Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.01.2010., 17:12   #41
nemojte se ljutiti ali meni to izgleda kao totalna glupost..nova moda.
Mislim da ne služi ničemu više ni manje nego normalan biciklić..
__________________
milo moje
moja volja is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2010., 17:24   #42
idealna stvar za razvijanje ravnoteze...
moze se voziti od dvije godine
jako brzo se svlada voznja
a poslije samo sjednu na bicikl s pedalama i voze
mi imamo drveni nije original like a bike ali smo svi zadovoljni
najbolja stvar definitivno
smeđa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2010., 17:41   #43
Quote:
moja volja kaže: Pogledaj post
nemojte se ljutiti ali meni to izgleda kao totalna glupost..nova moda.
Mislim da ne služi ničemu više ni manje nego normalan biciklić..
Meni se čini da se bolje uči održavanje ravnoteže. Vidim da su neki skidali pedale običnom bicikliću, ja se tog nisam sjetila, pa sam platila dvaput istu stvar (tj. djedovi i bake). Mislim da se ovako brže nauči voziti bic nego pomoću pomoćnih kotača, ali nije sada niti važno naučiti što prije. Kako kojem djetetu odgovara.
stihaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2010., 20:56   #44
Ja kada sam vidjela reklamu isto mi je palo na pamet da je jeftinije kupiti bicikl obični i skinuti pedale

Efekt je isti, a više novčića u kasici prasici
Lois is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2010., 21:20   #45
Meni osobno taj "bicikl" liči na preseravanje
winnerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2010., 21:21   #46
Quote:
lehaha kaže: Pogledaj post
Nama se to čini zgodno, samo ne vidim razlog zakaj bi trebalo toliko koštati, a nema ni pedale . O kočnici gratis ne bih...
Je, bas fora izgleda ali ne kuzim poantu. Kaj fali obicnom biciklicu? To mi izgleda kao da ti prodaju auto bez motora i reklamiraju da ces super smrsavit gurajuci ga.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2010., 21:57   #47
Ja sam nedavno vidjela u centru grada jedno manje dijete, mislim da je bio dečkić od jedno najviše 4 godine na takvom biciklu. Čini mi se da je mali uživao na takvom biciklu. Jedino što je nekako uglavnom vozio u nekim krugovima. Bio je izrazito spretan na tom drvenom biciklu i nije izgledalo da mu uopće smeta da nema pedale taj bicikl. Makar mislim da to ipak nije bicikl za vožnju na malo dulje relacije. Za oko kuće je sasvim dobar, kao i za to da manje dijete nauči održavati ravnotežu koja će poslije dobro doći kada odraste i prijeđe na običan veliki bicikl.
prilika is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2010., 22:01   #48
Mi imamo like a bike, dobili ga na poklon od obitelji Decker iz Zagreba koja je koliko ja znam i jedini distributer za likeabike u Hrvatskoj.
Radi se o sljedećem, moja mala je već prešla šestu godinu i nikako nismo uspjeli naučiti voziti običan bicikl sa pomočnim kotačima.
Napominjem da je mala rođena sa dijagnozom sindrom Down, ali unatoć tome mislim da bi bio koristan i za vašu djecu, samo bi vjerojatno prije savladali vožnju. Za nju je likeabike genijalna stvar. Najprije treba savladati ravnotežu, zatim mogu juriti do mile volje i nije opasno kao što je netko napisao, jer je savršene konstrukcije i nema šanse da se dijete ozljedi na njemu. A što se pak tiće uništavanja cipelica, pa najjednostavnije je obuti neke stare koje nije šteta i problem riješen. Ne znam kako funkcionira kad na "običnom" biciklu skinete pedale jer nismo probali, ali tko može kupiti ja svakako preporučam likeabike.
Ne mislim da je riječ o preseravanju ako netko kupi svome dijetetu takav bicikl, naprotiv, ja kad budem imala drugo dijete svakako ću mu kupiti onaj mini likeabike jer ovaj koji imamo je midi likeabike.
www.likeabike.hr

Moja mala ga vozi i unutra te sam uvjerena da će do proljeća usavršiti vožnju na njemu a onda krećemo van u nove pobjede.

http://i48.tinypic.com/317dumx.jpg Moja mala na likeabike
http://i50.tinypic.com/52yu6u.jpg Naš likeabike
__________________
AlbOOm
mura is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2010., 22:08   #49
Mura već sam ti jednom napisala, ali moram opet

PREKRASNA JE!!!!!
stihaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2010., 22:15   #50
Quote:
mura kaže: Pogledaj post
Ne mislim da je riječ o preseravanju ako netko kupi svome dijetetu

mi bumo ga definitivno kupili, sad mi je reko mm da ga je vidio u bipi na akciji još prije. čini mi se idealnim poklonom za 2. ročkas. al to je još daleko.
blablica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2010., 23:31   #51
Quote:
stihaa kaže: Pogledaj post
Mura već sam ti jednom napisala, ali moram opet

PREKRASNA JE!!!!!
__________________
AlbOOm
mura is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2010., 23:54   #52
Meni se svidja, iako ajde, malo pari na preseravanje, ali vjerujem da cemo to malom uzet, tj. kupit ce mu baka iz svabije, al cu ju trazit da ne kupuje novi nego polovni, platit ce ga i vise nego upola manje...Mene jedino muci hoce li on to htjeti koristiti, jer obicnoj guralici ne zeli ni prismrdit
zaskia is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2010., 23:54   #53
a koja je razlika između ovih modela u prvom i drugom redu? osim ovog prvog, to vidim
http://www.likeabike.hr/MODELI_L_a_B.html
ana:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2010., 23:56   #54
meni je ovaj bajk super...
mislim da cemo ga kupiti kad za to dodje vrijeme...
i pitala sam fizioterapeuta s kojim vjezbamo za njega i rekla je da je to odlicno za razvoj...
Leptiric is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2010., 01:06   #55
Quote:
ana81 kaže: Pogledaj post
a koja je razlika između ovih modela u prvom i drugom redu? osim ovog prvog, to vidim
http://www.likeabike.hr/MODELI_L_a_B.html
svaki je različit i poseban na svoj način...
mini je za najmanje bebače (sjedalo na visini od 27-36 cm), maxi za velike (sjedalo na visini od 47-56 cm ) , wing (sjedalo na visini 33-41 cm + oslonac za noge) spoky nema drvene kotače već od legure , mountain ima stražnji blatobran, midi je za djecu od 5-9 godina (sjedalo na visini od 45-67 cm) razlikuju se po kotačima, po dodatku za nogice, blatobranu ali naglašavam najvažnije je od koliko do koliko kg se mogu djeca vozit na njima te od koliko do koliko cm se može podesiti sjedalo, ostalo su nijanse, ali i prilagođavanje za teren gdje mislite da će se vaše dijete najviše voziti nije za zanemariti kad se već može birati .
Pošto cijena nije "niska" svakako vrijedi dobro proučiti svaki od modela i izabrati koji najviše odgovara Vašem dijetetu.
Iz vlastitog iskustva još jednom naglašavam da je likeabike fakat odlična stvar i preporučam ga svakom tko ga može i želi kupiti svome dijetetu.
__________________
AlbOOm

Zadnje uređivanje mura : 10.01.2010. at 01:24.
mura is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2010., 04:02   #56
Quote:
Leptiric kaže: Pogledaj post
meni je ovaj bajk super...
mislim da cemo ga kupiti kad za to dodje vrijeme...
i pitala sam fizioterapeuta s kojim vjezbamo za njega i rekla je da je to odlicno za razvoj...
prosvijetli me....razvoj čega?

Šta se klinci nebi mogli gurat vlastitim nogama i na jefninijoj bicikli? P kupiš običnu i skineš pedale

I još kad netko kaže da se djeca voze na tome meni to ne izgleda kao vožnja, to je g u r a nj e
Tina st is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2010., 10:32   #57
like a bike i ride a bike su ipak dvije različite vrste i mislim da nebi trebali to miješati
__________________
H. 29.08.2007. - L. 12.03.2011.
blond lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2010., 11:21   #58
Mi imamo like a bike, bebo ga je dobio za 1-vi rockas. Ja sam tad prvi put vidjela nest takvog. Dobili smo ga od frenda koji je opicen na bicikle
uglavnom, bebo se voli voziti na njemu, iako se jos sam nezna. Cak mu ni noge ne dodu do poda, ali uz nasu pomic uziva!
Sad smi 14 mj stari, a cini mi se da ce tek iduce proljece(s 2,5 g poceti koristiti taj bajk kak spada), a do onda...
A bajk je super
__________________
sunce je zasjalo 29.10.2008.
rapadajz is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2010., 12:48   #59
Super mi je to.Nemislim da je preseravanje...da imam love rado bi to kupila svom djecaku....
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2010., 13:57   #60
Nisam stiga komentirat ranije, definitivno ekonomičnija varijanta je kupit običan bicikl i skinut pedale.

Mene je u startu zanimala više informacija iz "dječijeg kuta gledanja", u stilu da li se oni najmanji snalaze, da li često padaju, gdje se vozite (oko kuće/zgrade), kako se malci zaustavljaju, vidim da neki imaju kočnice, a ne znam baš da djete od 14 mj. zna stisnut kad treba, jedva da zna upravljat volanom, a i to je upitno...
Strah me ceste i izlijetanja, a nemam baš ogromno dvorište za vježbanje, a u stanu nema mjesta.
__________________
Fuck it!
8472 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:12.