Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.12.2011., 11:29   #161
Quote:
ludaca2 kaže: Pogledaj post
ne brini to ti je ankcioznost koja se manifestira tjelesnim simptomima....
kod dr.opce prakse po uputnicu za psihoterapiju i ad obavezno...
Pijem AD, baš zadnjih par dana sam preskočila... hvala ti na pomoći
PenelopeJane is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 08:53   #162
Pozdrav ljudi, prije par dana kad sam išao spavat i krenuli su mi trnci po lijevoj ruci. Slijedeću noć trnci po lijevoj i desnoj ruci. Noć iza obje ruke i dio glave. Po danu ništa. Međutim prekjučer su mi se po danu pojavili trnci po lijevoj nozi. Otišao dr opće praksu i dala mi je letak sa vježbama za vrat. Jučer mi je puknuo film jer su me počela boljet leđa i nastavak trnaca u lijevoj nozi i otišao kod kiropraktičara. Danas imam drugu turu kod njega. Međutim trnci po lijevj nozi su još uvijek prisutni. Smanjeno ali prisutni. Radim naravno na kompu 8 sati, nepravilno sjedim, loš stolac i slično. Zanima me ako je ukliještenje živca u kralježnici koliko dana traje oporavak- Hvala

I molim Vas koji savjet za vježbe (dali da hodam, trčim, igram nogomet). Inače igram i nogomet jedanput tjedno ali zadnjih mjesec dana sam prestao jer sam uganuo zglob na desnoj nozi.

Zadnje uređivanje Sashica : 01.02.2012. at 11:16. Reason: spajanje postova
kupac2011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 15:42   #163
Slaba cirkulacija

Ima li tko kakve savjete? Odjednom počnem osjećat trnce u rukama i da mi počnu trnut. Vitak sam 178,72 i krenuo sam i teretanu ali svejedno imam te probleme.
Momak 90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 00:20   #164
I mene muce trnci (bockanje) u rukama ,onako vise udlanovima i prstimai tu i tamo u tabanima...iskreno neznam od cega bi to bilo ???
ingrid2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2012., 21:00   #165
lijeva ruka

u posljednjih desetak dana lijeva ruka mi utrne vise puta tijekom dana neovisno o polozaju. prvo me boljelo lijevo rame, bolovi su prestali ali ruka mi je cesto utrnuta, malo sam zabrinut. da li ko zana o cemu se radi. Hvala...
top500 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2012., 16:28   #166
Od jučer mi trnu šake,danas bez prestanka,sad već osjećam laganu neugodu u podlakticama.
Tlak jutros nizak,nakon slanijeg ručka čudno još i niži 96/65. Nakon litre vode i još malo soli digao se na 106/66 ali trnci i slabost ne prestaju.
Ima li neki Doc online?
onlyblack is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2012., 15:10   #167
Utrnuli prsti

pozz. imam jedan problem.. vec nekih tjedan dana...

mali prst, i malo onaj pored njega , na desnoj ruci su mu utrnuli.. vjerujem da je od loseg polozaja za pc-em, posto mi ruka cijelo vrijeme stoji na rubu stola pa nemam cirkulaciju... kako to rijesiti? jer mi stvara nekad probleme..nezgodno je ovako..nemam osjecaj
exerBOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2012., 15:14   #168
baci pogled: http://www.activeforever.com/c-7-car...-syndrome.aspx

u principu, trebaš promijeniti kut ruke naspram tipkovnice. podići laktove naslonom za ruke, nakositi kompj podloškom, omogućiti da se zglob šake nasloni na nešto mekano

...
tanveer is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2012., 15:25   #169
hehe.. problem je to sto sam ja lijen, pa ne sjedim u stolici kad sam na pc, sto bi trebao, onda je sve oke..nego sam dovuko fotelju pa sam zavaljen,a onda mi je dosta nezgodno za mis, posto mi je stol onda visoko, i zglob ruke mi je non stop na rubu stola..
exerBOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2012., 15:28   #170
Quote:
exerBOG kaže: Pogledaj post
hehe.. problem je to sto sam ja lijen, pa ne sjedim u stolici kad sam na pc, sto bi trebao, onda je sve oke..nego sam dovuko fotelju pa sam zavaljen,a onda mi je dosta nezgodno za mis, posto mi je stol onda visoko, i zglob ruke mi je non stop na rubu stola..
ljenost se liječi amfetaminima i



(šalim se)


...
tanveer is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2012., 15:29   #171
oke...al sta pomoci da ovo prodje sto prije? uz to da promjenim polozaj
exerBOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2012., 15:41   #172
stavi jastuk pod zglobove ruku kad tipkaš. nemoj tipkati neko vrijeme. razgibavaj šake svakih pola sata...
tanveer is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2012., 15:49   #173
ma nije tipkanje problem. nego mis ..al probat cu nest
exerBOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2012., 15:53   #174
uzmi si kuhinjsku stolicu pa na nju stavi miša s podloškom, kraj desne strane fotelje... kreativna sam danas.

...
tanveer is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2012., 16:32   #175
Pozdrav, ovako imam jedan problem, prije par dana uhvatila me je neka crijevna viroza al uz to mi se i pojavio nekakav čudan osjećaj u trbuhu koji prelazi u noge i tako stalno tokom cijeloga dana, ne znam kako bih opisao taj osjećaj, kao nekakvo golicanja/škakljanje, prvo sam to prepisivao virozi ali više nisam siguran u to ... dali netko ima slična iskustva ili nešto, što bi moglo biti razlog tome... naime preko noći me ne budi a ujutro mi bude sve ok dok ne ustanem, (dali je moguće da je i psihički pošto mislim stalno o tome?) također mi pomogne vožnja biciklom, pređem 5-6 km i sve bude ok kada stignem kući i tako traje neko vrijeme i oept se vrati -.- ' ... čitao sam nešto i o Sindromu Nemirna Noga, nezz jeli moguće da je to, a također sma negdje i pročitao da može biti zbog nedostatka magnezija....
ibme74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2012., 22:18   #176
trnci u licu, jeziku,bol u vratu

Ovako vec duze vrijeme imam trnce obamrlost neznam kako se pravilno izraziti u licu neovisno kojem dijelu nekad lijevo nekad desna strana nekad samo jedan dio obraza nekad cijeli i uz to na jeziku to je nekakav uzasan isjećaj nije da mi je utrnuto jer imam osjet kada se diram po licu ili ugrizem ali to traje po cijele dane i uz to sto dr kaze da nemaju te dvije stvari nikakve veze lđeačke bolove u vratu malo odostraga malo u pednjem vratu kai da te netko stalno steže kaze da to ne može biti od kičme inače imam spondilitis ali kaze da nezna sta je ima li tko kakav pametan savjet evo vec cca mjesec dana svaki dan
Imota20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2012., 01:16   #177
A da zvadiš krv?
Corduroy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2012., 13:00   #178
Quote:
Corduroy kaže: Pogledaj post
A da zvadiš krv?
a na sta? dosta je naravno vađeno i ok
Imota20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2012., 14:28   #179
Vec sedam-osam dana su mi utrnjena oba palca na nogama,ali ne cijeli palac,vec samo spoljasnji dio. Jedan malo vise,drugi malo manje. Sve sto sam radila,a ima veze s tim,je pedikir,posto imam zadebljanja bas tu spolja. I koristila sam turpiju,i onako dosta dugo turpijala. Inace,i glava me boli vec desetak dana,slijepocnice,ali ne tako jako. I imam problema sa vratnom kraljeznicom. Nju sam snimala prije 7-8 godina i dijagnoza je neko suzenje. Sta mislite,sa cim ima veze ovo trnjenje?
anuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2012., 16:22   #180
pozdrav . ja imam slican problem. prije par dana sam vadila krv,i broj leukocita mi je bio povisen na 25. pa kad sam ponovila pretrage rekli su mi da mi trnu misici na jednoj strani tjela,mada ja to nikako nisam primjetila. ili nisam obracala paznju,sta vec. sad kad su mi rekli pocela sam osjecat ,ali to je slabo tako da mislilm da je vise do psihe. i na osnov toga su mi rekli da mozda imam MS,i da dodjem za tjedan dana na CT da provjere.ubili me u pojam.sad dali to mora bit MS,moze li biti nesto drugo od cega isto "trnu" misici? hvala unaprjed
maja327 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:36.