Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.06.2017., 00:45   #1
Question Potpuna usamljenost - što činiti?

Pozdrav,

evo mene muči ova stvar navedena u naslovu, pa me zanimalo da li ima još sličnih ljudi kao ja.

Evo da malo sebe opišem, ja trenutno živim u Zg i nemam trenutno uopće prijatelja osim jednog s kojim se viđam jednom ili dvaput u godinu dana, tako da sam 99.9% vremena sam samcat, najviše bih volio imat neku curu koju bih volio kao i ona mene. Da se razumijemo, ja sebe itekako volim, da ne volim ne bi me bilo sad na ovom svijetu! Trenutno tražim posao u 3D umjetnostima i grafičkom dizajnu... i da, trenutno imam 24 godine i djevac sam.

No bit ove teme je da vas pitam što vi mislite kako se riješit te negativne energije što sam sam?

I nemojte mi govorit da izlazim van ili da se više upetljavam među ljude. Mislim ovo zadnje je istina i trebao bih to no ja ne znam gdje, treba mi bar jedan prijatelj kojeg bih našao na netu s kojim bih dalje gradio i širio daljnje odnose i prijateljstva!



Očekujem da budem popljuvan do bola, no AJDE PLJUJTE AKO MORATE, ja sam ovo radio da vidim da li ima onih koji će bit pametniji i pametno odgovorit.
FilipWoggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 01:17   #2
Quote:
FilipWoggy kaže: Pogledaj post
No bit ove teme je da vas pitam što vi mislite kako se riješit te negativne energije što sam sam?
Drkaj, svaki dan bar tri puta

I kud bas Woggy u nicku? Dovodis mi nick na los glas
Wogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 01:59   #3
Neće tu baš dobit neki pametan savjet i stvarno se nema šta pametno za napisat. Ja ti jedino mogu savjetovat npr. da kreneš u teretanu i da tamo budeš redovno. Napravit ćeš dvije pozitivne stvari: izgradit ćeš tijelo i upoznat ćeš dosta ljudi (ako nisi asocijalan). Ja sam u teretani upoznao hrpu ljudi (i muških i ženskih). Nemoj ići u neke velike šminkerske teretane gdje ide tisuće ljudi, nego u neke manje. Tu većinom bude ista ekipa i vremenom se svi upoznate
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 02:06   #4
sjesti plakat pa kad to ne upali lec i umrijet.
Colospa Retard is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 04:56   #5
Quote:
FilipWoggy kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

evo mene muči ova stvar navedena u naslovu, pa me zanimalo da li ima još sličnih ljudi kao ja.

Evo da malo sebe opišem, ja trenutno živim u Zg i nemam trenutno uopće prijatelja osim jednog s kojim se viđam jednom ili dvaput u godinu dana, tako da sam 99.9% vremena sam samcat, najviše bih volio imat neku curu koju bih volio kao i ona mene. Da se razumijemo, ja sebe itekako volim, da ne volim ne bi me bilo sad na ovom svijetu! Trenutno tražim posao u 3D umjetnostima i grafičkom dizajnu... i da, trenutno imam 24 godine i djevac sam.

No bit ove teme je da vas pitam što vi mislite kako se riješit te negativne energije što sam sam?

I nemojte mi govorit da izlazim van ili da se više upetljavam među ljude. Mislim ovo zadnje je istina i trebao bih to no ja ne znam gdje, treba mi bar jedan prijatelj kojeg bih našao na netu s kojim bih dalje gradio i širio daljnje odnose i prijateljstva!



Očekujem da budem popljuvan do bola, no AJDE PLJUJTE AKO MORATE, ja sam ovo radio da vidim da li ima onih koji će bit pametniji i pametno odgovorit.

Mijenjaj sve sto mozes pod hitno.
__________________
Ucite dico.
Surround is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 07:19   #6
Quote:
FilipWoggy kaže: Pogledaj post
.... ja trenutno živim u Zg i nemam trenutno uopće prijatelja ..... Trenutno tražim posao u 3D ....., trenutno imam 24 godine i djevac sam.......
Sve ti je to trenutno!:klap:
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 08:09   #7
u Zg je fkt teško bit djevac, ovdje žene ako šta bar daju šansu većini... al vidim po tom kako pišeš da neš još dugo jebat
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 08:11   #8
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Neće tu baš dobit neki pametan savjet i stvarno se nema šta pametno za napisat. Ja ti jedino mogu savjetovat npr. da kreneš u teretanu i da tamo budeš redovno. Napravit ćeš dvije pozitivne stvari: izgradit ćeš tijelo i upoznat ćeš dosta ljudi (ako nisi asocijalan). Ja sam u teretani upoznao hrpu ljudi (i muških i ženskih). Nemoj ići u neke velike šminkerske teretane gdje ide tisuće ljudi, nego u neke manje. Tu većinom bude ista ekipa i vremenom se svi upoznate
ima li šta gore od atmosfere male kvartovske teretane... bolje da drka doma nego upoznaje tu ekipu
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 09:04   #9
Quote:
FilipWoggy kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

evo mene muči ova stvar navedena u naslovu, pa me zanimalo da li ima još sličnih ljudi kao ja.

Evo da malo sebe opišem, ja trenutno živim u Zg i nemam trenutno uopće prijatelja osim jednog s kojim se viđam jednom ili dvaput u godinu dana, tako da sam 99.9% vremena sam samcat, najviše bih volio imat neku curu koju bih volio kao i ona mene. Da se razumijemo, ja sebe itekako volim, da ne volim ne bi me bilo sad na ovom svijetu! Trenutno tražim posao u 3D umjetnostima i grafičkom dizajnu... i da, trenutno imam 24 godine i djevac sam.

No bit ove teme je da vas pitam što vi mislite kako se riješit te negativne energije što sam sam?

I nemojte mi govorit da izlazim van ili da se više upetljavam među ljude. Mislim ovo zadnje je istina i trebao bih to no ja ne znam gdje, treba mi bar jedan prijatelj kojeg bih našao na netu s kojim bih dalje gradio i širio daljnje odnose i prijateljstva!



Očekujem da budem popljuvan do bola, no AJDE PLJUJTE AKO MORATE, ja sam ovo radio da vidim da li ima onih koji će bit pametniji i pametno odgovorit.
Pa ljudi najcesce prijatelje sticu tokom skolovanja (osnovna skola,srednja skola,fakultet) i to onda obicno postaju prijatelji (ili bar poznanici) za ceo zivot.......neki prijatelji se sticu i na poslu,mada redje.......tako da ti je u svakom slucaju imperativ da pronadjes posao,mozda ces sa njim naci i prijatelje?

Da li imas neke srodnike,rodjake,bracu,sestre?.......mozda bi se sa njima mogao druziti,pa i pronaci neku devojku......imas neki hobi?.....mozda bi i uz pomoc tog hobija mogao da upoznas nove ljude...

Vecini ljudi tvoja situacija deluje neverovatna i smesna,ali ne sumnjam da ti nije lako.....na kraj krajeva,ako ti ne uspe da pronadjes prijatelje,pokusaj nauciti voleti tu tvoju samocu i uzivati u njoj (koliko je to moguce)........mozda ti i to sad zvuci neverovatno i ne razmisljas o tome,ali kada si sam ceo svet imas samo za sebe i mozes raditi sta god ti padne na pamet,bez osude,zabrane partner(ke),okoline itd,itd...

E,i pade mi na pamet,da li si vernik?.....ako jesi,slobodno posecuj cesto crkvu tokom bogosluzenja,i tamo mozes upoznati dosta dobrih,postenih i moralnih ljudi....
Zrakomlatski is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 09:40   #10
Pa na koji nacin mislis naci drustvo ako ne ides medju ljude?
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 10:23   #11
prvo sto mi pada na pamet je da si nabavis psa...ili nekokg kucnog ljubimca ako si ljubitelj zivotinja..olaksat ce ti vrijeme koje provodis usamljen a i povecava se mogucnost da ces susresti nekog u svakodnevnoj setnji s psom

ili ako imas neki hobi u slobodno vrijeme se usredotoci na njega i tko zna mozda tim putem stupis u kontakt s drugim ljudima i među njima nađes dobrog priljatelja ili nesto vise
ja sam primjerice prije skupljao postanske marke i stvarno upoznao mnogo ljudi kojima je to strast i stekao prijatelje...

e sad posto mi malo cudno zvuci da nemas nikoga pa cak ni nekog iz skolskih dana jer kao sto je dolje napomentuo tamo se vecinom nađu ljudi s kojima ostanes dobar na dulje staze pa ako imas srece i citav zivot,mozda imas neki problem na psiholoskoj bazi..ne znam
ernest hali is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 10:30   #12
Ionak će mu 80% tih prijatelja otići u Irsku ili Njemačku prije ili kasnije.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 10:40   #13
Ako ne zelis mijenjati sebe, svoj nacin razmisljanja i ponajvise ponasanja, tesko da ce se ista promijeniti. Covjek je drustveno bice, naravno da zelis drustvo i prijatelje. Ali sto cinis da ih steknes i zadrzis? Velis ne zelis ici medu ljude. Pa kako ces ih onda naci?
Cega se bojis? Imas li neki problem sa egom, samopouzdanjem, komunikacijom...? Sto te koci?
NightDive is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 10:43   #14
Quote:
FilipWoggy kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

evo mene muči ova stvar navedena u naslovu, pa me zanimalo da li ima još sličnih ljudi kao ja.

Evo da malo sebe opišem, ja trenutno živim u Zg i nemam trenutno uopće prijatelja osim jednog s kojim se viđam jednom ili dvaput u godinu dana, tako da sam 99.9% vremena sam samcat, najviše bih volio imat neku curu koju bih volio kao i ona mene. Da se razumijemo, ja sebe itekako volim, da ne volim ne bi me bilo sad na ovom svijetu! Trenutno tražim posao u 3D umjetnostima i grafičkom dizajnu... i da, trenutno imam 24 godine i djevac sam.

No bit ove teme je da vas pitam što vi mislite kako se riješit te negativne energije što sam sam?

I nemojte mi govorit da izlazim van ili da se više upetljavam među ljude. Mislim ovo zadnje je istina i trebao bih to no ja ne znam gdje, treba mi bar jedan prijatelj kojeg bih našao na netu s kojim bih dalje gradio i širio daljnje odnose i prijateljstva!



Očekujem da budem popljuvan do bola, no AJDE PLJUJTE AKO MORATE, ja sam ovo radio da vidim da li ima onih koji će bit pametniji i pametno odgovorit.
joooj pa staviš oglas tam di ekipa traži kompiće i netko bu ti se javio , sad dolaze ti festivali po zg, imaš festival vatrometa, pa u msu svirke ....netko bu se našel
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 11:15   #15
Quote:
anovi86 kaže: Pogledaj post
joooj pa staviš oglas tam di ekipa traži kompiće i netko bu ti se javio , sad dolaze ti festivali po zg, imaš festival vatrometa, pa u msu svirke ....netko bu se našel
Sto ga ne pozoves na kavu?






Wogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 11:28   #16
Quote:
Wog Boy kaže: Pogledaj post
Sto ga ne pozoves na kavu?






paaa ne znam ....ipak sam starija od njega nekoliko leta, možda momak traži ekipu svojih godina



aliii mogla bi ja tam na pdf-u, napiskarat da tražim ekipku pa nek se on meni javi

anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 12:45   #17
Potpuna usamljenost - što činiti?

Pomiri se sa svojim trenutačnim stanjem, nemoj biti nesretan i žaliti za nečim. Skoncentriraj se za početak na posao Iskoristi višak vremena i uloži ga u posao. Opusti se, uz posao pronađi bilo kakav hobij. Teretana, vožnja biciklom, trčanje, putovanja (Gonzo stil), ribolov. Nadi neku individualnu aktivnost koja će te maknuti iz kuće i u kojoj ćeš uživati. Postavi si ciljeve na tom području, ulozi novac u kvalitetnu opremu i uživaj. Ono što nikako nemoj raditi je mahnito tražiti prijatelje i djevojke. Na taj način završit ćeš u još goroj situaciji. Ključ svega si ti. Promjeni način razmišljanja. To neće doći preko noći. Polako vrati se na početak i korak po korak.


Sent from my iPhone using Tapatalk
mandrakk25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 13:37   #18
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
ima li šta gore od atmosfere male kvartovske teretane... bolje da drka doma nego upoznaje tu ekipu
Ima i to milijun gorih atmosfera. Npr. gljivit doma sam samcat i ubijat se od dosade. U tim teretana sam upoznao mnogo pametnih, zanimljivih i obrazovanih ljudi, a to što ti podcjenjuješ nekoga i imaš predrasude na osnovu ko zna čega, je tvoj problem. Očigledno nikad u životu nisi ni provirio u neku teretanu
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 17:29   #19
Quote:
I nemojte mi govorit da izlazim van ili da se više upetljavam među ljude.
Jbg. moramo ti reći.

Znaš kako kažu, zajednički interes pokreće svijet. Prednost je što živiš u Zg, svakako imaš puno više opcija nego da si iz Dalmatinske zagore. Fokusiraj se na svoje interese, potraži ljude sa sličnim interesima. Imaš iskustva u 3D dizajnu? Želiš raditi u toj branši? Odlično. Na internetu je to tražena vještina i ljudi koji se time bave su dostupni online. Nađeš npr. neki lokalni amaterski game development projekt ili nešto slično i već si krenuo u dobrom smjeru. Em počneš komunicirati s ljudima koji te razumiju i cijene tvoje vještine em dobiješ dodatnu referencu za buduće zaposlenje em brusiš svoje vještine što bi ti, pretpostavljam, bio određen gušt.

Idi za svojim interesima i tako počni upoznavati ljude. Fokusiraj se na to da tebi bude zabavno i da se ti dobro provedeš. Sekundarno bi trebalo biti stvaranje trajnih prijateljstava ili romantične veze. Za te stvari počesto treba puno strpljenja i to nikome nije baš jednostavno napraviti. Pozabavi se stvaranjem lijepih uspomena, to nikada nije jalov posao.
Potjeh. is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 19:16   #20
Quote:
Wog Boy kaže: Pogledaj post
Drkaj, svaki dan bar tri puta

I kud bas Woggy u nicku? Dovodis mi nick na los glas
Hehe pa eto, kad si našao pljuvat po meni neka i bude tak.
FilipWoggy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:02.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger