Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 21.05.2017., 07:52   #21
No, dobro, i sama sam napomenula da sam navela previše ekstreman primjer.
Evo umjerenijeg, ali preslatkog primjera.

Kolegici s posla sam dala kompliment za bluzu. Ona je odgovorila da je to prastara bluza iz studentskih dana i potom mi ispričala njenu priču. Dok je još bila na početku veze sa današnjim mužem ušli su zajedno u jedan dućan i nju je ta bluza impresionirala. Međutim, dečku se nikako nije sviđala. Toliko mu je bila odbojna da nije želio da je kupi. Odustala je od kupnje teška srca jer joj je bilo glupo da nosi nešto što je njemu odbojno. Sutradan, kada ju je posjetio donio joj je tu bluzu na poklon. Očito je razmišljao i bilo mu je žao načina na koji je postupio. Taj čovjek i dan danas, nakon 14 godina što su zajedno, ispunjava svaku njezinu želju. Doduše, već 10-ak godina ima i primanja koja mu to omogućuju.

Neki ovdje smatraju da se tako ponaša samo neki inferioran lik koji se boji da će izgubiti ženu koju ima.

Čovjek o kojem ovdje pričam je primjernog izgleda, obrazovanja, karaktera i već duže vrijeme je na direktorskoj poziciji. I dalje se trudi oko svoje žene kao da je jedina žena na svijetu (realno, zar ti i nije jedina bitna osoba na svijetu ona sa kojom živiš?). Ona je 3 godine mlađa od njega, a upoznali su se dok su oboje bili studenti.

Zadnje uređivanje -Marija : 21.05.2017. at 08:07.
-Marija is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:25.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger