Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.03.2017., 15:28   #81
jel se što novo saznalo
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 01:16   #82
Odmah drugi ekstrem
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 04:54   #83
Pa nisam se nikad seksao s nekom koju ne volim. Problem je sta ih sve volim
__________________
Liječim sidu
NezaposlenUm is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 15:31   #84
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Strah od intimnosti nije baš tako rijetka pojava, korijene ima u nekim daleko dubljim sferama od toga sviđamo li se nekome ili ne. Takvi ljudi tu svoju distancu prenose na svaku svoju vezu.

Ukoliko osoba ne sazre do nivoa da se ne boji bit povrijeđen/a ili sretan/na (oba ta straha vuku isti korijen), takvo se stanje samo stvrdnjuje i teže je do takve osobe doprijet.

Emocionalna nedostupnost je u svojoj srži jednako juvenilna kao i preveliko i prebrzo dubinsko zapaljivanje za objekt žudnje.
Samo sam ovo izdvojila ali sve si vrlo lepo objasnila.

Kada sam gajila snažna osećanja skoro svaki put (ako ne i svaki ne znam sad) izašla sam sa njima pred tom osobom. Nekada nespretno i ne toliko otvoreno ali nedvosmisleno, suprotna strana nije bila maloumna da ne shvati šta pokušavam. I skoro svaki put za uzvrat skoro ništa nisam dobila. Izvisila sam. Iako sam znala da su nešto osećali prema meni. Jedan se uopšte nije ni potrudio da mi odgovori na moje otvaranje i izlaganje ranjivosti.
Ali sve to više nije važno.
Sva ta otvaranja koja su mi bila teška naučila su me da mi je slabo srce čim sve to toliko loše podnosim.
Posle svega kao ništa na svetu znam da svaki put treba ispoljiti ljubav jer se samo tako srce jača. I ne čekati da te emocije progutaju i zatruju, već ih ispoljiti onda dok su još u nastajanju lake i poletne kao let leptira.
Posle svega u meni se probudila neka tvrdoglava i prkosna potreba da se što više povezuje i ispoljavam. Budi Bog sa mnom.
Magija nastaje tek kada se dvoje ljudi prepozna i odluči da se voli. Sve pre toga nije ljubav, nije ništa stvarno i posebno, i oni koji nas ne žele ionaku nisu za nas tako da nemamo zbog čega da žalimo.
Euphrosine is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 15:43   #85
Meni je trebalo tri mjeseca da kažem da ju volim. Nije da nisam osjećao to prije, nego smatram da je bitan i tajming, kada se stvari u novoj vezi slegnu. I bio je pun pogodak. Plakala je, od sreće i zagrljaj je bio još snažniji...
stevo7650 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 18:54   #86
Quote:
Fraxinus kaže: Pogledaj post

Kad je netko veliki frajer, radije bi umro nego curi rekao da je voli.
Ne. Upravo suprotno. Tako funkcioniraju nezreli klinci, neizgrađeni 'starci' i kukavice, a ne veliki frajeri.

Veliki frajeri imaju dovoljno samopouzdanja i muda da se nemaju potrebu skrivati iza maski i glume.


Moći pokazati osjećaje i biti se u stanju otvoriti, nije odraz nikakve slabosti, već snage.

Skriveni iza debelih zidova čame slabići, a ne vitezi.
Lee Holloway is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 20:12   #87
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Strah od intimnosti nije baš tako rijetka pojava, korijene ima u nekim daleko dubljim sferama od toga sviđamo li se nekome ili ne. Takvi ljudi tu svoju distancu prenose na svaku svoju vezu.
Da. I zato takvi ljudi zapravo ni nisu za vezu. Jer bez te intimnosti prave veze ne može ni biti. Ona je naprosto conditio sine qua non. I zato, realno, kad si ''u vezi'' s takvom osobom, zapravo si i dalje sam. I to je jedina istina, koju je nekad teško na vrijeme prihvatiti, ali sve ostalo je samo zavaravanje.

Quote:
Ukoliko osoba ne sazre do nivoa da se ne boji bit povrijeđen/a ili sretan/na (oba ta straha vuku isti korijen), takvo se stanje samo stvrdnjuje i teže je do takve osobe doprijet.

Isplati li se ili ne, teško je saznat. Malo tko želi stajat u vezi kao pizdek i sakupljat kapljice upitne ljubavi.
Osobno mislim da se ne isplati. Osim u slučaju kad ta osoba sama iskaže izrazitu želju i motivaciju za promjenom i radom na tome. Jedino tad možda ima smisla ostati. Ali u svakom drugom slučaju će se to ostajanje svesti samo na jedno, emocionalno vrlo bolno, gubljenje vremena.
Lee Holloway is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 19:06   #88
Quote:
Fraxinus kaže: Pogledaj post

Koliko sam primijetio, kada netko nekoga upozna obično se grozi iskazivanja osjećaja brzo. I ako to netko učini, to se smatra vrlo nepoželjnim i odbojnim i često puta dođe do prestanka druženja (koje bi se nastavilo da nije bilo toga iskazivanja osjećaja). Postalo je normalno da ako cura i dečko prohodaju da ne iskazuju direktno jedno drugome osjećaje duže vremena, možda i pola godine nakon početka hodanja. Općenito iskazivanje osjećaja je prilično riskantno i sklisko, ako nije obostrano, može doći do prekida komunikacije i druženja.
Jedan od najvećih zavodnika,Eric Von Markovik poznatiji kao Mystery kaže da nikada ne smiješ reći dvije stvari:da se kaješ i da voliš.Pokaži djelima ono što trebaš a ne riječima.Potrebno je prvo seksualno eskalirati pa tek kasnije nadograditi ljubav na to.Ljubakanja pred svima su za frustrirane tinejdžere.
Clandestine is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 19:42   #89
Quote:
Clandestine kaže: Pogledaj post
Jedan od najvećih zavodnika,Eric Von Markovik poznatiji kao Mystery kaže da nikada ne smiješ reći dvije stvari:da se kaješ i da voliš.


Išla sam ga guglat. 'Pickup Artist', say no more
Lee Holloway is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 19:46   #90
Meni su baš te takve spike eventualno za ''frustrirane tinejdžere''

A bilo kojoj normalnoj i relativno izgrađenoj osobi su u najboljem slučaju tragikomične
Lee Holloway is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 19:46   #91
Quote:
Lee Holloway kaže: Pogledaj post


Išla sam ga guglat. 'Pickup Artist', say no more
znam,pokret je pun sranja ali on je dokazan zavodnik,snimljen više puta pri uspješnom zavođenju
Clandestine is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 19:49   #92
Quote:
Clandestine kaže: Pogledaj post
znam,pokret je pun sranja ali on je dokazan zavodnik,snimljen više puta pri uspješnom zavođenju
Da, ali koga?

Tip osobe koju ćeš zavesti s takvim ''metodama'', osobno radije ne bih zavela
Lee Holloway is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 19:55   #93
Quote:
Lee Holloway kaže: Pogledaj post
Da, ali koga?

Tip osobe koju ćeš zavesti s takvim ''metodama'', osobno radije ne bih zavela
On se specijalizovao za klubove,ali svakom njegovo.
Clandestine is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 20:12   #94
Quote:
Clandestine kaže: Pogledaj post
On se specijalizovao za klubove,ali svakom njegovo.
Za barenje po disco klubovima? Lol, pa dobro, tamo takve gluposti vjerojatno i prolaze. Ali ja sam se referirala na ponašanje u nekim već uspostavljenim i malo ozbiljnijim odnosima i vezama. A u kojima su ta dva njegova savjeta totalno kontraproduktivna, da ne kažem katastrofična.

Bar u mojim očima.

Osoba koja će mi se držati toga da nikad ne kaže da se kaje i da voli... đizs... takva je na najboljem putu da ni ja nju ne volim i da se zbog toga definitivno ne kajem

Bokte, kad takve stvari čujem, osjećam se stvarno ko da sam nekom baksuznom kozmičkom zabunom zapela na krivoj planeti.
Lee Holloway is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 20:16   #95
On ne predaje kako ostati u vezi nego kako doći do snošajazato valjda nije mogao sačuvati vlastiti brak.
Clandestine is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:10.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger