Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2016., 13:26   #681
http://www.bbc.com/news/world-europe-38030182

škk?

U UN-u su duboko zabrinuti - licemjeri

meanwhile
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2016., 16:09   #682
Quote:
warpedcat kaže: Pogledaj post
A sto je ono bilo s UN-om i Saudijskom Arabijom prosle godine? Isto su ih negdje primili/stavili... ono da ti pamet stane?

Mislim... nije da me cudi.

EDIT: Aha, KSA je re-elected. Bice mi to zvoni.
__________________
Et viens avec moi!

Zadnje uređivanje Xiang Chi : 20.11.2016. at 16:25.
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2016., 19:35   #683
U Turskoj moraš oženiti sedamnaestogodišnjakinju koju uz njen pristanak pojebeš da to ne bi bio zločin. Ljudi iz država u kojima je normalno jebati suglasne petnaestogodišnjakinje, šestnaestogodišnjakinje i sedamnaestogodišnjakinje zgražaju se ne jer je u Turskoj ilegalno jebati suglasne sedamnaestogodišnjakinje, nego jer po turskim zakonima neće svi zli jebatelji suglasnih sedamnaestogodišnjakinja biti kriminalci.

A ja sam preksinoć pojela zadnje kokice, i šta ću sad.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2016., 08:50   #684
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
U Turskoj moraš oženiti sedamnaestogodišnjakinju koju uz njen pristanak pojebeš da to ne bi bio zločin. Ljudi iz država u kojima je normalno jebati suglasne petnaestogodišnjakinje, šestnaestogodišnjakinje i sedamnaestogodišnjakinje zgražaju se ne jer je u Turskoj ilegalno jebati suglasne sedamnaestogodišnjakinje, nego jer po turskim zakonima neće svi zli jebatelji suglasnih sedamnaestogodišnjakinja biti kriminalci.

A ja sam preksinoć pojela zadnje kokice, i šta ću sad.
Ta zemlja zadovoljava EU standarde.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2016., 08:57   #685
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Neshvatljive su mi ove osude od tri godine i tome slično.
Što ih motivira za takvu izraženu blagost, neka "prenapučenost zatvora"?
Lako za silovanja, kazne za ubojstva su isto tako skandalozno male, toliko skandalozno male da bi netko beskrupulozan mogao ozbiljno kontemplirat da ukloni poslovični trn u peti što bi ga koštalo bezveznih nekoliko godina.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2016., 10:25   #686
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
zgražaju se ne jer je u Turskoj ilegalno jebati suglasne sedamnaestogodišnjakinje, nego jer po turskim zakonima neće svi zli jebatelji suglasnih sedamnaestogodišnjakinja biti kriminalci.
Aaaa, zato ove žene protestiraju.
A može bit.
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 19:41   #687
A institucionalizirano nasilje nad muškarcima?

Iz ove diskusije o dokumentarcu "The Red Pill"
Quote:
Ronnie147 kaže: Pogledaj post
IMDB
...
TRAILER

Fantastičan dokumentarac u kojem feministkinja Cassie Jaye otkriva stvarnost i doslovno nevjerojatne činjenice koje iznose aktivisti za prava muskaraca u kojem dokazuju i potkopavaju danasnji pokret i mitove radikalnog feminizma. Vrhunski eye opener za sve ...
... neki šokantni primjeri institucionaliziranog nasilja nad muškarcima:
Quote:
Ronnie147 kaže: Pogledaj post
...
Pa jel ti poznajes o kakvim se tu slucajevima radi? Da se pravednije odnose prema zenama u Iranu i Indiji nego prema muskarcima na sudu kad se vode ''bitke'' za dijete. Pa tisucama su unisteni zivoti samo zato sta su muskog spola... 34-godisnja zena u Americi je silovala 15-godisnjeg djecaka i zatrudnila i djecak je prisiljen placat alimentaciju.

Sta bi bilo da je obrnuto, o cemu mi pricamo, kakve norme? Ovo je bolesno i nema veze s patrijarhalnim normama...

Jos jedan slucaj, 14-godisnjak pravno receno silovan od strane 20-godisnjakinje, isto tako prisiljen placat alimentaciju i to je sazna s 22 godine, a 2 godine poslije je zavrsija faks i posta asistent u medicini.

''Olivas said he owes about $15,000 in back child support and medical bills going back to the child's birth, plus 10 percent interest. The state seized money from his bank account and is garnisheeing his wages at $380 a month.''

17-godisnja dadilja zatrudnila s 13-godisnjim djecakom, pravno je to silovanje cisto da cisce ne moze bit, djecak ce kad odraste placat alimentaciju dadilji samo zamislite u svojoj glavi na sekundu da je situacija obrnuta, samo zamislite. Al eto, ravnopravnost spolova

Ovakvih slucajeva je stotine, tisuce.

Nevezano za to, najbolje je reka jedan od aktivista: ''Kada me zena tukla i fizicki zlostavljala, policija mi je rekla da pazim da ona ne osteti nokat dok me mlati, jer me moze prijavit i mogu dobit zatvor zbog nanosenja ozljeda''. (najmanje 45 posto zrtava obiteljskog nasilja su muskarci)

Al ne, muskarci su privilegirani, a zene su potlacene... he for she, women's march, wage gap, rape culture sta je najgore te ludakinje danas na prosvjedima nose muslimanske burke i brane Islam, najocitiji pokazatelj represije nad zenama, dok im Zapad, di imaju sve privilegije, ne valja. ...
Hlebyn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:51.