Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.07.2007., 00:54   #61
Da, torba koju bi ja je ˝inspirirana˝ sa miu miu (ona koju ima fani stipković), ista je kopča i onako koža nabrana samo nema dva džepa i lanac je umisto ručke. Al mi je super.
A dućan ko dućan- imaju super stvari, dobrih stvari, loših stvari. Cijene su većinon ok (pogotovo na sniženju) al nekad znaju i pretjerat.
Bootylicious is offline  
Old 05.07.2007., 01:22   #62
ja ni ne pratim baš tu visoku modu tako da ni ne znam dal je nešto kopija nečeg
girly-girl is offline  
Old 05.07.2007., 02:20   #63
U zivotu sam kupila samo dvije stvarcice tamo:
torbicu - malu, crnu, slatku i
suncane naocale - nisu bile skupe.

Ostalo mi je uglavnom bezveze, a i guzva je nemoguca. Cim to vidim padne mi mrak na oci.
Lena Leh is offline  
Old 05.07.2007., 03:01   #64
ja imam dosta njihovih majica i super su mi. hlace mi ne stoje bas, al meni je to i inace tesko nac. evo ove godine propustila snizenje. u biti, nisam nista kupila u njih od zimskog snizenja.
imam jedan remen i jednu torbu njihovu (na kojoj se jos uvijek malo vidi otisak one plastike od alarma i to me nervira - mogli su to bolje stavit).
i da, imam par suknjica njihovih isto....
u biti, kad pogledam, imam najvise odjece od Manga i Terranove
Electra8472 is offline  
Old 05.07.2007., 03:21   #65
par topica za ljeto
uvijek udjem i nis ne kupim, ne znam zakaj uvijek mislim da cu nac nesto.....ali opet...kad nadjem... bude ljubav na prvi pogled
Hana_ is offline  
Old 05.07.2007., 09:20   #66
ja imam par stvarcica od tamo al nisam bas luda za mangom
i sto vrijeme ide dalje to im je ponuda losija a roba ne kvalitetnija
sad mi je zara draza
vekmar is offline  
Old 05.07.2007., 13:01   #67
Quote:
foxylady kaže: Pogledaj post
mene zivcira i kod manga i zare sto kopiraju sve velike dizajnere. npr. u mangu je sve isfurano tj. prekopirana je jedan dio chloe kolekcije. to mi je bezveze. zara recimo kopira obucu od c.l. u biti mene cudi kako veliki dizajneri ne mogu stati tome na kraj? mora postojat neko rjesenje...
primjetila sam to.
ne znam kako asos ali u njemu ima milijun kopija stvari, od cipela do haljina.
Aurelié is offline  
Old 05.07.2007., 16:30   #68
Uglavom cijena ne odgovara kvaliteti robe. Materijali isto nisu reprezentativni.

Ipak, samo kod njih pronađem hlače koje mi ne vise u struku (jer imaju veličinu 34 ) ali to obavezno kupujem na sniženjima, kao i majice-potkošulje i sl. Mislim da tek za vrijeme sniženja Mango ima realne cijene za svoje proizvode.
ditta is offline  
Old 05.07.2007., 17:15   #69
Nisam impresionirana.. Rijetko kad tamo nešto nađem..
__________________
Ako tražiš iskrenog prijatelja,kupi psa...
Aberzeiah is offline  
Old 06.07.2007., 14:27   #70
Eto, kupila jučer na sniženju (za smiješne novce) dvoje hlača. Jedne ljetne, druge farmerice, biće taman za jesen. Zadovoljna.
ditta is offline  
Old 06.07.2007., 16:45   #71
Ja volim Mango, posebno njihove "casual" stvari. Imam super komplet - traperice, traper suknjicu i traper prslucic. Vrlo nosivo.
Imam dosta i njihovih majicica. Prije par dana sam kupila super crni sportski pamucni kombinezon. Imam i jednu torbicu, tunikica, remen. U biti, imam dosta njihovih stvari.
One stvari koje nisu casual su mi nekako preozbiljne, a namijenjenu su kao mladima. I nekima su cijene zaista pre, prevelike. U jednoj takvoj trgovini se jednostavno ne bi smjele naci tako skupe stvari, totalno precijenjeno.
__________________
Fashion is not something that exists in dresses only. Fashion is in the sky, in the street, fashion has to do with ideas, the way we live, what is happening.
Školjka is offline  
Old 12.07.2007., 12:39   #72
ja sam si jucer u Mango kupila dva para traperica za 400 kn na snizenju a vidjele jedne u tally weissu za 370kn...sranjola od hlaca tako da se ja opet vracam mangu! i visoka sam i mrsava i njihov 32/34 mi je taman! tako da go mango for me
__________________
I guess I thought you had the flavour!
tallulagirl is offline  
Old 12.07.2007., 13:39   #73
Quote:
ice cream girl kaže: Pogledaj post
Nista posebno, mogu cak rec i bez veze.Imam 2 stvari od tamo.Ja volim jednostavne stvari, ali u svijezim zarkim bojama,onako otkacene majicice, a tamo rijetko sta nadjem.Hlace tamo ni u ludilu nebi kupila.Imam osjecaj da bi mi se raspale u misec dana.Diesel mi je po tom pitanju bez konkurencije.
Diesel i Mango se ne mogu uspoređivati............. ni po cijeni ni po kvaliteti
*minii* is offline  
Old 13.07.2007., 14:06   #74
dobar je mango samo treba pogodit pravo vrijeme za pravu krpu, jel često nema baš onog broja koji tražim!!

na sniženju uvijek nešto izvučem tako da mogu dobro proć!!
*CHANCE* is offline  
Old 13.07.2007., 14:24   #75
Quote:
*CHANCE* kaže: Pogledaj post
dobar je mango samo treba pogodit pravo vrijeme za pravu krpu, jel često nema baš onog broja koji tražim!!

na sniženju uvijek nešto izvučem tako da mogu dobro proć!!
još nikada nisam nešto kupila u mangu, privuče me izlog a kad uđem unutra - nema ništa, sve nešto štracavo, što mogu kupiti u bilo kojem dućanu a oni tako nabiju cijenu, jedino sam znala u mangu vidjet predivne kapute...
niriana is offline  
Old 13.07.2007., 16:10   #76
..ne znam ono..imam super crnu jaketu sa sniženja od 200 kn neki dan..bila je oko 600 kn al nikad ne bih dala tolko u mangu..torbe ne vrijede toliko kolko im daju..jeans hlače-imaju grozne krojeve-ove za po ljeti još i nekako..haljine mi se ne sviđaju nekako vise čudno..u zadnje vrijeme boje im nisu nešto..to prekričavo za mene..cipele mi se ne sviđaju,novčanici ne vrijede ni 20 kn a kamo li 150..kišobrani se raspadaju, naočale ne mogu preživit samnom ni 2 tjedna ..džemperi hm..eh da imaju i prečudne brojeve inače nosim M-L kad isprobavam u kabini treba mi S!!!!
pahuljica is offline  
Old 13.07.2007., 18:21   #77
Quote:
Aberzeiah kaže: Pogledaj post
Nisam impresionirana.. Rijetko kad tamo nešto nađem..

ni ja tamo nikad ništ ne nađem....
a ako se i zaleti pokoji dobar komad taj onda i koooošta!!!

sve što je jeftino...samo je malo bolje "upakirano" od onog smeća u Piazza di Italia
extreme is offline  
Old 14.07.2007., 11:52   #78
Quote:
tallulagirl kaže: Pogledaj post
ajmo ekipo! jedna od najpopularnijih marka kod nas! sto vam se svidja sto ne?
ja sam zaljubljena u Mango ali me vise puta znaju razocarati. imaju predivne zimske kapute i torbe...za svaku placu se pocastim necime iz Manga
u Mangu sam kupila 2 majice i to prije 3 godine u Pragu...

inače mi se ne sviđa. imaju obične majičice na koje nabiju cijene (one s betty i ostalim crtićima) ili pak neke krojeve koje nikad ne bi stavila na sebe...
 
Old 14.07.2007., 13:15   #79
U Mangu sam kupila dvoje traperica; jedne tamnoplave na trapez kroj sa nekakvim crvenim štrasnim ukrasom na lijevoj nogavici i jedne obične tamnosive skinny nedavno...Ove prve ne nosim baš jer mi ne pašu na garderobu ,ali su se super očuvale, a i ove potonje su odlične, nosim ih skoro svaki dan
Od gornjih djelova imam još jedan noviji tamnozeleni top na bretele sa crnom čipkom oko dekoltea...fantastičan
Desert_rose is offline  
Old 14.07.2007., 14:36   #80
ja prije u mangu nisam nikad ništa mogla naći.uvijek bi dobila na poklon neke majice.pretprošle zime sam na sniženju upecala super bundu za 130 kn!!!!i to mi je stvarno bilo odlično...a ovo novo sniženje me oduševilo,na 1.dan sniženja kupila sam običnu majicu i prepreslatku žutu suknjicu u koju sam zaljubljena

e,otišla ja danas i upecala casual hlače koje su mi baš trebale za 150 kn!!!!!
tako da sam prehappy!
__________________
tajne su tu da ih netko nasluti...postoji riječ koja vrijedi tek kad se prešuti...
coco_D is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:51.