Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.08.2010., 17:38   #61
možda je sve samo ona loša ili pak dobra kombinacija mjesta i vremena, pa nikad nemožeš znat kako ćeš gdje proć..
Aria225 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2011., 00:24   #62
ima li netko novija iskustva? razmišljam tamo na porod...
mišica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2011., 15:29   #63
sisačka bolnica,ginekologija novo uređena, dr. Dubovečak za svaku preporuku dobar liječnik, dobar čovijek, nježan pažljiv... sve pohvale!!!!!
Što se tiče ostalog osoblja.... kako tko..
mimi7676 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2011., 10:20   #64
mame znate li održavaju li se u sisačkoj bolnici tečajevi za trudnice i da li uopće muž može prisustvovati porodu?
tnx
__________________
neću potpis
m@m@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2011., 11:28   #65
da, od 32 tjedna se kreče, muž može biti s tobom ako završi tečaj
"ami" is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2011., 14:53   #66
Quote:
"ami" kaže: Pogledaj post
da, od 32 tjedna se kreče, muž može biti s tobom ako završi tečaj
hvala ami. . . moram se predbilježit telefonski ili kako ?* naime ja bi samo tamo išla odslušat tečaj, ne bi rodila u sk....
__________________
neću potpis
m@m@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2011., 12:44   #67
aha, onda ti taj tečaj ne vrijedi za muža...ak želiš da bude s tobom na porodu, tečaj mora odslušati u toj bolnici gdje namjeravaš roditi..računaj na to da ti se u većini bolnica taj tečaj plača...
ako ga ipak želiš slušati ovdje, bilo bi dobro da nazoveš, reda radi, tek toliko da ti kažu koji tjedan da kreneš, čini mi se da je to utorkom,negdje oko 17 sati
"ami" is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2011., 13:21   #68
Quote:
m@m@ kaže: Pogledaj post
hvala ami. . . moram se predbilježit telefonski ili kako ?* naime ja bi samo tamo išla odslušat tečaj, ne bi rodila u sk....
ne treba se predbilježavat al bi trebalo nazvat da vidiš termine, ne znam jel ih ima više. najbolje je zvati radnim danom do 14 (broj sam nažalost izgubila).
ja trenutno idem na tečaj utorkom u 17 h, traje cca pola sata kroz 4 tjedana, za sada su bila 2. ako bebač odluči malo požuriti tečaj ti vrijedi i ako ga ne uspiješ završiti (i za tatu vrijedi).
e sad, ja sam na nekim forumima čitala da ti vrijedi tečaj iz druge bolnice ali onda moraš imati potvrdu o završenom tečaju. ali isto tako zna ovisiti od dr do dr i njihovom raspoloženju pa bi bilo najbolje nazvati baš bolnicu u kojoj planiraš roditi i objasniti im da ti je nepraktično dolaziti tu na tečaj i pitati jel se kod njih to prizna. koliko sam skužila na dosta mjesta ne stvaraju probleme, sretno
marina1502 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2011., 21:43   #69
Quote:
"ami" kaže: Pogledaj post
aha, onda ti taj tečaj ne vrijedi za muža...ak želiš da bude s tobom na porodu, tečaj mora odslušati u toj bolnici gdje namjeravaš roditi..računaj na to da ti se u većini bolnica taj tečaj plača...
ako ga ipak želiš slušati ovdje, bilo bi dobro da nazoveš, reda radi, tek toliko da ti kažu koji tjedan da kreneš, čini mi se da je to utorkom,negdje oko 17 sati
tnx

za ovo boldano - to sam se raspitala, tamo di ja mislim rodit ( sv.duh) vrijedi tečaj odslušan bilo gdje, zato bi ga slušala tu di mi je bliže....ma nazvat ću i sk pa se raspitat oko tečaja i drugu bolnicu da budem 100% sigrna da mogu s bilo kojim tečajem ići....ma ja sam u biti 2007 slušala tečaj na sv duh i rodila i sve pet..i nismo ga ništ plaćali
najbolje mi je nazvat ipak..
__________________
neću potpis
m@m@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2011., 21:45   #70
Quote:
marina1502 kaže: Pogledaj post
ne treba se predbilježavat al bi trebalo nazvat da vidiš termine, ne znam jel ih ima više. najbolje je zvati radnim danom do 14 (broj sam nažalost izgubila).
ja trenutno idem na tečaj utorkom u 17 h, traje cca pola sata kroz 4 tjedana, za sada su bila 2. ako bebač odluči malo požuriti tečaj ti vrijedi i ako ga ne uspiješ završiti (i za tatu vrijedi).
e sad, ja sam na nekim forumima čitala da ti vrijedi tečaj iz druge bolnice ali onda moraš imati potvrdu o završenom tečaju. ali isto tako zna ovisiti od dr do dr i njihovom raspoloženju pa bi bilo najbolje nazvati baš bolnicu u kojoj planiraš roditi i objasniti im da ti je nepraktično dolaziti tu na tečaj i pitati jel se kod njih to prizna. koliko sam skužila na dosta mjesta ne stvaraju probleme, sretno
hvala puno
da bit će najbolje da nazovem sve i raspitam se....i to ovih dana da što prije to riješim i da znam na čemu sam, jer 11mj će doletit za čas
__________________
neću potpis
m@m@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2011., 12:21   #71
nazovi, informiraj se kod ljudi koji znaju točno kako to ide.
Moja prijateljica je završila tečaj u Sisku, rodila u Petrovoj i nisu prihvatili tečaj
"ami" is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2011., 00:54   #72
Smile

Quote:
m@m@ kaže: Pogledaj post
zenske jel ide tko u 10mj na tečaj???
Jesi upisala tećaj,ja sam zvala neki dan ali je već počeo ovaj u 10 mjesecu pa će mo krenut u 11.
pahitos is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2011., 19:18   #73
Quote:
pahitos kaže: Pogledaj post
Jesi upisala tećaj,ja sam zvala neki dan ali je već počeo ovaj u 10 mjesecu pa će mo krenut u 11.
jesam, al u Pakracu čini mi se da ću ipak tamo ići roditi....Sutra nam je zadnji dan tečaja.
__________________
neću potpis
m@m@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 11:49   #74
Quote:
m@m@ kaže: Pogledaj post
jesam, al u Pakracu čini mi se da ću ipak tamo ići roditi....Sutra nam je zadnji dan tečaja.
A već sam mislila da će mo zajedno u sisak.....i kako je na tečaju jer se barem šta naući...mi krećemo u 11 mjesecu u sisak
pahitos is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 21:38   #75
Quote:
pahitos kaže: Pogledaj post
A već sam mislila da će mo zajedno u sisak.....i kako je na tečaju jer se barem šta naući...mi krećemo u 11 mjesecu u sisak
nama je bilo odlično. iako je meni ovo 2.porod - i na prvom je isto muž bio sa mnom ( rodila u zg) , ovaj tečaj je bio fantastičan. trajao je 3 dana -primalja i doktorica ga vodile, svašta smo čuli o porodu samom, dojenju, carkom rezu, epiziotomiji..ma o svemu što ima veze sa rađanjem, pogledali neke filmiće, zadnji dan smo obišli čak i rodilište - rađaonu, prerađaonu, odjeli babinjača....tako da sam full zadovoljna, i mirna nekako - znam kuda idem, kako sve izgeda i veselim se...
sve su na tako zanimljiv način prezentirale i o svemu lijepo pričale da je i meni drugorotkinji bilo više nego zanimljivo.

nadam se da će i vama u Sk biti dobro....
__________________
neću potpis
m@m@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2011., 23:39   #76
Evo bili smo u sisku već 3 puta na tečaju još nam sada u utorak ostaje jedan i gotovo.Super je, pokazali nam rađaonicu,kupali i prematali bebu pred nama ma sve 5 za sada,nismo još gledali nikakv filmić ali možda i to bude zadnji dan.Jedino me živcira šta jedna sestra kaže široko povijanje obavezno prvih mjesec dana a druga kaže da ne pa si ti sada misli.Ali dobro nije to ni tako bitno.Još dva mjeseca pa će mo sami odlučiti kako će mo se povijati.
pahitos is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2011., 23:40   #77
Drage moje friške mame jel može koje novo iskustvo iz rodilišta u Sisku,kakve su vam bile sestre,kako su se ponašali prema vama ma sve pišite čega se sjetite
pahitos is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 12:17   #78
tko zna što se dešava u sisačkom rodilištu ?
neverending is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 17:12   #79
mene isto čeka to rodilište za 2 tj pa neznam na šta misliš točno,ja sam iz siska i nisam čula ništa posebno da se događa,ili sam nešto propustila?
rondjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2012., 06:50   #80
ja sam čula da su oko božića, i mjesec poslije, imali problem s esc. colli. dalje ne znam.

rodilište je jako lijepo, moderno uređeno, super, samo ne znam koliko je zastupljena ona stručnost koja ulijeva povjerenje rodiljama koje dolaze. ipak je to rodilište kojem gravitira nekoliko gradova i mjesta iz okolice.
sve bježe od dr b, a hvale dr j.
__________________
ljubim jana rasplakana, nasmijana, srcu odabrana
Tashi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:03.