i raznim zahvatima na ljudskoj auri (energetskom i ostalim suptilnim tijelima). I manipuliraju sa ljudskim biopotencijalom na način da ga balansiraju (uzimajuči i dodavajuči energiju u pojedini dio tijela po potrebi).

U ovu drugu metodu spada i ona po Zdenku Domančiću. Zašto bih vam ja preporučio baš tu metodu? Zato što ako se samo dodaje energija u tijelo njenim kanaliziranjem može doći do katastrofe. Jer bolest ili poremećaj može biti uzrokovan suviškom nakupljene energije u nekom organu. Ako mu mi još dodajemo energije u takvom zasićenom energetskom stanju, tada organ dovodimo do kolapsa. Moramo veoma dobro poznavati pojedinu bolest da bi mogli znati o kojem se slučaju tu radi, manjku ili višku energije.

Ova metoda je tako koncipirana da se tijekom tretmana odmah uoči o kojem je slučaju riječ, i sukladno tome se terapija prilagođava novonastaloj situaciji. Zato je trenutno ova metoda najsigurnija i najkvalitetnija na svijetu kao standardizirana i ima dokazive rezultate u vidu medicnskih nalaza pacijenata.

Naravno, nije svemoguća kao niti jedna postojeća metoda liječenja...
ashwinikumaras is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2009., 20:48   #6
ok. sada nam je malo jasnije. ali ako netko radi isto kao dumancic mogu oboje pomagati? da li imate koji drugi broj osimo onog na netu? dolazi vikend,a nama su minute bitne!

hvala neizmjerno!
capoeira-zagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2009., 18:07   #7
Uzet će ti pare, a ništa konkretno neće napraviti. Stoga ih se s pravom može smatrati šarlatanima i varalicama, iako oni toga nisu svjesni.

Svatko od nas karmički ima put koji mora odraditi. Kad se aktivira, uistinu je bolan, katastrofičan, ali je neizbježan jer je posljedica uzimanja svjetlosne energije koja nije valjano primijenjena.

Tim putem i sama moraš proći, kao i svatko od nas.
Petljati se u tuđe sudbinske tokove i pokušati ih odgoditi jedan je od najvećih zločina, jer ONI SE MORAJU JEDNOM ODRADITI, nema druge.
Oni koji to pokušavaju promijeniti, a nazivaju se iscjeliteljima, dio te energije preuzimaju na sebe i poput virusa tretiraju na sljedeće pacijente.

Stoga pusti da svatko odradi svoje, a varalicama, koje nisu svjesne da su to što jesu, pusti neka žive u svom umišljanju da pomažu drugima. Oni ne pomažu nikome, općenito gledano svima odmažu i našu kolektivnu svjetsku karmu čine još težom i tragičnijom. Vrlo je malo alternativaca koji znaju u čemu je problem i kako se pravilno postaviti. Ovi na eksi-pres koji ti se nude jer rastu kao gljive ispod kiše su, vjeruj mi, druga ili čak treća liga iscjeliteljstva, varalice u punom smislu riječi, u čemu upravo prednjače kršćanski šarlatani pod protekcijom popova i zločinačke crnomagijske institucije Crkve.
Helder is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2009., 18:20   #8
Quote:
capoeira-zagreb kaže: Pogledaj post
ok. sada nam je malo jasnije. ali ako netko radi isto kao dumancic mogu oboje pomagati?

hvala neizmjerno!
Nema potrebe za više terapeuta. Terapeut će znati koliko i kada je potrebno raditi tretmane, i na koji način. Samo što prije krenite sa terapijom, jer vrijeme na žalost ne čeka nikoga...

Sretno
ashwinikumaras is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2009., 20:06   #9
VIZIJE nakon infarkta

Vidjeh temu 'posljednji dani života' i hvala Bogu, to nije ono što me muči ali je dosta slično...Naime, moja je mama prije nešto više od tjedan dana imala infarkt i nekoliko reanimacija (plus još neke komplikacije- našli su joj neke izrasline na glavi ali još ne znaju što je i čekaju magnetnu). E sad, skinuli su je sa respiratora prije dva dana i, iako nas je gledala sasvim svjesno, nije povezano pričala, seki i meni je pričala nepovezano, o stvarima koje vidi u sobi (kojih nije bilo), pažnju bi uspjela zadržati na nekih par minuta ali onda bi se ponovo izgubila...danas je već bila bolje i mnogo svjesnija i mogla je pratiti razgovor ali se brzo umarala..moje pitanje jest- liječnici su nam rekli da se to dešava pacijentima koji su dugo na respiratoru i pod sedativima (jer nije moga primati druge lijekove zbog kontraindikacija- srce-glava), pa me zanimaju vaša iskustva iz takvih ili sličnih situacija. Moram spomenuti da su joj sve vitalne funkcije u redu i da su liječnici rekli da izraslina na mozgu ne pritišće ništa bitno- normalno miče rukama, nogama, izgovara riječi...
GoodGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 10:06   #10
hvala vam svima na podrsci ! kako ste bili uz nas sa savjetima tako vam zelim prenjeti sto i kako se odvija. mama je puno bolje, jede, pocela je hodati i svaki dan radi velike napretke. u kucne posjete nam dolazi gospodja Fiolic koja ju ljeci po domancicevoj metodi . sada smo prosli 4 udarna termina i idemo dalje. mama osjeca promjene i smatram da joj to uvelike pomaze. krece uskoro na zracenje i treba ojacati imunositem koliko je moguce. nadamo se da ce kombinacija bioenergije i kemoterapije + stosta drugo,a najvise vjera, pomoci da to zaustavimo ako ne i izljecimo!

hvala vam svima na pomoci i ako imate jos kakav savjet rado cemo ga primiti!
capoeira-zagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 11:44   #11
Quote:
capoeira-zagreb kaže: Pogledaj post
"ako imate jos kakav savjet rado cemo ga primiti!"
Baš mi je drago što ti je majci bolje, vjerujem da će se tako i nastaviti Ono što bih još preporučio uz bioterapiju jest da majka izostavi sve namirnice životinjskog porijekla (meso, mljeko, jaja, ribe).
ashwinikumaras is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 14:45   #12
Quote:
capoeira-zagreb kaže: Pogledaj post
. . .sada smo prosli 4 udarna termina i idemo dalje. mama osjeca promjene i smatram da joj to uvelike pomaze. krece uskoro na zracenje i treba ojacati imunositem koliko je moguce. nadamo se da ce kombinacija bioenergije i kemoterapije + stosta drugo,a najvise vjera, pomoci da to zaustavimo ako ne i izljecimo! . . .
Nemam se pravo miješati u ničije odluke o načinu i metodama liječenja, ali ljudi koji o zračenju i kemoterapiji nešto znaju, kažu da to izaziva više štete nego koristi. Pročitaj npr. knjigu "Kemoterapija liječi rak i Zemlja je ravna ploča" od Lothar Hirneise.
A kombinacija kemoterapije i bioenergije ne ide zajedno jer kemoterapija smanjuje imunitet organizma a bioenergija mu povećava imunitet.
vjekos30 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:35.