Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.10.2010., 16:24   #2581
^^ selo.
dove+ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 20:04   #2582
Angry

Ja fakat ne kužim zakej ljudi tak pate na LED, neon, halogenke, xenone, samo da nije serijala.... a do Božića još metar dana!?

Pa ljudi moji, dajte ako vam se već troše novci, trošite ih na nešto što će vašem autu popraviti performanse! Kod nas se štedi na vitalnim djelovima, tipa kočnice, gume, ulje, gorivo i onda se ulaže u ovakve niš koristi?! Fakat mi je to nekak teško razmet!?


@bigerx: nemoj mi samo reći da si i ove ledice u konzumu kupil?!
zlatkohorvat69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 20:12   #2583
Quote:
zlatkohorvat69 kaže: Pogledaj post
Ja fakat ne kužim zakej ljudi tak pate na LED, neon, halogenke, xenone, samo da nije serijala.... a do Božića još metar dana!?

Pa ljudi moji, dajte ako vam se već troše novci, trošite ih na nešto što će vašem autu popraviti performanse! Kod nas se štedi na vitalnim djelovima, tipa kočnice, gume, ulje, gorivo i onda se ulaže u ovakve niš koristi?! Fakat mi je to nekak teško razmet!?


@bigerx: nemoj mi samo reći da si i ove ledice u konzumu kupil?!
A zasto ne imati auto truncicu drugaciji od par tisuca istih!!!
Zasto bjezati od personalizacije limenog ljubimca??
I vjerovao ili ne ledice su iz Konzuma i to za nekih 140.00 kuna!!
Da ti kupim par????
;-)
__________________
bigerx is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 21:39   #2584
Quote:
zlatkohorvat69 kaže: Pogledaj post
Ja fakat ne kužim zakej ljudi tak pate na LED, neon, halogenke, xenone, samo da nije serijala.... a do Božića još metar dana!?

Pa ljudi moji, dajte ako vam se već troše novci, trošite ih na nešto što će vašem autu popraviti performanse! Kod nas se štedi na vitalnim djelovima, tipa kočnice, gume, ulje, gorivo i onda se ulaže u ovakve niš koristi?! Fakat mi je to nekak teško razmet!?


@bigerx: nemoj mi samo reći da si i ove ledice u konzumu kupil?!
ma ako to čovjeka veseli zakaj je odmah seljak?
nije napravio ništa ružno i seljački na autu da bi se isticao svojim neukusom
a koliko pratim @bigerx-a mislim da baš i ne štedi na vitalnim dijelovima.


@bigerx: ak ti treba još ledica ima i u sparu ali po 60 kn/kom
DAKKADA is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 22:01   #2585
Quote:
DAKKADA kaže: Pogledaj post
ma ako to čovjeka veseli zakaj je odmah seljak?
nije napravio ništa ružno i seljački na autu da bi se isticao svojim neukusom
a koliko pratim @bigerx-a mislim da baš i ne štedi na vitalnim dijelovima.


@bigerx: ak ti treba još ledica ima i u sparu ali po 60 kn/kom
Hvala na obrani ;-)
Ledica imam dosta za sada, fala.
__________________
bigerx is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 22:30   #2586
Thumbs up

Quote:
bigerx kaže: Pogledaj post
Hvala na obrani ;-)
Ledica imam dosta za sada, fala.
Dečki nemojte sve shvačati tako osobno. Staro je pravilo da svaka budala ima svoje veselje. Ja sam samo apelirao na to da ako je već veselje, da to veselje ima i neku funkcionalnu vrijednost.

Npr. da nisi kupio S3 i ledice, već recimo Bridgestone, Dunlop ili Continental bez ledica, kužiš?
zlatkohorvat69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 22:47   #2587
onda bi svi vozili iste aute sa mišelinkama
sale75 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 07:08   #2588
Quote:
sale75 kaže: Pogledaj post
onda bi svi vozili iste aute sa mišelinkama
Da i bilo bi manje razbijenih ledica rasipanih po cesti, što nije dobro jer bi onda Konzumu pala prodaja, pa Todi ne bi imal za plin platit...
zlatkohorvat69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 15:53   #2589
ponosni vlasnici zukija molio bi Vas da mi kažete da li su dječje bolesti(letva volana , diskovi i dr.) iskorijenjeni na novim modelima ili se to još vuće na našem tržištu
jjauk is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 16:02   #2590
Quote:
DAKKADA kaže: Pogledaj post
.......nije napravio ništa ružno i seljački na autu da bi se isticao svojim neukusom
......

Hmmmm....

Meni to pase na bozicnu jelku ali na autu...
__________________
Nikada ne vjeruj čovjeku koji laže
Partfiš is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 17:39   #2591
najs tač biger. meni su ledice ok. pogotovo kao dnevna svjetla, ak ih auto ima, puno mi je uočljiviji od auta s običnim svjetlima....
Makyme is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 22:32   #2592
Quote:
jjauk kaže: Pogledaj post
ponosni vlasnici zukija molio bi Vas da mi kažete da li su dječje bolesti(letva volana , diskovi i dr.) iskorijenjeni na novim modelima ili se to još vuće na našem tržištu
pozdrav!
čitam dosta o tim dječjim bolestima, konkretno sx4 autića, i mogu ti reć - nemam pojma o čemu to ekipa... meni apsolutno niš nije bilo od navedenog. auto ima godinu i 4 mjeseca, skoro 40 000km, i sve štima od prvog dana. frendici isto tako. kao što vidiš, dosta se vozim (oko 2500km mjesečno je prosjek), i po svim uvjetima, i nemam primjedbi. možda puka sreća, a možda smo blaže prema autu od muških nam kolega
lijep pozdrav!
malaodradara is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 23:15   #2593
Quote:
malaodradara kaže: Pogledaj post
pozdrav!
čitam dosta o tim dječjim bolestima, konkretno sx4 autića, i mogu ti reć - nemam pojma o čemu to ekipa... meni apsolutno niš nije bilo od navedenog. auto ima godinu i 4 mjeseca, skoro 40 000km, i sve štima od prvog dana. frendici isto tako. kao što vidiš, dosta se vozim (oko 2500km mjesečno je prosjek), i po svim uvjetima, i nemam primjedbi. možda puka sreća, a možda smo blaže prema autu od muških nam kolega
lijep pozdrav!
Kod svih novih modela koji izađu na tržište javljaju se te dječije bolesti no svaki ih proizvođač nastoji otkloniti, ja sam naućio da se novi model ne kupuje do redizajna.
Mačakvn is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 23:23   #2594
Quote:
Mačakvn kaže: Pogledaj post
Kod svih novih modela koji izađu na tržište javljaju se te dječije bolesti no svaki ih proizvođač nastoji otkloniti, ja sam naućio da se novi model ne kupuje do redizajna.
Kupil sam staru verziju i moram se priključiti manjini koja s autom nema nikakvih problema sem disk pločica koje sam zamjenio Ferodo Premier-om (cca 350kn) i od tada ne cvile i koče solidno...
zlatkohorvat69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 14:20   #2595
re

Quote:
zlatkohorvat69 kaže: Pogledaj post
Kupil sam staru verziju i moram se priključiti manjini koja s autom nema nikakvih problema sem disk pločica koje sam zamjenio Ferodo Premier-om (cca 350kn) i od tada ne cvile i koče solidno...
auto je jako dobar nikakvih problema radi ko sat ...možda zato šta je redizajn ??
Motosy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2010., 22:40   #2596
Quote:
Mačakvn kaže: Pogledaj post
Kriva ti je računica,,,,,neće ići tako.
evo dans je proslo, Ali ne ide guma +felga na racunu carinik kaze da moze tako ako ste iz obitelji u suprotnom placas PDV.
Znaci kupujete u paru gume ili felge i svatko kaze da su one na racunu za njega, i nema problema....
denmla007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2010., 09:48   #2597
Quote:
jjauk kaže: Pogledaj post
ponosni vlasnici zukija molio bi Vas da mi kažete da li su dječje bolesti(letva volana , diskovi i dr.) iskorijenjeni na novim modelima ili se to još vuće na našem tržištu
Nisam cuo za problem letvi volana. Evidentan je problem plocica diskova, jer skripe i cvile . Meni su zbog potrosenosti mjenjane na 30000 , a ni ove nove nisu nista bolje!! Ima problema i s rucicom mjenjaca!
__________________
bigerx is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2010., 10:08   #2598
Quote:
bigerx kaže: Pogledaj post
Nisam cuo za problem letvi volana. Evidentan je problem plocica diskova, jer skripe i cvile . Meni su zbog potrosenosti mjenjane na 30000 , a ni ove nove nisu nista bolje!! Ima problema i s rucicom mjenjaca!
Meni su to riješili u Sopiću, metnu vezicu udalje kablove od šalthebla i sve 5.

Pločice sam stavio Ferodo Premijer (350kn), problema sa škripom više nema.
zlatkohorvat69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 08:34   #2599
Quote:
zlatkohorvat69 kaže: Pogledaj post
Meni su to riješili u Sopiću, metnu vezicu udalje kablove od šalthebla i sve 5.

Pločice sam stavio Ferodo Premijer (350kn), problema sa škripom više nema.
A ima li kakve razlike u kočenju, osječaj kod kočenja i sl.
Mačakvn is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 21:59   #2600
Quote:
Mačakvn kaže: Pogledaj post
A ima li kakve razlike u kočenju, osječaj kod kočenja i sl.
Papučica je nešto mekša. Treba jače (dublje) stiskati da bi efekt bio jednak.
zlatkohorvat69 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:44.