Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.09.2010., 20:48   #281
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Errr...kod kojih nas?

(I ne, ne šminkam se, većina robe na svijetu mi je ružna i nisam baš nešto luda za parfemima )

Ako ćeš ići na Glazbu pitati za Slipknot, pitaj na ovoj temi, da ne pobereš karton. Čula sam da su tamo opasni.

Sorry, nisam te mislila uvrijediti, ali uglavnom je zenama lakse kupiti nesto, barem meni.

I hvala na linku!
edit: @tobleronica: a koje si stvari planirala uz?
Erato321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 18:00   #282
Ljudi molim vas pomagajte.
Moja je situacija sljedeća..neznam što da kupim najboljoj frendici za rođendan
Pošto joj je 20.rođendan ja sam odlučila izdvojiti 250,300 kn....
Satove ne nosi,nakit (za 18. sam joj kupila prsten pa bih sada probala izbjeći nakit)...ona živi za ples a ne pada mi ništa ne pamet što bi joj mogla vezano za ples kupiti-tu vi dajte svoje ideje
Jedino što mi je palo na pamet jest knjiga vezana uz ples il tako nešto
I da,da li je presebično ako joj napravim album sa našim slikama i napravim priču od toga pošto smo jako vezane i emotivne kad su takve stvari u pitanju?
Nadam se da sam pojasnila situaciju i da ste puni ideja
malena girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 11:14   #283
Quote:
Erato321 kaže: Pogledaj post
Sorry, nisam te mislila uvrijediti, ali uglavnom je zenama lakse kupiti nesto, barem meni.

I hvala na linku!
edit: @tobleronica: a koje si stvari planirala uz?
A ne znam, puno toga mi je u glavi. Imam dosta sitnica i "gluposti" na umu jer sam za godišnjicu kupila samo sat a ove druge sentimentalnije stvari su ostale po strani. Pisala sam par postova iznad. Svakako ću mu ovih dana izraditi neku našu fotografiju (crno - bijelu i veliku) i uokviriti tankim crvenim okvirom. I isto tako ću mu do kraja godine (budući da nema naših slika jer nema neta a na komp. isto tako ne posjeduje naše fotografije a na mob. ima par slikanih njegovim) i onda ću izraditi bar nekih 20-ak sa nama posebnih mjesta i nabaviti neki lijep album i staviti, tek da ima kod sebe.
A sad, što se rođendana tiče, već sam naručila lijepu ukrasnu vrećicu , kupit ću ili neku majicu ili taj šal koji mu se svidio a sam ne bi odvojio 25eura za "obični" šal, i kupit ću prazan CD i nabaciti stranih, ljubavnih balada (to sam isto planirala za godišnjicu ali eto, nije se stiglo), i kupit ću malo veću korpu, ukrasit ju decentno, i kupiti dooosta slatkiša koje on voli i staviti tu, sve što voli i razne.
Ne znam još. Ovisi i gdje ćemo biti, možda kupim bocu vina, pa budemo negdje nasamo, skontat ću se još.
__________________
"Žene se dijele na ničije, nečije i svačije. Ti si naišao na ničiju... Pa čemu onda osmjeh što sam ja ničija kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?"

Zadnje uređivanje tobleronica : 24.09.2010. at 11:29.
tobleronica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 11:28   #284
Quote:
malena girl kaže: Pogledaj post
Ljudi molim vas pomagajte.
Moja je situacija sljedeća..neznam što da kupim najboljoj frendici za rođendan
Pošto joj je 20.rođendan ja sam odlučila izdvojiti 250,300 kn....
Satove ne nosi,nakit (za 18. sam joj kupila prsten pa bih sada probala izbjeći nakit)...ona živi za ples a ne pada mi ništa ne pamet što bi joj mogla vezano za ples kupiti-tu vi dajte svoje ideje
Jedino što mi je palo na pamet jest knjiga vezana uz ples il tako nešto
I da,da li je presebično ako joj napravim album sa našim slikama i napravim priču od toga pošto smo jako vezane i emotivne kad su takve stvari u pitanju?
Nadam se da sam pojasnila situaciju i da ste puni ideja
Mislim da je dobra ideja to sa albumom, ali ako si kreativna pa da to baš ima smisla. Ili samo da izradiš fotografije u većem formatu pa nabaviš neki "moćan" album za to. Ili da odeš negdje da vam nki profesionalac napravi karikature od zajedničke fotografije (ako je ona šaljiva osoba, trebalo bi joj se svidjeti) ili odneseš slikaru (ima toga u tržnim centrima, bar kod nas) pa da pomoću vaše fotografije nacrta vas dvije i onda to lijepo uokviriš.
Znači, sat i nakit se isključuju? Napisat ću ti par prijedloga, ono što mi pada na pamet, možda i gluposti ali eto.
- Torba + remen
- Neka naruknica, ali ne ono klasičan nakit (srebro ili zlato) nego onako starinsko, još kad bi uspjela naći unikatan komad, nešto sa kamenjem boje koju ona voli, ako me razumiješ?)
- Novčanik
- Neku dobru veliku maramu (ukoliko ih voli)
- Boca kvalitetnog vina (uz neki poklon)
- Uplatiti joj neku masažu (uz nešto) ili wellness odmor
- Kutiju za nakit (sve je bolje ako negdje možeš pronaći unikatne stvari)
__________________
"Žene se dijele na ničije, nečije i svačije. Ti si naišao na ničiju... Pa čemu onda osmjeh što sam ja ničija kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?"
tobleronica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 11:33   #285
Eh da, knjiga je također dobar poklon. Možeš nešto o plesu u svijetu, kojim se ona bavi? Nisi napisala kakva je osoba i šta još voli osim plesa. Ako je romantičarka, možeš neki ljubavni roman, ako ju sve zanima onda možeš neku knjigu o zanimljivostima (gdje ima svega i svačega - rekordi, zanimljivosti i sl.) ali opet mi je na 1. mjestu knjiga o onome čime se ona bavi a to je u ovom slučaju PLES.
__________________
"Žene se dijele na ničije, nečije i svačije. Ti si naišao na ničiju... Pa čemu onda osmjeh što sam ja ničija kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?"
tobleronica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 11:46   #286
Quote:
tobleronica kaže: Pogledaj post
Mislim da je dobra ideja to sa albumom, ali ako si kreativna pa da to baš ima smisla. Ili samo da izradiš fotografije u većem formatu pa nabaviš neki "moćan" album za to. Ili da odeš negdje da vam nki profesionalac napravi karikature od zajedničke fotografije (ako je ona šaljiva osoba, trebalo bi joj se svidjeti) ili odneseš slikaru (ima toga u tržnim centrima, bar kod nas) pa da pomoću vaše fotografije nacrta vas dvije i onda to lijepo uokviriš.
Znači, sat i nakit se isključuju? Napisat ću ti par prijedloga, ono što mi pada na pamet, možda i gluposti ali eto.
- Torba + remen
- Neka naruknica, ali ne ono klasičan nakit (srebro ili zlato) nego onako starinsko, još kad bi uspjela naći unikatan komad, nešto sa kamenjem boje koju ona voli, ako me razumiješ?)
- Novčanik
- Neku dobru veliku maramu (ukoliko ih voli)
- Boca kvalitetnog vina (uz neki poklon)
- Uplatiti joj neku masažu (uz nešto) ili wellness odmor
- Kutiju za nakit (sve je bolje ako negdje možeš pronaći unikatne stvari)
Dobro si me sjetila za novčanik,nešto je nedavno spominjala da bi joj trebao novi
Torbu je dobila prošle godine i to unikat,moja mama ju je sašila al mogla bi ove godine nešto drugo,sad mi svašta nešto pada na pamet
Al najviše mi se sviđa ova ideja da dam slikaru našu sliku pa da nas on nacrta,to bi bilo moćno...e sad jel znaš gdje bi to mogla u Zagrebu napraviti?
Jel zna netko slikara tko to radi,preporuke??

P.S.Hvala na idejama Također još uvijek primam ideje pa ljudi dajte mašti na volju nešto ćemo smisliti
malena girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 11:57   #287
Quote:
tobleronica kaže: Pogledaj post
Eh da, knjiga je također dobar poklon. Možeš nešto o plesu u svijetu, kojim se ona bavi? Nisi napisala kakva je osoba i šta još voli osim plesa. Ako je romantičarka, možeš neki ljubavni roman, ako ju sve zanima onda možeš neku knjigu o zanimljivostima (gdje ima svega i svačega - rekordi, zanimljivosti i sl.) ali opet mi je na 1. mjestu knjiga o onome čime se ona bavi a to je u ovom slučaju PLES.
Moderni ples pleše...a što se tiče ljubavnog romana,to da joj kupim ne bih sigurno pogriješila al nekako me više vuče na knjigu o plesu,iskreno nisam još potražila po knjižarama kaj se nudi al igram na onu loptu da ću u prvoj knjižari nešto naći i to odmah kupiti
Nekako mi je najgore njoj kupovati poklone jer smo mi toliko vezane i koliko god je dobro poznajem toliko nikada neznam što da joj kupim...htjela bih nešto drukčije i posebno a opet to nije lako naći...al na kraju je najljepše kad vidim da je zadovoljna s poklonom
malena girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 12:32   #288
Quote:
malena girl kaže: Pogledaj post
Dobro si me sjetila za novčanik,nešto je nedavno spominjala da bi joj trebao novi
Torbu je dobila prošle godine i to unikat,moja mama ju je sašila al mogla bi ove godine nešto drugo,sad mi svašta nešto pada na pamet
Al najviše mi se sviđa ova ideja da dam slikaru našu sliku pa da nas on nacrta,to bi bilo moćno...e sad jel znaš gdje bi to mogla u Zagrebu napraviti?
Jel zna netko slikara tko to radi,preporuke??

P.S.Hvala na idejama Također još uvijek primam ideje pa ljudi dajte mašti na volju nešto ćemo smisliti
Eh eto, super ako ti mama zna dobro šiti, može nešto drugo. A ja zbilja ne znam, nisam iz Zagreba, pa se nadam da će se naći neka djevojka koja će ti pomoći oko preporuka i info. Nema na čemu, drago mi je da ti je bar pomoglo da osmisliš ti nešto.
__________________
"Žene se dijele na ničije, nečije i svačije. Ti si naišao na ničiju... Pa čemu onda osmjeh što sam ja ničija kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?"
tobleronica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 17:57   #289
knjiga je uvijek dobar poklon, parfem, nekakav cd, a ako baš želimo igrati na sigurno - cvijeće i nekakva bonbonijera uvijek su pravi izbor.
__________________
Sad Eyes Never Lie
Born To Run is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2010., 22:15   #290
pozdrav! molim malu pomoc, odnosno koju idejicu...sto kupiti frendovima za 2.godisnjicu braka? mi smo im kumovi.... posto smo mladi ljudi u dvadesetima, ne mora biti nesto preozbiljno kao ni skupo, jer smo malo mrsavi s parama trenutno...

svaka ideja dobrodosla!

p.s. prilicno je hitno, festa je u subotu
__________________
Bolje ispast glup nego iz autobusa.
MiaVita is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2010., 22:54   #291
Quote:
MiaVita kaže: Pogledaj post
pozdrav! molim malu pomoc, odnosno koju idejicu...sto kupiti frendovima za 2.godisnjicu braka? mi smo im kumovi.... posto smo mladi ljudi u dvadesetima, ne mora biti nesto preozbiljno kao ni skupo, jer smo malo mrsavi s parama trenutno...

svaka ideja dobrodosla!

p.s. prilicno je hitno, festa je u subotu
Možda kupime ili kolektiva.hr... ako je prekasno zbog ovog praznika onda pravac magma home, uvijek ima nešto što u takvim prigodama može proći.
aona is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2010., 11:54   #292
dečko i ja smo pozvani na proslavu diplome kod njegovih prijatelja. Slave zajedno jedna cura i jedan dečko.Sad meni je neugodno doc bez icega, ali opet mi je pretjerano kupovat neki skupi poklon. Nemam nikakvu ideju sto da im poklonim!hellllp
__________________
... volim te tisuću svemira ...
KraljicaSparoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2010., 11:14   #293
ovo je za mladu damu koja nezna šta kupiti najboljoj frendici,
moja nećakinja imala nedavno rođendan, i obzirom da smo u besparici,
ja napravila ovo, kupila album za 30 slika,
odabrala tih 30 slika, samnom, s njenima, roditeljima, bratom,
ostalima, neke srage i lijepe slike, poklon je bio super,
my sys se rasplakala kad je to gledala,
a i ostalima je bio super, svi su ga non stop gledali, pogodila sam najtaman,
jer znam da bi ja voljela dobit takav poklon za rođendan,
kad vidiš da se netko potrudio,
i da je od srca. eto.
__________________
Moja prodaja - - - Lilypie
hera86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 21:47   #294
Bok! Odlucio sam kupiti curi za rodendan srebrnu narukvicu pa bi molio misljenje, di kako, dal je dobra ideja? (prvi poklon za rodendan, nakon godinu veze). Budet mi je tek oko 200kn, i nemam pojma da li je to dovoljno i sto mogu dobiti za to. Htio bi ugravirati nesto.. datum rodendana ili slovo ili rijec, pa bi molio prijedlog. Ako nije dovoljno love, koliko bi to bilo i preporuku di da to uzmem u zg! Uglavnom, svida joj se boja srebra, pa moze biti i srebrna, a i od nekog plemenitog metala takve boje.. pa uzmite i to u obzir.
suskavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 16:04   #295
Mom je dečku uskoro roćkas, i to okrugli. Ja blage veze nemam što mu kupiti. Općenito mi je muškarcima 100 puta teže smisliti poklon. To mi je noćna mora.
Znam da poklon treba imati veze s konkretnom osobom i da mi ne možete dati baš neki savjet, pa bih zato molila da napišete što ste vi kupovale u tim prigodama. Možda i dobijem neku ideju.
magic potion is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 16:45   #296
Kako ne znas? kaj ne pricate opcenito o stvarima pa on kaze kako bi si nesto htio kupiti, ili vidis da bleji u nesto u ducanu ili se necim bavi pa mu mozes nes kupiti?

uglavnom, ako ce ti pomoci ja sam svome dosad ovo kupovala

Za jedan rođendan je dobio knjigu o avionima jer jako voli avione, dobio je uz to i maketu aviona koju ofc mora sam sloziti, a on jako voli slagati i rastavljati stvari, uz to je još dobio štitnike za koljena jer se bavi hobijem u kojem mu trebaju štitnici
Za jednu godišnjicu je dobio sat. bogami sam ga masno platila al jbg, zapeo mu je za oko, a ja sam takva da pamtim sve sto on vidi i sto mu se svidi i uvijek zelim kupiti ono najbolje... sparala sam valjda 3-4 mj da mu mogu kupit sat
Za drugu godisnjicu sad nedavno, dobio je suncane cvike... doduse isli smo ih zajedno kupiti jer je morao isprobati. na kraju je on meni kupio suncane i ja njemu

Kako smo si te poklone kupili 2 mj prije godisnjice (godisnjica nam je u 9, a mi htjeli cvike imat za ljeto) dogovorili smo se da si necemo kupovati vise nista, pogotovo ne nesto skupo.. ono cisto sitnicu da se razveselimo

Onda sam mu kupila na snizenju super odlican lacoste novcanik jer je njegov bio u raspadu. On je meni kupio sat ... a rekla sam ne skupo

što smo si još kupovali???
on je meni jednom kupio cd, vibracijski prsten, jastuk na kojem je maca, lijepu ogrlicu koja mi se svidjela... jbg, to sve nemres njemu kupit

jednom sam mu kupila parfem, majicu, boxe...

Sad mu uskoro dolazi rođendan.. imam neke stvari u planu al ne smijem ti ovdje napisat jer to moze vidjet

U svakom slucaju ako ti dragi ima neki hobij razmisli da mu kupis neku stvarcicu (ovisno kakav je hobi i kolko love imas) koja bi mu koristila.. Znam da mog to jako veseli. Ako voli čitati kupis mu neku knjigu.

Ako ima neki bend koji jako voli raspitaj se gdje sviraju pa mu mozes kupit ulaznicu.. Iako, glupo je da ide sam van RH na koncert, a ako ides ti s njim to ti je sigurno 2000 kn za karte i prijevoz.. Kad sam ja tako isla karta i prijevoz do munchena kostalo me 1000 kn

Ako voli gledat dokumentarce, mozes mu kupiti set dokumentarnih filmova..

uglavnom, razmisli sto voli, cim se bavi
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 17:15   #297
[QUOTE=bitchy-as-usual;29728245]Kako ne znas? kaj ne pricate opcenito o stvarima pa on kaze kako bi si nesto htio kupiti, ili vidis da bleji u nesto u ducanu ili se necim bavi pa mu mozes nes kupiti?

/QUOTE]

Ma zajeb je što on može sebi kupiti što god hoće. Ne bleji on u stvari. I zato moram biti originalna.
Hobije nema, jer cijeli božji dan radi. Iz očitog razloga, i knjige otpadaju. Nema vremena za čitanje.

Problem je što su mi mnogi savjeti na njega neprimjenjivi. Lik je radoholičar, koji ima svoj ozbiljan posao (znači, po definiciji je ozbiljna osoba i ne bi sigurno išao na neke koncerte), a i u ozbiljnim je godinama, pa mnoge stvari, koje ljudi savjetuju, nisu uopće njemu prikladne.
Nešto gdje ga moram voditi sa sobom, ne bih kupovala, jer želim da poklon bude iznenađenje.
Uglavnom, jako zajebano.

S obzirom na to, da mu je posao strast, kupila bih mu neki knjižurinu o struci, ali mislim da toga ima na izvoz.
Ajme meni...
magic potion is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 17:17   #298
Svatko tko radi si manje vise moze sve kupiti. I moj radi, a ja ne radim. Srecom, kad sam kupovala cvike, novcanik i to, radila sam

Ovako kako si ga opisala zvuci kao vrlo nezanimljiv i ozbiljan lik. Pa jebemu s necim se mora baviti. Zasto mislis da je preozbiljan za koncert? pa nema 50 valjda?

Kupi mu aktovku
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 17:21   #299
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
Svatko tko radi si manje vise moze sve kupiti. I moj radi, a ja ne radim. Srecom, kad sam kupovala cvike, novcanik i to, radila sam

Ovako kako si ga opisala zvuci kao vrlo nezanimljiv i ozbiljan lik. Pa jebemu s necim se mora baviti. Zasto mislis da je preozbiljan za koncert? pa nema 50 valjda?

Kupi mu aktovku
10 manje.
Ma nije nezanimljiv (bar meni nije), ali ozbiljan je svakako. Vidiš, to s aktovkom ti nije nimalo loše.
magic potion is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 17:24   #300
a nisam bila daleko s godinama

aktovka ili recimo neka skupa fancy kemijska u paketu s xy dijelova za kemijsku

ima i toga.. neki dan u algoritmu vidjela za 500 kn .. ima i vise
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:33.