Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.05.2008., 18:07   #1
Paket "sretna beba", DM babybonus, Konzum dječji klub...

kad sam odlazila iz bolnice, dobila sam dm-ov paket (pelene). sad listam malo casopise i pise da se ti paketi podizu u ljekarnama.
sad, da li je to jos aktualno...?
cdvita12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2008., 18:11   #2
ja mislim da je još aktualno, ja sam rodila prije 5j, dobila sam taj kupon i podigla pelene u dm-u.
m@m@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2008., 18:12   #3
Quote:
cdvita12 kaže: Pogledaj post
kad sam odlazila iz bolnice, dobila sam dm-ov paket (pelene). sad listam malo casopise i pise da se ti paketi podizu u ljekarnama.
sad, da li je to jos aktualno...?
ja sam to podigla u DM prošle godine u 9 mjesecu, ne znam dali je se šta promjenilo
__________________
H. 29.08.2007. - L. 12.03.2011.
blond lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2008., 18:27   #4
da, da, dm-ov sam dobila, ali ima navodno jos jedan od family service-a, paket "sretna beba"! 5 stvari radim odjednom, zaboravila sam napisati da pitam za taj drugi!!!
cdvita12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2008., 18:38   #5
da, paket sretna beba možeš preuzeti u ljekarni s otpusnim pismom iz bolnice.
Na stranici www.familyservice.hr pogledaj koja je ljekarna u tvom gradu zadužena za te pakete
Maret@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2008., 18:39   #6
moja sestra rodila je prije 1,5mj i podigla je svoj paket u ljekarni.
A ja rodila prije 9mj i dobila u bolnici, tako da je, izgleda, od sada tako po novom.
__________________
al ja volim guguguglati
petra593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2008., 18:49   #7
a tako, dobro onda, da ne secem ukucane bezveze. hvala!
cdvita12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2008., 19:04   #8
Ja san rodila u 2.mj. i pridigli smo taj paket u apoteci. Muz je otisa sa otpusnim pismom. Inace, prije su se ti paketi odma dobivali u bolnici sad samo u apotekama.
NelaZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2008., 19:10   #9
Jel postoji neki rok do kad se to može podignut?

Mali mi ima skoro pa 6 mj. a ja to nisam uopće podignula.... jel ima smisla da idem sad po to?
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2008., 19:14   #10
nema ti to nikakve veze mos sad ic uzet. Vecinom ljudi ne znaju za to da se taj paket u apoteci moze dic.Samo ne moze u bilo kojoj tu na netu imas apoteke koje imaju te pakete.
NelaZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2008., 19:15   #11
Ovako ja san ti dobila jednu pampers pelenu, uzorke kremica (becutan,JGL, sudocrem) onda od nivee nesto, pa imas libress uloske, knjizica Moja prva godina (ful dobra stvar-zapravo zbog toga smo samo i uzeli paket), kesicu caja za rodilje od hippa...ne znan jesan li sta zaboravila
NelaZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2008., 19:59   #12
Quote:
cdvita12 kaže: Pogledaj post
kad sam odlazila iz bolnice, dobila sam dm-ov paket (pelene). sad listam malo casopise i pise da se ti paketi podizu u ljekarnama.
sad, da li je to jos aktualno...?
ja san paket sretna beba dobila u rodilištu,a po dm-ove pelene smo išli naknadno sa bonom
__________________
13.09.2007. Roko,Roko!
*Mistique* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2008., 20:05   #13
rodila sam u 3.mj i isla sam u ljekarnu preko puta sv duha sa otpusnim pismom.
lopticica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2008., 20:34   #14
Ahaaaa, dakle Rode su se uspjele izborit da taj paket ne ide po rodilistima
Koliko vidim, sad ce one dijelit svoju knjizicu.

Ja dobila u rodilistu... Sretna beba knjizica je jako korisna. Ostalo bas i nije.
Jos uvijek mi salju neke ponude od Pampersa i Mozaik knjige, bezvezne.
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2008., 20:37   #15
Quote:
Zmijica kaže: Pogledaj post
Jos uvijek mi salju neke ponude od Pampersa i Mozaik knjige, bezvezne.
ja sam sretnu bebu nažicala na sajmu beba i nisam im htjela ispunit podatke
knjižica je super
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2008., 20:45   #16
Quote:
Zmijica kaže: Pogledaj post
Ahaaaa, dakle Rode su se uspjele izborit da taj paket ne ide po rodilistima
Koliko vidim, sad ce one dijelit svoju knjizicu.
Mene je u bolnici paketich bash razveselio.....i dan danas koristim kovchezich za Zufljine stvarchice (uputnice, otpusno pismo, dokumente)

Bash glupo da ga vishe neche djeliti u bolnici, jer to i "njihova" prezentacija (kad dodje sestra, pa vam pricha najosnovnije kaj z bebom i dojenjem) mi josh najbolje od svega onog jadnog u bolnici! Bljak Rode!
PiaLolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2008., 01:07   #17
Quote:
PiaLolla kaže: Pogledaj post
Mene je u bolnici paketich bash razveselio.....i dan danas koristim kovchezich za Zufljine stvarchice (uputnice, otpusno pismo, dokumente)

Bash glupo da ga vishe neche djeliti u bolnici, jer to i "njihova" prezentacija (kad dodje sestra, pa vam pricha najosnovnije kaj z bebom i dojenjem) mi josh najbolje od svega onog jadnog u bolnici! Bljak Rode!


Sad u inat Rodama idem po to!!!
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2008., 09:22   #18
Al kaj nije glupo da to ukinu?

Pa ja sam bila tak sretna kad sm dobila paketich........ok, nisam ni prva ni zadnja, al tak je nekak doshle ko naruchen da me malo oraspolozi od "muka" koje sam imala!

A da sam tad dobila knjizicu u kojoj propagiraju dojenje kao jedinu opciju za sretnu majku/bebu, ja mislim da bi pala u josh vechu depru......jer sam jedina jadna u sobi imala problema sa dojenjem!
PiaLolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2008., 09:37   #19
te rode su stvarno otišle u ekstreme što se tiče dojenja...pa normalno da će svaka majka nastojat da doji bez obzira na propagandu i samo nabijaju komplekse onima koje to stvarno ne mogu. Neću više pisat da ne zaradim kartončić
Mene je stvarno oraspoložio paketić i čim sam ga dobila odma sam išla rovati da vidim što ima, a onaj kupon za AS od Mazde jedna mama je iskoristila jer je imala poznanike koji su kupovali auto i nekak je uspjela dobiti njihovu AS. Bonove nisam iskoristila, osim onoga za razvijanje 100 +fotografija, i to sam iskoristila u zadnji čas kako bi imala što više slika...
Bilo bi grozno da ga ukinu
__________________
al ja volim guguguglati
petra593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2008., 10:23   #20
I nije isto dobiti ga u bolnici na poklon ili otichi sama po njega ......bezveze!!
PiaLolla is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:38.