Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.04.2017., 23:30   #2041
Quote:
Bubochka kaže: Pogledaj post
Al koji je to fenomen u jednom liku brate Dzoni? Pa tip pokupio u svoju stranku otpad iz DOS-a, onog wannabe Dražu - Vuka Draškovića - četnik na neki komunistički način, G17, onog Čedu ucjenio Fidelinkom, Čanka za onu tuču, Dacica sam Bog zna koliko mu drzi jajca, uzeo pare od onog ludog Bogoljuba da mu osigura slobodu, pa taj Zukorlić, pa Rasim Ljajić. Do 2008-e najveći radikal a danas netko tko želi izigravat spasitelja i samo lupeta "mir i stabilnost".

Ker te jebo to je stvarno da se čovjek zapita kakao je taj pajac postao toliko jak...
Taj fenomen je poznat jos od pre 500 godina, opisao ga je Nikolo Makijaveli u recenici - cilj opravdava sredstvo...

Ako ti je cilj samo da vladas, onda nema tog sredstva za kojim neces posegnuti... nema tu nikakve ideologije, goli oportunizam. Sa svakim od koga mozes imati nekakve koristi, bez skrupula...

Bubo, da cujem sta bi sve bio spreman da das za te crvene Marijine stiklice u avataru
DzonziBG is offline  
Old 03.04.2017., 23:34   #2042
Quote:
Defke kaže: Pogledaj post
Sta ti u ovoj situaciji znaci pobedio? Ako ima relativnu vecinu to ne znaci da je pobedio. S obzirom da je u svoju koaliciju usisao apsolutno sve sto je na njegovoj strani i da sem Seselja koji bi izigravao ludilo nema nikoga ko bi ga oterao preko 50%, kako je pobedio? Pogledaj kakve su brojeve imali samo prosle godine u Bg a kakvi su bili juce.

Npr, ako Vuci ima 35% u nekoj opstini, Jankovic 27% i beli 12% uz jos 20% ostalih sitnih opozicionara, pisace da je Vucic tu pobedio a da li je to pobeda stvarno?
Daj Nixma valjda si pametniji od toga, da moram ovakve stvari da objasnjavam, trg i se malo iz bedaka, i razmisljaj racionalno.
Baš gledam izbori.live. Na 91,21% obrađenih mesta u Beogradu Vučić ima 43,55%, a tri kandidata opozicije koja su imala preko 5% imaju 43,33%. Ako se dodaju i oni koji su ispod 5% opozicija ima 49,99%. Tu ne računam Šešelja, Čanka i Parovića. Zato mislim da opozicija treba da izađe na jedinstvenoj listi na beogradskim izborima.
Lucho is offline  
Old 03.04.2017., 23:34   #2043
Dali ijedan od tkz mainstream medija iz regije prenosi dogadjaje iz beograda
Ljubav u zaledju is offline  
Old 03.04.2017., 23:38   #2044
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Nisam ovo aktivno pratio kao npr. izbore u Americi jer sam otprilike znao da ovdje neizvjesnosti nece uopce biti. Prognozirao sam pobjedu Vucica u prvom krugu u jednom od rijetkih postova na ovoj temi, i nazalost bio u pravu. Jedino samo mislio da ce pobjeda biti jos i uvjerljivija. Zanima me sad kakve su reakcije, naravno reakcije one manjine koja nije glasala za njega, reakcije njegovih glasaca svi znamo pa o tome nema smisla razgovarati. Sto kazu njegovi konkurenti, sto kaze "oporba" ako je jos uopce ima. On je ovime koliko mi se cini samo ucvrstio vlast, gotovo da niti Slobodan Milosevic nije u svojim rukama imao toliku vlast koliku danas ima Aleksandar Vucic. Svi oni koji prizeljkuju njegov pad, a takvi su vecina na ovoj temi koliko vidim, mislim da ce se malo duze nacekati. Ne vidim nacina kako on moze pasti u slijedecih 10 godina.

Komentari?
Imao je Sloba svu vlast, čak je bio dosta jači od Vučića. On je na predsedničkim izborima 1992. dobio 2,5 miliona glasova, a Vučić sada verovatno nije ni 2 miliona.
Ako opozicija uzme Beograd naredne godine nema teorije da vlada narednih 10 godina. U suprotnom je moguće...
Lucho is offline  
Old 03.04.2017., 23:38   #2045
Quote:
DzonziBG kaže: Pogledaj post
Bubo, da cujem sta bi sve bio spreman da das za te crvene Marijine stiklice u avataru
A za štikle ništa, nemam taj fetish na obuću iako joj dobro stoje, a za nju cijelu e tu bi dao svašta i učinio svašta.
Bubochka is online now  
Old 03.04.2017., 23:40   #2046
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Nisam ovo aktivno pratio kao npr. izbore u Americi jer sam otprilike znao da ovdje neizvjesnosti nece uopce biti. Prognozirao sam pobjedu Vucica u prvom krugu u jednom od rijetkih postova na ovoj temi, i nazalost bio u pravu. Jedino samo mislio da ce pobjeda biti jos i uvjerljivija. Zanima me sad kakve su reakcije, naravno reakcije one manjine koja nije glasala za njega, reakcije njegovih glasaca svi znamo pa o tome nema smisla razgovarati. Sto kazu njegovi konkurenti, sto kaze "oporba" ako je jos uopce ima. On je ovime koliko mi se cini samo ucvrstio vlast, gotovo da niti Slobodan Milosevic nije u svojim rukama imao toliku vlast koliku danas ima Aleksandar Vucic. Svi oni koji prizeljkuju njegov pad, a takvi su vecina na ovoj temi koliko vidim, mislim da ce se malo duze nacekati. Ne vidim nacina kako on moze pasti u slijedecih 10 godina.

Komentari?
Imenjace, nije tesko kladiti se na dopingovanog trkackog konja, ako protivnicima pucas u batak...

Bice ga jako tesko smeniti, to smo znali i ranije... ja tvrdim da on nece mirno otici sa vlasti, ali pre toga moraju se stvoriti uslovi za revoluciju...

Kad drzis vojsku, sluzbe, policiju, sve medije... manevarski prostor je suzen... seti se izbora u Americi, iz dubine FBI su curile informacije koje su pokopale Clinton... bez toga nema ni govora o pobedi... 5. oktobra ovde otkazale su sluzbe, i udarne pesnice rezima koje su trebale da pucaju na masu...

Vucic sve to zna, i vodi racuna da mu nigde tu ne curi... svi su mu za sada verni i poslusni, nema ni jedna afera iznutra koja je pustena...

Potrebno ce biti jos neko vreme, a onda ce sve to poceti da se kruni... nemoguce je tako vladati na duzi rok... to ti garantujem... samo je pitanje u kom ce obliku to nezadovoljstvo da se iskaze i kanalise...
DzonziBG is offline  
Old 03.04.2017., 23:41   #2047
Quote:
DzonziBG kaže: Pogledaj post
Niko ne krivi manjine... samo mi rezon tih ljudi nije jasan... tih muslimana u Sandzaku... Jankovic je dobio nesto glasova od ovih sekularnijih, imaju neke gradjanske inicijative tamo... ali ovi desniji, religiozniji, Sjenica, Tutin... znas kako to dan danas izgleda, kao turska mahala... oni redom za Vucica...

To je pretpoliticka svest... hodza je rekao kako treba, i svi po komandi... Mondragon juce isto prica i za Madjare... kako kaze svestenik na misi, tako svi...

Sreca bar da mi nemamo takav crkveni uticaj... crkva se mesa u politiku, ali ne na ovakav nacin... zamisli da ti pop govori za koga da glasas... pa to je za javno ismevanje...
Islam ne poznaje nikakvu sekularnost. Kada hodža naredi to je to.
Nama su u BIH nametnuli Komšića u dva navrata u predsjedništvo iz čiste zlobe i to im je bila "građanska liberalna opcija fol". U Stocu se "građanska inicijativa" sakuplja na džumi a onda premlaćuju ljude i lome po biralištima kada gube, ista ta "građanska inicijativa" na listama od 30 ljudi ima 29 Bošnjaka muslimana. Mojne mi islama i sekularnosti i liberalizma majke ti...

Sad nije preteško skontat zašto onda ovi glasaju za onog koji im je objasnio 100 za 1. Hodža naredio, ummet poslušao. To uopće nije za čuđenje.
__________________
Fact of the month: Hrvati u BiH izvoze vise od cijele Crne gore, proizvode vise struje, i dvostruko su brojniji od etnickih Crnogoraca u CG.
PCM is offline  
Old 03.04.2017., 23:50   #2048
Quote:
DzonziBG kaže: Pogledaj post
Pa to i jeste pitanje, koji interes, sta im je obecao...

Kad te podrzi Zukorlic, hardcore islamista... sta stoji iza toga... siugrno ne prazne reci...

Ali da to stavimo po strani, ipak ljudi nominalno imaju slobodu da zaokruze koga hoce... e kakva je to svest da ti kao Bosnjak, kako sebe danas zovu, glasas za seseljevog malog... jel ima tu neko dostojanstvo, ili je samo hodza rekao posle dzume petkom...

Kad glasaju za tebe oni koji krisom navijaju za ISIS... salju ljude odande u Siriju... gde dalje...
Nije Zukorlić hardcore islamista. On je čak jedan od liberalnijih tamo. Više je bošnjački nego islamski "ratnik". Ali eto, bar iskreno priznaje Srbiju. Tu je veći problem Sulejman Ugljanin i određene zaista islamske ISISovske pojave u Sandžaku. Verujem da je dil sledeći: Vučiću bošnjački glasovi + Bošnjacima legalizacija džamija, reakreditacija Zukorlićevog univerziteta i obezbeđivanja biznisa.

Ja kao Vojvođanin rodom i poreklom (sad živim u Beogradu) znam jaaaako puno Mađara, družim se sa njima i poznajem ih vrlo dobro. Jedan jako fin svet. Jedva znaju ko je Orban, a što se tiče popa i mise, jedna lasta ne čini proleće. Integrisani su u društvo i kao takvi podložni Vučićevoj manipulaciji.

Senta je jedina opština koja je glasala za Jankovića, ako ne računamo površinski mikronski Savski Venac. Mađare da ostaviš na miru jer su:
1. Omogućili rušenje Miloševića;
2. Imali najmanje dezertera u JNA (za razliku od Srba gde se pola Beograda krilo po pizdincima samo da ne ode u vojsku), išli da ratuju za kojekakve VUkovare, Osijeke i sl.
3. Silni policajci mađarske nacionalnosti poginuli na Kosovu;
4. Jedini narod koji je većina u par opština a da nije tražio nezavisnosti. Da su tu Albanci ili Srbi u Hrbatskoj već bi imao kojekakve Krajine i OVK;
5. Predstavljaju kultivisaniji deo populacije Srbije.
6. Sprečili dolazak Šešelja i Nikolića na vlast od 2002. do 2012.
__________________
https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/619pPybybfL.jpg
denacifikator is offline  
Old 03.04.2017., 23:51   #2049
Quote:
Lucho kaže: Pogledaj post
Bio sam u centru grada kada su bili protesti. Nisam imao pojma da će danas biti bilo kakvih protesta, ali kada sam video da ima dosta ljudi priključio sam se šetnji. Uglavnom mladi ljudi, ali se tokom šetnje priključilo puno ljudi kao i ja. Koliko sam shvatio studenti su organizovali protiv Vučića, nefer kampanje, kontrole medija itd, ali mislim da ni oni nisu očekivali da će biti toliko ljudi. Bilo je svakako više nego na poslednjem protestu Beograda na vodi. Sutra će valjda ponovo šetati gradom.
Vi imate ono što Hrvatska nema više. Studente, koji se politički angažiraju.
DJTcro is offline  
Old 03.04.2017., 23:53   #2050
se glasovalo na KOS za predsjednika?
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Old 03.04.2017., 23:53   #2051
Quote:
PCM kaže: Pogledaj post
Islam ne poznaje nikakvu sekularnost. Kada hodža naredi to je to.
Nama su u BIH nametnuli Komšića u dva navrata u predsjedništvo iz čiste zlobe i to im je bila "građanska liberalna opcija fol". U Stocu se "građanska inicijativa" sakuplja na džumi a onda premlaćuju ljude i lome po biralištima kada gube, ista ta "građanska inicijativa" na listama od 30 ljudi ima 29 Bošnjaka muslimana. Mojne mi islama i sekularnosti i liberalizma majke ti...

Sad nije preteško skontat zašto onda ovi glasaju za onog koji im je objasnio 100 za 1. Hodža naredio, ummet poslušao. To uopće nije za čuđenje.
Ne mislim da su iz neke zlobe, nekog cistog interesa, da imaju 2 od 3 clana predsednistva... Komsic je bio kukavicje jaje, ali ne onih zelenih, nego crvenih Bosnjaka... titoista okupljenih u SDP-u... prljava fora, ali u Dejtonskoj kompoziciji, tako nesto se i moglo ocekivati...

Hodza naredio, ummet poslusao... jasno, ali koje je to doba... to nije 20. stolece... to prilici srednjem veku, pre Renesanse i Prosvetiteljstva... neka 1271. godina... ja nisam ateista, daleko od toga, ali ovakvo ponasanje, bilo da je crkvena hijerarhija, ili islamska... to je dno dna...
DzonziBG is offline  
Old 03.04.2017., 23:53   #2052
Quote:
DzonziBG kaže: Pogledaj post
Imenjace, nije tesko kladiti se na dopingovanog trkackog konja, ako protivnicima pucas u batak...

Bice ga jako tesko smeniti, to smo znali i ranije... ja tvrdim da on nece mirno otici sa vlasti, ali pre toga moraju se stvoriti uslovi za revoluciju...

Kad drzis vojsku, sluzbe, policiju, sve medije... manevarski prostor je suzen... seti se izbora u Americi, iz dubine FBI su curile informacije koje su pokopale Clinton... bez toga nema ni govora o pobedi... 5. oktobra ovde otkazale su sluzbe, i udarne pesnice rezima koje su trebale da pucaju na masu...

Vucic sve to zna, i vodi racuna da mu nigde tu ne curi... svi su mu za sada verni i poslusni, nema ni jedna afera iznutra koja je pustena...

Potrebno ce biti jos neko vreme, a onda ce sve to poceti da se kruni... nemoguce je tako vladati na duzi rok... to ti garantujem... samo je pitanje u kom ce obliku to nezadovoljstvo da se iskaze i kanalise...
Dobra analiza, na tragu tog razmisljanja sam otprilike i ja. Smjena svake autokratske vlasti, a to vladavina Vucica svakako jest, pocinje uvijek iznutra, unutar pukotina samog rezima jer nju je gotovo nemoguce skinuti izvana, buduci da vlast drzi sve u svojim rukama - policiju, vojsku, tajne sluzbe, medije, propagandu. Oporba nema niti jednu polugu sa kojom bi mogla zapoceti rusenje. I zato se kod takvih slucajeva rusenje mora zapoceti iznutra. Vidjet cemo sto se biti. Ali neki okidac mora postojati. Isto tako, mozda i najjaca poluga na koju oporba moze racunati jest ona izvana, pritom mislim na medjunarodnu zajednicu. Ako ona odluci da je Vucica bilo dosta i ako pocne financirati oporbu, tada mu je kraj zagarantiran. Jer oni ce proizvesti dovoljno materijala za njegovu smjenu, samo su novci u pitanju, nista drugo. Oporba danas nema nista, jer za tako nesto potrebna su velika financijska sredstva. Ali pitanje je do kada ce Vucic odgovarati ovakvoj Europi i svijetu, onog trenutka kada im vise nece biti potreban, zapocet ce njegov kraj. Sjetimo se samo Milosevica, put od "faktora stabilnosti na Balkanu" do "balkanskog krvnika" bio je poprilicno kratak, svega par godina od jedne krajnosti do druge. Dok god je on za medjunarodnu zajednicu bio faktor stabilnosti, dotle je bio siguran na vlasti, onoga trenutka kada je postao balkanski krvnik, njegov je pad bio neminovan. Dakle ili ce Vuciceva vladavina poceti pucati iznutra, ili ce se to odraditi izvana.
John_Wayne is offline  
Old 03.04.2017., 23:55   #2053
Quote:
DzonziBG kaže: Pogledaj post
Imenjace, nije tesko kladiti se na dopingovanog trkackog konja, ako protivnicima pucas u batak...

Bice ga jako tesko smeniti, to smo znali i ranije... ja tvrdim da on nece mirno otici sa vlasti, ali pre toga moraju se stvoriti uslovi za revoluciju...

Kad drzis vojsku, sluzbe, policiju, sve medije... manevarski prostor je suzen... seti se izbora u Americi, iz dubine FBI su curile informacije koje su pokopale Clinton... bez toga nema ni govora o pobedi... 5. oktobra ovde otkazale su sluzbe, i udarne pesnice rezima koje su trebale da pucaju na masu...

Vucic sve to zna, i vodi racuna da mu nigde tu ne curi... svi su mu za sada verni i poslusni, nema ni jedna afera iznutra koja je pustena...

Potrebno ce biti jos neko vreme, a onda ce sve to poceti da se kruni... nemoguce je tako vladati na duzi rok... to ti garantujem... samo je pitanje u kom ce obliku to nezadovoljstvo da se iskaze i kanalise...

Da da biće da je fbi leak kriv što je clinton izgubila neće biti ziveo sam dosta u usa i poznajem mentalitet amerikanaca ovo je bio cist anti establišment glas pre svega ljudu koji ne zive na obe obale, običnih amerikanaca koji su divni ljudi.
Ljubav u zaledju is offline  
Old 04.04.2017., 00:00   #2054
Nema sta da se protestuje. Znas kakvi su uslovi, pristao si da se boris pod tim uslovima i sad nema kukanja. Trebalo je ranije protestovati. Naredne izbore treba bojkotovati pod ovakvim uslovima. Nek izadje na izbore SNS i SRS i nek ih opet tapsu po ramenu govnari iz EU i rusije. Madjari i muslimani iz raske ce glasati za Vucica sve dok im to govore ovi sa zapada.
__________________
U pocetku sam mislio da je sve u novcu!
To sam mislio kad sam bio mlad, sad sam vec siguran u to!
dok is offline  
Old 04.04.2017., 00:00   #2055
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Vi imate ono što Hrvatska nema više. Studente, koji se politički angažiraju.
Pa ni kod se studenti nisu politički aktivirali već duži niz godina. Ovo je pozitivan znak i prijatno me je iznenadilo.
Lucho is offline  
Old 04.04.2017., 00:02   #2056
Quote:
glasati za Vucica sve dok im to govore ovi sa zapada
Ma da, opet zapad kriv. Kako vam više ne dosadi?

Shvatite već jednom da je domicilno stanovništvo posredno ili neposredno najviše zaslužno za ovakvo stanje na Balkanu.
__________________
https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/619pPybybfL.jpg
denacifikator is offline  
Old 04.04.2017., 00:02   #2057
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Nisam ovo aktivno pratio kao npr. izbore u Americi jer sam otprilike znao da ovdje neizvjesnosti nece uopce biti. Prognozirao sam pobjedu Vucica u prvom krugu u jednom od rijetkih postova na ovoj temi, i nazalost bio u pravu. Jedino samo mislio da ce pobjeda biti jos i uvjerljivija. Zanima me sad kakve su reakcije, naravno reakcije one manjine koja nije glasala za njega, reakcije njegovih glasaca svi znamo pa o tome nema smisla razgovarati. Sto kazu njegovi konkurenti, sto kaze "oporba" ako je jos uopce ima. On je ovime koliko mi se cini samo ucvrstio vlast, gotovo da niti Slobodan Milosevic nije u svojim rukama imao toliku vlast koliku danas ima Aleksandar Vucic. Svi oni koji prizeljkuju njegov pad, a takvi su vecina na ovoj temi koliko vidim, mislim da ce se malo duze nacekati. Ne vidim nacina kako on moze pasti u slijedecih 10 godina.

Komentari?
Milosevic je pao za 10 godina, a imao je vecu podrsku u startu i daleko odresenije ruke da radi sta hoce.

Vucic je za ovih pet godina izgradio bazu od jedno 35% sigurnih glasova protiv sebe. To su pjudi koji su toliko besni da ce glasati za bilo koga, samo da je protiv njega. To je daleko brza antagonizacija birackog tela nego sto je bilo za vreme Slobe.

Plus, stranke koje je je Vucic okupio ovaj put su na prethodnim izborima u zbiru imale 62%, a juce 55%. Pri tom je njegov glavni opozicioni trojanski konj Seselj prepolovljen sa 8% na 4%. To je prakticno gubitak od 11% 'prijateljskih' glasaca za samo godinu dana. Na teritoriji Beograda taj pad je jos veci i iznosi preko 15%. Na Beogradu vec sad sve sa radikalima nema apsolutnu vecinu, a prvi sledeci izbori su upravo oni u Beogradu.
I sve to ne u uslovima nekih zestokih protesta i opozicione aktivnosti, vec upravo obrnuto, u uslovima totalne medijske kontrole, masovnih ucena zaposlenih u javnim sluzbama i dezorganizovane opozicije koje vise ima na twiteru i fb-u nego na terenu.

Ova pobeda deluje impresivno ali mu nosi solidan broj razloga za brigu. Jos 10 godina vladavine je totalni SF, ja cenim da do sledecih parlamentarnih pada.
Defke is offline  
Old 04.04.2017., 00:03   #2058
Quote:
denacifikator kaže: Pogledaj post
Nije Zukorlić hardcore islamista. On je čak jedan od liberalnijih tamo. Više je bošnjački nego islamski "ratnik". Ali eto, bar iskreno priznaje Srbiju. Tu je veći problem Sulejman Ugljanin i određene zaista islamske ISISovske pojave u Sandžaku. Verujem da je dil sledeći: Vučiću bošnjački glasovi + Bošnjacima legalizacija džamija, reakreditacija Zukorlićevog univerziteta i obezbeđivanja biznisa.

Ja kao Vojvođanin rodom i poreklom (sad živim u Beogradu) znam jaaaako puno Mađara, družim se sa njima i poznajem ih vrlo dobro. Jedan jako fin svet. Jedva znaju ko je Orban, a što se tiče popa i mise, jedna lasta ne čini proleće. Integrisani su u društvo i kao takvi podložni Vučićevoj manipulaciji.

Senta je jedina opština koja je glasala za Jankovića, ako ne računamo površinski mikronski Savski Venac. Mađare da ostaviš na miru jer su:
1. Omogućili rušenje Miloševića;
2. Imali najmanje dezertera u JNA (za razliku od Srba gde se pola Beograda krilo po pizdincima samo da ne ode u vojsku), išli da ratuju za kojekakve VUkovare, Osijeke i sl.
3. Silni policajci mađarske nacionalnosti poginuli na Kosovu;
4. Jedini narod koji je većina u par opština a da nije tražio nezavisnosti. Da su tu Albanci ili Srbi u Hrbatskoj već bi imao kojekakve Krajine i OVK;
5. Predstavljaju kultivisaniji deo populacije Srbije.
6. Sprečili dolazak Šešelja i Nikolića na vlast od 2002. do 2012.
Ne znas ti ko je onda Zukorlic...

https://www.youtube.com/watch?v=9qx5eVANmHY

Ovo je samo jedan primer za koga i kako govori... uopste ne krije da im je ovde najvazniji islam... ovo je recnik tvrdih islamista, kojima je pojam drzave i nacije relativan u odnosu na interes islama...

Nije tacno da je samo Savski Venac, nego i Vracar i Stari Grad... a sto se tice Madjara... niko ih ne dira, komentarisemo izbore i njihovu vecinsku volju... ako ti imas problem sa time, zalim... komentarisemo i volju Bosnjaka u Sandzaku... a pre svega volju Srba... o tome smo najvise pisali... ako ne umes da kritikujes to, nego te licno pogadja, to je tvoj problem...

Juce sam istakao da je u vecinsko madjarskoj Senti Jankovic dobio... ne tragam samo za losim podacima, pohvalio sam to... ali nema opravdanja sto je znacajan broj Madjara glasao za Vucica... to nije pezorativno i uvredljivo, sovinisticki, to je realni presek stanja u politickom zivotu... to nema nikakve veze sa nekom mrznjom... kako bi ti voleo da imputiras...
DzonziBG is offline  
Old 04.04.2017., 00:07   #2059
Slažem se da su protesti trebali ranije, ali bolje i ovo nego ništa. Bitno je da omladina stavi do znanja da nije za njega. Ne treba klonuti duhom i padati u depresiju. On u fer trci ne bi nikako pobedio u prvom krugu.

Sutra isto protesti u Beogradu, Nišu i Novom Sadu, a video sam da su najavljeni i u Čačku, Šapcu i Užicu za sada.

Zadnje uređivanje Lucho : 04.04.2017. at 00:19.
Lucho is offline  
Old 04.04.2017., 00:09   #2060
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
se glasovalo na KOS za predsjednika?
„Vlada KS je napravila sporazum s misijom OBSE-a za srbijanskih građana koji imaju dvojno državljanstvo, mogu glasovati na Kosovu za predsjedničkih izbora u Srbiji.”
Ono sto se razlikuje je samo brojanje glasova neće biti učinjeno na Kosovu .


Što se mene tiče , ja sam sretan kad dobiju ovaki cirkuzanti (serijski) glasova od svojih glasaca ( Srba) u jedne neprijateljske države :
https://www.youtube.com/watch?v=_1oLSj6pYiQ
U normalnim zemljama ovaki fantazeri su zaposleni u cirkusu
Epirot is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:48.