Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.06.2017., 08:42   #9221
e da imas acessories, i ima njihov outlet ak si iz zga
Tram11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 21:41   #9222
Curke,
dobila sam na mail neku anketu o šminkanju mladenki.
https://goo.gl/forms/rYeVeE2WqMnsNMBr1
Nije poanta u anketi nego se dobije 20% popusta za šminkanje kad se ispuni. Ko je kratak s lovom, možda mu dobro dođe
Na kraju ankete je mail na koji se treba javit :klap:
blue_berry is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 15:47   #9223
našla ukras na krpicama, neka cura izrađuje. Mada,ako netko treba, ima u importaneu u onom blještećem dućanu i cijena je pristojna,a nije kič.
__________________
Čekaj me i ja ću sigurno proći. Život
Lokoko is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 11:02   #9224
Quote:
Promua kaže: Pogledaj post
Za šminku se inače moraš što prije naručiti,jer znaju vizažistice biti dosta zaposlene. Uglavnom što se prije naručiš to bolje
Definitivno za Zagreb što prije. Dečko je kum i mjesec dana prije sam se laganini krenula naručivati za frizuru i šminku. Svadba je u petak i meni je trebao termin u podne pa sam nekako računala da neće biti gužve. Prošle su maturalne, nije udarni termin (subota), a većina koja dolazi u normalan posjet frizeru (farbanje i tako to) će to vjerojatno poslije posla.

I tako ja zovem Hair by Ivy koji nisu imali niti jedan termin u nijedno doba dana. I rekli su mi da je tako do 8.mj (a zvala sam početkom 6. mj) i za radne dane! Ideja je bila i tamo odmah i šminku tako da mi je sve na jednom mjestu.

Onda sam zvala La Ritu i Bela make up pa da opet sve na jednom mjestu obavim. Tamo su imali slobodno za frizuru ali je Bela za šminku imala slobodan termin u 7h ujutro i u 18h popodne - onda je i to otplao. Uz to, prijateljice su imale loša iskustva s njihovim frizurama (brzo su se raspale) pa sam odlučila otkazati - iako su mi predivne pundžice na slikama.

Na kraju sam se naručila u Ivy's Hair u Kačićevoj (250 kn) i nakon toga jurim u Hair by Ivy kod AMB make up (300 kn šminkanje, umjetne trepavice i uređivanje obrva). Eto, nemam pojma kako će ispasti, da li ću se rastopiti na +30 stupnjeva ali druge mi nije bilo (+ dosta je to novaca). Javim dojmove sredinom 7.mj

Inače, da je u pitanju bila subota za šminku bi se naručila puno prije (a ona na kraju niti nije problem), a frizera cca 2 mjeseca prije. Za petak stvarno nisam ovo očekivala.
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 17:12   #9225
Frizerski salon "zurka" u zagrebu, samo najgore o njima. Ni pod koju cijenu se ne bih tamo vratila.
Spale ti kosu i onda još to i naplate.
crvenaruža is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 21:32   #9226
Curke trebale bi mi preporuke za neke dobre šminkerice u Zg-u .
Angelly is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 00:33   #9227
Quote:
Angelly kaže: Pogledaj post
Curke trebale bi mi preporuke za neke dobre šminkerice u Zg-u .
Bela make up (Lada Mitrasinovic u sklopu La Rita), AMB make up u sklopu Hair by Ivy, Daniela Šulj. Kod Lade znam da se cure i po godinu dana ranije naručuju.
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 15:39   #9228
Quote:
Angelly kaže: Pogledaj post
Curke trebale bi mi preporuke za neke dobre šminkerice u Zg-u .
Katarina Ramić
Nykas is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 15:44   #9229
Da Lada je već na moj datum rezervirana, nažalost :/ (8mj unaprijed)
Angelly is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 15:49   #9230
Quote:
Angelly kaže: Pogledaj post
Da Lada je već na moj datum rezervirana, nažalost :/ (8mj unaprijed)
Onda probaj AMB make up (jednako su mi dobre, bila sam kod obje). I u sklopu ti je frizerskog pa možeš odmah i frizuru napraviti. I stvarno dobro rade. Frizure su meni bolje držale nego La Rita (ako gledaš da sve na jednom mjestu obaviš). A šminka je jeftinija nego kod Lade, a jednako dobro izgleda, drži i sve ostalo.

Ja sam išla privatno kad je dečko bio kum i za promociju. Tako da sam probala kod oboje šminke i frizure.
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 20:12   #9231
Cure, trebam preporuku za frizera u Zg koji je voljan 22.6. (petak, ali praznik) frizirati vise cura za svadbu?
PMKD is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 20:31   #9232
Quote:
PMKD kaže: Pogledaj post
Cure, trebam preporuku za frizera u Zg koji je voljan 22.6. (petak, ali praznik) frizirati vise cura za svadbu?
Ovo me bas zanima. Isti datum ali godina poslije. Sve od frizera i sminkera sto sam pitala nece za praznik otvarat salon, a za doma traze po barem 5 cura po preskupim cijenama tak da nema sanse da ikoga skupim osim kume i mene. Mislim, naravno da se nisam bacila u potragu vec na obicnim dolascima se kod razlicitih raspitivala kako to ide ali taj dio ce me ocito kostat zivaca ...

Zadnje uređivanje ribic : 03.11.2017. at 21:39.
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 19:51   #9233
Quote:
ribic kaže: Pogledaj post
Onda probaj AMB make up (jednako su mi dobre, bila sam kod obje). I u sklopu ti je frizerskog pa možeš odmah i frizuru napraviti. I stvarno dobro rade. Frizure su meni bolje držale nego La Rita (ako gledaš da sve na jednom mjestu obaviš). A šminka je jeftinija nego kod Lade, a jednako dobro izgleda, drži i sve ostalo.

Ja sam išla privatno kad je dečko bio kum i za promociju. Tako da sam probala kod oboje šminke i frizure.
Puno hvala na informacijama
Angelly is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 10:46   #9234
Preporucam Mateu

https://www.makeupbymatea.com/

Matea je mene sminkala za moje vjencanje, te 2x kad sam bila gost na vjencanju.
Sminka je trajala cijeli dan i noc, nije bila pretjerana nego , ne znam kako bih opisala ( light a opet tu )
majchy_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 22:16   #9235
Quote:
majchy_m kaže: Pogledaj post
Preporucam Mateu

https://www.makeupbymatea.com/

Matea je mene sminkala za moje vjencanje, te 2x kad sam bila gost na vjencanju.
Sminka je trajala cijeli dan i noc, nije bila pretjerana nego , ne znam kako bih opisala ( light a opet tu )
I meni je ona izvrsna, isto sam prezadovoljna jer me nikad nije napadno nasminkala vec stvarno primjereno mojim crtama lica i kolicini sminke s kojom se ja osjecam ugodno
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 09:49   #9236
Quote:
majchy_m kaže: Pogledaj post
Preporucam Mateu

https://www.makeupbymatea.com/

Matea je mene sminkala za moje vjencanje, te 2x kad sam bila gost na vjencanju.
Sminka je trajala cijeli dan i noc, nije bila pretjerana nego , ne znam kako bih opisala ( light a opet tu )
Koja jij je cijena sminkanja?
a_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 13:13   #9237
Quote:
PMKD kaže: Pogledaj post
Cure, trebam preporuku za frizera u Zg koji je voljan 22.6. (petak, ali praznik) frizirati vise cura za svadbu?
pitajte draganu Andrić iz salona lady d..i Božidara Pavlica...oboje su uskočili na teren kada sam imala istu situaciju
Afraid is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 13:14   #9238
Quote:
a_star kaže: Pogledaj post
Koja jij je cijena sminkanja?
400 za Mladenku, ostali 300.
Afraid is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 17:49   #9239
Pozdrav, ako netko traži vizažista - https://mateaculjak29.wixsite.com/makeup
Promua is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 18:14   #9240
Cure, koliko ste platile vjencani make up i frizuru?

Afraid Koje su cijene kod Dragane i Bozidara za frizure s dolaskom doma?
rock on... is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:09.