Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.04.2005., 22:21   #61
Volim bižuteriju samo ne kao naušnice, naušnice imam sve od srebra ili bijelog zlata. Žuto zlato ne volim.....
crna_tigrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2005., 23:30   #62
ne nosim puno nakita.
imam 2 narukvice od bijelog zlata ali bas "komad narukvice"
jedna je "kraljevski vez" a drugu neznam koji ali ljepo izgleda.pa ih mjenjam.
imam i jednu ogrlicu od bijelog zlata ali to skoro nikad ne snosim.
imam i one velike okrugle nausnice srebrne i zlatne.
prije 2 godine sam nosila bizuteriju ali sad vise ne nosim. bas sam se nekkao odvikla.
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2005., 00:25   #63
ja vam nosim sve i svasta, i bizu, i zlato, i srebro...volim nakit pa uz svaku prigodu nesta drugacije iskombiniram...

znam zenske koje na nakit trose velke novce, meni je opet svejedno, kupim i jeftiniji i skuplji dok se sa pravim dijamantima ne igram jer mi je bezveze dat puno novaca na mali kamencic

koliko biste vi najvise dali za jedan komad nakita?
goddess11211 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2005., 00:39   #64
heh, ne znam,mozda do 5 eura....nekako uvijek nabasam na snizenja pa prodjem jeftino...i sve sto imam ili sam kupila za male pare ili dobila...Nesto mi zao dati pare na to...
__________________
Cartman: "It's a man's obligation to stick his boneration in a women's separation; this sort of penetration will increase the population of the younger generation"
svadjalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2005., 01:28   #65
Quote:
goddess11211 kaže:
koliko biste vi najvise dali za jedan komad nakita?
Najvise sam dala 1000 kuna za jedan ogromni srebrni prsten sa ljubicastim kamenom. Zaljubila sam se u njega na prvi pogled na moru
Bilo je to daaavno... prije jedno cca 5 godina (mozda i vise). A prsten cu nositi (vjerojatno) do svoje smrti prema tome - meni se isplati dati za nakit onolko kolko ga zlatar racuna pa cak i da je bio vise od 1000 kuna, a ja da sam imala lovu, kupila bi ga.

Na tome ne stedim, ali niti ne gomilam sad hrpe prstena koje nikad necu nositi. Ubodem tocno ono sto zelim, a ukus za takve stvari mi se vec godinama ne mijenja. Nisam osoba koja ce danas nesto kupiti (jer mi je to to danas jaaako lijepo), dati ne znam kolko para, pa za kojih mjesec, dva, tri, zakljuciti (iz cista mira) da mi se to vise ne svida i sutnuti taj komad nakita u neki ladl ili ga dati nekome ili nesto trece.
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2005., 01:40   #66
volim srebrni nakit.
uvijek nosim 2 narukvice i 2 prstena srebrna na koje sam doslovno zavezana.
za spec. prilike nosim dijamantni prsten i to bi bilo sve što zapravo nosim.

imam par bakrenih narukvica, koje više ne nosim nego nosim i par srebrnih naušnica.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2005., 02:15   #67
Nosim većinom zlato. Naušnice, ogrlicu, 2 narukvice, vjenčani prsten, zaručnički a na drugoj ruci obično još jedan.
Ljeti srebro i tirkiz. Imam hrpu ogrlica od poludragog kamenja koje obožavam.

Na bižuteriju sam opako alergična. Nakon par sati dobijem plikove koji užasno svrbe i ne mogu ih se riješiti par dana. Ponekad tako reagiram i na srebro.
Tijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2005., 03:02   #68
Quote:
Tijana kaže:
Nosim većinom zlato. Naušnice, ogrlicu, 2 narukvice, vjenčani prsten, zaručnički a na drugoj ruci obično još jedan.
Ljeti srebro i tirkiz. Imam hrpu ogrlica od poludragog kamenja koje obožavam.

Na bižuteriju sam opako alergična. Nakon par sati dobijem plikove koji užasno svrbe i ne mogu ih se riješiti par dana. Ponekad tako reagiram i na srebro.
pitanjce jedno: zar se i kod nas kupuju zarucnicki i vjencani prstenovi posebno? znam da to rade ameri di se obicno cak uzimaju krediti za te zarucnicke prstenove, no, zar i kod nas?
koliko ja znam, sve moje frendice i opcenito svi koje znam samo furaju i dobivaju tj. kupuju samo vjencane prstenove?
goddess11211 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2005., 10:52   #69
ma i ljubavnički i zaručnički, pa vjenčani, pa rastavljeni, za svih prigoda se kupuju prsteni
__________________
Ako sanjam,nemoj me buditi.
Ako sam budna, ne dopusti mi da zaspim.
Ennia is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2005., 11:36   #70
Quote:
Karmela kaže:
ovaj zelim za rodjendan:


koliko kosta taj ?
Goddess is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2005., 11:48   #71
Quote:
goddess11211 kaže:
pitanjce jedno: zar se i kod nas kupuju zarucnicki i vjencani prstenovi posebno? znam da to rade ameri di se obicno cak uzimaju krediti za te zarucnicke prstenove, no, zar i kod nas?
koliko ja znam, sve moje frendice i opcenito svi koje znam samo furaju i dobivaju tj. kupuju samo vjencane prstenove?
nemam pojma; ali mi je "drago" pročitat ovo o kreditu, tako da definitvno pada teorija u vodu da se samo rvati vole zaduživat za nepotrebne stvari.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2005., 12:17   #72
Quote:
goddess11211 kaže:
pitanjce jedno: zar se i kod nas kupuju zarucnicki i vjencani prstenovi posebno? znam da to rade ameri di se obicno cak uzimaju krediti za te zarucnicke prstenove, no, zar i kod nas?
koliko ja znam, sve moje frendice i opcenito svi koje znam samo furaju i dobivaju tj. kupuju samo vjencane prstenove?
Ma, nije to baš pravi dijamantni zaručnički prsten nego onaj ruski vjenčani prsten od tri tanka ringa zlata u različitim bojama. Uspomena na mužićev put u JAR. I na to kak si je on zamislio da zaručnički prsten treba izgledati
Tijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2005., 14:48   #73
ja izabrala poprilično sku vjenčani prsten, s obzirom na naš standard, i nakon god i pol se izgrebao, passss mater, al imam garanciju 5 god na njega, to mi je bio prvi glas kad samo kupovali da imamo garanciju na prstene.....

ste vi to kad čuli>????
__________________
Ako sanjam,nemoj me buditi.
Ako sam budna, ne dopusti mi da zaspim.
Ennia is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2005., 15:06   #74
Quote:
Tijana kaže:
nego onaj ruski vjenčani prsten od tri tanka ringa zlata u različitim bojama.
ja sam mislila da je to dizajnirao Cocteau mozda brkam...

goddess, nemam pojma sto se gdje radi, ja imam prsten od bijelog zlata s dijamantom (odgovor na pitanje gore; mislim da imam garanciju za kamen, ne za prsten opcenito, ali ionako se vise ne sjecam ni di su ti papiri ni sto tocno pise ) i vjencani prsten od bijelog zlata zasebno jer se muz u zadnji cas raspekmezio da hoce da imamo isto prstenje (koje smo stavili mjesecima prije vjencanja na prste, mi sve naopako radimo )... inace sam mislila imati samo ovaj s dijamantom, sad ta dva nosim skupa na istom prstu.

sto se tice toga koliko bih dala za neki nakit, jako ovisi o tome koliko mi se svidja, kakav je (ne samo kvaliteta i cijena materijala, nego i dizajn, starost itd...), da li mi sluzi samo kao ukras ili ga gledam i kao investiciju (iako ne mislim da je inteligentno ulagati novce u nakit, uvijek si na gubitku).
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2005., 16:26   #75
Quote:
Goddess kaže:
koliko kosta taj ?
Na PM. Da slucajno ne bi opet isprovocirala cuvarice cudoredja.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2005., 16:30   #76
Quote:
tilla kaže:
nemam pojma; ali mi je "drago" pročitat ovo o kreditu, tako da definitvno pada teorija u vodu da se samo rvati vole zaduživat za nepotrebne stvari.
Mislim da su u tom "sportu" amerikanci vodeci.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2005., 16:44   #77
Quote:
Karmela kaže:
Mislim da su u tom "sportu" amerikanci vodeci.
ma svi vole živjet na "odgodu"; samo se uvik nadje pametnjaković koji tvrdi da vani nije tako i kako smo mi rastrošni.


ne, nisam kupila prsten na kredu; nit namjeravam
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2005., 17:25   #78
Quote:
tilla kaže:
ma svi vole živjet na "odgodu"; samo se uvik nadje pametnjaković koji tvrdi da vani nije tako i kako smo mi rastrošni.


ne, nisam kupila prsten na kredu; nit namjeravam
Ma ovdje i klinci na faksu imaju kreditne kartice. To je jednostavno postao "way of life." Nije da svi to rade, ali ima ih dosta koji si stvore velike probleme.
U US je inace stednja na jako niskom nivou generalno gledajuci ( ako usporedimo sa Japanom) ali opet sve ovisi od covjeka do covjeka.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2005., 17:34   #79
Quote:
Karmela kaže:
Na PM. Da slucajno ne bi opet isprovocirala cuvarice cudoredja.
isprazni mailbox
Goddess is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2005., 21:40   #80
Od kirurškog čelika i srebra.
Shadowfax is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:21.