Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.12.2009., 10:26   #21
Quote:
pazdrkan kaže: Pogledaj post
to je obiteljski hotel, znači ima svakakvih godišta.....bilo je i 60 godišnjaka ali su bili na stoluuuu

meni bilo dobro, uzeo sam to sebi ko domor uz odličnu hranu pa se nisam puno opterečivao predivan je krajolik gore

izlaz Otočac sa autoputa i onda još 15 minuta vožnje......a do izlaza iz ZG imaš oko 1:40 min



evo još ako nekom treba

http://www.njuskalo.hr/privatni-smje...u-oglas-759090
Ok, hvala, hvala puno!
Još kada bi malo snijega palo, ma savršeno . I ozbiljno, sretnemo li se ikada u konobici, definitivno imaš piće od mene , pa se javi budeš li planirao ići.
okruglica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2009., 21:05   #22
evo danas sam bio gore......to ti je dole u dolini di se vide kućice...snig je pao



put putujem:




Zadnje uređivanje pazdrkan : 12.12.2009. at 21:20.
pazdrkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2009., 22:46   #23
Prekrasno . Ma raspametim se kao djetešce kad ovo vidim. Ništa drugo mi ni ne treba.
I jedva čekam! Doduše, vjerojatno ću ja nastradati, jer gađam baš kao žensko... bacim grudu metar ispred sebe i vičem:"Aha, evo ti sad!"

ps. A jelovnik koji mi je žena izdiktirala preko telefona je stvarno odličan.
Još dva puta da ga je pročitala, dobila bih koju kilu više samo slušajući
okruglica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2009., 22:53   #24
što se tiče jelovnika, nema greške...sve domaće i prejebeno.....i u velikim količinamaje bilo koliko se sjećam......samo ovi penzići...al jebiga ne moš imat sve
pazdrkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2010., 14:32   #25
Thumbs up Kuća

Ista stvar i mene zanima sam tražim kuću. Znači kuća u najam za doček nove godine na 2 noći. Ponude na PM.
__________________
I ja sam mislio da sam majstor dok nisam završio školu. Sad znam koliki sam bio fušer!!!

Zadnje uređivanje Nadobudan : 15.10.2010. at 15:07.
Nadobudan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2010., 15:42   #26
Thumbs up 2011.

Tražimo kuću u najam za doček 2011. za 8-10 osoba. Ima tko šta za ponuditi ili preporučiti???
__________________
I ja sam mislio da sam majstor dok nisam završio školu. Sad znam koliki sam bio fušer!!!
Nadobudan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2010., 19:47   #27
Također, tražim kuću za najam van Zg-a, na jednu noć 31.12 - 1.1. , za 8-10 osoba.
__________________
"Men, they may have you on your knees, but you've got them by the balls"
sandra-s is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2010., 14:42   #28
traži se kuća u najam za cirka 20ak ljudi, u istri, na 2-3 dana.. svaka info je dobrodošla !! sretna nova godina
shegi20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2010., 19:25   #29
Quote:
pazdrkan kaže: Pogledaj post
evo danas sam bio gore......to ti je dole u dolini di se vide kućice...snig je pao

Krasno (polje).
Jedino ne prepoznajem lokaciju kućice.
FED is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2010., 23:23   #30
Quote:
Nadobudan kaže: Pogledaj post
Tražimo kuću u najam za doček 2011. za 8-10 osoba. Ima tko šta za ponuditi ili preporučiti???
Potpis. Tražim ovo i ja. Za 3 obitelji s djecom cca 5 god.
Dosta su nam 3 sobe u kući - lika ili gorski kotar.
Anybody?
__________________
Nikad robom...
Saško is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2010., 01:50   #31
Najtoplije preporucam Jelov Klanac nedaleko od mjesta Rakovica kraj Plitvickih jezera.......drvena kucica iz bajke
Imaju nekoliko kuca, sve su slicne i imaju po dva apartmana za cetvero i po jedan apartman na vrhu za mislim do 10 ljudi.

http://www.jelovklanac.com/hr/
MicaMaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2010., 23:52   #32
Joj, ima jedna kućica u G. Kotru - totalni mrak. Ima 4 zvjezdice i super je uređena (ajde da je nekome stalo do uređenja). Nas je bilo 6 zadnji put kad smo bili a mislim da bi u nju stalo i 10 ljudi. Ima podno grijanje, roštilj i svašta nešto... Klinci uživali kad smo zadnji put bili gore. Definitivno za preporuku....

www.luksic.com.hr
Tiffany_lampa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2010., 01:26   #33
Thumbs down Preporuke i cijene

Quote:
Tiffany_lampa kaže: Pogledaj post
Joj, ima jedna kućica u G. Kotru - totalni mrak. Ima 4 zvjezdice i super je uređena (ajde da je nekome stalo do uređenja). Nas je bilo 6 zadnji put kad smo bili a mislim da bi u nju stalo i 10 ljudi. Ima podno grijanje, roštilj i svašta nešto... Klinci uživali kad smo zadnji put bili gore. Definitivno za preporuku....

www.luksic.com.hr
Bilo bi lijepo kad bi ekipa uz preporuku piknula i cijenu koju su platitl......ja sam od Like odustao jer brdo ekipe lupa cijene 20€ po osobi (skuplje nego na moru u špici sezone) i za novu ne daju ispod 3 noćenja. Naletio sam i na neke kuće koje lupaju 300€ noć što je van svake pameti. Nas je 8 i cifra ispada 500€-900€ (20*8=160*3=480€ ili 3*300€=900€) samo za smještaj + hrana i piće (oko 50€*8=400€). 330€ po osobi je 8 dana Tunisa all inclusive paket (http://bravo.hr/default.aspx?id=576&aid=1689). 330*8=2640€ i niti brige niti pameti. Duplo je skuplje, ali 8 dana, a ne 3.
Za 900€ si možemo ubost negdje kuću za cijeli mjesec u najam (do 400€) i složimo doček samo takav, a da ne razmišljam šta dobijem za 1300€.

Ako ima netko za ponudit nešto u zagorju ili okolici Zagreba da je povoljno nek se javi. Ne tražimo ništa extra. Trebamo krov nad glavom, a da nije šupa, grijanje i roštilj......sve ostalo ćemo si sami izorganizirati...
__________________
I ja sam mislio da sam majstor dok nisam završio školu. Sad znam koliki sam bio fušer!!!

Zadnje uređivanje Nadobudan : 18.10.2010. at 01:39.
Nadobudan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2010., 12:36   #34
Mi smo ljetos uživali ovdje: http://www.topdan.hr/ Nećete požaliti, vjerujte, ako ste ljubitelj prirode i tišine.... Vlasnica je ljubazna beskrajno i može se dogovoriti oko cijene.
sablja07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2010., 16:32   #35
Quote:
MicaMaca kaže: Pogledaj post
Najtoplije preporucam Jelov Klanac nedaleko od mjesta Rakovica kraj Plitvickih jezera.......drvena kucica iz bajke
Imaju nekoliko kuca, sve su slicne i imaju po dva apartmana za cetvero i po jedan apartman na vrhu za mislim do 10 ljudi.

http://www.jelovklanac.com/hr/

ovo valjda košta 100 eura po noći

možda je sad već kasno ali nek neko pukne linkove ako zna tak kuće za iznajmit cca za 8 ljudi a da nisu astronomske cijene,nemora ni bit lika i gorski kotar, bilo gdje samo da nije zagreb
Plavusa_ZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2010., 00:07   #36
Hehehe, i ja sam tu bila prije par godina

Quote:
mantis kaže: Pogledaj post
Ja sam bila ovdje

http://www.apartmani-briski-lokve.hr...ezero_kuca.htm

i super je. Jedini problem je što oni primaju 4 osobe.
Ali možda ti mogu dati info iznajmljuje li netko veću kuću.
Žena je jako ljubazna i svakako preporučam bilo kome. Kuća je na super lokaciji, jako blizu Lokvarskog jezera.
MicaMaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2010., 00:10   #37
Quote:
Plavusa_ZG kaže: Pogledaj post
ovo valjda košta 100 eura po noći

možda je sad već kasno ali nek neko pukne linkove ako zna tak kuće za iznajmit cca za 8 ljudi a da nisu astronomske cijene,nemora ni bit lika i gorski kotar, bilo gdje samo da nije zagreb
Mislim da je 100 € veliki apartman (oko 100 kvadrata) sa, ako se dobro sjecam, 5 lezajeva, dakle po osobi izadje 20€ pa sad ta cijena ipak malo drugacije izgleda, a stvarno je prelijepo
No svako odrediste ima svoju klijentelu, nekome je bitno samo da ne prokisnjava i da se dobro zabavi s drustvom, a netko trazi romanticni bijeg....
MicaMaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2010., 00:24   #38
Quote:
Nadobudan kaže: Pogledaj post
Bilo bi lijepo kad bi ekipa uz preporuku piknula i cijenu koju su platitl......ja sam od Like odustao jer brdo ekipe lupa cijene 20€ po osobi (skuplje nego na moru u špici sezone) i za novu ne daju ispod 3 noćenja. Naletio sam i na neke kuće koje lupaju 300€ noć što je van svake pameti. Nas je 8 i cifra ispada 500€-900€ (20*8=160*3=480€ ili 3*300€=900€) samo za smještaj + hrana i piće (oko 50€*8=400€). 330€ po osobi je 8 dana Tunisa all inclusive paket (http://bravo.hr/default.aspx?id=576&aid=1689). 330*8=2640€ i niti brige niti pameti. Duplo je skuplje, ali 8 dana, a ne 3.
Za 900€ si možemo ubost negdje kuću za cijeli mjesec u najam (do 400€) i složimo doček samo takav, a da ne razmišljam šta dobijem za 1300€.

Ako ima netko za ponudit nešto u zagorju ili okolici Zagreba da je povoljno nek se javi. Ne tražimo ništa extra. Trebamo krov nad glavom, a da nije šupa, grijanje i roštilj......sve ostalo ćemo si sami izorganizirati...
Konfuzniji post nisam vec dugo procitala....
Kao prvo, to sto su cijene odmora na moru i u lici usporedive ne bi trebalo biti neobicno. Ja npr. zivim nedaleko mora i meni su lika i snijeg i drvena kucica daleko atraktivniji nego nekakav osrednji apartman na moru. Dakle, sve ovisi iz kojeg kuta gledas. Svaki kraj moze biti privlacan, s obzirom na ono sto te osobno vise privlaci.
Kao drugo, ako bi vas 8 islo u Tunis na osam dana, po cijeni od 330€ po osobi to bi izaslo ukupno 2640€
Ako bi vas 8 islo u Liku po cijeni od 20€ na dan po osobi na 8 dana, to bi izaslo 1280 €, dakle vise no duplo jeftinije.
Ako netko zeli u Tunis ili bilo gdje drugdje, siroko mu polje, ali ne volim kad se umanjuje vrijednost destinacije samo zato jer nekom individualno nije atraktivna.
ovo sto si rekao za najam kuce za citav mjesec stvarno nije losa ideja, ali pitanje je koliko takvih ponuda ima. Uostalom zasto ne pogledati, eto sam si si dao odlicnu ideju
MicaMaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 13:50   #39
Quote:
shegi20 kaže: Pogledaj post
traži se kuća u najam za cirka 20ak ljudi, u istri, na 2-3 dana.. svaka info je dobrodošla !! sretna nova godina
poslat ću ti u inbox kuču za proslave sa apartmanima.VELIKA KONOBA
vino&gitare is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 21:34   #40
hej, i ja trazim kucicu za iznajmit na 3 dana (2 nocenja) za 10-12 osoba, opcija je lika, gorski kotar, cak i bosna... pa ako je negdje netko vidio kakvu ponudu, neka plizzzz javi
jane1987 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:54.