Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.09.2017., 02:10   #21
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Ma naravno

Kao sto je vec predlozeno, nek mu za pocetak pocne slat lovu.
Ljubav cini cuda


Ti se sprdaš, a ja sam ozbiljna.
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 02:14   #22
Quote:
Lela O. kaže: Pogledaj post
Usuđujem se primjetiti da podnosta svog sarkazma potrošim ni manje ni više nego na LJESu i fakat mi je drago da si to napravio ti umjesto mene




Oh, kad smo kod toga, sad me sjetilo. Ta moja je isla s njim cak i na HZZZ. I na kraju joj je isprodavao neke priče o tome kako ga nisu zvali itd. da bi ispalo da je frajer sve poslove poodbijao

Usto, također je mislio na druge...
Ovaj je od zadnjeg posla odustao jer mu nisu odgovarali radni uvjeti tj poslodavac, na što nisam prigovorila jer ipak valjda zna sam za sebe koliko je u stanju "istrpit"
Arline is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 02:20   #23
Nedostatak ambicije je veci minus nego sto mislis. Preventivno bjezi glavom bez obzira. Ima ih previse da bi na to pristajala.

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
whateva is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 02:22   #24
Quote:
Arline kaže: Pogledaj post
Ovaj je od zadnjeg posla odustao jer mu nisu odgovarali radni uvjeti tj poslodavac, na što nisam prigovorila jer ipak valjda zna sam za sebe koliko je u stanju "istrpit"
I sad zamisli sebe, u svojim 30ima, kako zivis u garsonjeri sa tatom, i imaš pored sebe tipa koji bi s tobom ali očekuje od tebe minimum odraslosti- bi li odbila posao koji ti se nudi jer ti ne odgovara poslodavac? Ili bi se potrudila čim prije izać iz takve situacije? Iz tog stana, iz besparice, i to uz tipa koji je voljan sve to prolazit s tobom? Mislim, da je radio kod njega pa da zna stogod o poslodavcu, ajde...
Njemu očito paše ovako... trajat ćeš dok vjeruješ kako mu je teško i dok ne očekuješ ništa, daješ pare i pobrineš se za ostale njegove potrebe... baš kao mama
__________________
I can resist everything except temptation.
Lela O. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 02:29   #25
Jbg kad neke zene padaju na tu foru da moraju zastititi dobricu, materinski instikt im proradi
Wogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 02:31   #26
Quote:
Lela O. kaže: Pogledaj post
I sad zamisli sebe, u svojim 30ima, kako zivis u garsonjeri sa tatom, i imaš pored sebe tipa koji bi s tobom ali očekuje od tebe minimum odraslosti- bi li odbila posao koji ti se nudi jer ti ne odgovara poslodavac? Ili bi se potrudila čim prije izać iz takve situacije? Iz tog stana, iz besparice, i to uz tipa koji je voljan sve to prolazit s tobom? Mislim, da je radio kod njega pa da zna stogod o poslodavcu, ajde...
Njemu očito paše ovako... trajat ćeš dok vjeruješ kako mu je teško i dok ne očekuješ ništa, daješ pare i pobrineš se za ostale njegove potrebe... baš kao mama
Radio je tjedan dana pa odustao...Još uvijek mi nije jasno kako je uspio ovoliko izdržati s takvim životom, u jednu ruku mu se divim na tome, a opet u drugu mi nije jasno kako s toliko godina opet nije došlo do neke promjene.
Problem je kao što vidite to što ni sama nisam sigurna da li je takva situacija zbog izuzetno loših okolnosti ili on nije dovoljno pokrenuo dupe
Arline is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 02:35   #27
Quote:
Lela O. kaže: Pogledaj post
...- bi li odbila posao koji ti se nudi jer ti ne odgovara poslodavac? Ili bi se potrudila čim prije izać iz takve situacije?
Pitanje je zašto mu taj poslodavac ne odgovara.
Bi li ti prihvatila raditi za baš svakog poslodavca? Iskreno, možeš li odgovorno tvrditi da doista ne postoji ništa što bi te navelo na odluku kojom ćeš odbiti priliku da postaneš zaposlenica određene osobe?
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 05:36   #28
Quote:
Arline kaže: Pogledaj post
Radio je tjedan dana pa odustao...Još uvijek mi nije jasno kako je uspio ovoliko izdržati s takvim životom, u jednu ruku mu se divim na tome, a opet u drugu mi nije jasno kako s toliko godina opet nije došlo do neke promjene.
Problem je kao što vidite to što ni sama nisam sigurna da li je takva situacija zbog izuzetno loših okolnosti ili on nije dovoljno pokrenuo dupe
Ili odustani od njega ili ga pozovi k sebi i pomozi mu naci sljaku u tvom gradu.
Vrlo brzo ces skuziti ima li od njega vajde il ne
__________________
....
herod1967 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 08:24   #29
Onaj tko ne želi pomaći dupe i raditi, svakom će poslu naći zamjerku i odustati. Ako si već u takvoj situaciji, uzmeš što se nudi pa lagano dok zarađuješ prvu plaću, tražiš drugi posao. Ne kažem da je to situacija s tvojim dečkom, ali lako moguće, moraš sama procijeniti.
Kakav je kad je kući, dal pomaže mami barem po kući, popravi nešto ili se samo izležava i čeka da mama skuha ručak, a onda nakon papanja ide malo odmoriti? I to dosta govori o osobi...

Ne znam, već bih nekako mogla prožvakati da me dečko fizički ne privlači, ali da ustaje u podne, ništa ne radi i ne želi ništa raditi, traži izlike i nema nikakve ambicije, to mi je već odbojno...
Cizme skitaljke is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 08:42   #30
Quote:
Lela O. kaže: Pogledaj post
Njemu očito paše ovako... trajat ćeš dok vjeruješ kako mu je teško i dok ne očekuješ ništa, daješ pare i pobrineš se za ostale njegove potrebe... baš kao mama
Ovaj ima bolju mamu neg ja. Ni radit ne mora! Kralj! I ja bi se zaljubil u njega. Jedino mi ovaj dio s kemijom nije jasan? Kak se to manifestira? Kak se pipkaš s nekim bez kemije? Na suho?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 08:51   #31
Quote:
Elois kaže: Pogledaj post
Pitanje je zašto mu taj poslodavac ne odgovara.
Bi li ti prihvatila raditi za baš svakog poslodavca? Iskreno, možeš li odgovorno tvrditi da doista ne postoji ništa što bi te navelo na odluku kojom ćeš odbiti priliku da postaneš zaposlenica određene osobe?
Da dam prilog onom čađavom!
Radi tip kod jednog vlasnika/poslodavca, a stari od istog glumi tehnologa, moraš ovak, ovak se radi...
Jednom na "ovak se radi" radnik veli da je ovak bolje i da on radi tak!
Tome glumatalu se sve "srušilo" jer kak jedan niger more znati bolje od njega?
Podjebaval i jebal ga na sve načine gdje stigne!
Radnik najavio da neće, zbog toga, produljiti ugovor i onda kad je vlasnik saznao što se dogodilo popizdio na starog!
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 09:08   #32
Taj tip ti moze biti jedino prijatelj, sve vise od toga ne. Kliknuli ste, ali nema kemije. To ti se zove prijateljstvo.
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 09:15   #33
Ja tu vidim više NE nego da li se isplati truditi da bi se dobilo DA.

1. Ne privlači te fizički !
2. Daleko je.
3. Ne radi, ne ambiciozan je. Nije doktor, inž, prof, oec tj.bcc.
4. Ne isplati se truditi samo zbog nesebičnosti.

Postoji još puno boljih i kompletnijih ljudi prema tvojim kriterijima.
Naglašavam prema tvojim jer svatko od nas gleda takve stvari kada zapravo i nije baš zainteresiran.

Sveukupno jedno veliko NE.
ayca is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 09:26   #34
Quote:
Cepin40 kaže: Pogledaj post
Taj tip ti moze biti jedino prijatelj, sve vise od toga ne. Kliknuli ste, ali nema kemije. To ti se zove prijateljstvo.
slažem se s ovim...čim nema kemije znači da si našla prijateljicu
makar lako ti je testirati sebe...pozovi ga da živi kod tebe i neka si traži posao, bilo kakav, makar i honorarni ili nešto samo vikendom za prvu ruku...za to vrijeme ćeš brzo shvatiti na čemu ste vas dvoje jer u zajedničkom prostoru s nekim nema glume, čak ni sebi nećeš moći glumiti...pa ako ne bude ni kemije sve će ti biti jasno
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 09:34   #35
Quote:
Elois kaže: Pogledaj post


Ti se sprdaš, a ja sam ozbiljna.
Mrtav sam ozbiljan

Mislim da bi to bilo najbolje za njihovu vezu.
Ona salje lovu, mama daje dzeparac. Tip je kako-tako financijski sredjen.
Medjusobna kratka komunikacija prije transakcije love u stilu...'saljem danas... ok... jel leglo.. je fala' .... ah ta ljubav
u njihovom slucaju je tako cista... nema te prljave kemije koja uvjek napravi zbrku
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 10:11   #36
Quote:
Arline kaže: Pogledaj post
Eh, sada, prvi problem je što me on fizički i ne privlači. ...
Zaboravi. Dalje nisam ni čitala.
__________________
Let not weakness live in your veins. Cherished workers, drown it inside you. Rise up from your deathbed and sally forth, more perfect for the struggle.
Guns of Brixton is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 10:26   #37
Znači nema para i nije zgodan. Teško je u tim godinama bez jednog od to dvoje nać neš. S druge strane, nema faks i živi u slavoniji koja odumire, tam sigurno nema budućnosti s sss pa čak i u zgu..pravac Irska.
zoomzoom888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 10:48   #38
Quote:
zoomzoom888 kaže: Pogledaj post
Znači nema para i nije zgodan. Teško je u tim godinama bez jednog od to dvoje nać neš. S druge strane, nema faks i živi u slavoniji koja odumire, tam sigurno nema budućnosti s sss pa čak i u zgu..pravac Irska.
Pa on ocito ne zeli raditi, zeli odmah biti sef a za to nije sposoban.

Imala sam takvog prijatelja- identicna situacija, ja na kraju faxa, on u 30-ima, uvijek su mu svi drugi bili krivi, inteligentan, o svemu ima izgradjeno razmisljanje, ali parazit (to vremenom shvatis). Dugorocno te takve osobe iscrpe, ne moze to trajati cak ni kao prijateljstvo, jer se na kraju sve svede na to da je svijet nepravedan, ceka da mu nesto padne s neba, da netko prepozna njegove "kvalitete", ali ih ne zna na pravi nacin pokazati.

Radije uzima dzeparac od roditelja, tanka 20kn benzina mjesecno, nego da odradi 8h u nekoj firmi i bude svoj covjek.

I takve osobe ne razumiju da moraju krenuti od nule, izgraditi imidz, steci iskustvo, kako bi mogli napredovati ili se "prodati" na visu poziciju u drugu firmu.

Autorice, ostanite prijatelji, ali ni to nece dugo trajati, ako se on ne trgne. Mene uvijek zanima sto takve osobe bez novaca rade po cijele dane, osim sto filozofiraju.
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 11:06   #39
Tebi se sviđa samo to što je on dobar koliko sam shvatila. Ima još dobrih ljudi, ne brini, čak i onih koji su karakterno jaki i privlačni. Ako nisi sigurna i uopće moraš razmišljati o svemu to ti intuicija daje savjet da to pustiš i ideš dalje.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 11:09   #40
A možda planira odlazak van? Nije život ni radit za 3-4 tis. kod privatnika koji najčešće i izrabljuje radnike plus sa sss vjerojatno ni nema neku perspektivu ni traženo iskustvo..imam dost ekipe vani kaj rade na žnj poslovima (pakiranja, skladišta) i uredno uštede po soma e mjesečno nakon kaj podmire sve troškove..tak da, od njegvog nerada više me čudi slična ekipa kaj još uvijek trune tu umjesto da su već negdje van države.
zoomzoom888 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:00.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger