Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.10.2014., 15:53   #3561
tynaa, ja mislim da haljina nije presvijetla, niti na bilo koji drugi način neprimjerena za vjenčanje.
petrunjela84 is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 16:59   #3562
predobra je haljina i svakako prikladna za vjencanje.
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 23:23   #3563
Hvala, hvala na odgovorima drage moje

ne bih nikako htijela uvrijediti mladu nadam se da neću

To vam je inače haljina s Asos-a i došla me 10 funti na sniženju, a izgleda ko da je došla najmanje 500kn kak stoji
http://www.asos.com/pgeproduct.aspx?...ved+Items+Page

P.s. crna puno gore izgleda uživo
__________________
~~Tina shop~~
tynaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 09:38   #3564
mrak je haljina, da sam na TI sa narucivanjem robe s neta, odmah bi je uzela
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2014., 16:31   #3565
Upomoć

Pozdrav cure,
imam bratove svatove početkom 11.mj i nosim ovu haljinu:

http://www.houseoffraser.co.uk/JS+Co...efault,pd.html

Što s tim iskombinirati,što predlažete?
Ne bih trošila nešto previše love,mislila sam klasične crne salonke tipa:

https://www.dorothyperkins.com/webap...gory_rn=208609


i ovakvu jaknu:

https://www.dorothyperkins.com/webap...gory_rn=229998

Inače sam Uk size 18.
AKo imate drugih prijelog,naprijed
TNXXXXXXXX
ruzica0303 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 09:05   #3566
prekrasna je haljina mislim da sa crnim salonkama i ovim kaputićem nećeš fulati možda od nakita da staviš neke veće naušnice ili si mislila nešto drugo?
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 13:39   #3567
Hvala
Cekam da stigne haljina,pa dalje idem u potragu po ducanima,ne usudim se pokvariti haljinu s necim sta kupujem neisprobano,ali viziju imam.I nadam se da se u tome necu smzavati pocetkom 11.mj.
Nausnice crne visece...

Zadnje uređivanje ruzica0303 : 06.10.2014. at 13:45.
ruzica0303 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 18:01   #3568
Quote:
ruzica0303 kaže: Pogledaj post
Hvala
Cekam da stigne haljina,pa dalje idem u potragu po ducanima,ne usudim se pokvariti haljinu s necim sta kupujem neisprobano,ali viziju imam.I nadam se da se u tome necu smzavati pocetkom 11.mj.
Nausnice crne visece...

za bold.
smrzni se malo za ljepotu, šta ćeš sad
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2014., 00:53   #3569
Bok! Imam problemčić koji se zove frizura. Imam običnu, crnu haljinu kratkih rukava, gore ful zatvorenu i dužine do koljena, a na struku je lagano nabrana tako da kamuflira eventualnu škembicu. xD Uzela sam smaragdnozeleni nakit (manje naušnice i veliku statement ogrlicu). Imam nude štikle i torbicu. I sad, meni to sve djeluje tako ozbiljno, a to ne bih htjela postići. Imam ravnu smeđu kosu malo ispod ramena i nosim naočale pa ne bih htjela neku zalizanu punđu, a ne bih htjela ni da mi je kosa raspuštena. Mislila sam neku labavu pletenicu, visoki rep (a na tjemenu široka riblja kost) ili punđicu od pletenica. Svadba je sad u subotu.
I još jedan savjet. Pošto sam inače dosta vitka, bojim se da će me crna haljina skroz pojesti. Možda bi tamnoplava bila bolji izbor? Imam oko 52kg na 168 cm visine i to je sve čist ok raspoređeno. xD
Unaprijed hvala na savjetima.
alfonsina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2014., 01:05   #3570
@alfonsina - pošto nosiš naočale, ja bih ti stavila taj visoki rep (seksi mi je kombinacija visokog repa i naočala) i koraljni ruž jer mi ta boja ide sa smaragdnom (može i crveni, ovisi što ti stoji) i ostavila bih naušnice, a ogrlicu osobno ne bih stavila, pošto kažeš da je haljina gore zatvorena.
makyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 16:35   #3571
Kakva vam se čini ova haljina za vjenčanje u 12. mjesecu:

Nosila bih je bez ovog crnog oko struka, ako se može skinuti uopće... strah me da ne izgledam kao Kim K u onoj cvjetnoj kauč haljini, ali nisam trudna i viša sam valjda pola metra od nje

Pretpostavljam da ne bih trebala ništa nakita, eventualno neke crne male naušnice, ne viseće i crnu torbicu?
Clarice08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2014., 23:17   #3572
Moze li se ova haljina iskombinirati za zimsko vjenčanje?

U nedoumici sam jer se bojim da haljina ne izgleda dobro sa čarapama/najlonkama Da li da tražim drugu haljinu ili može proći? Ako da, kakve čarape i cipele obući na to? S čim još ostalim da ju iskombiniram?




BTW ova cvjetna haljina gore je prekrasna! Ne treba nikakav nakit, al remen bi ostavila, samo da je drugačiji/tanji i druge boje od ovog sa slike. Za frizuru bi stavila raspuštenu kosu koja je odmaknuta s lica poput ove
Otkuda je ta haljina?

Zadnje uređivanje @nchi : 16.10.2014. at 23:24.
@nchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2014., 00:33   #3573
@nchi- iskreno, preporučila bih ti da tražiš neku drugu.


ne znam kolko je prozirna i dal bi ti se vidle crne najlonke, al možeš iskombinirat s crnim štiklama, nekom torbom u boji(al ne crvenu. ne zato kaj ne paše nego mi je preziheraški) ak ne želiš bit sva crno- bijela, od nakita bih stavila prsten/je ili male naušnice.
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2014., 08:37   #3574
@nchi - carape boje koze definitivno
Uz to bih crne cipele
__________________
Life is what happens when you're making other plans
dixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2014., 14:55   #3575
Quote:
makyca kaže: Pogledaj post
@alfonsina - pošto nosiš naočale, ja bih ti stavila taj visoki rep (seksi mi je kombinacija visokog repa i naočala) i koraljni ruž jer mi ta boja ide sa smaragdnom (može i crveni, ovisi što ti stoji) i ostavila bih naušnice, a ogrlicu osobno ne bih stavila, pošto kažeš da je haljina gore zatvorena.

U potpunosti se slažem.
perina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2014., 15:13   #3576
anchi, ja bih nude najlonke, crne stikle i npr ciklama clutch (i onda sminka i nokti u roskasto-ljubicastim tonovima, to ovisi sto ti pase na ten i kosu). ili crni clutch i kobalt plavi blejzer i jarko tomatocrvena usta i nokte.

clarice, ja bih isto nekakav remen i ne velike nausnice i nekakvu boho frizuru.
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 17:57   #3577
Imam vjenčanje za 3 tjedna i još nisam uspjela pronaći odgovarajuću haljinu. Odustala sam od potrage po dućanima i sad tražim on line, nadam se da će stići na vrijeme. Nekako sam se zamislila u čipkanoj haljini, samo da nije prekratka. Nešto ovako:http://http://www.asos.com/Jessica-W...ently%20Viewed
Kako vam se čini, jel previše kičasta

Zadnje uređivanje dinjo : 22.10.2014. at 18:05.
dinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 18:09   #3578
http://www.asos.com/Jessica-Wright/J...ently%20Viewed
dinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 08:34   #3579
dinjo, meni je haljina skroz ok, samo u crkvi imaj preko neki kaput/jaknu (ako uopće ima taj dio)
__________________
she has the blood of reptile just underneath her skin
~*Aurora*~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 01:54   #3580
pozdrav,molim vas za pomoc u vezi dvije stvari,odnosno dva outfita..
u 5.mj se zeni deckov brat, i sad ja sam kupila ovu haljinu (na slici nije realna boja, izgleda ko ovaj opic otprilike )




e sad,imam neke sivkaste cipele od brusene koze koje bi stavila,pa mi sad trebaju neke ideje za nakit i torbu, i mozda kakvu frizuru (imam malo duzu kosu,ispod ramena)
__________________
...nikad se ne vracaj proslosti,jer ono sto si odbacio u proslosti vjerojatno se nije nimalo promijenilo...
petra_k is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:32.