Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.04.2007., 01:01   #41
Sttutgart

Zanima me gdje izaći i što vidjeti (zanimljivi muzeji, građevine....).

Unaprijed zahvaljujem na odgovorima.
 
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 20:39   #42
Question Stuttgart - Zagreb let avionom, najjeftinije?

hey,

vrlo uskoro (za manje od dva tjeda definitivno) moram sa jos jednom osobom putovat u Hr. Ali to bi zeljeli ovaj put avionom. Bio sam na GermanWings (www.germanwings.de) stranici i tamo pise da ima za par dana let od Stuttgart-a do Zagreba i nazad za samo ~280EUR (za dvije odrasle osobe, povratne karte, znaci za tamo i nazad). Moje pitanje je, koja je najjeftinija/najbolja avio kompanija koja leti iz Stuttgart-a prema Zagrebu? Dali je to zaista Germanwings? Iz Stuttgart-a govorim, zato sto zivim/o jako blizu Stuttgart-a i neda mi se bas ici putovat za Frankfurt. Ako je netko od vas letio iz Stuttgarta prema Hrvatskoj, nek mi da par savjeta, bio bih zahvalan. Moram napomenuti da nisam jos nikad letio avionom. Zato, ako ima nekih stvari na koje trebam obratit paznju, please, ne ustrucavajte mi reci . Hvala.
melt is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 21:09   #43
ja sam vec cesce letio Stuttgart-Zagreb Germanwingsom, i to za puno manje love jer sam ranije rezervirao

ali ni 280€ nije too much za 2 osobe i tak kretko vrijeme

cim duze cekas, tim ce skuplje bit
zagoRjezelene is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 21:14   #44
Ok, hvala na brzom odgovoru. Zanima me jos koja je najbolja mogucnost rezerviranja karata? Online sam vidio, ali traze dosta podataka i koliko sam vidio moze se platit samo kreditkarticom. U gradu nisam vidio GermanWings predstavnistvo u nekom od biro-a za letenje. Izgleda da je online ipak najbolje? Dali je lagano online narucit? Zelim reci, sta treba obvezno popuniti, a sta treba izostaviti. Jer ono osiguranje mi nije potrebno bas, samo extra kosta. Kad se kupe karte online, gdje se dobiju? Tamo u Stuttgartu na schalter-u, zar ne? Thx.
melt is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2007., 19:41   #45
Quote:
melt kaže: Pogledaj post
Ok, hvala na brzom odgovoru. Zanima me jos koja je najbolja mogucnost rezerviranja karata? Online sam vidio, ali traze dosta podataka i koliko sam vidio moze se platit samo kreditkarticom. U gradu nisam vidio GermanWings predstavnistvo u nekom od biro-a za letenje. Izgleda da je online ipak najbolje? Dali je lagano online narucit? Zelim reci, sta treba obvezno popuniti, a sta treba izostaviti. Jer ono osiguranje mi nije potrebno bas, samo extra kosta. Kad se kupe karte online, gdje se dobiju? Tamo u Stuttgartu na schalter-u, zar ne? Thx.
da, kolko ja znam, moze se samo online rezervirat, i platit putem banke, ili
kreditne kartice. Ticket podizes na salteru na airportu u stuttgartu tj. neposredno prije check in-a

osiguranje extra u normalnom slucaju netreba, samo je nepotreban trosak.
dovoljno je navest ime i prezime, mislim da mene nikad nisu trazili vise podataka
zagoRjezelene is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2007., 04:13   #46
nazovi Pleso,mozes kupiti Germanwings karte u jednoj turistickoj agenciji,ne mogu se sjetiti imena,na aerodromu znaju
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2007., 10:47   #47
Quote:
melt kaže: Pogledaj post
Ok, hvala na brzom odgovoru. Zanima me jos koja je najbolja mogucnost rezerviranja karata? Online sam vidio, ali traze dosta podataka i koliko sam vidio moze se platit samo kreditkarticom. U gradu nisam vidio GermanWings predstavnistvo u nekom od biro-a za letenje. Izgleda da je online ipak najbolje? Dali je lagano online narucit? Zelim reci, sta treba obvezno popuniti, a sta treba izostaviti. Jer ono osiguranje mi nije potrebno bas, samo extra kosta. Kad se kupe karte online, gdje se dobiju? Tamo u Stuttgartu na schalter-u, zar ne? Thx.
Obavezno moras prazna polja ispuniti, mislim da su i cak sa * oznaceni, ALI sto je najvaznije je, da osobne podatke tocno ispunis, ako imas tipfehler u online rezervaciji neces dobiti izrucene karte, makar ti imao rezervacijski code.
Ponudjeno osiguranje ti nije potrebno, mislim ono ti sam odlucujes, nije obaveza.

Kad bi ja bio u St´gart-u bih upalio auto, za ca. 5h si u Zg., dodje negdje isto kao citava procedura letenja.
Seminom is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2007., 04:00   #48
stuttgart

stuttgart je poznat po auto industriji, pa tu imaju i porsche i mercedes svoje muzeje, s tim da je mercedesov novi, od prošle godine, ja sam bio u starom i stvarno je super, novi se još gradio tad, može biti samo bolji...
ima nekoliko umjetničkih galerija i muzeja, ali nisam baš obilazio previše...
postoji i toranj blizu grada sa super pogledom na grad i okolicu(schwarzwald)...
shopping je dobar, ima jedna glavna ulica sa svim većim dućanima i robnim kućama...
dva puta godišnje održavaju se festivali u canstattu blizu stuttgarta...u proljeće i jesen, po prilici u isto vrijeme kao i oktoberfest u muenchenu, s tim da je taj u stuttgartu po veličini odmah iza oktoberfesta...samo kod nas nije toliko poznat...
kaLU is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2007., 12:51   #49
zanima me znali netko iz iskustva za neki pristojan(do 20€?) hostel u hamburgu i luebecku?
dinde is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2007., 09:00   #50
Evo, jedan jako dobar hostel u Hamburgu. U kvartu prepunom kafića i restorana i malih dućana. Nije baš klasičan hostel jer nema kuhinju i sl.
http://www.schanzenstern.de/hotel/st...70b608eb42adc5

a ako tamo nema mjesta, imaju još jedan hostel u kvartu Altona koji je samo 2-3 stanice S-bahnom dalje.
http://www.schanzenstern.de/hotel/altona/index.php
Mooky Sissa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2007., 14:58   #51
trazim neki povoljni let zagreb-münchen (u 8.mjesecu) i nema nista ispod 200eura pomagajte ljudi
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 12:24   #52
Dvorci Bavarske

jel isao netko na turu "dvorci Bavarske"? Jel bolje ici u 4./5. mjesecu ili 9./10.-om? Puno agencija nudi aranzman 3-4 dana za 990 kn po osobi sto mi se cini jako jeftino (ukljucuje smjestaj i prijevoz)

Iskustva molim....
eruditio is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2007., 16:53   #53
Oktoberfest

Vjerovatno je tema vec bila,gledao sam koji tjedan nazad i nisam je vidio.

Zelim posjetit,prenocit ali neznam tocno gdje parkirati uto,dali je to u samom gradu ili vec gdje,neko jevtino prenociste ,inace dolazim iz CH.
Svicar is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2007., 14:31   #54
Quote:
Svicar kaže: Pogledaj post
Vjerovatno je tema vec bila,gledao sam koji tjedan nazad i nisam je vidio.

Zelim posjetit,prenocit ali neznam tocno gdje parkirati uto,dali je to u samom gradu ili vec gdje,neko jevtino prenociste ,inace dolazim iz CH.
Hej ja sam isto u ZH!
Ja imam tetu u Münchenu pa sam tamo dama...Da to ti je u gradu, ali ja bi ti preporucila ipak za vrijeme oktoberfesta ici sa vlakom ili avionom jer je strava guzva za parkiranje i ovak i onak a pogotovo sada! Ali je super iance..samo odi!
__________________
02.08.2008. nas dan iz snova...
zeljka2905 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2007., 15:28   #55
Jeste li čuli da je jedan nesretnik, na ovogodišnjem Oktoberfestu zapeo u dimnjaku.
Ovo samo napominjem neka se ljudi paze. Pa da ne bi zapeli u dimnjaku.
__________________
Sve što je bilo negdje, otišlo je tamo di ničega nema.
pionir_pula is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2007., 12:13   #56
Sto vidjeti u Munchenu

Lijepi pozdrav svima!

Ovako, sljedeci produzeni vikend ce se iskoristiti da se agencijom posjeti Munchen i dvorci Bavarske. Kako ce biti nesto slobodnog vremena da se lagano obidje Munchen, zanima me sto mi sire forumsko pucanstvo ima za preporuciti da se pogleda u gradu.

Isto tako, nista manje bitno, gdje se moze pojesti a da nije preskupo (recimo, nekih 25 ojra za 2 osobe koje ne jedu puno ), McDonalds i slicne stvari su zadnja opcija.

Hvala unaprijed svima na dobroj volji i zivjeli..
__________________
Sometimes when I freestyle, I ... loose confidence
Froolah is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 23:10   #57
Sta mi imate reci o Frankfurtu?
Kakav je za shopping?
Loulou is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2007., 15:55   #58
jeftini put za Munchen iz Rijeke ili Zagreba

Ima tko da mi pomogne.......idem za Munchen cca. 02.01.08. i treba mi neki povoljni let ili eventualno vlak obzirom da s nama ide i curica od 6 mjeseci.
Unaprijed hvala na pomoći!
Marija 13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2007., 15:58   #59
najkomotnija varianta vlak mimara.mozda je i u akciji koja jeftinija karta.vidi da db ili pitaj na zeljeznici.
55et is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2007., 16:07   #60
Imaš germanwings, ali nisu baš jeftini za tražene datume. lufthansa je imala nekakvu akciju (22 eur) iz Zg, ali nisam sigurna da još vrijedi (iako je još navedeno na stranicama). A možeš probati i s air dolomiti ako ti nije frka kretati iz Trsta.
phi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:28.