Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2006., 16:07   #41
Quote:
Zmijica kaže:
Ja ga isto volim bockat, gurkat i nagovarat da se javi, al ne smijem ak je mm u blizini jer mi odma veli "Nemoj terorizirat dijete!"
mi s tim nemamo problema jer obicno mm to rdi dok ja gledam tv
mozda zato sirocek toliko i zeli van da nasamara mma da ga pusti spavat
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2006., 16:10   #42
Quote:
Zmijica kaže:
Ja ga isto volim bockat, gurkat i nagovarat da se javi, al ne smijem ak je mm u blizini jer mi odma veli "Nemoj terorizirat dijete!"
To i meni MM govori ....
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2006., 17:19   #43
I ja sam bebicu pokušavala gurkati ali ne reagira baš, bit će da je pospanko na tatu
hvala na svim pusicama... ajmo........ puse za sve.....
zizitop is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2006., 22:11   #44
Quote:
zizitop kaže:
Samo da ti kažem da to što si napisala nisam ni pročitala. Stala sam nakon "znam da je horor priča" Inače, paničarima kao što sam ja horor se priče ne pričaju.... Znam da je to dobronamjerno i znam da bi mi možda trebala i ja znati taj dotični slučaj, ali kod mene to samo potiče paniku i zatim neprospavane noči, a to mi sada najmanje treba.
Ali hvala na razumijevanju i utjesi svih cura, to mi stvarno pomaže... jer u biti znam da je sve ok i da je to normalno.... ali je puno lakše kad ti to kaže još jedno veliko brdo drugih trudnica
Ispričavam se. Nije bilo promišljeno. Povela sam se za svojim iskustvom da zelim znati sve od a-ž. Još jednom isprika i drži se.
ksenija_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2006., 09:23   #45
evo, znala sam...... neprospavana noć
Sama sebi idem na živce.... nisam ni za što, ne da mi se ništa, pa ni kuhanje ručka. A ufurala sam se totalno u tu crnu spiku... čak mi se čini da mi je trbuh manji, da su mi se grudi smanjile, kao da je moguće sad u rikverc ići s trudnoćom.... užas A ta moja bebica me ljuti već sada, baš je tvrdoglava, već danima me drži u strahu....
A nitko me ne tješi iako znam i sama, nije to lak posao.... sad idem zvati frendice, sestru, valjda ću dobiti mrvicu utjehe....
zizitop is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2006., 10:15   #46
Quote:
zizitop kaže:
evo, znala sam...... neprospavana noć
Sama sebi idem na živce.... nisam ni za što, ne da mi se ništa, pa ni kuhanje ručka. A ufurala sam se totalno u tu crnu spiku... čak mi se čini da mi je trbuh manji, da su mi se grudi smanjile, kao da je moguće sad u rikverc ići s trudnoćom.... užas A ta moja bebica me ljuti već sada, baš je tvrdoglava, već danima me drži u strahu....
A nitko me ne tješi iako znam i sama, nije to lak posao.... sad idem zvati frendice, sestru, valjda ću dobiti mrvicu utjehe....
zizi -
Sve prolazimo neke crne faze, ja bi ubila svakog ko mi kaze onda da su to hormoni!!!!!!!!!
Moja je beba prava ljenguza - jucer probala pitait ko Mandy, grebuckati, skakljati - ma da bi reklo dijete Halo, nista, nula bodova.
Ja se tjesim da cu biti sretna ako bude takvo mirno kad se rodi
Pahuljica79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2006., 10:16   #47
Quote:
Pahuljica79 kaže:
zizi -
Sve prolazimo neke crne faze, ja bi ubila svakog ko mi kaze onda da su to hormoni!!!!!!!!!
Moja je beba prava ljenguza - jucer probala pitait ko Mandy, grebuckati, skakljati - ma da bi reklo dijete Halo, nista, nula bodova.
Ja se tjesim da cu biti sretna ako bude takvo mirno kad se rodi
Znači, sve je to STVARNO normalno? Normalno je da mi se u skoro 23 tjednu beba tako ne javlja???
zizitop is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2006., 10:21   #48
Quote:
zizitop kaže:
evo, znala sam...... neprospavana noć

ma sve smo mi prosle kroz to i da ti kazem nemoj se zivcirat znam da nece puno pomoc, ali nemoj se puno zivcirat. trudnoca tece svojim tokom ma sta god mi ucinile
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2006., 10:25   #49
Quote:
zizitop kaže:
Znači, sve je to STVARNO normalno? Normalno je da mi se u skoro 23 tjednu beba tako ne javlja???
ak te toliko frka, nist te ne kosta otic na hitnu da te stave na uzv i da vidis da srceko kucka samo se bebac malo uspavo, pa ipak je jos mali i puno se vise umara nego kad poraste i ojaca malo
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2006., 10:59   #50
zizi, magic je sve rekla.
Ja sam od jednog do drugog pregleda panicarila, jer nisam osjecala NISTA, i vec sam mislila sve najgore, a kad sam dosla na zadnji UZV - dijete unutra igra nogomet!!!!?!?!?!
Da nogomet! Noge bacaka, vozi bicikl, cucla palac, ja gledam na UZV, a ne osjecam nista.
Ja sam puna 23 tjedna i ne brinem se vise, znam da se mala pikulica dobro zabavlja.
Pahuljica79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2006., 11:04   #51
Quote:
zizitop kaže:
Znači, sve je to STVARNO normalno? Normalno je da mi se u skoro 23 tjednu beba tako ne javlja???
Ja sam za svog malenog u tim tjednima kao i ti mislila kako je baš "fjakast" (Dalmatinac po svemu), al evo sada u 27. tjednu, moram priznati da je postao ne aktivan, već hiperaktivan.Samo jučer doslovce nije bilo dva sata u cijelom danu da je on mirovao! A ne moram ti ni govoriti koliko me to veseli

Znači, no panic, sigurno je sve u redu, ali kao što ti Magic kaže ako baš želiš ukloniti svaku sumnju idi na uzv da čuješ/vidiš kako srce uredno lupa

Jeste li čuli kako srce lupa (meni gin ne običava svaki put pustit zvuk)? Kao da metro prolazi!
__________________
"Describe your relationship with God." I just put "He never writes, he never calls. Frankly, I think the guy is dead."
SaveAss is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2006., 11:16   #52
Zizi,
Pa vis kakav je dan vani, tko ne bi prespavao.
Popij zescu crnu kavu sa secerom, to ih ponekad probudi.

A i magic ti dobro kaze - radije odi svom ginu ili na hitnu nego da se nerviras.
U najgorem slucaju stavit ce te na CTG i smijat ce ti se, tko ih jebe
Vazno da ste vi dobro
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2006., 11:48   #53
Quote:
Zmijica kaže:
A i magic ti dobro kaze - radije odi svom ginu ili na hitnu nego da se nerviras.
U najgorem slucaju stavit ce te na CTG i smijat ce ti se, tko ih jebe
Vazno da ste vi dobro
Ja ne znam odakle ste vi cure, ali tu kod nas, u Puli, hitna je živa koma, čeka se red po 4, 5 sati pa i više. Stvarno gledam to izbijeći ako je ikako moguće. A i istina je da ja bebicu osjetim tu i tamo (danas već nekih 2,3 puta) ali tako lagano, nekako prigušeno. Inače zna lupkati puno jače i osjetnije. U ponedjeljak mi je pupak izguravala van, bilo je ludo
zizitop is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2006., 11:59   #54
Quote:
zizitop kaže:
(danas već nekih 2,3 puta)
moras shvatit da je tvoj beba novo bice s vlastitim zeljama i individualnim rasporedom. mrdat ce se kad njoj bude po gustu, a n kad se tebi hoce igrati s njom
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2006., 12:03   #55
zaboravih ti reci da ti ne ides na hitnu obicnu, nego se u bolnici popnes u negdje kod radaone i tamo ides na hitnu jer te mora gledat ginekolog a ne neki doktor ili ko vec bude tamo na obicnoj hitnoj. bar je tako u zg! uostalom ne mozes ti kao trudnica (s bilo kojim poremecajem u tijeku trudnoce - bolovi, krvarenje...) sjediti u cekaoni 5 sati, pa za to vrijeme se porodis pobogu. a i ne mozes u istu cekaonu di dolaze svi slucajevi i ospica i ko zna kakvih bakterija i sl
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2006., 12:12   #56
Zizi i ja sam ti zaboravila nešto reći (Magic jel ovo zaboravljanje neka aktualna forumska epidemija? ).

Naime, primijetila sam da je bebač aktivniji kad ili ležim na leđima ili sjedim u položaju da su mi noge ispružene, a leđa malo prema nazad (tako "neformalno", opušteno obično sjedimo u foteljama).

(u onom položaju kad nešto pišem za radnim stolom pa su mi leđa uspravna - tad nije toliko aktivan)

Također, aktivira se na gotovo sve što pojedem (slano, slatko...njemu je izgleda svejedno ), a i dovoljno je da popijem malo vode pa da party krene
__________________
"Describe your relationship with God." I just put "He never writes, he never calls. Frankly, I think the guy is dead."
SaveAss is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2006., 12:15   #57
Quote:
magic blue kaže:
zaboravih ti reci da ti ne ides na hitnu obicnu, nego se u bolnici popnes u negdje kod radaone i tamo ides na hitnu jer te mora gledat ginekolog a ne neki doktor ili ko vec bude tamo na obicnoj hitnoj. bar je tako u zg! uostalom ne mozes ti kao trudnica (s bilo kojim poremecajem u tijeku trudnoce - bolovi, krvarenje...) sjediti u cekaoni 5 sati, pa za to vrijeme se porodis pobogu. a i ne mozes u istu cekaonu di dolaze svi slucajevi i ospica i ko zna kakvih bakterija i sl
Da, pa to mi i logično zvuči. A ne znam ti ja, prva trudnoća, naivna i nesigurna kakva jesam... pojma nemam, ali to je dobro za znati. A vidjet ću.....
zizitop is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2006., 12:17   #58
Quote:
SaveAss kaže:
Naime, primijetila sam da je bebač aktivniji kad ili ležim na leđima ili sjedim u položaju da su mi noge ispružene, a leđa malo prema nazad (tako "neformalno", opušteno obično sjedimo u foteljama).

(u onom položaju kad nešto pišem za radnim stolom pa su mi leđa uspravna - tad nije toliko aktivan)

Također, aktivira se na gotovo sve što pojedem (slano, slatko...njemu je izgleda svejedno ), a i dovoljno je da popijem malo vode pa da party krene
Fora, meni se ne javlja kad sam na ledjima niti kad sjedim ko u fotelji, nego bas kad sjednem uspravno
Ko da ga stisnem ili mu malo ogranicim prostor, pa se buni
Pahuljica79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2006., 12:22   #59
Quote:
Pahuljica79 kaže:
Fora, meni se ne javlja kad sam na ledjima niti kad sjedim ko u fotelji, nego bas kad sjednem uspravno
Ko da ga stisnem ili mu malo ogranicim prostor, pa se buni
Pahuljice tvoj nema dalmatinskih gena? (da ima sigurno se ne bi bunio, jer bi mu bila "tlaka")
__________________
"Describe your relationship with God." I just put "He never writes, he never calls. Frankly, I think the guy is dead."
SaveAss is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2006., 12:59   #60
Quote:
SaveAss kaže:
Pahuljice tvoj nema dalmatinskih gena? (da ima sigurno se ne bi bunio, jer bi mu bila "tlaka")

Nema dalmatinskih gena, ali pa ponasa se ko da ima, kaj ne?
Kad ljencarim - i beba ljencari.
Kad ga stisnem - odmah u strajk i parole u zrak, a mene nogom u..... trbuh
Pahuljica79 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:13.