Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.06.2016., 12:29   #1
Uleti na neuobičajenim mjestima

Koliko je razumno i prihvatljivo uletavati na nekim mjestima koja nisu uobicajena za to?

Npr. dućan, stajalište tramvaja, tramvaj, ulica, hodnik na faksu (nepoznatoj curi) ili nešto tako.

Često vidim cure koje mi se sviđaju na takvim mjestima ali nemam osječaj koliko bi normalno bilo uletit.

Dečki jeste li pokušavali tako nešto? Na koji način, s kavkim rezultatima?

Cure je li vam se to kad dogodilo, kako biste gledali na to?
Krts is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 12:33   #2
Quote:
Krts kaže: Pogledaj post
Koliko je razumno i prihvatljivo uletavati na nekim mjestima koja nisu uobicajena za to?

Npr. dućan, stajalište tramvaja, tramvaj, ulica, hodnik na faksu (nepoznatoj curi) ili nešto tako.

Često vidim cure koje mi se sviđaju na takvim mjestima ali nemam osječaj koliko bi normalno bilo uletit.

Dečki jeste li pokušavali tako nešto? Na koji način, s kavkim rezultatima?

Cure je li vam se to kad dogodilo, kako biste gledali na to?
Ima smisla samo ako si iznadprosječnog izgleda i elokvencije, u protivnom zaboravi, velika većina će na to gledati kao nešto napasno i očajnički.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 12:41   #3
Nemoj, nije normalno. Pogotovo ako ima slušalice u ušima.
__________________
Not everyone is an artist, but everyone is a fucking critic.
tehom is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 12:43   #4
Quote:
Krts kaže: Pogledaj post
Koliko je razumno i prihvatljivo uletavati na nekim mjestima koja nisu uobicajena za to?

Npr. dućan, stajalište tramvaja, tramvaj, ulica, hodnik na faksu (nepoznatoj curi) ili nešto tako.

Često vidim cure koje mi se sviđaju na takvim mjestima ali nemam osječaj koliko bi normalno bilo uletit.

Dečki jeste li pokušavali tako nešto? Na koji način, s kavkim rezultatima?

Cure je li vam se to kad dogodilo, kako biste gledali na to?
Jesam ja pokusavao, i imao uspjeha, ali dobit ces vise instant odjeba nego recimo u nekom kaficu, klubu i slicnim lokacijama.
Znaci nije za nekoga ko nema iskustva u uletima, smetaju mu odjebi i slicno.
Ali da se moze cura upoznati i na taj nacin, moze. Ali ovo je jedan od najtezih nacina za upoznati curu.
Takodjer, umijesao si jednu lokaciju koja je mnogo laksa u poredjenju sa drugim koje si spomenuo - hodnik na faksu. To ti nije ni priblizno isto kao ulica, sa tim curama imas nesto zajednicko, idete na isti faks, uvijek mozes pitati nesto u vezi toga, predavanja i sl. i na neki opusteniji nacin otpoceti komunikaciju.
Na ulici to ne mozes, sa curama na ulici nemas nista zajednicko
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 12:44   #5
Meni je jedan "uletio" na festivalu, dok sam cekala red za javni wc... Rekao je to ozbiljno, "srodne duse se sretnu na cudnim putevima sudbine, nije slucajnost da smo krenuli u istom pravcu. " bila sam zaprepastena
levitiram is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 12:49   #6
meni je par ljudi uletjelo na ulici i meni je to koma.
pogotovo onaj koji me neki dan pratio po ulici, samo razmišljaš kako mu pobjeći (dobro, taj je bio vidno poremećen)
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 13:06   #7
Sve 5, ali... Je li bolesnije uletjeti, ako ti se već netko svidi, ili stalkati i nadati se da ćeš ju vidjeti još negdje?


Osobno nisam pretjerano uspješan s uletima bio, ali rekao bih da je iznimno suicidalna misija ulijetati tamo gdje to nitko ne očekuje(ne mora biti, ali šanse za odjeb su enormno veće).
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 13:25   #8
Quote:
Krts kaže: Pogledaj post
Koliko je razumno i prihvatljivo uletavati na nekim mjestima koja nisu uobicajena za to?

Npr. dućan, stajalište tramvaja, tramvaj, ulica, hodnik na faksu (nepoznatoj curi) ili nešto tako.

Često vidim cure koje mi se sviđaju na takvim mjestima ali nemam osječaj koliko bi normalno bilo uletit.

Dečki jeste li pokušavali tako nešto? Na koji način, s kavkim rezultatima?

Cure je li vam se to kad dogodilo, kako biste gledali na to?
Da, dogodilo se puno puta, i to mi je skroz OK, dok god je osoba pristojna i normalna.

Ne vidim zašto ne bi pokušao ostvariti komunikaciju, pa kasnije što bude.
Ako je ona zainteresirana i bude pozitivne vibrice s vama, mjesto upoznavanja je manje bitno.

Znači, formulirati "ulet" više kao pristojan small talk vezano za mjesto gdje ste, a ne kao ulet ulet. Npr. u pekari, čekaš red i ona čeka, pa prokomentiraš nešto oko toga.

Na faksu, u dućanu je već lakše... tu imaš više vremena za razgovor, za razliku od npr. stajališta tramvaja ili pekare, gdje se sve odvija relativno brzo.
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 13:31   #9
Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
Da, dogodilo se puno puta, i to mi je skroz OK, dok god je osoba pristojna i normalna.

Ne vidim zašto ne bi pokušao ostvariti komunikaciju, pa kasnije što bude.
Ako je ona zainteresirana i bude pozitivne vibrice s vama, mjesto upoznavanja je manje bitno.

Znači, formulirati "ulet" više kao pristojan small talk vezano za mjesto gdje ste, a ne kao ulet ulet. Npr. u pekari, čekaš red i ona čeka, pa prokomentiraš nešto oko toga.

Na faksu, u dućanu je već lakše... tu imaš više vremena za razgovor, za razliku od npr. stajališta tramvaja ili pekare, gdje se sve odvija relativno brzo.
Pazi ove provale, njoj je to ok.
Kakve ima veze da li je to tebi ok ili ne, bitan je krajnji rezultat, tj da li si ikada završila s nekim tko je izveo tako šta, naravno da nisi.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 13:35   #10
Dogodilo mi se par puta, najviše u knjižnici na Filozofskom.
Sjedim sama negdje u kutu, slušalice u ušima i rješavam svoje zadatke, ali eto nađe se neki koji se uvali u mjesto pokraj i pokuša me zašprehavat o zadacima koje rješavam, pa jesam na njihovom faksu, jel trebam pomoć, jel bi na kavu...
Nije mi bilo ugodno i naživciralo me jer sam došla učit i nisam zainteresirana (nit sam davala ikakve znakove), ali pohvala dečkima za hrabrost Neka će se valjda ulovit
__________________
Give yourself over to absolute pleasure.
Ginny B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 13:45   #11
Quote:
tehom kaže: Pogledaj post
Nemoj, nije normalno. Pogotovo ako ima slušalice u ušima.
Pogotovo ako cure u kolonama bulje i gledaju u ekrane,meni je instan hlađenje pa da su i svjetski inteligentni sex modeli.
Total40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 13:48   #12
Quote:
Ginny B. kaže: Pogledaj post
Dogodilo mi se par puta, najviše u knjižnici na Filozofskom.
Sjedim sama negdje u kutu, slušalice u ušima i rješavam svoje zadatke, ali eto nađe se neki koji se uvali u mjesto pokraj i pokuša me zašprehavat o zadacima koje rješavam, pa jesam na njihovom faksu, jel trebam pomoć, jel bi na kavu...
Nije mi bilo ugodno i naživciralo me jer sam došla učit i nisam zainteresirana (nit sam davala ikakve znakove), ali pohvala dečkima za hrabrost Neka će se valjda ulovit
Da jasno je ali pokušaj razmisliti i sa druge strane,naime često čujem kako se cure/žene bune da dečki ne prilaze i da su navodno intertni,mantra "nema više pravih muškaraca" etc. A kad se krene kulturno prilaziti bunite se i opet nije dobro,pa to je nešto nevjerojatno sto uopće točno želite?
Total40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 13:48   #13
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Sve 5, ali... Je li bolesnije uletjeti, ako ti se već netko svidi, ili stalkati i nadati se da ćeš ju vidjeti još negdje?


Osobno nisam pretjerano uspješan s uletima bio, ali rekao bih da je iznimno suicidalna misija ulijetati tamo gdje to nitko ne očekuje(ne mora biti, ali šanse za odjeb su enormno veće).
ko ne riskira, taj ne profitira ali ne treba sve gledati maksimalno ozbiljno. Onda ni ulet ne bi trebao zvucati kao suicid. osobno, mogu reci da volim decke koji imaju neke simpa ulete na koje se mogu nadovezati. Cak sam i nekoliko prijatelja tako stekla, a nisam ocekivala nista.
Nekak mi suicidalnije zvuci kada ti prospe klise i kaze:jel vjerujes u ljubav na prvi pogled, ili da jos jednom prodjem iispred tebe.... Bilo je i takvih strucnjaka, koji se obicno naljute nakon 2-3 odbijanja.
levitiram is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 13:49   #14
Quote:
Total40 kaže: Pogledaj post
Pogotovo ako cure u kolonama bulje i gledaju u ekrane,meni je instan hlađenje pa da su i svjetski inteligentni sex modeli.
dobro, kaj tebe toliko jebe gledanje u mobitel?
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 13:55   #15
Quote:
andjeo29 kaže: Pogledaj post
dobro, kaj tebe toliko jebe gledanje u mobitel?
Mene to ne jebe, al znam da kad nadjem curu koju cu zenit da cu joj kupit super mob. Jer ce onda samo buljit u mob i nece vidjet nikoga sastrane

OT: mislim da cure krivo i lose gledaju na takve ulete na neuobicajenim mjestima :S
__________________
“Intuitivni um je sveti dar, a racionalni um je vjerni sluga. Stvorili smo društvo koje cijeni slugu, a zaboravilo je dar.”
MrEngineer is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 13:57   #16
Quote:
MrEngineer kaže: Pogledaj post
Mene to ne jebe, al znam da kad nadjem curu koju cu zenit da cu joj kupit super mob. Jer ce onda samo buljit u mob i nece vidjet nikoga sastrane
super taktika
ali vidiš da bi Total radije curu koja će buljiti u zgodne dečke na cesti
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 13:58   #17
Quote:
Total40 kaže: Pogledaj post
Da jasno je ali pokušaj razmisliti i sa druge strane,naime često čujem kako se cure/žene bune da dečki ne prilaze i da su navodno intertni,mantra "nema više pravih muškaraca" etc. A kad se krene kulturno prilaziti bunite se i opet nije dobro,pa to je nešto nevjerojatno sto uopće točno želite?
Nisam se nikad žalila na inertnost muškaraca pa ne bih znala
Meni je zasmetao ulet jer nisam dala apsolutno nikakav znak da mi se prilazi i nisam htjela da me se ometa (zato sam i nabila slušalice u uši), ali sam bila pristojna, zahvalila se i rekla da ipak nisam zainteresirana. Nisam se pred njima bahato postavila i ružno ih odjebala ili nešto slično što će im ostaviti traume pri idućim uletima. Čak sam i gore u postu napisala da je pohvalno za dečke kaj su skupili hrabnosti prići
__________________
Give yourself over to absolute pleasure.
Ginny B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 14:01   #18
Quote:
andjeo29 kaže: Pogledaj post
dobro, kaj tebe toliko jebe gledanje u mobitel?
Ma ne jebe me već je dosadno za popiz..gdje god se okrenem ekipa po ulicama gleda u ekrane.

Total40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 14:01   #19
Quote:
Total40 kaže: Pogledaj post
Ma ne jebe me već je dosadno za popiz..

njoj nije
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 14:02   #20
Quote:
Krts kaže: Pogledaj post
Koliko je razumno i prihvatljivo uletavati na nekim mjestima koja nisu uobicajena za to?

Npr. dućan, stajalište tramvaja, tramvaj, ulica, hodnik na faksu (nepoznatoj curi) ili nešto tako.

Često vidim cure koje mi se sviđaju na takvim mjestima ali nemam osječaj koliko bi normalno bilo uletit.

Dečki jeste li pokušavali tako nešto? Na koji način, s kavkim rezultatima?

Cure je li vam se to kad dogodilo, kako biste gledali na to?
Događa mi se često, samo mi je pun rac više uleta na sexualnoj osnovi to me može izbaciti iz takta. I naživciram se jako. Ulet kao ulet a da nije na sexualnoj( tipa idem se jebati), mi je sasvim uredu.Osobno,možda zvuči nevjerovatno ali ako mi se netko sviđa uletim prva, nije mi ispod časti.
__________________
Willst Du
Zitaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:52.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger