Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2016., 21:19   #141
Quote:
paprenjak kaže: Pogledaj post
Evo nešto računam za nas e trebalo bi nam za dvodnevni izlet busom,sa ulaznicama gardaland,seaworld,safari i boravišna tksa nekih 2400kn. Sad me zanima koliko ste još otprilike potrošili tamo,koliko da palniram novčića?
Ovisi sto vam je od klope uracunato u ovu cijenu... ako nemate vecere onda morate potrositi jos na neku klopu, cijene su sarolike i ovisne sto jedete. Recimo neki fast food je ispod 10 Eur, dok su neka normalna jela oko 15 i vise. Isto tako racunaj da tamo ima hrpa navlakusa za potrosit novce koje nisi planirao... fotke na atrakcijama, plisanci, hrpa igracaka i sl. Plisani Prezzemolo srednje velicine je recimo 25Eur.

Mi smo recimo nosili dosta hrane sa sobom tako da tamo gotovo nista nismo potrosili (prvi dan nula Eura, drugi dan smo pojeli nesto na brzinu i malo si dali oduska sa plisancima, fotkama i sl.)

Quote:
Wild Egg kaže: Pogledaj post
Mi planiramo pocetkom 5mj. ili u Gardaland ili Disney, ali se ne mozemo odluciti..

Ja osobno nisam bila jos ni u jednom, a kcerki (6god.) i muzu je skroz svejedno gdje bi isli.

Ono sto me zanima je da li mozemo u oba parka sa psicem? Nemamo ga gdje ostaviti, tako da uvijek putuje s nama i
Sa psicem u Gardaland smijete, mora bit na lajni i ne smije ulaziti na niti jednu atrakciju niti u restorane. Za Disneyland provjeri na webu njihovom.

Ali racunaj da su troskovi za Disneyland puno puno veci, put je bitno dulji, ulaznice su skuplje, a smjestaj pogotovo.

Od blizih stvari, cisto da ti ubacim bubu u uho, ima jos i Legoland u Njemackoj i Mirabilandija kraj Ravenne.
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2016., 10:13   #142
Gardaland

Poz..
evo malo podižem temu..išli bi u 7mj preko tjedna na 2 ili 3 dana sa curama od 8 i 6,5god u Gardaland i okolicu...
uzeli bi apartman ili bungalov jer je jeftinija varijanta...
svaka informacija je dobrodošla..
šta još predažete za tu dob Sealife,safari,movieland ili dva dana gardalanda..
cijene otprilike smještaja za 3odraslih i dvoje navedene djece
hvala
lilili77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2016., 13:54   #143
Quote:
lilili77 kaže: Pogledaj post
Poz..
evo malo podižem temu..išli bi u 7mj preko tjedna na 2 ili 3 dana sa curama od 8 i 6,5god u Gardaland i okolicu...
uzeli bi apartman ili bungalov jer je jeftinija varijanta...
svaka informacija je dobrodošla..
šta još predažete za tu dob Sealife,safari,movieland ili dva dana gardalanda..
cijene otprilike smještaja za 3odraslih i dvoje navedene djece
hvala
Malo pogledaj postove unazad jer ima zbilja dobrih i konkretnih iskustava sto se tice smjestaja u bungalovima. Za cijene je najbolje i najtocnije pogledat web stranice, jer su velike razlike u cijenama (nama je recimo apartman bio 50Eur, a taj isti ljeti je skoro 150 Eura). Pregledaj i booking.com, tamo se zna pronaci dobrih ponuda. I bukiraj odmah jer ce se to za ljeto (a ako je po povoljnim cijenama) razgrabiti odmah

Ja bih osobno, pogotovo ako idete prvi put, uvijek radje odabrala dva dana Gardalanda. Vjerojatno ce biti dosta guzve, za klince ima puno zanimacija okolo, i ako ne zelite juriti dobro je iskoristiti oba dana. Cure su vec velike, mozda su vec obje preko 120cm sto znaci da na puno toga smiju. Eventualno iskombinirajte i SeaLife jer je on blizu. Ako idete na dva nocenja onda SeaLife mozda mozete iskombinirati i odmah po dolasku (ili na odlasku), jer su im kombinirane karte sa SeaLifeom takve da se moze ulaznica iskoristiti i dan prije/nakon (ne mora bas biti isti dan kao i Gardaland). Za Sealife je dovoljno par sati, ne treba cijeli dan
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2016., 08:41   #144
ja toplo preporučam privatni smještaj preko www.airbnb.com. def su broj jedan u svijetu za privatne apartmane, a meni se to pokazalo najboljim izborom za putovanje sa malim djetetom.

samo čitajte recenzije drugih putnika i lako ćete se snaći.

ako nekome treba mogu poslati link za ulogirati se, ako se ulogirate preko tog linka dobivate nagradne eure koji vam se odbijaju od cijene rezervacije. iznosi variraju, trenutno dobivate 31 euro. nije zanemarivo. ako kome treba neka mi se javi na pm, pa pošaljem
__________________
Čekam ljeto i Lavića....dočekala Račića!
think.pink34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2016., 09:19   #145
U svibnju se u Gardalandu otvara jos jedan dio za djecu - Kung Fu Panda Smjestili su ga na dijelu izmedju Kaffetassen (salice kave) i Ortobruco tour (djecji rollercoaster). Salice su renovirali i dali im novi tematski izgled, a na onom praznom platou (na kojem je nekad davno bio Top Spin) ce biti potpuno novi rollercoaster na koji mogu i klinci I jos par stvari (za izvlacenje novaca) tipa tematski ducan, fotkanje sa likovima iz crtica i slicno I novi restoran sa Sushi specijalitetima

Zadnje uređivanje Lei : 25.04.2016. at 09:29.
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2016., 09:34   #146
Kopiram s Turizma post, jer ce i ovdje biti koristan s obzirom da najvazniji akter ima 5 godina (i 117cm visine, bitno zbog limita na atrakcije)

Vratili smo se iz Mirabilandije sinoc, pa evo par nekih zapazanja

Voznje do tamo ima dosta, ali opet ne toliko jako puno. Koju god varijantu smo odabrali navigacija nam je davala procjenu od oko 5 i pol sati (iz Rijeke), tako da smo na kraju odabrali skroz po autocesti preko Bologne. Postoji i varijanta da se u Veneziji izadje pa lokalnom cestom uz obalu, ali racunali smo da smo mozda po autocesti brzi. Da nije bilo zastoja i guzve kod Bologne dosli bi za nekih 4.5h, ovako nam je trebalo tocno 5 (tamo gdje se moglo smo isli 140km/h, ali najcesce se nije moglo toliko vozit jer im je promet strasno gust).

Sreca na navigaciji, jer su table dosta mizerne. Recimo od hotela do Mirabilandije nisam vidjela niti jednu tablu za zabavni park, tek na zadnjem kruznom toku koji je 100m od parkinga Kad smo hod hotela - uzeli smo dva polupansiona u hotelu Ridolfi u mjestu Milano Marittima. Hotel je skroz ok, u sobi smo imali tri (prava) kreveta (iako junior od 5god ne placa punu cijenu), sve je bilo cisto i uredno. Vecere su im po principu da za prvo (paste/rizoti) i drugo (meso/riba/prilog) jelo se moze odabrati izmedju tri ponudjena. Za desert je jedno tri-cetiri stvari. I buffet sa povrcem i salatama. Uglavnom jako ok i fino. I djeca dobiju normalnu odraslu porciju. Cijene pica uz veceru isto nisu pretjerane, recimo litra vode 2.5Eur. Dorucak je tipicno talijanski skroman, ali isto skroz u redu i moze se lijepo najest - sunka, zimska, prsut, sir, mazalice, hrpetina slatkih stvari tipa kroasani, panetoni i sl, moze se napraviti tost, ima i cornflakes i cokoladne kuglice. Kava/sok automati. I to je to. Do Mirabilandije je 10km, stigne se za cas.

Parking u Mirabilandiji se placa, mislim da je 5 Eur/dan. Ima ga puno, djelomicno je i pod stablima u hladu. Sad kad smo mi bili je bio poluprazan u 10 ujutro, tako da smo se parkirali doslovno pred ulazom. Na blagajnama isto nikoga (imali smo karte preko hotela, ali smo morali zamijeniti voucher za juniora za pravu kartu jer imaju akciju u predsezoni da klinci do 10 godina imaju besplatno). Na ulazu se moze registrirati kartu, automat okine fotku pa se moze iduci dan uci s istom tom kartom. Na akciji od hotela nam je pisalo da za njihove karte vrijedi i treci dan isto gratis.

Atrakcija ima hrpa, neke su slicne kao one u Gardalandu, neke ne. Ono zbog cega je nama bilo interesantno doci ovdje je to sto imaju dosta rollercoastera koji su namijenjeni bas za djecu (ogranicenje 90cm visine). Na vodenim stvarima kojih isto ima vise nego u Gardalandu je isto nisko ogranicenje na visinu (Fuga del Atlantide u Gardalandu ima limit 120cm, ovdje j 90cm). Na dosta stvari im je ogranicenje postaveljeno na 120cm, ali uredno pustaju i nizu djecu (skuzili smo to slucajno na pocetku, pa smo iskoristili i prosvercali se i na takve stvari iako moj ima 117cm). Jedino ga teta nije htjela pustiti na Master Thai, na sve ostalo deklarirano sa 120 je uredno bio izmjeren i odobreno mu je. Caka je u tome da su oni zbilja malo nabrijali to ogranicenje i da su sve voznje ni u pol brze ili "opasne" kao one u Gardalandu. Mogli bi rec da su "mlake". I puno krace. U Gardalandu je sve nekako nabrijanije i ima veci wooow efekt - od grandioznog ulaza do hrpe detalja. Recimo Fuga del Atlantide u Gardalandu ima dosta voznje i puno grandioznih stvari kraj kojih se prolazi - ovdje je to svedeno na to da te digne na visinu i spusti dolje da se digne val i fino te posprica da budes mokar do koze Kao da su ogolili atrakcije i sveli ih samo na "ono kljucno". Valle di Re u Gardalandu ili Corsari su napravljeni ful mastovito da cijelo vrijeme gledas u cudu, ovdje imaju Reset (kao neki postapokalipticni New York) koji je totalna bezvezarija.

Sto se tice "pravih" rollercoastera, ovdje ih ima nekoliko, no ja ih na zalost nisam isprobala jer mali ne moze na to. Muz je otisao isprobati iSpeed koji se reklamira kao najbrzi u Europi - kaze da zbilja ide brzo i da te strasno zaljepi, ali da je njemu osobno dozivljaj na Raptoru u Gardalandu bolji. Splet okolnosti nam nije isao na ruku tako da nismo isprobavali ostale. Uglavnom sto se atrakcija tice, za klince koji su visi od 90cm i tek se uhodavaju u svijet rollercoastera, ovo je odlicno jer nista nije jako strasno i ne vrti se jako brzo (naravno od stvari na koje oni smiju), a ima dosta toga na cemu se mogu voziti. U Gardalandu ako imas ispod 110cm nemas sto traziti, ovdje ipak ima puno vise izbora (a da nisu baby stvari).

Ono sto je ovdje bolje nego u Gardalandu su definitivno pitomiji i ljepsi prostori za piknik/odmaranje. Ima hlada, drveca, livada na koje se mozes izvaliti, klupica itd. I nema toliko standova sa glupostima za "izvlaciti lovu". Apsolutno smo odusevljeni sa show programima - isli smo na madjionicarski show i na HotWheels kaskadere na autima sto je bilo bas spektakularno. Malom se vilica odvalila do poda, jos kad je auto napravio looping na onoj narancastoj petlji koju Hot Wheels ima ostao je bas odusevljen.

Nije mi se dopala fora da ne otvaraju sve atrakcije odmah. Ne kuzim logiku. Dodjemo na ulazu u Dinoland dio gdje su izmedju ostalog i salice one koje se okrecu. E, al to se otvara tek u 11.30!? Onaj veliki kotac koji se okrece se otvarao tek u 14, na kraju nismo uopce isli jer nam se nije dalo gubiti vrijeme. Pola kioska sa hranom/sladoledom im ne radi i zatvoreno je!? Vjerojatno im kao nije sezona pa im se ne da otvarati.

WC-i su uredni, ima ih dovoljno. Nisam primjetila ima li fontana za vodu, a nisu nam trebale jer nismo uspjeli ni ovo sto smo imali potrositi.

Da li se stigne sve obici u jedan dan - ovisi. Apsolutno sve atrakcije ne, bez obzira da li se ceka ili ne. Ali nema bas ni smisla sve obilaziti jer odraslima ove djecje nisu zanimljive, a djeca pak na ove za odrasle ne smiju (ima recimo kuca strave koja je samo za starije od 12g). Mi recimo nismo obilazili ni sve vodene jer, iako je bilo sunce, nije bilo bas jako toplo. Preskakali smo i baby stvari i ove odrasle stvari, tako da smo sve sto nam je bilo interesanto obisli u jedan dan. Inace ima na svakom koraku automata na kojima se za 2 Eur kupi kabanica, ili kabina za susenje (isto za 2Eu). Mi cekali nismo skoro nigdje, na jednoj stvari samo nekih 10 minuta. Na sve ostalo smo ulazili u prvoj ili drugoj turi. Na ljeto im se otvara i dio sa aquaganima (koji se posebno placa), a i show programa ljeti ima skoro pa duplo vise). Tako da ljeti jedan dan definitivno nije dovoljan.

Uglavnom, mi smo odlucili da necemo nista reprizirati i da nam je pametnije kad smo vec tamo drugi dan malo svrljati okolicom, pa smo otisli u SanMarino (wooow, definitivno dobra odluka) i u Maranello u muzej Ferrarija.

Za kraj, jedna stvar u vezi smjestaja koju duzim jer sam i ja pitala ovdje. Mirabilandija ima foru da nudi preko svoje stranice paket aranzmane za hotel+ulaznicu, s tim da se moze odabrati mjesto u kojem je hotel, vidi se hotel na fotkama, ali se ne dobije i tocno ime hotela. Ja nisam htjela riskirati jer sam htjela provjeriti tocne recenzije (pogotovo za cistocu i hranu) pa sam prekopala booking i skuzila po fotografijama koji se to hoteli tocno nude. I gle cuda, direktno na stranicama hotela sam dobila istu tu ponudu ali jedno 20-30 Eur jeftinije Nas troje, polupansion i ulaznice za tri dana = 249 Eur.

Sto se apartmana tice - iskreno, nemam pojma da li ih tamo uopce ima. Ta cijela rivijera je napravljena tako da je hotel na hotelu, jedan do drugoga. Apartmana uopce nisam nigdje vidjela, a i kad sam trazila nisam nista nasla. Nama je doduse pasalo da imamo gotovu hranu i da se oko toga ne brinemo. Za ovaj period godine je doduse izbor jako suzen jer je vecina hotela jos uvijek zatvorena. Ima nekoliko kampova, za jednog sam sigurna da je bio otvoren, drugi nisam bas sigurna.

Eto, ako netko ima jos kakvo pitanje nek pita, vjerojatno ima stvari koje sam mogla napisati, a zaboravila sam

Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2016., 09:44   #147
Lei
i što vam se više sviđa, Mirabilandia ili Gardaland? Ili je neodlučno
U koji hotel ste išli, imaš možda link?
Nemoj se smijati, ali imaju li kreveti u tom hotelu zatvoreno podnožje? Imamo jako visokog člana obitelji koji uvijek muku muči s krevetima

Mi smo išli OVDJE, i baš nam je bilo zabavno, ne znam spada li u ovu temu pa stavljam samo link
the redCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2016., 10:03   #148
Za hotel ne znam smijem li stavljati link, da ne ispadne reklama. Samo u google upisi ime i mjesto (pise na pocetku posta) i odmah ces dobiti. Jedino sto su stvarne cijene daaaaleko vise nego ova akcijska. Njima je kraj travnja/pocetak svibnja skroz van sezone i nude bas dobre pakete (oni koji su otvoreni). Sve je poluprazno i zatvoreno, uopce mi nije jasno kako (jer je vrijeme vec sad toplo, lijepo i idealno za putovati)

Sto je bolje.... eh. Muz je poludio u jednom trenutku i rekao mi "pa daj prestani vise usporedjivati" Treba vidjeti oboje. Bilo bi odlicno kad bi se spojili. Gardaland je nekad imao odlicne show programe kojih vise nema i tu ih Mirabilandija sisa. Mirabilandija je mirnija i pitomija, Gardaland je sav nabrijan. Da nisu stavili Raptor, Oblivion i sad ove godine Kungfu panda rollercoaster Mirabilandija bi is sisala po broju rollercoastera. Ovako su tu negdje. Stvari koje su im iste su u Gardalandu bolje, brze, jace, adrenalinskije. E sad nekome tko se boji takvih stvari definitivno bi vise pasalo da je sve tako "mirnije". Meni ne, ja volim da je brzo i zestoko tako da sam imala poprilican "meeeh" dojam. Al mali je bio ful sretan i uzivao je i stalno je vikao "ovooo je zaaaaaakon". Jos kad je vidio one HotWheels autice u pravoj velicini izbezumio se... cim je zavrsio morao je didu nazvati i onda mu je pricao odusevljeno "Didaaaa, HotWheelsi ti zbilja postoje. Vidio sam ih!!! Znas sto su radili......" (sreca na novim cijenama roaminga ;-))

Velika prednost Mirabilandije (u predsezoni) je da nema ama bas nikakve guzve, puno puno manje ljudi je tamo nego u Gardalandu. I puno su jeftinije karte. Ali je tesko bas na jedan dan otici jer nije toliko blizu (jos ako se krece iz Zg, put se penje na skoro 7h), bas treba otic barem na vikend

Edit: e, kreveti! Zaboravila. Krevet za Juniora je imao rub, nas bracni nije. Suosjecam jer nismo ni mi bas niski, pa i nama smetaju takve stvari
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2016., 10:06   #149
znaci, za prvi posjet s djetetom kojem se lunapark svidja ali nikad niej bilo na rollercosteru i s muzem kojem se povraca kad se okrene jednom oko svoje osi, ovo bi bilo puno pametniji izbor?
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2016., 10:16   #150
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
znaci, za prvi posjet s djetetom kojem se lunapark svidja ali nikad niej bilo na rollercosteru i s muzem kojem se povraca kad se okrene jednom oko svoje osi, ovo bi bilo puno pametniji izbor?


E tocno tako Muza i malog na
ove atrakcije do 120cm, imaju sto raditi cijeli dan

Toliko su im kratke te voznje da su na jednom rollercoasteru stavili da radis krug dva put Al istina, zauzme puno manje povrsine kod izgradnje tako da stane vise drugih stvari, mozda su se time vodili
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2016., 10:21   #151
daj mi samo reci koje je ogranicenje za ove prave rollercoastere? mala ima cca127, bi je mozda pustili ako joj se svide ovi mlaki?
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2016., 10:24   #152
Mi smo u Mirabilandiji bili u kolovozu, ne vikendom, i oduševili se što se nigdje nije puno čekalo, ono max 10 minuta a sezona u punom jeku. Možda zato što su 99% posjetitelja bili domaći, za razliku od Gardalanda.
Tako smo nekako mislili i s klincima otići, naročito jer su nas oduševile vodne atrakcije jer si mokar doslovno do gaća
Baš sam se nadala da ćete imati preporuku za kakav dobar apartman u privatnom smještaju, uz ove moje gladuše, najviše moram misliti na hranu, pa mi je apartman super da možemo napraviti sendviče da imamo dok smo u parku ili lutamo okolo.
Jeste li jeli u parku njihov fast food? Što valja?
the redCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2016., 10:28   #153
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
daj mi samo reci koje je ogranicenje za ove prave rollercoastere? mala ima cca127, bi je mozda pustili ako joj se svide ovi mlaki?
Kvaka s rollecosterima ti je što ono što te osigurava, npr. ono metalno što tio ide preko ramena, mora kliknuti da je sjelo i da će držati. I onda je to podešeno na neku max visinu, nakon toga jednostavno ne staneš, ne mogu te zakopčati. Mislim da je prije svega u tome stvar
the redCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2016., 10:31   #154
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
daj mi samo reci koje je ogranicenje za ove prave rollercoastere? mala ima cca127, bi je mozda pustili ako joj se svide ovi mlaki?
Nema sanse, ogranicenje je 135 odnosno 140cm - ali i 12 godina. Sto je skroz ok jer su svi zestoki skroz, brzi, okrecu dosta naopako i tako. Nemaju neceg slicnog kao sto je Magic Mountain pa da je onako srednje (on jest okrece naopako ali nije strasan poput Blue Tornada, Obliviona ili Raptora). Ovdje nemaju tako nesto. Najjaci ispod tih "extreme" je Master Thai na kojem je limit 120cm, taj je negdje tipa Mamut (al nas nisu pustili pa nismo isprobali)

Quote:
the redCat kaže: Pogledaj post
Baš sam se nadala da ćete imati preporuku za kakav dobar apartman u privatnom smještaju, uz ove moje gladuše, najviše moram misliti na hranu, pa mi je apartman super da možemo napraviti sendviče da imamo dok smo u parku ili lutamo okolo.
Jeste li jeli u parku njihov fast food? Što valja?
Nismo nis jeli (dobro se najeli za dorucak, a park se ionako zatvarao vec u 18h), tako da smo imali sendvice od doma, kroasane i kekse. Sjeli smo se na kavu i sladoled, i nisu bile pretjerano skupe cijene (u hotelu recimo isto, kava na terasi nas je dosla1.20Eur, pa u Rijeci cesto platim skuplje)
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2016., 11:09   #155
a, i 12 godina to bumo jos dosta pricekali no, ako se moze bar na jedan taj "ekstremni# onda je ok, ne bu cmizdrila
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 15:56   #156
Nema prikladnije teme, pa pitam ovdje

Da li je netko bio i u Istralandiji i u Aquacolors, pa da moze usporediti gdje su bolji sadrzaji za petogodisnjaka? Usporedbe - u Catezu je prosao sve tobogane osim onog bijelog strmog i odusevljen je. I jedni i drugi bas ne nude neki suvisli popis atrakcija. Cijenom su tu negdje plus-minus 50 kn za troclanu obitelj tako da ni cijena nije presudna.
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 16:32   #157
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
Nema prikladnije teme, pa pitam ovdje

Da li je netko bio i u Istralandiji i u Aquacolors, pa da moze usporediti gdje su bolji sadrzaji za petogodisnjaka? Usporedbe - u Catezu je prosao sve tobogane osim onog bijelog strmog i odusevljen je. I jedni i drugi bas ne nude neki suvisli popis atrakcija. Cijenom su tu negdje plus-minus 50 kn za troclanu obitelj tako da ni cijena nije presudna.
bili smo u istralandiji prije 2 godine, znaci kad je imao malo manje od 4 godine i bilo je totalno bezveze i neisplativo s obzirom na cijenu upada.
od hlada ni h, na nijednu atrakciju nije mogao ici osim na bezvezne male tobogancice kakve imas u svakom boljem hotelskom bazenu. bio je ocaran onim sto je vidio, ali je popizdio kad je skuzio da sve sto ga zanima moze samo gledati.
uglavnom, ne ponavlja mi se to iskustvo sve dok ne bude dovoljno star/visok da ide na sto god hoce.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 20:30   #158
zato smo mi i cekali do sad. cini mi se da bi sa pet i pol mogao na gotovo sve (pogotovo ako imaju one duple kolutove kao na fotkama pa da idemo skupa)

i ne bi nikako isli na cijeli dan , nego u predsezoni kasnije popodne, postoje ulaznice za 3.5h
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 21:01   #159
i mi smo isli samo popodne, jedini "hlad" je bio pod suncobranima.
koje je, naravno, trebalo nadoplatiti.
ma sve u svemu, uopce nisam bila zadovoljna omjerom ponude i cijene, puno bolje mu je bilo u catezu.
o aquacolorsu nismo ni razmisljali. jednom smo prosli onuda i s ulaza mi se isto ucinilo da bas i nema hlada, a to mi je jedan od bitnijih faktora.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 11:43   #160
Pozdrav svima!
Mene zanima isto sve u vezi Disneya, ali put bez djece. Skuzajte jer ode pisen, ali nisan nasla nista drugo. Ako me netko moze usmjeriti di mogu saznati nesto vise o Disneyu, bila bih zahvalna. Ako je ode u redu,iman par pitanja.
Dakle momak i ja bi isli krajem osmog miseca i nocili bi jednu noc u Parizu. Zanima me jel dovoljan jedan dan za obici Disney, odnosno sve adrenalinske atrakcije, a ponesto i djecjih atrakcija i koju kartu da uzmemo, tocnije sta se ima za viditi u Walt Disneyu ili je dovoljno samo Disneyland Park? Hvala
riashaq is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:21.