Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.10.2013., 12:07   #1081
Quote:
sUmEr kaže: Pogledaj post
Dame pozdrav. Evo ja i moja obitelj smo pozvani na jedan nesvakidašnji događaj. Naime, moj bratić studira teologiju i još ranije je odlučio da želi biti svečenik i uskoro ima đakonsko ređenje. Nakon toga postaje svečenik .Biti će misa i ređenje u crkvi i onda se ide u dvoranu na večeru i proslavu. Ja nemam pojma da li se za to uopće daruje, a glupo nam je opet doći praznih ruku. E sad, pitala sam još par osoba koje su također pozvane hoće li mu šta darovati i nitko ne zna što bi. Ako je netko bio na takvom događaju ili ima ideju neka me savjetuje.
kupuje se...raspitaj se šta voli, knjigu neku bih mu ja kupila, ili neku finu sliku...ovisi sve koliko novca ste spremni potrošiti...kao što je već netko predložio može i boca vina.. ja sam svom prijatelju poklonila sliku...a kod nas je običaj da se daje novac i svi su masovno dolazili s kuvertama... roditelji su mu kupili misnicu jer je to kao jako skupo...ja sam poklonila sliku, zlatovez majke marije, jer se on njoj zavjetovao...možeš pokloniti bibliju neku, molitvenik ili meni je super uvezeni psalam kojeg je on uzeo za geslo...ili slika sveca kojem se zavjetovao...najbolje da se dogovoriš s njim, jednoj curi je jedan svećenik kojem je išla na mladu misu rekao da kupi kalež... ovisi sve...komplet za posvećivanje kuća ili bolesničko pomazanje je isto dobar poklon...svejedno mu to sve treba
__________________
Svatko ubija onoga koga voli. Netko gorkim pogledom, netko riječju laskavom... Netko voli premalo, netko previše...Netko kupuje, a netko prodaje.
žana guja is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2013., 11:54   #1082
Pomozite mi. Što da mu poklonim?

Drage djevojke

Dakle u problemu sam. Imam tog nekog...hm...a nije dečko, ali svakako postoje osjećaji s obje strane.

Da stvar bude gora - on živi u Britaniji, a ja ovdje..tako da je ovo nešto na daljinu reklo bi se

E sad problem - njemu je rođendan sljedeći tjedan i htjela bih mu nešto pokloniti.
Dakle nešto slatko, malo, što govori "stalo mi je" al opet da ne govori previše tipa "ženi me i rađat ću ti djecu" .. ak me kužite

Čak mi je palo na pamet naručiti dostavu rođendanske torte online tamo u njegovom gradu ali to mi je stvarno nekako too much...

Imate li ikakav prijedlog?

Ako me pitate što voli: kao i svako muško - pivo i nogomet. Uglavnom je tip posao - kuća .. eventualno tekma s dečkima.

Ako vam padne na pamet neka šaljiva fora na temu piva ili nogometa za poslati mu kao poklon - bilo bi genijalno

Ja sam skroz clueless

Hvala vam najviše
Sniffy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2013., 22:02   #1083
Dakle, godina dana veze. mene sad zanima što bi mu mogla kupiti povodom toga.
Novaca za nakit srebrni/zlatni nemam. Njemu su 22 godine, gamer je, otkačen, voli crvenu boju, i kvalitetne i profinjene stvari. Nosi već narukvicu i prsten.
Ima tko kakav prijedlog?
Možda kakav parfem, ili malo bolja bižuterija koja ne požuti, pohrđa?
Uglavnom, super bi bilo da vaš prijedlog mogu naći u nekom od centara poput west gatea, city centra itd.
hvala unaprijed
__________________
Look like a lady, train like a beast.
ganar is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2013., 10:56   #1084
Quote:
ganar kaže: Pogledaj post
Dakle, godina dana veze. mene sad zanima što bi mu mogla kupiti povodom toga.
Novaca za nakit srebrni/zlatni nemam. Njemu su 22 godine, gamer je, otkačen, voli crvenu boju, i kvalitetne i profinjene stvari. Nosi već narukvicu i prsten.
Ima tko kakav prijedlog?
Možda kakav parfem, ili malo bolja bižuterija koja ne požuti, pohrđa?
Uglavnom, super bi bilo da vaš prijedlog mogu naći u nekom od centara poput west gatea, city centra itd.
hvala unaprijed
sve ovisi kakav budžet imaš? ja sam poklanjala parfeme (od jeftinijih tipa david beckham, pa do versace dreamer, hugo boss orange itd...to ovisi o tvom budžetu i poznavanju osobe), možeš pokloniti remen, novčanik( samo podsjetnik da se novčanik ne poklanja prazan, moraš simbolično staviti malo novca unutra,koju kovanicu,plus ako mi je dečko ja dodam unutra i svoju sliku hahah),jedan dečko je volio glazbu i dobio je mp4...kasnije i velike one slušalice i obožavao je to,igricu neku(koju znaš da želi ili voli),ako puši zippo,neki topliji pulover/džemper/majicu-sad će mu uskoro to trebati,a toga ne može biti na odmet. ulaznice za koncert/tekmu/kino/kazalište bilo što što ga zanima...knjiga(ako voli čitat,a znam puno muških koji vole,ili s nekom tematikom koja ga zanima), sat...sad sam se sjetila da ne želiš nakit,dres od momčadi za koju navija,karikaturu (meni je to osobno fora hahah),futrola za mobitel ili nešto što ima od tehnike, ako voli kompjutere i to onda neki cooler za laptop ili usb s puuuuno memorije,neke fine rukavice,ako voli neki časopis pokloni mu godišnju ili polugodišnju pretplatu na taj časopis (npr moj brat stalno kupuje auto klub i bilo bi mu super da mu netko kupi pretplatu na taj časopis), neko piće fino, organiziraj jednodnevni izlet,cd od omiljene grupe, ili možda nešto što je uvijek htio probat a nikad nije (znam jednog kojem je želja let balonom,paintball, vožnja carting, ili na quadu ili tako nešto) ili odite na neku finu večericu haha ja nemam ništa protiv da i žena plati večeru pa zato to predlažem...putovanje...ja npr to gledam po sebi...makar i na jedan dan u veneciju npr(to je jeftino, oko 200 kuna) ja bih bila presretna,možda mu treba aparat a brijanje,set za održavanje auta,ako je napet i pod stresom onda neka masaža ili tretman kod kiropraktičara nekog...pidžamu,napravi mu romatičnu večeru,skuhaj nešto što voli(ne kaže se bezveze da ljubav najbolje prolazi kroz želudac)mako voli umjetnost (i to gledam po sebi) onda neki poster koji prikazuje njegovo omiljeno djelo,plakat reprodukcija djela,znam lika koji obožava makete auta,vlakova,aviona,brodova itd...sretan je kao malo dijete kad mu to netko kupi...a dečki u društvu stalno kukaju kako bi neki aparat za točeno pivo hahah i bačvu ili krigle haha...ne znam koliko si hrabra i u kakvoj ste vezi,ali jedna kolegica je dečku poklonila osobni playboy...slikala se i uvezla i tako nekako izvela,uglavnom bio je odušavljen!! ahahah ali eto npr to nije poklon u mom stilu(iako nisu bile preproste slike)...neki strip(ako to voli)...prijateljica je dečku koji voli poker kupila karte, set tih čipova i zeleni stolnjak,bio je oduševljen!! idite zajedno u wellnes hahah eto, ni sama više ne znam što da ti preporučim...imaš na onim stanicama crno jaje,ponuda dana,kolektiva, megapopust puno povoljnih putovanja pa pogledaj tamo,možda nešto nađeš...
__________________
Svatko ubija onoga koga voli. Netko gorkim pogledom, netko riječju laskavom... Netko voli premalo, netko previše...Netko kupuje, a netko prodaje.
žana guja is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2013., 18:06   #1085
Sve se može kupiti jeftino i kvalitetno preko ovog web dućana, zagarantirano

http://www.tripleclicks.com/13322668/search/dept/7
listonosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2013., 14:33   #1086
Ove godine će dobiti rukavice i parfem iz refana i tortu, dečko, jel
sojoza10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2013., 11:49   #1087
Cura mi ima neku narukvicu sa par malih metalnih loptica koje se mogu kupovat posebno nadogradjujuci narukvicu, loptice kostaju valjda od 20-100€ i postoje razlicite vrste. Pada li nekome na pamet nekakvo ime da znam sta cu trazit?
useless2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2013., 12:26   #1088
Mozda su to one Pandora narukvice. Sorry ako sam zabucala ime.

Sent from my Pink Unicorn
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2013., 21:33   #1089
Pogledaj u Zlatarni Celje.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2013., 15:49   #1090
Quote:
ganar kaže: Pogledaj post
Dakle, godina dana veze. mene sad zanima što bi mu mogla kupiti povodom toga.
Novaca za nakit srebrni/zlatni nemam. Njemu su 22 godine, gamer je, otkačen, voli crvenu boju, i kvalitetne i profinjene stvari. Nosi već narukvicu i prsten.
Ima tko kakav prijedlog?
Možda kakav parfem, ili malo bolja bižuterija koja ne požuti, pohrđa?
Uglavnom, super bi bilo da vaš prijedlog mogu naći u nekom od centara poput west gatea, city centra itd.
hvala unaprijed
WTF?!?! Voli crveno? Gamer je? Nosi prsten (da nije možda oženjen)? Narukvicu? Ufffff...teško je za emače naći nešto dobro...

Draga, nek te odvede u kino ili na večeru, ili se dobro naroljajte, a kupi sebi fino donje rublje (imaš i West-u, čak i u City-ju)...nema boljeg poklona NJEMU za rođendan...trust me!!

LOL, tek sad vidim datum, haha, sigurno je kupila djeva nešto svom malom...ccc...
snow9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2013., 16:33   #1091
Ak niš drugo, sad bar znate da za svoj i njegov ročkas ulažete samo u donje rublje, unterveš jelte...

Za Božić, Bajram, Hanuku, itd. - također, tu nema greške!!
snow9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2013., 16:04   #1092
pozdrav cure
djevojci mi je rodjendan (26.) za mjesec dana
zabavljamo se godinu i pol

prosle godine sam joj za rodjendan narucio karikaturu nas dvoje u A3 formatu, uokvirio to
onda uzeo sobu u hotelu postavio sliku na zid, dodao par ruza na krevet... i tek tada otisao po nju
bila je odusevljena, toliko odusevljena da mi je to sad malo problem
danas ta slika stoji kod nje u sobi, vec godinu dana kao slika profila na fb...

imam opet par ideja ali nijedna nije dovoljno dobra da se moze nositi sa ovim gore opisanim
ona mi vec neko vrijeme naglasava da ne trosim previse, da ne mora biti nista posebno... i stvarno tako misli, ali ja hocu da opet bude posebno, zasluzila je to i uzivam u tome da joj ugadjam a ima li bolje prilike od rodjendana

sto se tice novca, to nije problem ako je ideja bas dobra...

sta mislite dalje o opciji da opet uzmem istu sobu u istom hotelu i da tu nesto organizujem... da li ce ona to prije shvatiti kao istrosenu foru ili kao nesto sto moze postati lijepa tradicija ?

hvala unaprijed na savjetima
HENDRIXXX is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2013., 23:40   #1093
ako ju odvedeš u istu sobu/ hotel, može biti jako zaniljivo jer će joj uzbuktati maštu, očekivati će nešto novo, drugačije, a opet da nadmaši prošlo iznenađenje. Dobra ideja da ju odvedeš na isto mjesto, ionako vam budi lijepe uspomene. a za ideju, e tu ne znam. Meni se osobno karikatura i ne bi svidjela, pa ne znam koju ideju ove godine isplanirati
Fiionna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2013., 00:20   #1094
i meni se sviđa ideja o istom hotelu (a pogotovo istoj sobi) jer bi to mogla postat lijepa tradicija kak si napisao. sad, šta napravit u toj sobi da ovaj put bude drugačije i opet posebno stvarno nemam pojma .
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2013., 14:59   #1095
Ja bih predložila parfem, i to neki koji ona voli, to mi je najbolji poklon
Frida11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2013., 16:43   #1096
Quote:
Frida11 kaže: Pogledaj post
Ja bih predložila parfem, i to neki koji ona voli, to mi je najbolji poklon
hvala na prijedlogu ali ja bi nesto originalno, bez uvrede al parfem mi je nekako... izlizano

recimo jedna ideja je bila ovako nesto
u nasem gradu postoji jedno malo kino, da odem tamo i pitam kolko bi kostala projekcija neka, zatvorena, dakle samo nas dvoje
predpostavljam da je to nesto u skladu sa mojim mogucnostima jer je kino malo, nekih 100-150 sjedista koja svakako nisu nikad popunjena

ali onda razmisljam da se ipak novac moze bolje potrositi, jer dva sata filma... i sta onda
HENDRIXXX is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2013., 17:38   #1097
Quote:
HENDRIXXX kaže: Pogledaj post
hvala na prijedlogu ali ja bi nesto originalno, bez uvrede al parfem mi je nekako... izlizano

recimo jedna ideja je bila ovako nesto
u nasem gradu postoji jedno malo kino, da odem tamo i pitam kolko bi kostala projekcija neka, zatvorena, dakle samo nas dvoje
predpostavljam da je to nesto u skladu sa mojim mogucnostima jer je kino malo, nekih 100-150 sjedista koja svakako nisu nikad popunjena

ali onda razmisljam da se ipak novac moze bolje potrositi, jer dva sata filma... i sta onda
ovo zvuči totalno originalno, ja bi pala na to! Definitivno! Super ideja. nakon kina, odite na večeru, pa u sobu u hotelu (ako imaš financija za sve odjednom) meni bi to bilo baš lijepo, večer iz snova
Fiionna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2013., 18:20   #1098
ili ti sam skuhaj nesto (moze ti pomoci neka prijateljica, mama, baka, sestra) pa donesi u staru sobu
djevojka-broj-8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 12:43   #1099
Quote:
HENDRIXXX kaže: Pogledaj post
pozdrav cure
djevojci mi je rodjendan (26.) za mjesec dana
zabavljamo se godinu i pol

prosle godine sam joj za rodjendan narucio karikaturu nas dvoje u A3 formatu, uokvirio to
onda uzeo sobu u hotelu postavio sliku na zid, dodao par ruza na krevet... i tek tada otisao po nju
bila je odusevljena, toliko odusevljena da mi je to sad malo problem
danas ta slika stoji kod nje u sobi, vec godinu dana kao slika profila na fb...

imam opet par ideja ali nijedna nije dovoljno dobra da se moze nositi sa ovim gore opisanim
ona mi vec neko vrijeme naglasava da ne trosim previse, da ne mora biti nista posebno... i stvarno tako misli, ali ja hocu da opet bude posebno, zasluzila je to i uzivam u tome da joj ugadjam a ima li bolje prilike od rodjendana

sto se tice novca, to nije problem ako je ideja bas dobra...

sta mislite dalje o opciji da opet uzmem istu sobu u istom hotelu i da tu nesto organizujem... da li ce ona to prije shvatiti kao istrosenu foru ili kao nesto sto moze postati lijepa tradicija ?

hvala unaprijed na savjetima
Evo ja predlažem da nastaviš sa tradicijom ali da ovoga puta karikatura bude u A2 formatu. Sljedeće godine možeš prijeći na A1, pa na jumbo...
Anwyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 18:29   #1100
Prolazila sam u zadnje vrijeme pokraj optika pa vidim da su poprilično velika sniženja na sunčane naočale. Pa ako niste pri novcima, a želite kupiti nešto korisno i kvalitetno nekome, mislim da su sunčane naočale super poklon, za par mjeseci će više manje svima trebati, a sad je vjerovatno prava prilika za kupiti ih

(Jedino je problem ako ne znate koje bi najbolje stajale onome kome ih kupujete. Možda onda da zajedno odete u optiku ili tako nešto)
sleepawake is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:44.