Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.08.2017., 12:35   #241
A stvarno, ne možeš ugodit ženama nikako, ako nisi ljubomoran onda je ''ne voliš'', ako si ljubomoran onda si teški bolesnik koji brani sve.
Ja nisam uopće ljubomoran, i da moguće je kako netko ne može bit ljubomoran, to ne znači da te ta osoba ne voli, nego ima beskonačno povjerenje u tebe i ne želi to povjerenje poljuljat pitanjima tipa: di si bila, šta si radila, šta si obukla danas, jel te ko gleda...
heavy snow is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 11:45   #242
Quote:
Miss Mermaid kaže: Pogledaj post
Meni to smeta. Ne bih htjela da je onako bolesno ljubomoran, da me stalno kontrolira, da hoće znati svaki moj sekund šta radim. Ali onako malo neke ljubomore, to mora bit. Ja se sad čak pitam da li je njemu stvarno stalo do mene ako ni malo nije ljubomoran?.
nekad me je baš sram što sam žena


Quote:
Miss Mermaid kaže: Pogledaj post
1. Kažem ja njemu neki dan da ću se naći s jednim kolegom s faksa. On je sad položio jedan ispit, ima neke odlične skripte, pa sam ga zamolila da mi posudi. Kažem ja momku da ćemo sjest na kavu da mi još kaže sve o ispitu i tako... A ovaj moj kaže samo "OK". Meni ne bi baš bilo svejedno da on ide sam s kolegicom na kavu, a on meni kaže samo "OK"...
da, ne voli te. da je ljubav prava za ovo bi dobila preko zubiju
jer zna se dobro da kad se sjedne na kavu to ti je isto ko da si sjela na kitu.

Quote:
Miss Mermaid kaže: Pogledaj post
2. Neku večer bila ja kod prijateljice. Zapričale se mi, bilo je već oko 1 sat u noći. I sad trebam ja poći kući, a strah me sama ići tako kasno, još da me neki manijak ne ne napadne. I kako ta prijateljica živi s momkom, ponudili mi oni da me njezin momak odveze autom kući. Pričam ja momku drugi dan kako me ovaj vozio, opet on nije ljubomoran. Ali ni malo. I kažem ja njemu, pa šta tebi ni malo ne smeta da mene drugi muški vozi kasno u noć autom? Kaže on da ne, da je to momak od najboljemi prijateljice, nema tu ništa čudno... I opet ništa od ljubomore.
skroz čudno, jer kao tipu je bitnije da sigurno stigneš doma od toga da sise mogla pojebat sa frendičinim dečkom dok te je vozio doma
koji mu je vrag, umjesto da pizdi od ljubomore dok te zamišlja kako jašaš po kiti frendičinog dečka, on budala ima povjerenja u tebe

Quote:
Miss Mermaid kaže: Pogledaj post
3. Jučer sam otišla na put iz Zagreba, otišla kući kod roditelja na 3 tjedna. I opet ovaj nije ljubomoran. Čak i zna da tu živi moj prvi momak i da ću ga vidjeti, imamo zajedničku ekipu, a njemu to ne smeta. Meni to pak nije normalno.
nikako nije normalno. zna se dobro da čim je bivši u blizini velike su šanse da će biti nasađivanja.
i ovaj tvoj ništa

Quote:
Miss Mermaid kaže: Pogledaj post
On će za to vrijeme ići sa svoja 2 prijatelja na more. Ja sam ljubomorna, svašta sam mu rekla, da slučajno nije koketirao s nekim ženskama, nabaciva im se i tako, rekla sam mu da pazi šta radi....
ti si ljubomorna jer znaš da ako se tebi nonstop motaju tuđe kite na pameti, onda sigurno i on misli na tuđe pice i kako bi jebavo okolo

Quote:
Miss Mermaid kaže: Pogledaj post
Kakva su vaša iskustva? Da li ja pretjerujem što mislim da njegovo ponašanje nije normalno? Može li to značit a mu nije dovoljno stalo do mene?

Ma ne znam više ni sama šta da mislim.
ne pretjeruješ. nikako nije normalno, ako ti dosad nije zavalio dvije tri šljage, razbio mobitel od glavu, i izbrisao sva muška imena iz imenika, to znači da te ne voli i da jedva čeka otić na more kako bi jebavo naokolo
__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 14:19   #243
Quote:
Lepricorn kaže: Pogledaj post
ti si ljubomorna jer znaš da ako se tebi nonstop motaju tuđe kite na pameti, onda sigurno i on misli na tuđe pice i kako bi jebavo okolo
A koji hetero muškarac ne misli na tuđe pice nakon godina veze?
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 15:18   #244
Kad ljubomora prijeđe u izopačenost i maltretiranje, onda naravno da to nije ni normalno ni prihvatljivo ni podnošljivo, ali kad nema onih malih znakova ljubomore, koji više sliče na zabrinutost, e ja bih se onda ozbiljno zabrinula i pomislila da me ta osoba ne voli ili da je možda premlake naravi za moj ukus.
Etta is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 16:01   #245
Guzi sa strane i nece da ti njega tlacis
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 21:31   #246
Ne doživljava te kao neku poželjnu ribu koju bi svaki ili bar većina povalila.
__________________
🎭 El que no arriesga nada no va al infierno ni va a los altares 🎭
Maryati is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 19:38   #247
Što ste se okomili na jadnu curu?

Još nije odrasla, a kad odraste, ako bude sreće naći će si majmuna koji će ju šakom pomaziti je mu je presolila juhu.

Autorice, saberi se dok ti je još vrijeme. Imaš zlatnog dečka a nadam se da će što prije shvatiti sa kakvom je potencijalnom psihopatkinjom u vezi i naći si normalnu ženu s kojom će izgraditi zdrav odnos.
carrie_b is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 19:51   #248
Quote:
Etta kaže: Pogledaj post
..., ali kad nema onih malih znakova ljubomore, koji više sliče na zabrinutost, e ja bih se onda ozbiljno zabrinula i pomislila da me ta osoba ne voli ili da je možda premlake naravi za moj ukus.
Nisam nikad bio ljubomoran!
Smatrao sam da žena mora znati gdje je granica i gdje prestaje moje poštovanje nje kao osobe
Žena nije moja imovina koju sam kupio. Ako pređe tu neku granicu onda nemamo što tražiti zajedno, jer očito da joj nešto, u zajedničkom životu, nedostaje.
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 21:36   #249
Zasto bi bio ljubomoran? Da ga prevaris pokazal bi da si drolja kojoj nemoze vjerovat dao bi ti nogu i nasao bolju.

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
kukumeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 11:21   #250
Mislim da pretjeruješ i da trebaš biti zahvalna na takvom dečku.
To što nije ljubomoran ne znači da te ne voli dovoljno nego da je normalna i stabilna osoba.
cappie is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 15:16   #251
Ajme, ova tema je još živa.

Može li me netko obavijestiti je li dečko naučio biti ljubomoran, da ne čitam sve.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 15:33   #252


Baš se čudim kako nekome fali partnerova ljubomora.
Šalu na stranu, ljubomora je tako ružan osjećaj i jao si ga onome tko od nje oboli.

Autorice, imaš normalnog dečka koji ima povjerenja u tebe i ne maltretira te, a ti se žališ što je takav. Ne prizivaj vraga! Kad jednom upoznaš ljubomornog muškarca i osjetiš na vlastitoj koži da te netko davi bez užeta požalit ćeš za ovim svojim koji ima ono što je bitno u vezi - povjerenje.

A ako misliš da te muškarac neće prevariti ako mu zaprijetiš "Pazi što radiš!" onda si u gadnoj zabludi...možda mu baš to bude poticaj.
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 00:58   #253
Ja za sebe (na žalost) mogu reći da sam ljubomorna, ali ovo...niti u jednoj navedenoj situaciji ne vidim razlog za ljubomoru. Očekivala sam ne znam ni sama kakve primjere, ali kad sam pročitala... pogotovo onaj za frendičinog dečka, pa valjda ti dečko ne misli da si takav gmaz od cure da bi prijateljici s dečkom mutila?
Lorren is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 01:18   #254
Quote:
Miss Mermaid kaže: Pogledaj post
Tip i ja smo u vezi nešto više od godinu dana. Prošli mj. nam je bila godišnjica.

Dobro nam je, zabavljamo se, fino je sve... ali mene muči to šta on nikada ne pokaziva ni malo ljubomore. Ali nikad. Meni to nije normalno, i kažem mu to, on samo odmahne rukom, kaže on je takav, nije ljubomoran i gotova priča.

Meni to smeta. Ne bih htjela da je onako bolesno ljubomoran, da me stalno kontrolira, da hoće znati svaki moj sekund šta radim. Ali onako malo neke ljubomore, to mora bit. Ja se sad čak pitam da li je njemu stvarno stalo do mene ako ni malo nije ljubomoran?

Eto sad par primjera:

1. Kažem ja njemu neki dan da ću se naći s jednim kolegom s faksa. On je sad položio jedan ispit, ima neke odlične skripte, pa sam ga zamolila da mi posudi. Kažem ja momku da ćemo sjest na kavu da mi još kaže sve o ispitu i tako... A ovaj moj kaže samo "OK". Meni ne bi baš bilo svejedno da on ide sam s kolegicom na kavu, a on meni kaže samo "OK"...

2. Neku večer bila ja kod prijateljice. Zapričale se mi, bilo je već oko 1 sat u noći. I sad trebam ja poći kući, a strah me sama ići tako kasno, još da me neki manijak ne ne napadne. I kako ta prijateljica živi s momkom, ponudili mi oni da me njezin momak odveze autom kući. Pričam ja momku drugi dan kako me ovaj vozio, opet on nije ljubomoran. Ali ni malo. I kažem ja njemu, pa šta tebi ni malo ne smeta da mene drugi muški vozi kasno u noć autom? Kaže on da ne, da je to momak od najboljemi prijateljice, nema tu ništa čudno... I opet ništa od ljubomore.

3. Jučer sam otišla na put iz Zagreba, otišla kući kod roditelja na 3 tjedna. I opet ovaj nije ljubomoran. Čak i zna da tu živi moj prvi momak i da ću ga vidjeti, imamo zajedničku ekipu, a njemu to ne smeta. Meni to pak nije normalno. On će za to vrijeme ići sa svoja 2 prijatelja na more. Ja sam ljubomorna, svašta sam mu rekla, da slučajno nije koketirao s nekim ženskama, nabaciva im se i tako, rekla sam mu da pazi šta radi....

Ma ima još tih situacija, tako neke sitnice di bi svatko bio onako malo ljubomoran. Ali ovaj moj tip - ništa.

Kakva su vaša iskustva? Da li ja pretjerujem što mislim da njegovo ponašanje nije normalno? Može li to značit a mu nije dovoljno stalo do mene?

Ma ne znam više ni sama šta da mislim.
Pa gledaj, vjerojatno je gay. Meni sve govori da je gay po ovome što si napisala.
Ab Aeterno is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:42.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger