Natrag   Forum.hr > Društvo > Duhovnost

Duhovnost Slobodnim stilom...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.10.2009., 12:27   #21
Hahaha, jaoooo...zašto kažeš nešto strašno? Baš me zanima od kuda ti te informacije.
__________________
Go beyond everything...
Unicorn7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2009., 12:28   #22
Već sam se spotakla i na tvoju godinu registracije koja je 2007. :P
__________________
Go beyond everything...
Unicorn7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2009., 12:49   #23
Quote:
N'dugu kaže: Pogledaj post
Inače, Falkone, čini mi se da tebi broj 22 šalje neku mentalnu poruku, a ne broj 7? Vidim neku paralelu, 22 je broj velikih arkana tarota, koje se po jednoj metodi mogu podijeliti na tri niza od 7 karata (duh, duša, tijelo) a ona 22. karta je tzv. "luda".
Priznajem da sam "luda" koja putnicima namjernicima u Osijeku sugerira putem foruma da popije kavu u kafiću No22 pored katedrale jer je vlasnik naš branitelj u kolicima pa je bolje njemu dati novce nego nekom drugom.
Falkon is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2009., 13:02   #24
Quote:
Falkon kaže: Pogledaj post
Priznajem da sam "luda" koja putnicima namjernicima u Osijeku sugerira putem foruma da popije kavu u kafiću No22 pored katedrale jer je vlasnik naš branitelj u kolicima pa je bolje njemu dati novce nego nekom drugom.

Lijepo
__________________
Go beyond everything...
Unicorn7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2009., 13:21   #25
Quote:
Unicorn7 kaže: Pogledaj post
Već sam se spotakla i na tvoju godinu registracije koja je 2007. :P

Vidiš vraga...nebi to nazvao slučajnošću.

Jedan "tik..tak" bliže koti "700".
Poslije toga; kom obojci - kom opanci...

Btw. Zaboravio sam ti spomenuti da sam rođen 7.srpnja.

Pazi malo.

Zadnje uređivanje Yivanmukta : 02.10.2009. at 13:51.
Yivanmukta is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2009., 13:35   #26
Quote:
Unicorn7 kaže: Pogledaj post
Hahaha, jaoooo...zašto kažeš nešto strašno? Baš me zanima od kuda ti te informacije.
Pitala si za mišljenje.

Intuitivno sam pokušao iščitati svu tu simboliku s kojom se sudaraš...a ona mi kaže, crno ti se piše !

700x7 je tvoj doomsday broj.

Zašto, kako...ne bi ti znao kazat.

No da te čeka hladan i neumoljiv...tamo negdje na putu - to osjećam.

Sjetit ćeš se ovog što sada čitaš onog dana kad te pokosi.

Vjerovala ti meni ili ne.


Zadnje uređivanje Yivanmukta : 02.10.2009. at 13:56.
Yivanmukta is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2009., 13:52   #27
Da, ali 7 je anđeoski broj i kada sam malo istraživala što znači, n igdje nisam vidjela da je to loš karmički ili nekarmički broj, tako da baš i ne vjerujem u ovo što si napisao jer život nije horror a ja ga živim pozitivno
__________________
Go beyond everything...
Unicorn7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2009., 14:06   #28
Quote:
Unicorn7 kaže: Pogledaj post
Da, ali 7 je anđeoski broj i kada sam malo istraživala što znači, n igdje nisam vidjela da je to loš karmički ili nekarmički broj, tako da baš i ne vjerujem u ovo što si napisao jer život nije horror a ja ga živim pozitivno
Vrijeme će pokazati.

Nadam se da je tako kako ti kažeš.

Ionako je irelevantno što ti sve to govorim...što je suđeno - suđeno je !

Imaj samo na umu da obrambeni mehanizmi našeg uma nikada ne miruju.
Okretati glavu na drugu stranu i negirati neizbježno u prirodi je svakog od nas.

Neznam zašto sam se zakačio na tebe i sve ti to govorim (u pravilu ne reagiram na ovakove teme)...no neki mi vrag nije dao mira i morao sam ti sve to kazati (pa i po cijenu da ispadnem smiješan).

Shvati to kako hoćeš.

Živa mi bila.

Yivanmukta is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2009., 14:14   #29
Quote:
Unicorn7 kaže: Pogledaj post
U principu, šizofrenija je nasljedna bolest..A ti si sve krivo shvatio...Ne haluciniram, nisam bolesna, nego stvarno vidim te brojeve, jer ih vide i ljudi koji su taj tren kraj mene, čovječe nemoj me plašit!
ovo je savrseno, upravo tako, ne haluciniras, zapravo, ljudi, pogledajte sada oko sebe, kladim se ako dugo i pazljivo gledate, vidjet cete neki znak, znakovi su svuda oko nas, dosta tesko ih je prpoznat jel je to vjerovatno simbol na kojeg bi zadnjeg pomislili ....
Antonnny is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2009., 14:57   #30
Quote:
Yivanmukta kaže: Pogledaj post
Vrijeme će pokazati.

Nadam se da je tako kako ti kažeš.

Ionako je irelevantno što ti sve to govorim...što je suđeno - suđeno je !

Imaj samo na umu da obrambeni mehanizmi našeg uma nikada ne miruju.
Okretati glavu na drugu stranu i negirati neizbježno u prirodi je svakog od nas.

Neznam zašto sam se zakačio na tebe i sve ti to govorim (u pravilu ne reagiram na ovakove teme)...no neki mi vrag nije dao mira i morao sam ti sve to kazati (pa i po cijenu da ispadnem smiješan).

Shvati to kako hoćeš.

Živa mi bila.

A ne znam ni ja, nego mi nije jasno zašto to povezuješ sa nekim strašnim događajem, povezujaš ga kao da je loš broj...to me buni...ne shvaćam zašto bi to pomislio...
__________________
Go beyond everything...
Unicorn7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2009., 15:18   #31
Quote:
Unicorn7 kaže: Pogledaj post
Da, ali 7 je anđeoski broj i kada sam malo istraživala što znači, n igdje nisam vidjela da je to loš karmički ili nekarmički broj, tako da baš i ne vjerujem u ovo što si napisao jer život nije horror a ja ga živim pozitivno
Zadnje javljanje na tu temu...sam sam sebi već pomalo blentav (neznam zašto se u sve to miješam) no naučio sam slušati taj unutarnji poriv koji me ponekad "gurne" da učinim stvari koje baš i nemogu racionalno objasniti...

Glede tebe i tvog upisa nešto mi nije dalo mira.
Kad mentalno malo pažljivije pokušam "doživiti" tvoj upis i pustim da se na "jednoj dubljoj" mentalnoj razinini spontano "zavrti" to jedno klupko impresija vezanih uz svaki njegov elemenat (način na koji slažeš rečenice, način na koji reagiraš, prepoznatljiv emocionalni otisak koji kroz njih ostavljaš, a koji se očituje u svakom detalju...npr.podebljavanje slova i sl.) uz to što te mogu "namirisati" kao osobu - jedna stvar mi bljesne u umu.

Riječ ili ime FACIL !? (ubi me ako znam na što se odnosi)
U isto vrijeme vidim i leptira kako miruje na naslonu stolice (ili nekavog naslonajača...nisam siguran)

Da li ti to išta znači ?

U relaciji je s brojem 700 x 7.

Kako...na koji način, nemoj pitati.

No ima veze s tobom i vodi shvaćanju tvoje facinacije brojem 7.

Neznam jesam li pomogao i kako ćeš taj podatak iskoristiti...no osjećam da ti to moram kazati - pa šta bude.

Pozdrav.


Zadnje uređivanje Yivanmukta : 02.10.2009. at 15:29.
Yivanmukta is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2009., 15:52   #32
Zahvaljujem...
__________________
Go beyond everything...
Unicorn7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2009., 16:39   #33
Thumbs up

Quote:
Antonnny kaže: Pogledaj post
Fantasticno receno u potpunosti se slazem!!! simboli su svuda oko nas ali mi ih tesko primjecujemo tj nezelimo ih primjetiti
Da, Antonny, slažem se s tobom i No22 ... u potpunosti. Razum se boji i navodi nas suprotno od nas samih, od naše intuicije, od Anđele. Svi mi tj. naše istinsko ja je povezano s Univerzumom (Nebom, Bogom ... kako tko hoće) i zna sve odgovore, što je za nas dobro. No razum je taj koji nas zbunjuje ... počinjemo sumnjati i umjesto da idemo lakšim putem, biramo teži.

Ništa nije slučajno ... Anđeli su uz nas stalno i šalju nam poruke .. mentalno, telepatski. Oni su čista energija ljubavi ... evo, danas je po katoličkom kalendaru blagdan Anđela Čuvara
Treba samo biti dovoljno otvoren i prepušten ... tek onda primjećujemo naizgled čudne stvari koje nazivamo "slučajnostima". Anđeli se mogu (rjeđe) javiti kroz unutrašnji glas (čuješ da ti nešto govori) ...
Meni se dosta često događaju te tzv. čudne stvari i to je prekrasno Recimo, želim naći parking - zamolim Anđele za pomoć i točno ispred mene se oslobađa parkirno mjesto. Ili pomislim na nekoga i osoba mi se u roku od par minuta javi. Prije nekoliko dana sam se loše osjećala (zabrinuto) i zamolila sam ih za pomoć - tog trena sam ugledala reg. pločicu 007GH - odmah sam znala da mi je to poruka Arkanđela Gabrijela i Haniela i osjetila sam mir.
Anđeli nam dolaze u raznim oblicima ... kroz životinje, leptire, pera, novčiće, razne natpise i riječi koje dopru do nas u trenutku dok razmišljamo o nekom problemu. Ima toga još ...Prije mjesec dana sam im od srca zahvalila na tome što su tu, što ih osjetim i u tom trenutku je stigao sms "Mislim na tebe". Treba samo obratiti pažnju ...

Drago mi je da Vas ima ovdje na forumu koji također uočavate te vrijedne i prekrasne poruke.

runolist7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2009., 15:24   #34
super, super, drago mi je da se slazemo
Antonnny is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2009., 15:31   #35
Quote:
No22 kaže: Pogledaj post
100% sam siguran da se misli realiziraju i to na bilo koji način dostupan čovjeku samo je veliki problem u prepoznavanju simbola tj događaja povezanih s njima.

Evo jedan primjer: prije dosta godina sam znao vidjeti da prugom vozi terezinka volga i jednog dana mi je ona pala na pamet jer sam se sjetio mlađih dana, ne znam zašto sam se sjetio nje ali baš sam ju želio vidjeti i nije prošlo malo idem kući i trebam prijeći prugu pogledam desno i vidim u daljini terezinku, ljut sam na sebe jer nemam fotoaparat da ju uslikam, mogao sam prijeći prugu ali nisam, čekao sam da prođe ispred mene da ju bolje pogledam, prošla je i stala na stanici, brzo sam pojurio kući po fotoaparat i vratio se da ju uslikam. Najluđe od svega je ovo: u to vrijeme mi je bila draga naranđasta boja pa sam svima rođendane na forumima čestitao slovima naranđaste boje i ta terezinka je bila baš naranđaste boje iako nikada u životu nisam vidio terezinku te boje. Ovo je jako rijedak događaj i nitko me ne može uvjeriti da se terezinka nije pojavila baš radi mene jer sam nekoliko dana prije razmišljao o njoj. Ako ovo nije ta simbolika misli onda stvarno ne znam što je.
evo ovo mogu reci da i ja kada se sjetim (ali nije to svaki put i za bilo sta, vec nesto na neki nacin nekako "potrebno") nekog crtica ili nekog koga nisam dugo vidio, nakon par dana vidim tu osobu ili najavu za nesto sta sam gledao u djetinjstvu
marko67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2009., 15:40   #36
Ima nešto u tim vašim pričicama,osobno nisam nešto takvo doživila,a mislim da su to mali dobri
zvokaci2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2009., 16:16   #37
hmm,neznam, ne vjerujem ja samo u andele, ima tu puno drugih energija
Antonnny is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2009., 23:42   #38
Možda će vam biti zanimljivo.
Šetala sam sa svojom pesicom i naišla na prosjaka bez noge koji je sjedio uz rub livade. Izvadila sam iz džepa novčanicu i stavila mu je u kapu. Produžila sam, a on je prvo zahvalio, a onda mi viknuo da sam mu dala 200 kuna. Iznenadila sam se, valjda je bila umotana u novčanicu od 10 kuna koliko sam mislila da mu dajem, no što sad, bilo mi je glupo uzeti već dat novac, pa sam rekla da je ok, a on se nasmješio i rekao kako će podijeliti s prijateljima.
Kasnije sam gledala svoju kćer dok je u blizini tog mjesta šetala s psom, te vidla kako je neki nabildani čelavac započeo s njom svađu zbog psa. Kako poznam svoju kćer, uhvatila me nelagoda jer sam znala da će mu odgovoriti, a čelavac je izgledao snažno i spremno za grubost, pa sam zaustila nešto reći, ali krajičkom oka sam spazila onog prosjaka kako hoda prema njima i ljubazno pita čelavca u čemu je problem. Ovaj se zbunio, okrenuo i otišao. Htijela sam zahvaliti prosjaku, ali on je nestao.
Probudila sam se.

To jutro kad sam stvarno šetala pesicu, uz rub livade sjedio je jednonogi prosjak. Stavila sam mu deset kuna u kapu, a on je prokomentirao kako imam krasnog psa.
__________________
Be yourself, no matter what they say.
arna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2009., 01:39   #39
Quote:
arna kaže: Pogledaj post
Možda će vam biti zanimljivo.
Šetala sam sa svojom pesicom i naišla na prosjaka bez noge koji je sjedio uz rub livade. Izvadila sam iz džepa novčanicu i stavila mu je u kapu. Produžila sam, a on je prvo zahvalio, a onda mi viknuo da sam mu dala 200 kuna. Iznenadila sam se, valjda je bila umotana u novčanicu od 10 kuna koliko sam mislila da mu dajem, no što sad, bilo mi je glupo uzeti već dat novac, pa sam rekla da je ok, a on se nasmješio i rekao kako će podijeliti s prijateljima.
Kasnije sam gledala svoju kćer dok je u blizini tog mjesta šetala s psom, te vidla kako je neki nabildani čelavac započeo s njom svađu zbog psa. Kako poznam svoju kćer, uhvatila me nelagoda jer sam znala da će mu odgovoriti, a čelavac je izgledao snažno i spremno za grubost, pa sam zaustila nešto reći, ali krajičkom oka sam spazila onog prosjaka kako hoda prema njima i ljubazno pita čelavca u čemu je problem. Ovaj se zbunio, okrenuo i otišao. Htijela sam zahvaliti prosjaku, ali on je nestao.
Probudila sam se.

To jutro kad sam stvarno šetala pesicu, uz rub livade sjedio je jednonogi prosjak. Stavila sam mu deset kuna u kapu, a on je prokomentirao kako imam krasnog psa.
To su takozvane vizije i anđeoske poruke...baš lijepo, jako lijepo.. <3
Nemam sada vremena više napisati o ovome, ali budem sutra...
__________________
Go beyond everything...
Unicorn7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2009., 08:16   #40
Jedno vrijeme prije dvije godine su mi se stvarno dešavale čudne stvari, bilo je stvarno raznih primjera, evo jedan s novcima, otvorim novčanik i uzmem sve papirnate novce iz njega i brojim ih, bilo je oko 1000kn s tim da su većinom bile novčanice po 200kn, otvorim novčanik da vratim novce u njega kad ono u novčaniku još 200kn Bio sam siguran da sam uzeo sve novce, a sada odjednom još 200kn, imao sam osjećaj kao da mi je neki mađioničar stavio u novčanik tih 200kn.
Falkon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:07.