Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.05.2007., 16:21   #21
a nisu mi te bash lijepe... tražim neke sa šarama, u boji.
prošle godine bilo je u terranovoj, ali tad si to nisam planirala kupit, bile su zelene i roze... šteeta, sad ih ne nalazim...!
__________________
Sunce, hvala ti što si izašlo za mene!
Sunce, obećajem misli su mi pozitivne!

"Tko još sluša gradske priče? Jaka stvar. Da, da, da... to sam ja."
*shiney* is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2007., 16:29   #22
Quote:
*shiney* kaže: Pogledaj post
a nisu mi te bash lijepe... tražim neke sa šarama, u boji.
prošle godine bilo je u terranovoj, ali tad si to nisam planirala kupit, bile su zelene i roze... šteeta, sad ih ne nalazim...!
skuzila sam da trazis u bojama, ali sam reply na skatte
kanim i ja kupiti jedne sharene jeftine ali mislim da bi to moglo u ducane stici tek iza ljeta, znas kako to vec ide uvjerljivo najveci izbor bio je prije 3 godine u je*s, bilo je bas takvih kakve ti trazis. pokusaj pitati tete tamo u ducanu kad ce opet dobivati gumenjace.
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2007., 17:41   #23
darin predobre su!!
na kaj to furas
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2007., 21:29   #24
Quote:
Skattemus kaže: Pogledaj post
darin predobre su!!
na kaj to furas
uhm, kako kad. na crne male haljinice, na siroke maslinastozelene cargo hlace...dakle, ili na siroke hlace ili na haljinice uglavnom se trudim nositi ih kad pada kisa
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2007., 21:51   #25
darin a hlace preko ili unutra?
ja sam ih htjela kupit sto puta ali nikad nisam ...
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2007., 22:06   #26
ful uske hlace unutra naravno, a ove siroke preko. to su dosta uske cizme, ne stane bas puno okolo. ali umislila sam da ruzno izgleda kad su hlace spustene do dolje pa ih onda onako podfrknem, ko ribari ove cizme ne nosim na hlace klasicne sirine - tipa traperice, hlace na crtu i sl.
ma kupi ih ako ti se svidjaju, i onda dalje samo ides prema osjecaju i onome sto ti dobro izgleda, tako ja radim i u 90% slucajeva ispadne super. onih preostalih 10 izgledam ko cirkus al mi nije bed
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2007., 22:20   #27
Quote:
darin kaže: Pogledaj post
ful uske hlace unutra naravno, a ove siroke preko. to su dosta uske cizme, ne stane bas puno okolo. ali umislila sam da ruzno izgleda kad su hlace spustene do dolje pa ih onda onako podfrknem, ko ribari ove cizme ne nosim na hlace klasicne sirine - tipa traperice, hlace na crtu i sl.
ma kupi ih ako ti se svidjaju, i onda dalje samo ides prema osjecaju i onome sto ti dobro izgleda, tako ja radim i u 90% slucajeva ispadne super. onih preostalih 10 izgledam ko cirkus al mi nije bed
sve je dobro dok ne izgledas ko cajka
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2007., 22:56   #28
ja ih htjela bas zato da uguram hlace unutra pa udri po lokvama bez beda ali mislim da bi me svi cudno gledali
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2007., 23:45   #29
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
ja ih htjela bas zato da uguram hlace unutra pa udri po lokvama bez beda ali mislim da bi me svi cudno gledali
onda kupi ovakve shire, kao ove sto ima Cats. sta bi te cudno ljudi gledali, bzvz. meni je to bas super
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2007., 23:51   #30
aj vidit cu ... ima jos do jeseni... ali ja primjetila da ima tih cizmi sa debljim dzonovima i tanjim, ja bim tanje... a ne bi bas ni dala 600 kn za njih a cini mi se da su u jesu bile skupe... znam - prezahtjevna sam
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2007., 00:09   #31
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
aj vidit cu ... ima jos do jeseni... ali ja primjetila da ima tih cizmi sa debljim dzonovima i tanjim, ja bim tanje... a ne bi bas ni dala 600 kn za njih a cini mi se da su u jesu bile skupe... znam - prezahtjevna sam
bilo ih je u Anywayu po 200kn od Le Coq Sportif cini mi se. htjela sam ih kupiti ali mi je broj 37 bio OGROMAN a 36 nisu imali. nisi prezahtjevna nimalo, bas suprotno. ja to zovem razumnim bice jos tih cizama i po ok cijenama sigurna sam. ako ti se da gledaj malo i po djecjim odjelima - danas sam vidjela u Stiefel Koenigu u Cc1 zgodnih gumenjaca na djecjem, idu do broja 37. ok, to je ako nosis do 37. ja tamo mogu kupovati
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2007., 00:11   #32
kade je anyway? importane?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2007., 00:14   #33
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
kade je anyway? importane?
Frankopanska i KingCross. gumene sam isprobavala u Frankopanskoj, ali to je bilo na zimu. pitaj ih da li ce ih dobivati ponovno na jesen .
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2007., 01:04   #34
ja kupila svoje na jesen u nami, roze na sitne srebrne šljokice

bilo je od broja 20 do 41
__________________
*...serve me the sky with a big slice of lemon...*
*Stellar* is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2007., 02:31   #35
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
ja ih htjela bas zato da uguram hlace unutra pa udri po lokvama bez beda ali mislim da bi me svi cudno gledali
...ja sam staromodna, za te svrhe koristim marte nekidan sam iskoristila kisu da malo sljapkam naokolo

@darin
...zanimljive su, samo mene malo strase jer su tako crne...ali bile bi sigurno jako lijepe na neki kracu haljinicu

@Stellar
...joooj, ja sam htjela cini mi se bash te tvoje, pa na kraju odustala - sad mi je ipak malo zao, iako na meni stvarno nisu izgledale onako kako sam htjela
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2007., 23:49   #36
Quote:
lolita11 kaže: Pogledaj post
sve curke u madridu nose te gumene cizme na leprsave minice i vestice kada pada kisa,a ja ih nikako nigdje ne mogu nac.sjecam se da sam ih jednom davno negdje vidjela, ali gdje? dajte mi ideju gdje bi mogla traziti (osim u ribickim ducanima hehe)....htjla bi nesto super boja (zivih tipa narandasto isl.)...hvala!
gumene cizme su mi grozne. kao i balerinke. totalno nezenstveno. to sam nosila kao dijete u osamdesetima, ne vise, hvala. gumene cizme kupujem samo svojemu djetetu za igranje po blatu i hodanje po kisi.
FFE is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2007., 00:19   #37
....ja bi jedne gumenjače colors of california al nemam pojma kako da ih nabavim...ima par komada u je*s-u al loš izbor ...na njihovoj stranici ima prekrasnih šarenih
__________________
trebam novo telo
gica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2007., 00:59   #38
zasto su ti balerinke nezenstvene???nema zenstvenije obuce (po mom misljenju!!)..a da vidis spanjolke u gumenim cizmama i leprsavih haljinicama kako ful zenstveno izgledaju ,promijenila bi misljenje garant!
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2007., 12:17   #39
jucer pola kopenhagena nosi te kaljace
jedna cura imala crne i samo tanku trakicu burberryevu preko ruba gornjeg
nosila je trapke i njima tamne i crni dezmper
htjela sma je ganjat da joj ih ukradem
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2007., 14:33   #40
pa sta ih nisu zaustavila i pitala di su ih kupile???jaaao skatte....stavljas mi sol na ranu!!!
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:24.