Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.08.2008., 10:46   #181
zašto su povukli regenerator plavi protv žutila? to im je bio najprodavaniji, ne kužim

inače svi proizvodi su mi odlični osim silver reflex šampona koji skameni kosu

sun care linija za svaku pohvalu!
zajebAnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2008., 14:20   #182
Kakav je onaj serum za kosu, staklena bočica, sivi čep, sa pumpicom? Ne iz Sun linije, nego obični....
__________________
Nije važno jesi li nokautiran. Važno je - dižeš li se!?
reader is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2008., 15:29   #183
Super su mi njihove ampulice i šamponi protiv peruti i za suhu kosu, jedino mi se ne sviđa nova ambalaža šampona-teško za otvaranje, nespretno za stavljanje u kupaonici
tinna01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2008., 11:05   #184
Bok! Imam pitanje... Imam zute pramenove, htjela bih se rijesit tog zutila... Kakvih imate iskustva sa "silver" samponima/regeneratorima?
Bizzarna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2008., 12:46   #185
moja sestra ti je koristila tu njihovu liniju
i rekla je da u zivotu nista bolje nije probala
zbilja joj je pomogla da makne to zutilo s pramenova

tinika22 is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2008., 15:10   #186
Quote:
tinika22 kaže: Pogledaj post
moja sestra ti je koristila tu njihovu liniju
i rekla je da u zivotu nista bolje nije probala
zbilja joj je pomogla da makne to zutilo s pramenova

Ajd super, hvala ti! A znas mozda sta je tocno koristila? Silver sampon ili?
Bizzarna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2008., 13:53   #187
Quote:
tinna01 kaže: Pogledaj post
Super su mi njihove ampulice i šamponi protiv peruti i za suhu kosu, jedino mi se ne sviđa nova ambalaža šampona-teško za otvaranje, nespretno za stavljanje u kupaonici
Meni je taj šampon protiv peruti bio odličan, ampulice isto super, ali zbog te nove, glupe i ružne ambalaže sam prestala koristiti šampon...a i cijena ošla gore bio 30,00kn, a sad 41,00kn...moš mislit...mislim nije to puno ako kupujem samo njega, ali obično kad idem u nabavku uzmem toga više i kad se cijenice zbroje nije mi baš svejedno...
Dandy_080 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2008., 21:56   #188
BOJA ZA KOSU-KEUNE!

Namjeravam se obojat po prvi put,u tamniju malo smeđu od svoje(inače mi je kosa srednje smeđa,onako svjetla malo).e namjeravala sam uzet Keunovu boju srednje smeđu sa zlatnim 4.3. e pa jeli je itko koristio?valjda je na početku amlo tamnija,a nakon nekoliko pranja baš bude prava smeđa,prelijepa...kakve su inače njihove boje?čula sam od nekih da su super,dok se rugi žale da se brzo ispiru...
unaprijed zahvaljujem....
ana75 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2008., 22:06   #189
Ja se farbam s Kuene plavom,a za smeđe kažu da su ljepše i trajnije s Lorealovim bojama. Moja prijateljica se farba s Kuene br. 3, ali ona je crna i od te 3 bude crna crna. Možda da ipak probaš za početak neku 5-icu, pa ako ti bude presvijetla, odi na tamnije.
Ysatis is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2008., 22:12   #190
Quote:
Ysatis kaže: Pogledaj post
Ja se farbam s Kuene plavom,a za smeđe kažu da su ljepše i trajnije s Lorealovim bojama. Moja prijateljica se farba s Kuene br. 3, ali ona je crna i od te 3 bude crna crna. Možda da ipak probaš za početak neku 5-icu, pa ako ti bude presvijetla, odi na tamnije.
Prija mi se boja u 5-icu i baca na crvenkaso odsjaj..a s brojem 4...su baš čiste smeđe...pa neznam..uuf....
ana75 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2008., 22:27   #191
Quote:
ana75 kaže: Pogledaj post
Prija mi se boja u 5-icu i baca na crvenkaso odsjaj..a s brojem 4...su baš čiste smeđe...pa neznam..uuf....
Ne želim te odgovarati, samo me strah da ne budeš pretamna jer je trojka skroz crna, doduše ne ugljen crna nego prirodnije crna. Sve se boje ispiru, ali obično one koje ne želiš imati na glavi se ispiru najsporije.
Ysatis is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2008., 22:38   #192
Quote:
Ysatis kaže: Pogledaj post
Ne želim te odgovarati, samo me strah da ne budeš pretamna jer je trojka skroz crna, doduše ne ugljen crna nego prirodnije crna. Sve se boje ispiru, ali obično one koje ne želiš imati na glavi se ispiru najsporije.
eh,to je tako nažalost.znam da je 4.0 baš tamna smeđa skroz,prehladna je.
a 4.3 valjda nijeeeeeee
ana75 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2008., 22:43   #193
Quote:
ana75 kaže: Pogledaj post
Namjeravam se obojat po prvi put,u tamniju malo smeđu od svoje(inače mi je kosa srednje smeđa,onako svjetla malo).e namjeravala sam uzet Keunovu boju srednje smeđu sa zlatnim 4.3. e pa jeli je itko koristio?valjda je na početku amlo tamnija,a nakon nekoliko pranja baš bude prava smeđa,prelijepa...kakve su inače njihove boje?čula sam od nekih da su super,dok se rugi žale da se brzo ispiru...
unaprijed zahvaljujem....
ja sam jednom koristila njihovu farbu,tamnokestenjastu nijansu-ne znam koji je to broj -a ispala mi je dosta tamno,skoro kao crna..i da,nekako mi se brzo isprala,a ne sviđa mi se to što je ful gusto kad se pomiješa s razvijačem boje...jedba sam ju uspjela nanjeti na kosu...nisam baš zadovoljna..prešla sm na loreal i on mi je ok...
__________________
..imam svoj mali svijet i oko njega kineski zid...
http://www.youtube.com/watch?v=okJpA...eature=related
huLahoop is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2008., 22:47   #194
Ja se farbam s Kuene jer ima ljepše nijanse plave, ali od Loreala je kosa puno puno bolja. I mislim da ima ljepše smeđe, kako kaže huLahoop. To i frizeri kažu, makar u mom gradu.
Ysatis is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2008., 22:50   #195
koliko dođu lorealove boje?
ana75 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 18:24   #196
Quote:
ana75 kaže: Pogledaj post
koliko dođu lorealove boje?
One iz DM-a oko 60,00kn, salonske skuplje i teško ih nabaviti za privatnu upotrebu.
Ysatis is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 22:49   #197
Quote:
huLahoop kaže: Pogledaj post
ja sam jednom koristila njihovu farbu,tamnokestenjastu nijansu-ne znam koji je to broj -a ispala mi je dosta tamno,skoro kao crna..i da,nekako mi se brzo isprala,a ne sviđa mi se to što je ful gusto kad se pomiješa s razvijačem boje...jedba sam ju uspjela nanjeti na kosu...nisam baš zadovoljna..prešla sm na loreal i on mi je ok...
Njihov ti je razvijač gusti, ja obično koristim Afroditin hidrogen, vodenkastiji je...
Ak ti je pregusti u boju uvijek možeš dodati malo šampona, regeneratora, nekog ulja ili maske za kosu...

@Ana75
I da, istina je, njihove smeđe ispadnu nijansu tamnije pa si uzmi neku peticu za početak ili uzmi 2 boje pa ih mješaj... i meni se isto čini da se ispiru...

Keune imaju daleko najbolje boje za plavu kosu, a smeđa im je tak tak, iako moram priznati da sam se samo uz pomoć Keune smeđe uspjela riješiti crvenog odsjaja koji sam dobila od Garniera
NinaLady is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2008., 23:28   #198
Imam i šampon i regenerator i ništa posebno
*Nana * is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2008., 12:48   #199
imam pitanje.
ja sam koristila loreal casting i uvik mi ispadne druga boja.moja prirodna je svijetlosmeđa-pepeljasta.zadnji sam koristila casting praline i dosta mi je tamnija od moje prirodne boje i ima crveni odsjaj.
koliko se sjećam keune ima preljeve za kosu?? ja bi se vratila bliže svojoj prirodnoj boji,bez crvenih tonova,neku lijepu smeđu po mogućnosti sa zlatnim tonovima. pliz,pliz,šta da radim nađem neki keune preljev (jer izbjegavam trajne boje) ili da potražim ipak trajnu boju?? (kad na kutijama nema slikica i nema kataloga boja??? :nezna: )
just z is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2008., 09:04   #200
koristim njihove preparate za kosu od dana kad mi je frizerka preporučila ih i jako jako sam zadovoljna.koristim njihov šapon za svakodnevno pranje jer volim blage šampone.jako volim njihovu masku za kosu.meni su cijene OK
LennaDU is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:04.