Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.09.2013., 15:24   #1
Stalno vidim iste brojeve..

U snu,kad god pogledam na sat,bilo gdje,probudim se uvijek u isto vrijeme i pogledam na sat i iuvjek je 3:33... Tako i kada idem negdje,stalno me ti brojevi prate...
problemisamotak is offline  
Old 23.09.2013., 04:34   #2
Mislim da si nesvjesno programirao svoj um da uočava te brojeve. Mozak procesira 400 milijardi bitova u sekundi, ali mi smo svjesni samo 2000 bitova. Sve ostalo ostaje u našoj podsvijesti, ali se također može koristiti. Imao sam i ja iskustva s time - namjernih i nenamjernih.
__________________
Od sreće do uspjeha - savjeti i inspiracija za bolji život
zoki89 is offline  
Old 23.09.2013., 11:40   #3
http://sacredscribesangelnumbers.blo...x-numbers.html

Na ovoj stranici možete naći značenja tih brojeva koji se ponavljaju.

Znači kada vidite neki broj, promotrite situaciju u kojoj ste i misli koje su vam prošle kroz glavu tren kada ste vidli brojeve, pa napravite korelaciju s tim što piše na stranici.

Skepticima mogu samo reči da pokušaju biti objektivni prema vlastitoj stvarnosti koju doživljavaju pa da vide sami. Jer ako je misao "to ne može biti" autoritet, onda je pitanje koje si trebamo postaviti: Kako misao može biti autoritet nad stvarnosti koja je oko nas?
__________________
worldbridger is offline  
Old 23.09.2013., 11:53   #4
Quote:
problemisamotak kaže: Pogledaj post
U snu,kad god pogledam na sat,bilo gdje,probudim se uvijek u isto vrijeme i pogledam na sat i iuvjek je 3:33... Tako i kada idem negdje,stalno me ti brojevi prate...


to ti znaci da imas previse vremena u zivotu kad stignes razmisljat o tome
logoff is offline  
Old 29.09.2013., 19:35   #5
Poravnanje

Quote:
problemisamotak kaže: Pogledaj post
U snu,kad god pogledam na sat,bilo gdje,probudim se uvijek u isto vrijeme i pogledam na sat i iuvjek je 3:33... Tako i kada idem negdje,stalno me ti brojevi prate...
Meni se najčešće pojavljuju 11:11, dok i svi ostali tipa 14:14, 12:12, 18:18, 22:22 itd...

Malo se udubi više u numerologiju, ali super je to da ti se događa jer to znači da se tvoj život jako lijepo poravnava sa općim uzačašćem kompletnog Planeta na višu frekvenciju...

Ti brojevi nam više služe kao nit vodilja da u na određenom području trebamo više djelovati ili smo nešto na tom istom području odradili...

Recimo 11:11 je novi početak, ali u zbroju je 22, što je najsvetiji broj jer označava stvaranje...

Trice mislim da su komunikacija... evo ako ima neki stručni numerolog ovdje molim više objašnjenja oko svih brojeva...

Tnx
__________________
Zažmiri, budi prazan od svega i strpljivo promatraj unutrašnjost samoga sebe... Tamo su svi odgovori koje tražiš... :)
MyGoldenAura is offline  
Old 01.10.2013., 21:17   #6
meni se stalno događaju brojevi 13 i 53....sad ih viđam sve više i više...sad nije da se zamaram previše,al me to nekako baš zanima ima li to neko značenje?
kodo is offline  
Old 04.10.2013., 20:19   #7
Quote:
zoki89 kaže: Pogledaj post
Mislim da si nesvjesno programirao svoj um da uočava te brojeve. Mozak procesira 400 milijardi bitova u sekundi, ali mi smo svjesni samo 2000 bitova. Sve ostalo ostaje u našoj podsvijesti, ali se također može koristiti. Imao sam i ja iskustva s time - namjernih i nenamjernih.
...Slažem se s tobom. Iako se u ovom našem svijetu može dogoditi da ti brojevi koje dotični svugdje vidi imaju i nekakvi smisao, odnosno poruke, i da mu netko zapravo želi nešto reći.
__________________
Ianus Christius je urednik i autor web stranice za promociju kreativnosti, samospoznaje i kritičkog načina razmišljanja.

***više na https://www.facebook.com/libertasnova/
ianusc is offline  
Old 17.05.2016., 01:00   #8
Već danima vidim broj 33 ili 333... Doslovno me taj broj prati i postala sam paranoična jer sam pročitala dosta loša značenja o tome. Zanima me jel zna netko zašto je to tako? Zašto mi se to dešava?
Prije je bio broj 11 ili 111 sada ne može proć dan a da ne vidim ili ne čujem o broju 33.
Jel to na kraju krajeva obična glupost ili ipak ima značenje?
Naravno molila bih da se odgovori ne svode na kojekakvu sprdnju.
Lost-soul is offline  
Old 17.05.2016., 09:37   #9
Quote:
Lost-soul kaže: Pogledaj post
Već danima vidim broj 33 ili 333... Doslovno me taj broj prati i postala sam paranoična jer sam pročitala dosta loša značenja o tome. Zanima me jel zna netko zašto je to tako? Zašto mi se to dešava?
Prije je bio broj 11 ili 111 sada ne može proć dan a da ne vidim ili ne čujem o broju 33.
Jel to na kraju krajeva obična glupost ili ipak ima značenje?
Naravno molila bih da se odgovori ne svode na kojekakvu sprdnju.
vidiš ih zato što ocito više obracaš pažnju na njih
simbolika 3,33,333 itd nije ništa loše vec upravo suprotno...
ukratko receno, nju možeš tumaciti i vezati uz onu "više srece neg pameti"
zato ne brini vec uživaj jer ako nešto i zabrljaš, u konacnici ishod za tebe. ce biti pozitivan
inace, kad tražiš znacenje bilo kojeg simbola, preskaci stranice koje određeni simbol prikazuju u negativnom kontekstu...jer svrha simbola nije ustrašiti nekog vec mu dati smjernice...
tanita is offline  
Old 17.05.2016., 10:55   #10
11:11 ili 1:11 jako često..
old-soul80 is offline  
Old 17.05.2016., 12:03   #11
Quote:
old-soul80 kaže: Pogledaj post
11:11 ili 1:11 jako često..
traume iz skole
__________________
Surya Namaskar
Vatra14 is offline  
Old 17.05.2016., 12:25   #12
Quote:
Vatra14 kaže: Pogledaj post
traume iz skole
može biti..

baš si zločest
old-soul80 is offline  
Old 17.05.2016., 12:28   #13
Quote:
old-soul80 kaže: Pogledaj post
može biti..

baš si zločest
old-soul 80

postova 8800

a znas sta je jedinica, SVE, The One...trazi te, cuvaj se
__________________
Surya Namaskar
Vatra14 is offline  
Old 17.05.2016., 12:58   #14
Quote:
Vatra14 kaže: Pogledaj post
old-soul 80

postova 8800

a znas sta je jedinica, SVE, The One...trazi te, cuvaj se
Znači pokoravam cijeli svemir uskoro
Ali sada sam si malo sjebao taj okrugli broj ovim postom
old-soul80 is offline  
Old 17.05.2016., 13:25   #15
Quote:
old-soul80 kaže: Pogledaj post
Znači pokoravam cijeli svemir uskoro
Ali sada sam si malo sjebao taj okrugli broj ovim postom
posto nis nije slucajno, a promjena je jedino sta je stalno, da malo pojasnimo situaciju.

procitao sam sta si napisao na oslobađanju lj b

ides iz vjecnosti (8) u nista (0) .

nemoj onako negativno o 'uobicajenoj svakodnevici', sve ima svoj razlog i svrhu, vidi i ljudske gluposti, uvjetovanost drustva.. kao nesto dobro, pa stizes do Sebe (1)

sve je to dio Jednog
__________________
Surya Namaskar

Zadnje uređivanje Vatra14 : 17.05.2016. at 13:51.
Vatra14 is offline  
Old 17.05.2016., 14:04   #16
Quote:
Vatra14 kaže: Pogledaj post
posto nis nije slucajno, a promjena je jedino sta je stalno, da malo pojasnimo situaciju.

procitao sam sta si napisao na oslobađanju lj b

ides iz vjecnosti (8) u nista (0) .

nemoj onako negativno o 'uobicajenoj svakodnevici', sve ima svoj razlog i svrhu, vidi i ljudske gluposti, uvjetovanost drustva.. kao nesto dobro, pa stizes do Sebe (1)

sve je to dio Jednog
Pa ja prihvaćam da evoluciji treba vremena, ali kako je svijet sve manji, sve se brže razvija, što čekamo? Još par svjetskih ratova? Meni svejedno jer znam da mogu mijenjati samo sebe, a ne i druge, no mogu možda utjecati pozitivno upravo tako da mijenjam sebe. Sve počinje u mislima.
old-soul80 is offline  
Old 17.05.2016., 14:18   #17
Tema je za alternativu, mislim cak da tamo i postoji nesto slicno
Beljki is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:22.