Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.03.2017., 00:50   #1081
i tako...
danas punom parom za svoj život.
tuđi me ne zanima.
šteta samo što imam probavne smetnje
LOL valjda bude ok.
__________________
Ako vam je zao sto ste otvorili profil na forumu, sjetite se da je isto 2009. ucinila mnogo pametnija osoba pod vlastitim sponzoriranim imenom (vesna pusic).
CaffeCappuccino is offline  
Old 06.03.2017., 00:59   #1082
Quote:
The Maystor kaže: Pogledaj post
Eh, ljudi, vidim da ste odmor ni i spremni za jos jednu radnu noc. Drago mi je da vas je moj govor nadahnuo, vidim osmijeh na poslu a to je ono sto je smisao poslovanja.

Daj, Frćo zaleti se po cigare, Čarna daj opet nisi dobro oprala onaj stol, Fenky, AJ zapri prozore, Brada je opet zaboravil, čuva di stigne.

Hirčica, kaj opet čujem da ti je vlak pobjegel pred nosom, pa daj bumo ti kupili alarmek jači da se bolje zbudiš.

Nego, ljudi znate kaj? Neki su me pitali Zakaj se tolko za'ebavamo?

Pa eto, tak, zato kaj je dobra wibra. Sjećam se kad sam ja tek krenuli zaozbiljno u radne vode, sjećam se da je to bilo baš ful dobro. Oboźaval sam se ulizivati śefovima i poluśefovima {naročito poluśeficama} ful je dobar guśt to ulizivanje

Tak Napredujes pomalo, podjebavas ljude na finjaka, znas da pojedince osmijeh iritira i onda oni krenu vrijeđat i opa ja to fino evidentiran...i uredno prijavim..i ove kaj me mrze fino dobe otkazice.

I tak malo po malo, ulizivanje po ulizivanje, finjak po finjak i penjem se ja laganini na tablici , neki me jos vise mrze, al to mi i davalo snagu.
Obozaval sam vidit onaj očaj kad vidis poznate ljude u gradu kaj bas dobivaju otkaze, a ja sbs bolji, veće plaće bolje pozicije....e ružno pace postaje labudom..a di ste sad vi? A smijali ste se iza ugla, a sad samo kukate, nema posla ovo ono, država losa bla bla....

Ko vam kriv kaj se ne znate ulizivati...ulizivanje je umjetnost, ulizivanje je disciplina, ulizivanje je plemenita vještina...a ljubomornih ce bit svagdje i svagda....na mom putu je bilo svega....al sto su me vise gazili, to sam bivao sve jaci...Jel doso Frćo s tim pljugama?
Brate mili ko da sam ga poslao po Playboy iz 95-te.

Čarna svaka čast, stol sad blista, moźeś sad i noge stavit na njega...Fenky daj odi po onaj fascikl u skladiśte, Brada, daj nazovi onog Norvega, sutra bi trebam doc da kupi neke nekretnine tu kod nas,
Hirčica, ti buś iśla sad pogledati jel su dobro Šćepana drva.

Ljudi, uživajte,gibam sad u svoj ured, kad dodje Frćo s pljugama, recitu mu da za kaznu mi se treba idućih deset dana ulizivati maximalno ak źeli da odrźi poso.

AJ ljudi uživajte i starojunaćki pozdrav,, Dosadno je raditi, ulizivanje je zakon, zaslužujemo poslovno ulizivanje"

Mejk Amerika grejt agejn {big rispekt maj frend}
The Maystor kaźe tadaśnjem The Maystoru : ,,Eh, baś si bio {re}kreativan! Gdje nestadośe snaga?"
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Old 06.03.2017., 01:02   #1083
Fali mi opet pisanje. Da sve to, te protekle dvije godine, sabijem u rečenice koje će opet nekom oduzeti dah. Da konačno privedem tu priču kraju, da vidim svoja slova na papiru. Ali najbitnije, da istječe sva bol... nisam znala da me tako boli, stvarno nisam, nisam stigla misliti, nisam stigla ništa osim ići dalje, naprijed, sama, potpuno sama, nisam znala što mi je urađeno dok nisam stala, dok se nisam makla, dok nisam pustila da se vrate... sva sjećanja, jedno po jedno, svaka emocija koja ih je pratila. Zato bolje ništa. Zato bolje završeci umjesto početaka. Nisam stigla misliti na sebe, nisam stigla ništa. Samo posao, posao, kuća, opet posao, tako malo mene u svemu, ako sam ja još uvijek ona ja i sve ono što me činilo... samo ne znam želim li još uvijek biti ta ja. I znam da ljudi odlaze, odlazim i ja, znam da ništa nije vječno, ali zašto tako brzo, pobogu, zašto tako brzo? Ne stigneš ni papuče izuti, već ti više nisu dom. Nisu ti ništa. Samo nikako da to konačno priznaš. Da su ti uvijek bili točno to- ništa. Da su te slomili kad si ih najviše trebala. Jednom će sve to biti daleka prošlost i lekcija. Jednom ću ja biti ja. Ali još uvijek nisam. Napola sam.
ex anais is offline  
Old 06.03.2017., 10:47   #1084
Ni po cemu nisam posebna i ni po cemu se ne izdvajam. Jos jedna obicna cura u gomili obicnih cura koje nemaju nista zanimljivo i/ili uzbudljivo za pruziti.
Ipak, navikla sam biti posebna. Svima njima sam bila posebna. Oni meni vise ili manje. Posebniji su mi bili tipobi nasih odnosa nego bas oni koji su cinili tu drugu stranu.
Kad se nadjes u odnosu di si samo crtica, recka zvana "jos jedan neuspio pokusaj vezivanja", vrlo je tesko priznati sam sebi koliko duboku brazdu je ostavila druga strana.
Lokva na cesti vs Nil.
Slijepa ulica vs Route 66.
Tocka vs Sunce.

Osjecaji se ne mogu izmjeriti pa da bi se mogli usporediti, ali utjecaj i ono sto "ostane iza tebe" je vrlo dobar pokazatelj.
Koliko ti je trebalo da zaboravis? Dan? Tjedan?
Koliko sam neceg "najboljeg" tebi? Nista?

Kopam po proslosti i moram to prestat radit. Moram prestat biti ljubomorna na neke druge. Neke bolje. Neke posebnije... Ali je jebeno tesko.
Pricala sam ti o exMu. Svjesna sam da nikad nikome necu biti ono sto dam bila njemu. Da bi svemir bio u ravnotezi prvo mi se mora sve to vratit. I sad cekam... Mozda nekad, ali ne usudim se ni nadati, mozda nekom... Mozda ponovno.

Krivo mi je.
Ne dopustam si da budem sretna.
horadic_cube is offline  
Old 06.03.2017., 14:39   #1085
lažljiva sraćka će se pretvoriti u respektabilno govno,pa je najpametnije ne davati previše pažnje muškarcima koji gluposti pričaju.I očekuju da se vjeruje u to.Kao, komad si mi,a okolo slini za svakom ženom. Ili laže, ili je kuršlus u glavi, što svakako nije poželjno uopće pustiti blizu sebe.Vremenom će i reakcije prestati,pa se nitko ni neće sjetiti da je postojala tamo neka lažljiva sraćka. !
Blackorwhite is offline  
Old 06.03.2017., 22:35   #1086
Da bar ja tebi falim, koliko ti fališ meni ...
Mantel is offline  
Old 06.03.2017., 23:05   #1087
Mislim da je to to. As good as it gets. Sad mogu samo nizbrdo ...
__________________
I don't wanna claim that I'm special
Noomi is offline  
Old 06.03.2017., 23:09   #1088
And if you look, you look through me
And when you talk, you talk at me
And when I touch you, you don't feel a thing

Mantel is offline  
Old 07.03.2017., 00:07   #1089
Mislim da mi je dosta.
Bože kako sam iscrpljena. Mislim da mi je dosta foruma i moram se odviknuti u potpunosti.
Ne donosi mi ništa dobro.
tirkizno is offline  
Old 07.03.2017., 09:59   #1090
E, pa dragi, pun mi te kurac.
Samo za tebe. Tebe, da.

https://youtu.be/LH2LQrnpEsw
__________________
Eci peci pec, ti si mali zec. A ja mala vjeverica, eci peci pec.
Muškica is offline  
Old 07.03.2017., 11:55   #1091
Može se reći kako napokon opet igram bejzbol.
I naravno strike one.
ma nije meni zbog sebe žao što si pretio već zbog tebe.
Čovjek to treba spriječiti zbog sebe. hello IBM ti je 30!
Potraga se nastavlja.
__________________
Ako vam je zao sto ste otvorili profil na forumu, sjetite se da je isto 2009. ucinila mnogo pametnija osoba pod vlastitim sponzoriranim imenom (vesna pusic).
CaffeCappuccino is offline  
Old 07.03.2017., 18:43   #1092
Well ... vidimo se, uskoro, nadam se. Volim te, oduvijek. Nadoknadit ćemo sve na drugoj strani, I promise.
Mantel is offline  
Old 07.03.2017., 18:50   #1093
Spavanje
horadic_cube is offline  
Old 07.03.2017., 20:55   #1094
Razmišljam si nešto danas... Dobila sam neke vijesti koje su podjednako i dobre i loše. Ovisi iz kojeg kuta gledaš. Moja odluka je gledati iz onog koji baca bar mrvicu pozitive na to sve. Logičan nastavak je bio razmišljanje o određenim planovima koji su (ponovno) pali u vodu. I onda mi je fakat sinulo - ja sam kriva. Ne, ispravak - i ovaj put ću ja biti kriva.
Nisi mogao ownati ni vlastito javljanje meni kao vlastitu želju već si sve sveo na iščitavanje skrivenih poruka iz tekstova koji su govorili o nečem bliskom, ali sasvim drugačijem. Ja sam te navela, ja sam to željela, ja sam to tražila, ja sam... ja ja ja ja. Ja sam kriva, jelda?

* Maybe I'm foolish
Maybe I'm blind
Thinking I can see through this
And see what's behind
Got no way to prove it *


Mislim... Ne jebe to mene, da sad nebi ispalo. Samo mi OCD vrišti kako neke stvari nemaju pravilan poredak, a trebale bi imat. Ono... Teško čak i lažiram gutanje laži, dio mene svejedno nastavlja konstantno podsjećati da je to bulšit i da ni slučajno ne povjerujem u to . Mio moj OCD, nit s njim, nit bez njega .

Fakat mi se neda birat riječi, birat ton, birat broj smajlića, birat vrijeme, birat količinu... Nee-daaa-miii-seeeEeeeEEEE.
Ne, fakat mi se neda.
U nekoliko osnovnih karakteristika kojima se "dičim" je to da ne kalkuliram i odbijam "osvojit" nekog glumatanjem nečega što nisam.

Definicija ičeg mi više ne treba jer sam veoma svjesna one prešutne. Možeš to nazvati i klubom ljubitelja tulipana, a ako članovi ustvari vole ruže - čemu? Samo još jedna etiketa na ladici koja će se s vremenom odlijepiti i više nitko neće znati što se unutra nalazi - dijamant ili govno - tko zna .

Vjerujem da se iz ovog da isčitat puno više od onoga što sam ustvari napisala, pa se neću ni trudit imalo razjasnit išta od navedenih stvari jer, jebiga, pregrizi govno i živi u neznanju dok ne skupiš muda i ustvari poslušaš što ti imam za reći .

Naravno, postoje i one druge opcije za koje vjerujem da ih ionako i dalje pokušavaš... Hmm... Koja je riječ? Iskoristiti? Ispuniti?

Osjećaji na on-off i ajbok, right?
horadic_cube is offline  
Old 08.03.2017., 08:43   #1095
Sretan źendan {poklonite ruźu i źeni i muźu}
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Old 08.03.2017., 14:17   #1096
Ja bi da se otori topic za "žalopojke" i kuknjavu, ono u stilu rame za plakanje, da se možemo istresti, kukati, biti u centru pažnje po jadanju da nas se tješi, mazi pazi i da nam nitko ne predbacuje što se pravimo žrtvama....
Samo mali kutak pažnje...
8472 is offline  
Old 08.03.2017., 14:41   #1097
To injure an opponent is to injure yourself. To control aggression without inflicting injury is the Art of peace.

Morihei Ueshiba, the founder of Aikido

evo, ako nekom danas zatreba...
__________________
nabacim osmijeh i briga me
cioccolatina is offline  
Old 08.03.2017., 19:20   #1098
Super, super sam reagirala.
Dok je on reagirao kao začuđeni mali smrad. Preživit ću.

Sutra malo rada, malo fotkanja.
joj kad bi bar uspjelo... joj to bi bilo baš zanimljivo.
__________________
Ako vam je zao sto ste otvorili profil na forumu, sjetite se da je isto 2009. ucinila mnogo pametnija osoba pod vlastitim sponzoriranim imenom (vesna pusic).
CaffeCappuccino is offline  
Old 08.03.2017., 19:42   #1099
Źene źełe mene {da im darujem swe}
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Old 08.03.2017., 22:11   #1100
Draga moja łjubavi, wołim te jer me ćiniś radosnim, jer tvoj osmijeh je poput snijega, ćarołija neka te prati, srce tvoje je tako {pre}divno, iako si pun a para {a ja imam srce bećara}
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:56.