Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.07.2016., 16:20   #21
Quote:
Angry Bird kaže: Pogledaj post
ovo nije u svim školama isto. napominjem zato da ne bi netko otišao pa kupio jer je pročitao na forumu.
u nekim školama može bilo kakva majica i bilo kakve hlače.

istina..bitno da je sportski odjeven...a ne ono da dođu u haljinice ili čizmice za vrijeme tzk-a
Tena789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2016., 16:26   #22
Quote:
enigmatic kaže: Pogledaj post
Okvirni popis:
Tempere,paleta,čaša,kistovi za tempere,vodene boje,kistovi za vodene boje,pastele, glinamol,plastelin,ljepilo,škarice, bojice,flomasteri,krpica za brisanje kistova,neka pregača ili stara majica. Za tjelesni tenisice, bijela majica kratkih rukava, plave kratke hlače(dečki), tajice(cure).od bilježnica crtančice,pisanka a,pisanka b, matematika 1.
Moj je koristio dvije crtančice,brzo su počeli sa pisankama. To sve ovisi od učiteljice.najviše je kroz godinu potrošio pisanki A.
To je od prilike to. Ja sam prošle god kad su bili popusti u konzumu/intersparu i slično kupovala taj pribor za likovni. Dobro je da u pernici imaju škarice (kupila u ofertisimi,cca 10kn) i malo ljepilo. Dosta su ljepili neke isprintane zadatke u bilježnice,obavijesti u informativku. Za likovni sam mu kupila veće ljepilo. Pribor za likovni je bio u kutiji od cipela i cijelu godinu u školi.

Poslano sa mog SM-J500FN koristeći Tapatalk
potpisujem
u početku je dobro da ima za HJ,PID crtančicu...ako to traži učit.EJ i vjeroučitelj onda isto. za MAT bilj.za geometriju i mat 1.

e da isto pisanka a je za tiskana slova
pisanka b za pisana slova stoga im prvo vrijeme def.ne treba
Tena789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2016., 08:43   #23
Quote:
Twinmama kaže: Pogledaj post
ja baš mislim da je ima u mulleru.... bar kod mene na zapadu



ja odustala od papuča......kaže mi frendica ajde nemoj sramotiti dijecu nitko kod nas u školi ne nosi papuče

da nose ja bi im uzela ljetne froddo.... froddo mi imaju cijeli vrtički staž i izrazito sam s njima zadovoljna....

plosnati kistovi su im za tempere oni okrugli za vodene

inače draga kako tvoji twinsi
ja ih nisam imala najmjeru sramotit, ali stvarno ne znam kaj da uzmem, jer tensice ne mogu (tak bar kažu) , ovak neke sad imaju u vrtiću i takve sam im eventualno misla uzet http://shop.ivancica.hr/proizvod/6247/ . A momci idu u školu , već
__________________
♥ ♥
Xen@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2016., 09:54   #24
Quote:
Xen@ kaže: Pogledaj post
ja ih nisam imala najmjeru sramotit, ali stvarno ne znam kaj da uzmem, jer tensice ne mogu (tak bar kažu) , ovak neke sad imaju u vrtiću i takve sam im eventualno misla uzet http://shop.ivancica.hr/proizvod/6247/ . A momci idu u školu , već

u našoj školi svi nose papuče pogotvo djeca od 1-4.r.ovakve i sl.tome.
stariji raz.isto samo što oni to vuku pa im fora,ako slučajno imaju vezice onda su poluodvezane i sl.
Tena789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2016., 12:22   #25
e pa da, baš sam ti to htjela predložiti.
a ako si u zagrebu ili okolici (ili još bolje u zagorju) odi u roses u sv. križu začretje, tamo u frodu imaš takvih papuča po 100 kuna. anatomske su i prozračne a to je valjda najvažnije.
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2016., 13:29   #26
Quote:
Angry Bird kaže: Pogledaj post
e pa da, baš sam ti to htjela predložiti.
a ako si u zagrebu ili okolici (ili još bolje u zagorju) odi u roses u sv. križu začretje, tamo u frodu imaš takvih papuča po 100 kuna. anatomske su i prozračne a to je valjda najvažnije.
jesam u zg-u sam, a u začretju budu neki čudni modeli, ove još nisam vidla,meni se čine skroz ok, sad dal ći ih sramotit ne znam
__________________
♥ ♥
Xen@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2016., 13:50   #27
ma gle necete ih sramotiti ako svi nose papuće.... kod nas očito nitko.....svi u tenkama koje odmah sluze i za tzk......
a dobro.... bum našla neke
__________________
L&I 17. 12. 2009.
Twinmama is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2016., 22:40   #28
Quote:
Tena789 kaže: Pogledaj post
potpisujem
u početku je dobro da ima za HJ,PID crtančicu...ako to traži učit.EJ i vjeroučitelj onda isto. za MAT bilj.za geometriju i mat 1.

e da isto pisanka a je za tiskana slova
pisanka b za pisana slova stoga im prvo vrijeme def.ne treba
ne kupovati unaprijed pisanke jer svaka učiteljica odlučuje za sebe koje trebaju...neke pišu u crtančicu a neki u pisanku A a čula sam da neki i u pisanku B...mi uvijek imamo roditeljski sastanak na prvi dan škole i tada dobijemo točan popis šta treba...
__________________
H. 29.08.2007. - L. 12.03.2011.
blond lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2016., 22:57   #29
Quote:
Twinmama kaže: Pogledaj post
nama su rekli da tenisice mogu imati iste i za školu i za tjelesni.....ali isto se dvoumim..... moji su isto na produženom boravku - usaftat ce se cijeli dan u tome samo.....

ja bi isto nešto prozracnije , platnene mi ne dolaze u obzir jer se to bude raspalo (pogotovu startasice - odlučili šefovi na poslu da mi nosimo startasice..... moje a i od nekih kolegica su se raspale nakon 3 mjeseca...... žali bože novaca..... a i nisu preudobne.....dosta su me noge boljele od dana provedenog u njima.....
a neke skole su i imale akcije, da svi ucenici nabave startasice...meni se to bas cinilo fora projekt. kupujmo hrvatsko, malcice uniformirano (nema ovih dilema hoce li se sramotit), i pristojne cijene.
ovo prvi put cujem da se nekome raspadaju nakon 3mj
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2016., 08:07   #30
Mi smo kupili i papuce i tenisice, na kraju je nosila samo tenisice pa cu to i ove godine kupiti. Neke lagane prozracne za trcanje. Startasice i sl tenisice ne brojim ni u udobno ni prozracno.
proab is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2016., 08:45   #31
Quote:
nosorog kaže: Pogledaj post
a neke skole su i imale akcije, da svi ucenici nabave startasice...meni se to bas cinilo fora projekt. kupujmo hrvatsko, malcice uniformirano (nema ovih dilema hoce li se sramotit), i pristojne cijene.
ovo prvi put cujem da se nekome raspadaju nakon 3mj
Da eto. 8 meni i kolegicama. Realno dnevno provedem u njima 6-8 sati.
Neznam ni ja. Nisam ocekivala da ce se raspasti/ppderati. Mene su bas razocarale tako ds definitivno nisu moj izbor
__________________
L&I 17. 12. 2009.
Twinmama is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2016., 00:47   #32
Sto je s torbama? Mame koje imaju iskustvo! Evo moj hoće dinosaurusa i to onu step by step 1300 kn 😨😨😨😨 wtf...imali to gdje jeftinije? Također mu se sviđa i jedna na pauka 450kn.... meni to sve slično. ..na što moramo pazit

Tnxxx
lina1li is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2016., 01:34   #33
Quote:
lina1li kaže: Pogledaj post
Sto je s torbama? Mame koje imaju iskustvo! Evo moj hoće dinosaurusa i to onu step by step 1300 kn 😨😨😨😨 wtf...imali to gdje jeftinije? Također mu se sviđa i jedna na pauka 450kn.... meni to sve slično. ..na što moramo pazit

Tnxxx
ovdje imaš temu o školskim torbama. vjerujem kako ćeš tamo naći ono kaj te zanima.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2016., 17:35   #34
Ne znam dal već postoji tema, Jel kupujete radni stol svojim prvašićima i oni kojima djeca već idu u školu, da li su bolji s ladicama ili s policama?
__________________
gledam te dok spavaš,slušam kako dišeš...
daca87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2016., 18:27   #35
Quote:
daca87 kaže: Pogledaj post
Ne znam dal već postoji tema, Jel kupujete radni stol svojim prvašićima i oni kojima djeca već idu u školu, da li su bolji s ladicama ili s policama?
moja je bez obzira na radni stol, na pocetku zadacu pisala u kuhinji jer je morala sve rašititi a, iskreno i meni je to pisanje u kuhinji više odgovaralo jer sam mogla istodobno kuhati rucak i kontrolirati šta piše... radni stol u njenoj sobi bio joj je zanimljiv samo dok je nešto neobavezno crtkarala...
tako da je možda bolje vidjeti s klincem što bi on.

šta se tice radnog stola,oboje je o.k, ladica ili polica, ovisno što više preferiraš, koliko opcenito imaš mjesta za knjige i pribor... i dal su police/ladice dovoljno velike da na ili u njima može držati ono što je potrebno...samo je važno da je dovoljno velik da si oni sve mogu raširiti
tanita is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2016., 18:38   #36
Quote:
daca87 kaže: Pogledaj post
Ne znam dal već postoji tema, Jel kupujete radni stol svojim prvašićima i oni kojima djeca već idu u školu, da li su bolji s ladicama ili s policama?
Mi nasoj nismo kupili, radila je na blagavaonskom stolu cijele godine. Nije nam falio
proab is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2016., 18:44   #37
Moj malac isto ima stol u svojoj sobi,
ali zanemarivo malo na njemu radi zadaće... Ili u blagovaoni ili za malim stolićem u boravku :-)
__________________
Život je ono što se događa dok ti planiraš
gwendolynD is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2016., 19:51   #38
Moja zadaće zasad piše u boravku tako da minimalno piše doma nešto za školu, ali kad piše radi na stolu u dnevnom boravku (zajednički dugačak stol sa dva radna mjesta). Ima i u svojoj sobi radni stol, nikad na sjedne za njega (taj boink ide nama kaj smo nadobudno mislili da će tamo crtat, pisat i sl.)
nightfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2016., 10:54   #39
Mi smo sve kupili osim knjiga..njih ce dobiti..torbu smo uzeli hello kitty 250kn..radni stol dobili..i evo zavrsili joj sobu,moci ce otpocetka imati svoj mir..

Poslano sa mog Lenovo A2010-a koristeći Tapatalk
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2016., 16:20   #40
Gdje ima tih kratkih hlacica u crvenoj boji (za tjelesni), a da nije online kupovina?
__________________
“In the small matters trust the mind, in the large ones the heart.”
Lovecat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:12.