Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.12.2013., 11:28   #1
Kako doživljavate forumaše oko sebe? [pročitati prvi post prije odgovaranja!]

Važno!!!

Mole se forumaši koji ne žele da ih se komentira po topicu da nam to to jave ili pm-om ili prijavom na trokutić pored posta u kojem ih se spominje.

Lista forumaša koji traže izuzeće:
Lord Byron




Pitanje je jasno (ne znam jel ova tema već bila).


Pišite o forumašima i kako ih doživljavate, a na neke karakteristike oni sami mogu dati odgovor. Potvrditi ili demantirati.


Za početak su uzet klonku zato jer je moderatorica.

- pametna, drska, njezina je uvijek zadnja (ne zato jer je moderatorica), previše filozofira, nije zlopamtilo

- vizualno ju zamišljam kao nižu, smeđokosu, mršavu i nadrkanu dalmatinku


Inače, ženu ne poznajem, možda je sve krivo..

Zadnje uređivanje klonka : 05.12.2013. at 16:04.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2013., 11:34   #2
Mene je strah Almost Rosey. Ne znam zasto.
__________________
His arms flexed slightly as he felt something heavy, strangely warm, and smooth along its length. ''Oh, this is, hmm, familiar, okay, yes, I know that part - an enchanted sword!'' Raven released the glowing weapon from one hand, letting it swing in front of him. Marcus looked down and raised his eyebrows. ''Certainly not the first time you've held?'' ''Never one like this.''
Eugen C is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2013., 11:35   #3
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Lastana zamišljam kao zlog starčića što iz grmlja ne vreba djevojčad, već bicikliste.
Molit ću lijepo, ja općenito ne provodim vrijeme u grmlju. Pa ni vrebajući.
Glavna je vrebačica iz busije bila i ostala atlantis.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2013., 11:36   #4
Quote:
Eugen C kaže: Pogledaj post
Mene je strah Almost Rosey. Ne znam zasto.
I meni je isto tako, ali ja kužim da je to zbog avatara.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2013., 11:39   #5
slafko, nisam baš mislila na takav tip analize

kad sam rekla zadnja, mislila sam da je onaj tip koji uvijek ima još nešto za dodati




i nemam veliku dioptriju

+ 2

Zadnje uređivanje Gzena : 05.12.2013. at 11:50.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2013., 11:39   #6
slafka zamišljam proćelavog, nemam pojma zakaj i puno više "medastijeg" nego kaj si on to želi da mi mislimo
JPK mršavog i nadrkanog.
tupelo ko malu crnu darkericu sasvim suprotnu od onog kakva se ponekad prikazuje na forumu, mislim nije tak smotana
klonku ko i Gzena
mortišu...nemam pojma.... ozbiljno-neozbiljnu...i da sam mlađa vjerojatno bi me nje bilo malo strah...

kaj ja znam...dosta ljudi znam kakvi su i u živo, neke samo znam kak izgledaju ........pa ih više ne zamišljam...

E da, Tehno je u mojoj glavi Drele i nemre to promjenit pa da mi se i osobno prikaže

Zadnje uređivanje Gilda. : 05.12.2013. at 12:15.
Gilda. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2013., 11:44   #7
Gildu zamišljam kao neku seksi milficu










(ako s ovim ne skupim poene, ne znam s čime ću?
__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2013., 11:46   #8
Pa nisam ti ja moderatorica a ako misliš na malu.....mogao si već odavno fejs profil otvorit. Ovak na slijepo teško je odgonetnut kolko si "težak"
Gilda. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2013., 11:49   #9
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
slafko, nisam baš mislila na takav tip analize

kad sam rekla zadnja, mislila sam da je onaj tip koji uvijek ima još nešto za dodati
To ti je samo pokazatelj da sam najvjerojatnije u pravu.

Quote:
Gilda. kaže: Pogledaj post
slafka zamišljam proćelavog, nemam pojma zakaj i puno više "medastijeg" nego kaj si on to želi da mi mislimo
Cccccc, a zapravo imam prejebenu kosu.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2013., 11:50   #10
Quote:
Gilda. kaže: Pogledaj post
a ako misliš na malu.....mogao si već odavno fejs profil otvorit.


Fejs ne otvaram iz principa

Vjeruj mi na riječ












E da, par trešerica koje sam upoznao su mi rekle da su me zamišljale kao niskog, debelog, proćelavog tipa s cvikama
__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2013., 11:51   #11
Quote:
partyboy kaže: Pogledaj post
Gildu zamišljam kao neku seksi milficu
Mrs. Robinson šema, da.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2013., 11:55   #12
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Cccccc, a zapravo imam prejebenu kosu.
Pusti ti kosu, skoro je pa nebitna.... koncentriraj se na drugi dio opisa. Jesi medo? Ne mislim fizički naravno.
Gilda. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2013., 11:57   #13
Quote:
Eugen C kaže: Pogledaj post
Mene je strah Almost Rosey. Ne znam zasto.
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
I meni je isto tako, ali ja kužim da je to zbog avatara.
Meni odmah pada na pamet Wednesday Addams na pamet, ne znam zakaj..
Dukkai is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2013., 11:57   #14
Orak je amazonka. U biti i Mortiša isto. samo je orak plava a ona crna amazonka.

Scarlet i Doru zamišljam nekako isto. Tanane plavuše.

Zadnje uređivanje Gilda. : 05.12.2013. at 12:02.
Gilda. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2013., 11:59   #15
Quote:
Gilda. kaže: Pogledaj post
Pusti ti kosu, skoro je pa nebitna.... koncentriraj se na drugi dio opisa. Jesi medo? Ne mislim fizički naravno.
Kako prema kome, jednako kao i tu. Ako si idiot, kreten i radiš sranja ljudima - nema šanse da ću ti bit fin i pristojan. S normalnima sam skroz okej te lijepo i pristojno komuniciramo. Jednako tako sam i u RL.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2013., 12:10   #16
Quote:
Eugen C kaže: Pogledaj post
Mene je strah Almost Rosey. Ne znam zasto.
vooot?
meni je rosey divni djevojčurak ok 165 cm, 45 kg, duge kose i plahe osobnosti. totalno antimod materijal .

za gzenu mislim da je jako visoka žena (35+) sa naočalama.

klonka mi pari mlado. ispod 25.

orak i meni djeluje kao amazonka. žena sa stavom koja voli pop't, pojest i na dečka zagalamit .

biči nije ni upola biči na temama van "što vas je danas naživciralo", a tamo sam ju najčešće sretala.

awia mi je predraga osoba, a bojala sam je se ko samog vraga i izbjegavala ju po forumu
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2013., 12:18   #17
Ja Gzenu zamišljam kao jednu od onih gospođa koje nose tepih oko ramena.

Rosey je jamačno debela, a JPK je sigurno sasušeni mali mršavko.

Sebe zamišljam s brkovima.
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2013., 12:19   #18
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post

awia mi je predraga osoba,


+1


__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2013., 12:21   #19
Quote:
Gazda kaže: Pogledaj post
Sebe zamišljam s brkovima.
Ako su to Drity Sanchez brkovi, tako te i ja zamišljam.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2013., 12:23   #20
Ja kad vidim kukin avatar i post, ne mogu, a da si ne zamislim mršavi smeđokosi curičak s kečkama i ljubičastim štramplama sa zelenim točkama.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:13.