Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.05.2008., 18:22   #41
Nema zapravo šumova I ne, ne moraš još objašnjavat
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
Ali nije više ni samo prijateljstvo..
Ti i ja kao gluhi i nijemi..
Kaj sam jedina koja pod prijateljstvom ne podrazumijeva nikakav seks niti seksualne misli? Onog trena kad se rode takvi osjećaji, bilo da su čisto fizičke prirode ili oni emotivne prirode, više na tu osobu ne gledam kao na prijatelja, samo prijatelja. Tad želim nešto više, seks ili vezu, ovisi. A to za mene prelazi nivo prijateljstva.
Eto, tebi prijateljstvo nestaje sa rađanjem fizičkih osjećaja, a meni ne. To je jasno od početka naše konverzacije.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 18:23   #42
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post

A što kad jedno od vas ne bude u vezi?
Pa bilo je i takvih perioda. I dalje smo se družili, kao od samog početka
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 18:25   #43
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Eto, tebi prijateljstvo nestaje sa rađanjem fizičkih osjećaja, a meni ne.
Ne nestaje, prelazi u nešto drugo, a to drugo ja ne zovem prijateljstvom. Inače bi se seksala sa svim svojim frendicama i frendovima, jer bi to bila sasvim normalna stvar.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 18:27   #44
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
Nisi se zaljubila, ali si se poseksala. U tom trenu si tražila više od prijateljstva, ako me kužiš. Uostalom, tko kaže da se on nije zapalio više nego što je trebao?! Zajebane su to stvari, ja ne volim biti nedorečena, ili ćemo se sexat, il ćemo bit u vezi ili ćemo prijateljevat. Nema tu cile mile.
Pa, nije teško zaključiti kako je njemu obzirom da, kao dobri prijatelji, o svemu otvoreno komuniciramo.

Drugo, meni seks ne znači da želim ikaj više od samog seksualnog čina. U tom trenutku. Jer sve je stvar trenutka, pogotovo ako smo oboje željni, dugo se znamo, i nema tereta nikakvih. Sutradan mi se možda neće seksati, ali moji prijateljski osjećaji su i dalje postojani.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 18:39   #45
Ne

Quote:
škafišnjafnjak kaže: Pogledaj post
mislite da postoje?....
Ne postoje..
Marakana is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 18:41   #46
evo

Evo recimo ja sa Xenom nikad ne bih mogao biti prijatelj...
Marakana is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 18:46   #47
Ne slazem se da musko zenska prijateljstva ne postoje, ja imam fantasticne muske frendove i odbijam i pomisliti da me dozivljavaju ikako drugacije dotim osobu
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 18:56   #48
Pa ne jebu se neprijatelji, već prijatelji.
Neprijatelji se ubijaju.
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 20:49   #49
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
Ne nestaje, prelazi u nešto drugo, a to drugo ja ne zovem prijateljstvom. Inače bi se seksala sa svim svojim frendicama i frendovima, jer bi to bila sasvim normalna stvar.
Pa nije ti baš neka logika

Mislim, ne seksaš se sa svim frendovima jer ti se ne dogodi sa svakim takva situacija. Na kraju krajeva, ne seksaš ni sa svim tipovima koji te bare, zar ne?

A s frendicama se ne seksaš jer te jednostavno ne privlače žene A i tema je ionako m-ž prijateljstva, pa ne znam zašto uopće spominjati ženske frendice
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 20:57   #50
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
Prijateljstvo kao takvo ne obuhvaća pojam seksualnog, bar nije uvriježeno. To hoćeš li se ti sa svojim frendom usput i seksati, to je tvoja stvar, ali to za mene više ne spada u pojam 'prijateljstva'.
Pojam 'prijateljstva'...

Pojam prijateljstva, pojam prijateljstva... Jedan od mojih najbližih prijatelja je muško. I ako ću gledati kroz prizmu odnosa s njim, onda je muško-žensko prijateljstvo itekako moguće. Na njega se neću popaliti nikada, niti će se on na mene, evo, dajem glavu na panj odmah...

No, on je dugogodišnji najbolji prijatelj. Držao mi je lančić dok sam bljuvala od jeftinog vina na školskom '95.-e., budio je moju mamu i ispijao kave s njom kad je markirao jutarnji turnus '97.-e držao mi je zavoje da ih sluđena ne pokidam, nakon operacije ušiju () 2001., ja sam njemu prepravljala mejlove ljubavnicama 2005. I tako dalje, i tako dalje... Uglavnom, imamo podužu povijest, evo, baš pretprošli vikend sam mu divljala na svadbi

I nema tog mog dečka koji će, ako nas vidi zajedno, zabrijati na ljubomoru
Za to bi morao biti žešći kreten, zacementiran u generalizacije, a s takvima ne dejtam dovoljno dugo da ih upoznam sa svojim najboljim prijateljima.

No, što sam zapravo htjela reći Htjela sam reći kako je sve to užasno individualno, i nije tako čisto kao u zgodnoj i na prvi pogled užasno logičnoj teoriji, već ovisi od slučaja do slučaja. Jerbo, imam i iskustvo u kojem mi se s najboljom frendicom, u jednom periodu, desila - pa hajdmo reći - kemija. A obje smo skroz hetero. I zabrijale smo. I napravile bismo i više da smo u tom trenu imale gdje Ali, odnos je ostao identičan. Nakon tog događaja, nas dvije nismo bile ni lošije, ni bolje -> prijateljice.

Da mi se to nije desilo složila bih se ovdje 100% s Xenom i njezinim pojmom prijateljstva, jer sam do tada i sama razmišljala na potpuno isti način..

Ali, u praksi je, eto, ponešto drugačije... I zato ne jebite s generalizacijama.

Pričajmo radije o mom autu.
__________________
The woods are lovely, dark and deep, but I have promises to keep.
Patagonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 20:57   #51
Quote:
Ona007 kaže: Pogledaj post
Ne slazem se da musko zenska prijateljstva ne postoje, ja imam fantasticne muske frendove i odbijam i pomisliti da me dozivljavaju ikako drugacije dotim osobu
A kaj? Ako u određenom trenutku pomisli kako si mu dobra i kako bi te baš sad brutalno pojebao, to automatski znači da te ne doživljava ko osobu?

Ili nedaj bože, da razvije neki dublji osjećaj, kaj? Mislim, u kaj se ljudi zaljubljuju ak ne u osobe? U ležeće policajce?
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 20:58   #52
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Pa nije ti baš neka logika

Mislim, ne seksaš se sa svim frendovima jer ti se ne dogodi sa svakim takva situacija. Na kraju krajeva, ne seksaš ni sa svim tipovima koji te bare, zar ne?

A s frendicama se ne seksaš jer te jednostavno ne privlače žene A i tema je ionako m-ž prijateljstva, pa ne znam zašto uopće spominjati ženske frendice
Htjedoh reći da mi prijateljstvo i seks ne idu skupa(izuzev veza). Nisam taj tip.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 21:03   #53
Potpisujem Tinch u svim postovima.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 21:03   #54
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
Ne govorimo o situacijama kada se prijateljstvo razvilo jer veza nije mogla ili kada se održalo čak i nakon seksa. Govorimo o muško-ženskom prijateljstvu.
Ma nemoj. Naslov teme je muško-ženska prijateljstva. Ne vidim nikakvu specifikaciju o nastanku i trajanju istih.

Od mojih frendova nijedan nije gej, a izrazito su privlačni muškarci. (Ali ne meni. ). I ta prijateljstva traju sad već prek 10 godina.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 21:25   #55
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
Htjedoh reći da mi prijateljstvo i seks ne idu skupa(izuzev veza). Nisam taj tip.
Pa malo je bezveze prvo nalijepit deklaraciju i onda temeljem toga održavat odnose.

Ako se nekaj nemre deklarirat onda su to upravo ljudski odnosi Jedino kaj ja znam o tome je da fakat nema nit pravila nit šablona u koje odnos kao takav možeš ugurat
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 22:32   #56
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
Htjedoh reći da mi prijateljstvo i seks ne idu skupa(izuzev veza). Nisam taj tip.
Dešava se, al da - nekako su čvršća prijeteljstva koja nisu začinjena seksom.
Znam da ovaj frend s kojim nisam brijala šalje poruke svaki dan,a ovaj s kojim jesam ne javlja se danima, a hitno je.
Šmizla is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 22:34   #57
Quote:
Šmizla kaže: Pogledaj post
frend s kojim nisam brijala šalje poruke svaki dan kako sam
Pročitaj ovo još par puta pa zaključi sama
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 22:40   #58
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Pročitaj ovo još par puta pa zaključi sama
Moram s njim zabrijat da me prestane gnjavit?
Šmizla is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 22:46   #59
Moguća jesu, samo pitanje je da li će se održat. Ovisi o ljudima. Primjetila sam da sad kada upoznajem dečke ne gledaju baš na mene kao potencijalnu frendicu, već curu i tome slično, dok ja pristupam čisto prijateljski.

Mislim da nema osobe kojoj nije propalo prijateljstvo jer je jedna strana htjela više. Malo je glupo kad nekog znaš jako dugo i odbiješ ga, da te lagano prekriži jer te ne može više gledati na isti način, pogotovo kad se krećete u istom krugu ljudi.

Šta ćeš?! Život ide dalje!

Opusti se, la la, i uživaj
Sonora is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 22:59   #60
ma da, to uvijek jedna strana nesto hoce ili misli da druga oce pa je to sve za qrac, nema tu mira,....
jedino ak je jedan nezainteresiran a drugi zauzet!
__________________
Zakon je tu da se krši!
mirka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:01.