Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.08.2016., 00:41   #21
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
ne. nek nosi svoju psihopatiju negdje drugdje, široko mu polje.
i šta znači na stranu što je svaki seks plaćen.. wtf??
A nije?

Može li do seksa doći ako ne uloži kune u svoj izgled? Da dođe na spoj u podrapanoj trenirci u kojoj kosi dvorište, i pripadajućoj obući. Da spoj provedete na klupici u parku, umjesto na terasi/u separeu kafića. Da te povali na toj istoj klupici, umjesto da unajmi stan, sobu, ili nešto slično.



Ako on ne da lovu tebi direkt, i ako ti od toga nisi financijski profitirala, ne znači da ga to nije koštalo
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2016., 09:33   #22
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
A nije?


Ako on ne da lovu tebi direkt, i ako ti od toga nisi financijski profitirala, ne znači da ga to nije koštalo
Taj što tuširanje i piće smatra nekim ulaganjem i ne zavređuje drugo doli da jebe samo za pare.
Za drugo nije ni sposoban.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2016., 09:57   #23
Ako ćemo tako, ulaže se s obje strane.
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2016., 09:59   #24
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Može li do seksa doći ako ne uloži kune u svoj izgled? Da dođe na spoj u podrapanoj trenirci u kojoj kosi dvorište, i pripadajućoj obući. Da spoj provedete na klupici u parku, umjesto na terasi/u separeu kafića. Da te povali na toj istoj klupici, umjesto da unajmi stan, sobu, ili nešto slično.
Može li do seksa doći ako na četkicu i pastu za zube troši prosječno pet kuna godišnje (a i to je trošak!)?

Može li do seksa doći ako nije došlo do ikakvog prethodnog kontakta jer svaki izlazak iz kuće košta, barem jer povećava potrebu za unosom kalorija, a i korištenje interneta i mobitela košta?
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2016., 10:07   #25
A baš.
Direktno plaćanje za seks nema nikakve veze s tim.
Što se tiče bi li mogla, pojma nemam. Nisam o tome razmišljala jer nisam morala. Bilo jer nije, bilo jer ne znam.
Ne vidim neku razliku između seksa uz plaćanje ili bilo kakvog usputnog seksa čisto da se zadovolji potrebe u dugom solo periodu.
Kad bi to bila navika, to je već druga priča.
Mada znam par kod kojeg to sasvim ok funkcionira.
Hilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2016., 10:25   #26
Meni bi bio problem plaćanje za silovanje nekog sirotog ispretučenog i/ili otetog stvorenja. Seksovi odraslih ljudi na koje su ti odrasli ljudi pristali zadovoljavaju moje kriterije za prihvatljive seksove.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2016., 12:23   #27
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
Taj što tuširanje i piće smatra nekim ulaganjem i ne zavređuje drugo doli da jebe samo za pare.
Za drugo nije ni sposoban.
Quote:
warpedcat kaže: Pogledaj post
Ako ćemo tako, ulaže se s obje strane.
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Može li do seksa doći ako na četkicu i pastu za zube troši prosječno pet kuna godišnje (a i to je trošak!)?

Može li do seksa doći ako nije došlo do ikakvog prethodnog kontakta jer svaki izlazak iz kuće košta, barem jer povećava potrebu za unosom kalorija, a i korištenje interneta i mobitela košta?
Istina, sve košta. Žene često ulažu u izgled da bi sebi bile lijepe. Makar tako kažu. Vjerujem da većina muških ipak nema jednaku potrebu skockati se dok igra džepni bilijar i gleda ligu prvaka, u odnosu na to da ide na dejt s prezgodnom crnkom.

I ne govorim da ona od tog njegovog troška ima financijske koristi, ali stoji činjenica da i taj seks za njega predstavlja trošak. Ovisno o učinku, to može biti i skuplje od profesionalke

I ne tvrdim da je to LOŠ trošak, moglo bi se nazvati i investicijom u sebe, ali i dalje su novci koji odlepršaju iz njegovog džepa, a imaju za cilj ugodniji dojam kod partnerice, odnosno kvalitetnije vrijeme zajedno.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2016., 12:56   #28
Smatraš li i da plaćaš poslodavcu da te zaposli ako uoči razgovora za posao platiš pjenu za brijanje, dezodorans i košulju, ili da plaćaš prijateljstva kupujući gel za tuširanje i kartu za bus, ili je ovo rezoniranje rezervirano za seks?
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2016., 12:56   #29
Quote:
Hilda kaže: Pogledaj post
Ne vidim neku razliku između seksa uz plaćanje ili bilo kakvog usputnog seksa čisto da se zadovolji potrebe u dugom solo periodu.
Kad bi to bila navika, to je već druga priča.
.
upravo to, sasvim su razlicite price.
ruku na srce, za svojeg ne znam, od proslosti ono sto iskrsne rjesavamo kako moje kako njegove, za sve bitne stvari valjda znam a ovo ostalo me ne zanima

a ovo rezoniranje da se svaki seks placa mi je totalno deplasirano, sve u zivotu se placa na ovaj ili onaj nacin ali su velike razlike u tome koliko je nesto direktno usmjereno na jednu stvar i koliko su ti neki troskovi jednostavno stvar nacina zivota
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2016., 13:03   #30
smetalo bi mi
smatrala bi ga luzerom
__________________
Just take the moment, don't waste another life
Just take your worries, We'll trade it for the night
AnaisNin is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2016., 13:29   #31
A da plati skupu prostitutku jer eto baš želi? Ne zbog nemogućnosti nalaženja ONS-a.
Hilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2016., 13:31   #32
Quote:
tram01 kaže: Pogledaj post
bi li mogle biti u vezi s muškarcem za kojeg znate da je bio kod kurvi u dugom solo periodu?
ne.
ladybug24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2016., 13:41   #33
Quote:
Hilda kaže: Pogledaj post
A da plati skupu prostitutku jer eto baš želi? Ne zbog nemogućnosti nalaženja ONS-a.
ista stvar, ne mogu cijeniti muškarca koji plaća ili je ikada platio za seks
skupa prostitutka ili pušenje u haustoru za 100 kn, svejedno
upustiti se u seks kao poslovan odnos, sa ženom koja to ni ne želi..
ne, to za mene nije muškarac ma kako elitnu eskort damu plati
__________________
Just take the moment, don't waste another life
Just take your worries, We'll trade it for the night
AnaisNin is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2016., 13:59   #34
Žene kojima smeta što je muškarac u prošlosti ikad platio seks valja izbjegavati jer očito od pičke rade kapelicu, a takvu poremećenost je bolje zaobići.
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2016., 14:25   #35
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Smatraš li i da plaćaš poslodavcu da te zaposli ako uoči razgovora za posao platiš pjenu za brijanje, dezodorans i košulju, ili da plaćaš prijateljstva kupujući gel za tuširanje i kartu za bus, ili je ovo rezoniranje rezervirano za seks?
Nisam rekao da ja PLAĆAM CURI, nego da imam trošak, zbog tog seksa. Možda će biti kristalnije na drugom primjeru koji me sada muči, ovog trenutka


Dakle, imam posao. Dislociran od mog mjesta boravka, dakle, imam trošak dolaska na posao. Posao je čak dislociran od mjesta gdje sam inače živio, pa imam i trošak najma stana. Dakle, najam+gorivo za dolazak na posao su trošak dolaska na posao. Bez toga ne ide. Hipotetski, posao može biti u krugu deset km od moga doma, pa da idem pjehe, ali i tada postoji "trošak" posla u vidu iznošenih tenisica.


I ne, ne smatram da je to nešto loše, ili negativno za vas djevojke što muški ulažu neki novac da bi se našli s vama, ali je to nešto što se podrazumijeva. Imati curu/prijatelje/život/posao košta više nego ne imati sve to. Ima cijenu. Ne znači da se frendica druži s tobom zbog love, ako se istuširaš prije nego odete na kavu, ali i dalje si taj gel morala kupiti, a netko je i tu kavu/nutellu/jaja i brašno za palačinke morao platiti
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2016., 14:35   #36
Pa svaki seks se plaća... u vidu plaćenih pića, večera, ulaznica za kina, koncerte, izleti, vozikanje druge polovice itd...
Samo što se to naziva udvaranje
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2016., 14:55   #37
Rekao si da plaćaš seks. Ne plaćaš. (Osim ako ga plaćaš.) Ne plaćaš prijateljstvo.

Možda bi trebao platiti razgovor s nekim stručnim, ili članarinu u knjižnici. Ideja da si u deemu i birtiji Kod Pere platio seks potencijalno je, kako bih rekla. Neugodna.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2016., 15:05   #38
Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
Žene kojima smeta što je muškarac u prošlosti ikad platio seks valja izbjegavati jer očito od pičke rade kapelicu, a takvu poremećenost je bolje zaobići.
Anal vera!
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2016., 15:14   #39
Quote:
Hilda kaže: Pogledaj post
A da plati skupu prostitutku jer eto baš želi? Ne zbog nemogućnosti nalaženja ONS-a.
A da plati nepočetničku bdsm radionicu gdje si on i ljudi uzajamno čine stvari?
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2016., 15:19   #40
Nisam siguran sto posto kako sam se izrazio, ali ako sam uistinu tako napisao, srž je bila u tome da proces prije seksa košta, i ima cijenu. Iako ne platiš "uslugu", itekako se zna platiti da bi do njega došlo
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:59.