Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.12.2016., 17:10   #21
Quote:
Lyanna Stark kaže: Pogledaj post
Evo, imamo novu temu.

Nije mi jasno kako nakladnici toliko dugo opstaju uz minimalne prihode. Pa tko kupuje te silne knjige?
Potpore ministarstva, otkupi za knjiznice, onda dio ponude se zbilja i proda nesto, kao npr djecje knjige, kuharice, self help mumbo jumbo, pitkija beletristika, prirucnici, udzbenici... Tesko da opstaju, trebalo bi negdje iskopati koliko ih je bilo npr 2007, a koliko radi danas, pun kufer malih je propalo ili se spojilo s vecim ili muku muce s prezivljavanjem.

Sent from my XT1068 using Tapatalk
Ruralna is offline  
Old 04.12.2016., 17:15   #22
Znaci da su sanse male da se obogatim pisuci fikciju?

Znam da ima sad stranica gdje sam mozes objaviti svoju knjigu sto mi je super
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Old 04.12.2016., 17:23   #23
Pa s obzirom na prodaju domacih autora, marze, mislim da su jako skromni iznosi u igri.

Sent from my XT1068 using Tapatalk
Ruralna is offline  
Old 04.12.2016., 17:32   #24
Quote:
Silajn kaže: Pogledaj post
Hvala puno!

Edit: uvalila sam se u govna vidim Prosječno jednom tjedno ću izgledat normalno Ili ću morat skorz promijenit uređivalačke navike
Malo jesi
Ja imam laganu gustu kosu (tanka vlas) još pri tom valovitu. Zaležim se bokte i kad je dugačka :rolleyes.
Sve dužine između jako kratke i duge iziskuju rad. Sad imam bob do brade. Od kad sam kupila električnu četku malo se spasih.
Ne volim puno preparata po njoj jer drugi dan izgleda prljavo.
Hilda is offline  
Old 04.12.2016., 17:39   #25
The expanse je i odlicna tv serija, za one cudake koji ne vole citat!
Bjesomarica is offline  
Old 04.12.2016., 17:41   #26
Quote:
Bjesomarica kaže: Pogledaj post
The expanse je i odlicna tv serija, za one cudake koji ne vole citat!
+1
Jedva cekam novu sezonu
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Old 04.12.2016., 17:59   #27
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Kad je Goodfellas i na kojem?
hrt 2, 20:00
Trina Moe is offline  
Old 04.12.2016., 18:31   #28
Quote:
Silajn kaže: Pogledaj post
Ja pod stresom mogu čitati samo nešto što sam već čitala, iznenađenja su rizik za dodatni stres Uglavnom tada čitam SF.
Ja neku fantastiku (bez ovoga znanstvena) ili dječje romane.

Quote:
Silajn kaže: Pogledaj post
Xiang, jesi li riješila Vonneguta? Nakon Kolijevke za macu, osjećaš se doživotno jako glupo ako se stresaš od ičeg A i nakon Mehaničkog pijanina ili Galapagosa, čak i Modrobradog.
A Klaonica 5? :brrr:
klonka is offline  
Old 04.12.2016., 18:32   #29
kad sam imala jako kratku, i tamnu btw, kosu najbolje mi je bilo ono neko loreal fiber čudo. ne znam jel to danas postoji, ili neš slično. e da, i tigi vosak.
to je bila kratka impulzivna eskapada nakon duuugačkog perioda života koji sam nesvjesno htjela satrati. sad sam već dugo opet plavojna matovilka,, ha, možda je vrijeme za resetiranje, i bez drame. ili očite drame.
Orak is offline  
Old 04.12.2016., 18:45   #30
Apropo "fiber", meni je Keuneov Fibre Wax Silk nešto nešto super, teksturom je drugačiji od svega što sam probala, ali em košta kao suho zlato, em mi je dobar samo dok mi je kosa ful kratka, ne znam kako bi se ponašao na ovakvoj s fotke.
Almost Rosey is offline  
Old 04.12.2016., 19:13   #31
Quote:
Lyanna Stark kaže: Pogledaj post
Evo, imamo novu temu.

Nije mi jasno kako nakladnici toliko dugo opstaju uz minimalne prihode. Pa tko kupuje te silne knjige?
Ja.

Zabranila mi žena kupovanje novih knjiga, al' ipak kršim zabranu.



SF
__________________
"See? All you have to do is lead the Gauls to a Roman patrol, and they forget you. Makes you feel a bit of a swine, but it saves your bacon!"
SusFerox is offline  
Old 04.12.2016., 19:23   #32
Dosta sam smanjila kupovinu beletristike, nastojim skinuti s neta, tek tu i tamo nesto posebno piknem. Trenutno se cuvam za izlazak novog Davida Mitchella. Ili kupim rabljeno.
Trenutno puno trosim za strucne knjige. Kako god okrenem, svaki mjesec kupujem knjige.


Sent from my XT1068 using Tapatalk
Ruralna is offline  
Old 04.12.2016., 20:24   #33
kako perete rukavice? kupila bih si debele rukavice (ne kužim se u rukavice pa ću opisati I to jadno ali nadam se da ćete me skužiti), izgledaju kao skijaške ali unutra imaju lijepo udobno toplo krzno I nisu baš tako jako glomazne kao skijaške a opet nisu ni kožne. e ali ja moram oprati sve prije nego obučem pa kako da to operem?
Stella PoP is offline  
Old 04.12.2016., 20:52   #34
I ja sve perem
lavor, deterdžent, voda, isperi.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 04.12.2016., 22:53   #35
Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Just Here is offline  
Old 05.12.2016., 08:12   #36
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
I ja sve perem
lavor, deterdžent, voda, isperi.
pa ne znam kad sam zadnji put oprala nešto na ruke. to mi je onak - prošlostoljećno
imam osjećaj da ne isperem dobro. a malo sam I lijena.
Stella PoP is offline  
Old 05.12.2016., 08:40   #37
Quote:
Xiang Chi kaže: Pogledaj post
Nisam citala nista sto spominjete

Hvala na prijedlozima. Provjeriti cu sto kazu Goodreadsi

Inace ne volim SF, a vojno moze samo non-fiction
Saki - short stories
Dlapek is offline  
Old 05.12.2016., 08:48   #38
Hvala

Inace, slobodno mi preporucite i kakvu self-help psihologiju
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Old 05.12.2016., 09:02   #39
najbolja selfhelp psihologija su fizički rad I planinarenje. društvo pasa, mačaka, konja (...) također pomaže ali u kombinaciji s radom I planinarenjem. rad ne prisilan.
evo, sve sam ti rekla.
Stella PoP is offline  
Old 05.12.2016., 09:06   #40
Sorry, ja sam na sci-fi i fantasy, još nisam zapala u self-help

Ja ne kupujem ništa što ne ide u vešmašinu. Osim odijela. Ali to ide na kemijsko. A ako slučajno kupim nešto što ne ide u vešmašinu, ipak ode u vešmašinu pa ako ne izađe kak spada - ipak mi ne treba

Vodeni krevet - no thank you.

E nije mi jasno zašto ovdje sve radi od 10, eventualno 9. Ne možeš više ujutro ni shopping odraditi kak spada jer dućani ne rade. U shopping centar sam otišla. I opet ništa.
Aese is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:14.