Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.09.2017., 11:14   #41
Quote:
Elois kaže: Pogledaj post
Pitanje je zašto mu taj poslodavac ne odgovara.
Bi li ti prihvatila raditi za baš svakog poslodavca? Iskreno, možeš li odgovorno tvrditi da doista ne postoji ništa što bi te navelo na odluku kojom ćeš odbiti priliku da postaneš zaposlenica određene osobe?
U situaciji gdje mi je primaram cilj odljepit se od majke i nac si vlasiti stan i vlastiti život vjerujem da ne bi odbila osim ako mi ne znam, poslodavac nije Boso i da bi na taj posao gledala kao na nesto privremeno dok ne nađem novi.
__________________
I can resist everything except temptation.
Lela O. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 11:16   #42
Da, jer s plaćom od par soma kn se sigurno isplati započet samostalan život.
zoomzoom888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 11:16   #43
Quote:
Arline kaže: Pogledaj post
prvi problem je što me on fizički i ne privlači
ne
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 11:17   #44
Quote:
zoomzoom888 kaže: Pogledaj post
A možda planira odlazak van? Nije život ni radit za 3-4 tis. kod privatnika koji najčešće i izrabljuje radnike plus sa sss vjerojatno ni nema neku perspektivu ni traženo iskustvo..imam dost ekipe vani kaj rade na žnj poslovima (pakiranja, skladišta) i uredno uštede po soma e mjesečno nakon kaj podmire sve troškove..tak da, od njegvog nerada više me čudi slična ekipa kaj još uvijek trune tu umjesto da su već negdje van države.
On je u 30-ima, a ne u 20-ima. Sto je radio vise od 12 godina (od kada je zavrsio srednju skolu)? Trunuo, a nema ni lipe. Taj sigurno ne razmislja da ide vani jer je vec mogao otici.

kao da se i vani dobije posao samo tako. Prvo moras zeljeti raditi.
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 11:19   #45
Quote:
Cepin40 kaže: Pogledaj post
kao da se i vani dobije posao samo tako
Nađe se i to već u prvih nekolko dana.
zoomzoom888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 11:21   #46
Quote:
zoomzoom888 kaže: Pogledaj post
Da, jer s plaćom od par soma kn se sigurno isplati započet samostalan život.
Pa som po som sa strane, da isplati se. Oni ambiciozni rade i dva posla kad imaju cilj. Ne razumijem. SSS, bez ambicija i očekuje se šta, 10 tisuća, beneficije i crveni tepih?
__________________
I can resist everything except temptation.
Lela O. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 11:22   #47
Quote:
zoomzoom888 kaže: Pogledaj post
Da, jer s plaćom od par soma kn se sigurno isplati započet samostalan život.
Pa da. Zato je bolje uzimati od mame dzeparac, skuhano oprano,... a sljedeca stepenica je naci zenu koja ce to sve nastaviti. ipak je ambiciozan.

Ako nije ucio i zavrsio je neku obrtnicku skolu, za pocetan posao nema sto ocekivati vise od par tisuca kuna. A to je sve mogao obaviti u 20-ima, u medjuvremenu napredovati ili otvoriti nesto svoje, i do 30-e bi se osamostalio. Vrlo jednostavno.
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 11:25   #48
Quote:
zoomzoom888 kaže: Pogledaj post
Nađe se i to već u prvih nekolko dana.
Ali kljucno je da zelis raditi zar ne? Treba naci i stan, oprati, brinuti se za kucanstvo. Ili ti i tamo sve obavljaju drugi? A ako ces sve placati opet ti nece ostati puno.
U inozemstvu je ok biti podstanar u hrvatskoj ispod casti?
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 11:36   #49
U inozemstvu ekipa bez obrazovanja ustedi mjesecno onolko kolko vecina tu ni placu nema i to je jedino kljucno i bitno.
zoomzoom888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 12:18   #50
Quote:
Arline kaže: Pogledaj post

Upoznala sam dečka koji je karakterno sve ono što tražim, nebih u detalje, ali najjednostavnije je reći da smo tu "kliknuli". Eh, sada, prvi problem je što me on fizički i ne privlači.
kak ti onda zamisljas vezu s njim ako te ne privlaci? dvoje ljudi koji su se tek upoznali ne bi se trebali skidat jedno s drugog, a tebe on ne privlaci. zasto uopce zelis bit s njim?
Quote:
Arline kaže: Pogledaj post
Zvučat će kao klišej, ali privukla me njegova dobrota, pažljiv je i brine za mene, što od predhodnih dečkiju nisam toliko osjetila
bit ce ti odlican frend.
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 12:45   #51
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Pošalji mu pare da dođe kod tebe.
Tako sam ja radio kad sam imao vezu na daljinu
Ti njoj ili ona tebi?

Quote:
Wogy kaže: Pogledaj post
Jbg kad neke zene padaju na tu foru da moraju zastititi dobricu, materinski instikt im proradi
True. Been there, done that
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 13:01   #52
Nije ti fizički privlačan.

Daleko ste i ne vidite se, što znači da vam je sva komunikacija online ili telefonom.

Tjedan dana je radio i odustao jer je bilo preteško.

Nema primanja i živi s mamom u garosnijeri.

Nema baš nekakvih namjera da se pomakne dalje.

Dobar je prema tebi i brine o tebi.

Ovako nekako ja to vidim. Dobar je prema tebi jer je lako biti dobar prema nekome na riječima dok cijeli dan sjediš doma i ništa ne radiš. A za dobrotu se zakačiš jer konačno netko obraća pozornost na tebe i jer misli o tebi. Veze s realom to nema. Nalaziš mu već sad izgovore. Napisala si i sama da mu se diviš u jednu ruku jer živi u takvim uvjetima. Što je tu za divljenje? Što nije napravio ništa sa sobom?

Online komunikacija je isto dvosjekli mač. Zna biti intenzivnija nego uživo i lakše se navučeš na nekoga. A zna i jako zavarati. I ovdje ne mislim na neko laganje ili zavaravanje te vrste.

Inače, ova tema ruši cijeli US. Lik nezaposlen u 30tima u garsonijeri s mamom i cura pala na njega
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 13:15   #53
Quote:
Arline kaže: Pogledaj post
Kažem, jednostavno se oko svega ostalog slažemo, slični smo po svemu osim po ovim stavkama Tvrdoglav je jako oko toga sa poslom i financijama i nema baš ambicija oko toga za razliku od mene. Zato i sama neznam da li je to prevelika prepreka za vezu.
Meni bi razlika u ambicioznosti bila prevelika prepreka I bila je u nekim prijasnjim odnosima.

Cura I ja smo 50km udaljeni. Kad smo se upoznali, ona je studirala a ja sam bio na strucnom. No, oboje smo se trudili da to funkcionira. Sad smo vec 3 I pol godina zajedno, oboje imamo zadovoljavajuce poslove I solidno zaradjujemo. Uskoro se selimo na stan I kupujemo auto.

Mislim da to ne bi bilo ostvarivo da je netko od nas pasivan poput ovog tvog lika.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 13:28   #54
Ovo što je forumašica calea rekla.
Još bih nadodala da sam upoznala mnogo "dobrih osoba" koje većinom žive po principu "boli me kuki za sve".
Nit smrde nit mirišu.
Osobno, sad od takvih dobrica bježim glavom bez obzira
A i vjerojatno će te, u trenu kad zaista bude trebao pokazati tu svoju silnu "dobrotu", ostaviti na cjedilu. Tako to ide.
Oni idu linijom manjeg otpora. Ne vole svoj mozak previše naprezati a ni dupe
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 13:58   #55
Quote:
Wogy kaže: Pogledaj post
Mozda za pocetak nek pocne traziti posao u nekom drugom gradu ako vec nema nista u njegovom. Ako nema u njegovoj struci onda bilo sta. Ni baustela nije losa, bar placa racune

Meni se cini da bi on rado zamjenio jednu mamu s drugom
Pravo u sridu! On bi drugu mamu da joj glumi 'dobrotu i nesebicnost' iza koje se krije nesigurnost, nezrelost i samozivost iza 'dobrodusne' fasade.

Baustelcima nista ne fali btw. Ako nista rade i trude se i nerijetko su seksi.

Quote:
Cepin40 kaže: Pogledaj post
Mene uvijek zanima sto takve osobe bez novaca rade po cijele dane, osim sto filozofiraju.
Zive ispod staklenog zvona (u datom primjeru u garsonjeri) odrzavajuci samoiluziju 'neshvacenih genija'. To su ti posebne pahuljice po definiciji, najgori smorovi i narcisi koji postoje. Dane provode u svijetu maste u kom ce oni ostvariti ovo i ono (jos samo malo, da se posloze zvijezde ). Sto se desi - nikad.

Znam iz iskustva nazalost, mada je ovaj radio sezonski (a ostatak vremena se divio sebi i svojim neotkrivenim talentima).

Neka vrsta (distanciranog) prijateljstva je maksimum sa ovakvim likovima. Ukoliko joj je stalo do vlastitog mentalnog zdravlja. Jos je bolji bijeg glavom bez obzira.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 14:17   #56
Mislim da je Arline dobila jednoglasan odgovor forumasa na svoje pitanje iz uvodnog posta. nadam se da ce ga uzeti u obzir. Sto kazes?
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 15:23   #57
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Ti njoj ili ona tebi?
Ja njima.
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 15:34   #58
Quote:
Cepin40 kaže: Pogledaj post
Mislim da je Arline dobila jednoglasan odgovor forumasa na svoje pitanje iz uvodnog posta. nadam se da ce ga uzeti u obzir. Sto kazes?
Moze ona pitati za savjet i mogu joj svi reci da grijesi...
Ali znamo kako to uglavnom ide. Dat ce mu priliku i ocekivati da ce se stvari okrenuti preko noci...
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 15:42   #59
Quote:
Arline kaže: Pogledaj post
I divim se tome kako u takvoj situaciji stigne mislit na druge, ta nesebičnost me također privukla.
Naravno da stigne, kad ne radi, i živi kod mame.

Kad nađeš tipa koje stigne misliti na druge dok radi puno radno vrijeme ili prekovremeno, još potroši vremena putujući na posao jer ga nije našao bliže, kupuje na tržnici da bi si jeftino skuhao jer mora platiti stanarinu i režije, sam doma čisti i pere, i redovito se bavi nekom fizičkom aktivnošću pa ti je onda i fizički privlačan... e, onda ćeš se manje premišljati.

A takvih tipova ima.
Brijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 16:01   #60
Quote:
Brijana kaže: Pogledaj post
Naravno da stigne, kad ne radi, i živi kod mame.

Kad nađeš tipa koje stigne misliti na druge dok radi puno radno vrijeme ili prekovremeno, još potroši vremena putujući na posao jer ga nije našao bliže, kupuje na tržnici da bi si jeftino skuhao jer mora platiti stanarinu i režije, sam doma čisti i pere, i redovito se bavi nekom fizičkom aktivnošću pa ti je onda i fizički privlačan... e, onda ćeš se manje premišljati.

A takvih tipova ima.
Daj nemoj da žena još pomisli da takvih frajera ima na bacanje. Znam ravno dvojicu.
__________________
In order to grow you must betray their expectations.
fauxpersona is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:21.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger