Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2017., 15:35   #2421
Quote:
Pravi Život kaže: Pogledaj post
?

izgleda si nrepolovio vage, nisu poznate po asocijalnosti, sori al moraš učiti
Zašto, ja sam vaga i poprilično sam asocijalna. zapravo, više cijenim samoću nego društvo ljudi. ne mogu plesati, osim +, ako nisam u super društvu u kojemu sam potpuno opuštena. najsretnija sam kada sjedim u kutu, šutim i slušam..
IvonaBonbona is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 15:37   #2422
Quote:
IvonaBonbona kaže: Pogledaj post
Zašto, ja sam vaga i poprilično sam asocijalna. zapravo, više cijenim samoću nego društvo ljudi. ne mogu plesati, osim +, ako nisam u super društvu u kojemu sam potpuno opuštena. najsretnija sam kada sjedim u kutu, šutim i slušam..
Nisi tipična vaga. Vage su poznate po tome da vole društvo.
Flying Buttress is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 06:07   #2423
Quote:
IvonaBonbona kaže: Pogledaj post
Zašto, ja sam vaga i poprilično sam asocijalna. zapravo, više cijenim samoću nego društvo ljudi. ne mogu plesati, osim +, ako nisam u super društvu u kojemu sam potpuno opuštena. najsretnija sam kada sjedim u kutu, šutim i slušam..
Eto, sve ti ovisi o dobrom društvu, zbilja pored nekih prosto ne možeš ostati asocijalnim,
kako se već veli dobri ljudi natjeraju dobar osmjeh na lice

svejedno, ne valja pretjerivati ko ovaj - https://www.youtube.com/watch?v=0RaJ5037bAM
o men

vaga važe al koji put i krivo pokaže (tak nekak ide poslovica)
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 14:24   #2424
Quote:
IvonaBonbona kaže: Pogledaj post
Zašto, ja sam vaga i poprilično sam asocijalna. zapravo, više cijenim samoću nego društvo ljudi. ne mogu plesati, osim +, ako nisam u super društvu u kojemu sam potpuno opuštena. najsretnija sam kada sjedim u kutu, šutim i slušam..
Ja sam vaga i to dupla i potpusujem svaku riječ

Poslano sa mog GT-I9060 koristeći Tapatalk
freddie"s queen is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 12:28   #2425
čitam ovo što se gore pisalo, evo ja vaga/lav/ovan pa bih se definitivno pridružila onim introvertnijima-kvaliteta ljudi prije kvantitete
društvena sam oduvijek bila, ali centar pažnje i te fore... ne, hvala

pozz od tipične vage sa pola neba u vagi
__________________
Not my circus, not my monkeys.
Nemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 21:54   #2426
Na ovoj temi Vage hvale same sebe

Rođeni u tom znaku uopće ne odgovaraju vodenim i zemljanim znakovima.
Etta is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 00:48   #2427
Ne znam puno vaga ali jedna libra asc mi je bila i previše.

Venera joj je u ovnu u 7. i radi trigon na mars u djevici u 11. (u konjunkciji s jupiterom). Sunce (vladar 11) joj je u opoziciji s jupiterom. Ajme meni...Ona jednostavno obožava ovu "pjesmu", ne propusti priliku da kaže/napiše "ne možeš da sediš sa nama". (btw ja sam sedila)



https://www.youtube.com/watch?v=bWo-xc8BJdI
Lunor is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 22:26   #2428
Jacob Tremblay
Podsjetio me na jednu odraslu mušku Vagu, kad ono Vaga.
I Venera i Mars u Vagi.
Prava lutkica.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 16:01   #2429
Quote:
AceOfCups kaže: Pogledaj post
Jacob Tremblay
Podsjetio me na jednu odraslu mušku Vagu, kad ono Vaga.
I Venera i Mars u Vagi.
Prava lutkica.
i već šarmira na veliko.
__________________
short circuit
rubylee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 11:45   #2430
Gle čuda, i Amir Kazić Vagan.
Ne izgleda mi previše vagasto, ali očito im je kosa znak raspoznavanja.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 20:30   #2431
Haha amir kazic vaga..hahahahah pa ima kosu ko moj bivsi, pa bit ce ocito raspoznavanje jer i moj je bivsi vaga. Ne ovi zadnji.
Ovog zadnjeg kad sam prvi put vidjela mislila sam da je rak. Ali sam se ja jednom zajebala.

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
__________________
je, ja sam i kriva sam za sve.

ako mislis o necemu previse, i ti si kriv/a. ;)
eilee is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 00:27   #2432
Jel istina što kažu za vage, jako su lijepi ljudi?
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 20:25   #2433
Quote:
Pravi Život kaže: Pogledaj post
Jel istina što kažu za vage, jako su lijepi ljudi?
Moja tetka s očeve strane je lijepa iako je stara (55-60 godina). Vaga je.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 21:03   #2434
Došla sam samo pozdraviti vage!
__________________
"Life is about balance : 50% namaste 50% fuck off"
Showing our emotions to a toxic person is like bleeding next to a shark and expecting empathy.
Rhosyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 12:09   #2435
Quote:
Pravi Život kaže: Pogledaj post
Jel istina što kažu za vage, jako su lijepi ljudi?
Sigurno u prolazu često prođeš pored neke vage, pa padneš li u nesvijest od silne ljepote?

Nisu nužno jako lijepi ljudi, ali sveukupno nastup im je elegantan i pomalo ukočen,
recimo manekenske građe, lice ne mora biti lijepo, ali tako "nastupaju".
Pojavi li se netko ljepši otvoreno negoduju, i drže tu osobu blizu sebe
"keep your friends close, but keep your enemy closer" ili pak tračaju sa svojom klikom, nešto poput zločestih cheerliderica.

Super su za društvo dok ne izmori njihova potreba za dominacijom nad prijateljem zbog nesigurnosti - potrebe za kontrolom. Takvo je moje iskustvo sa ženskim vagama. Jedan tren su me mazile, drugi tren zlostavljale i tako u krug.
__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 21:45   #2436
On vaga. Ja jarac. Suradjujemo godinama vise ili manje intenzivno. Od prvog dana smo kliknuli sto se tice stavova. Ni jedno jedino razmomilazenje u misljenjima. Konstanta je da kad ima curu onda se ne javlja. Kad nema druzimo se. To druzenje je samo na poslu. U zadnje vrijeme kave su postale redovne. Kad prica gdje je bio i sto je radio je uvijek u jednini. I onda jedan dan spomene curu. Ali i dalje govori kako je negdje bio sam, radio nesto sam....
Sve ove godine on je vise manje isti. Ja sam mijenjala formu ��Od sexy mrsavice postala sam dosta jedra ��Zelim reci da me je vidio u svim izdanjima. I nikad ga ta forma ocito nije zaintrigirala na nesto vise. Jer da je valjda bi nesto poduzeo. Nismo vise djeca. Najradje bi mu rekla da bi bio najbolje da prestanemo pit kave ali super je kolega i dobar prijatelj. Da ga sad recimo nazovem i kazem da ga trebam dojurio bi. Drag mi je,rado bih ga bolje upoznala kao muskarca. A opet zelim da sam nekom privlacna ja u paketu, a ne samo da vidi vanjstinu. Kako zaintrigirati dobrog kolegu i prijatelja vagu, a da nisam u sljokicavoj minici sa atributima na izvolte ��
mijauvau is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 22:16   #2437
Vaga bar zna to pokazati, ako ga zanima. Pa čak i ako ga ne zanima zna flertati.
Znam ti ja nekoliko takvih, s kojima sam u prijateljskom odnosu, pa svejedno znaju oni nabaciti neki komentar. Daju komplimente, jedan mi redovito kaže kako će me na kraju on morati ženiti.
Dakle, znaju oni sa ženama, a godinama tako da idete na kave i ništa...
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 20:30   #2438
Eh moje vage, ja sam se dobro zajebao s djevicom. Kraj možete sebi zamisliti.
Zelenko is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 18:36   #2439
Quote:
Zeleni89 kaže: Pogledaj post
Eh moje vage, ja sam se dobro zajebao s djevicom. Kraj možete sebi zamisliti.
Nije više djevica?
__________________
"Life is about balance : 50% namaste 50% fuck off"
Showing our emotions to a toxic person is like bleeding next to a shark and expecting empathy.
Rhosyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 18:12   #2440
Vage, vage,vage.... dat cu si za pravo da komentiran ode s obziron da mi je podznak u vagi a i da su za mene ocito fatalne u svakon smislu. Ima jedan momak (naravno da ima, di nebi bia)...da mi je znat sta je u podznaku spasila bi se, ne samo sta je u podznaku nego njegov cili sklop u glavi....ja nisan fascinantnije bice jos srela i ne mogu ga izbacit iz glave...
citala san da je njima omiljena taktika hladnoca- ignoriranje, a kad ih pitas nesto naprave se lude.... ziva istina , znaci luda kuca... ja cu skrenit vise majke mi
antea13 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:01.