Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Pogledaj rezultate ankete: U kojem znaku i kući vam se nalazi Mars?
Ovan 8 9.30%
Bik 7 8.14%
Blizanci 6 6.98%
Rak 7 8.14%
Lav 12 13.95%
Djevica 7 8.14%
Vaga 8 9.30%
Škorpion 10 11.63%
Strijelac 7 8.14%
Jarac 6 6.98%
Vodenjak 4 4.65%
Ribe 3 3.49%
1. kuća 10 11.63%
2. kuća 7 8.14%
3. kuća 5 5.81%
4. kuća 5 5.81%
5. kuća 7 8.14%
6. kuća 7 8.14%
7. kuća 7 8.14%
8. kuća 5 5.81%
9. kuća 4 4.65%
10. kuća 5 5.81%
11. kuća 8 9.30%
12. kuća 7 8.14%
Anketa s višestrukim izborom Glasovatelji: 86. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.03.2008., 17:28   #41
Quote:
krsnik kaže: Pogledaj post
i s povezom oko očiju
kvragu, sad sam opet ogladnio, a nema dugo da sam jeo
Veliki apetiti?

Da, Mars u Scorpio (ako cemo gledati samo seksualni aspekt) je najseksualniji od svih i djeluje iz Scorpio pobuda da vidi potpuno predanje od druge osobe. Da mu se apsolutno prepusta u svakom njegovom naumu, kakav god on bio.
Zeli vidjeti utjecaj svoje moci kroz sposobnost da natjera na potpuno pokorenje. Voli uvijek ici do ekstrema, pa tako i ovdje.

Inace, ovo je jedan Mars koji najvise od svih cijeni "dostojno palog protivnika", odnosno "zensku koja zadovoljno prede". Pod utjecajem Plutona, spaja se poriv za osvajanjem i prodiranjem s porivom da unisti, raznese i preporodi.
S.C. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2008., 19:10   #42
Šta znači kada je u raku u drugoj kući?

Inače ne volim rakove,iako sam riba i trebala bih se slagati s njima.
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2008., 19:53   #43
Quote:
* Kali * kaže: Pogledaj post
znači da si uvijek razapeta između više strasti, radiš više stvari odjednom i općenito si energična.
a u 8. kući se mars osjeća relativno dobro, pa ističe škorpionske osobine koliko god to može biti dobro - posesivnost, ljubomora, ali i magnetizam, mističnost
nije baš sjajno ako ima neke loše aspekte.
Hvala puno Kali!
Mars mi inače loše stoji sa neptunom (opozicija) i jupiterom i saturnom (kvadrat). (konjunkcija s merkurom; trigon s plutonom i mjesecom)
To znači da nije sjajno?!
mercury9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2008., 22:20   #44
Quote:
mercury9 kaže: Pogledaj post
Hvala puno Kali!
Mars mi inače loše stoji sa neptunom (opozicija) i jupiterom i saturnom (kvadrat). (konjunkcija s merkurom; trigon s plutonom i mjesecom)
To znači da nije sjajno?!
pa i nije baš, moram ti reći.. da riješimo ove "teže":

ovako, mars kvadrat jupiter znači da furaš neku totalno svoju filozofiju,pravila i uvijek ćeš biti jako nastrojena ka dokazivanju/samodokazivanju, čak bi mogla i drugima isto nametati

mars kvadrat saturn ponekad se javlja jaki osjećaj inferiornosti, sputane energije i snage. kao, sve bi, ali nešto koči stalno, tipa 1 koraka naprijed 2 nazad; opet želja za dokazivanjem, daje ogromnu ambiciju

i ona opozicija: visoki i nedostižni ideali, nikad zadovoljna
praktični savjet: pazi da ne pretjeruješ s alkoholom

to je ovako, od oka... jasno ti je da treba sve proučit u kompletu
sve u svemu, mislim da si osoba koja je vrlo aktivna, i mentalno i fizički, trebala bi naći neki filtar da ne sagoriš, npr. meditacija
* Kali * is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2008., 22:33   #45
Quote:
* Kali * kaže: Pogledaj post
pa i nije baš, moram ti reći.. da riješimo ove "teže":

ovako, mars kvadrat jupiter znači da furaš neku totalno svoju filozofiju,pravila i uvijek ćeš biti jako nastrojena ka dokazivanju/samodokazivanju, čak bi mogla i drugima isto nametati

mars kvadrat saturn ponekad se javlja jaki osjećaj inferiornosti, sputane energije i snage. kao, sve bi, ali nešto koči stalno, tipa 1 koraka naprijed 2 nazad; opet želja za dokazivanjem, daje ogromnu ambiciju

i ona opozicija: visoki i nedostižni ideali, nikad zadovoljna
praktični savjet: pazi da ne pretjeruješ s alkoholom

to je ovako, od oka... jasno ti je da treba sve proučit u kompletu
sve u svemu, mislim da si osoba koja je vrlo aktivna, i mentalno i fizički, trebala bi naći neki filtar da ne sagoriš, npr. meditacija
istina živa! uff!
hvala puno kali!
mercury9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 01:09   #46
meni je u petoj u skorpijonu u konjukciji sa saturnom, (koji je takoder u petoj kuci) zajedno sa plutonom , u kvadrantu je sa venerom u lavu u petoj kuci
__________________
nikad ne raspravljaj sa budalom, ljudi mozda nece uociti razliku
aleksandra is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 01:13   #47
u strijelcu u 1.
nisam baš sigurna da me strijelci privlače (ljubavno, ne ) no sigurna sam da imam potrebu za sportom, ali ne igrom već individualnim
elala is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 10:19   #48
Quote:
elala kaže: Pogledaj post
u strijelcu u 1.
nisam baš sigurna da me strijelci privlače (ljubavno, ne ) no sigurna sam da imam potrebu za sportom, ali ne igrom već individualnim
A jel volis pivo i zacinjenu hranu?

Mars u Strijelcu je impulsivan, nemiran, zeljan visina i daljina, ne drzi ga mjesto. Radi brzo, trci brzo, misli brzo. Reagira naglo u skladu s vlastitim principima i osobnom filozofijom, osobito vatreno ako netko tome kontrira. Prilicno je izravan (a ovdje posebno dolazi do izrazaja da napravi ili izrekne bas KRIVU stvar u krivo vrijeme ili na krivi nacin ne iz zlobe, nego iz te naglosti i izravnosti)

Inace je prilicno izravan i ne previse diplomat, ne voli okolisanja i ukrasavanja, najradije gadja odmah ravno u sridu.
S.C. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 10:28   #49
Quote:
S.C. kaže: Pogledaj post
A jel volis pivo i zacinjenu hranu?
pivo volim tek od prošlog ljeta , a začinjeno ne volim, ako se pod tim misli na ljuto, jako slano.

Quote:
Mars u Strijelcu je impulsivan, nemiran, zeljan visina i daljina, ne drzi ga mjesto. Radi brzo, trci brzo, misli brzo. Reagira naglo u skladu s vlastitim principima i osobnom filozofijom, osobito vatreno ako netko tome kontrira. Prilicno je izravan (a ovdje posebno dolazi do izrazaja da napravi ili izrekne bas KRIVU stvar u krivo vrijeme ili na krivi nacin ne iz zlobe, nego iz te naglosti i izravnosti)
kao klinka i u pubertetu sam bila dosta nagla, sad mi se rijetko dogodi.
mislim da je jednom fish rekla da mi taj saturn koji je 4, 5 stupnja od desc.daje neke drugačije note.
Quote:
Inace je prilicno izravan i ne previse diplomat, ne voli okolisanja i ukrasavanja, najradije gadja odmah ravno u sridu.
istina + bolujem od iskrenosti i istine (s bliskim osobama) no to baš i nije strijelčevska osobina.
elala is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 10:36   #50
Quote:
elala kaže: Pogledaj post
pivo volim tek od prošlog ljeta , a začinjeno ne volim, ako se pod tim misli na ljuto, jako slano.
Navodno je da ovaj Mars to voli, pa rekoh da provjerim.



Quote:
kao klinka i u pubertetu sam bila dosta nagla, sad mi se rijetko dogodi.
mislim da je jednom fish rekla da mi taj saturn koji je 4, 5 stupnja od desc.daje neke drugačije note.
Sto ti je on onda u opoziciji na Mars? Ah, jasno onda...

Quote:
istina + bolujem od iskrenosti i istine (s bliskim osobama) no to baš i nije strijelčevska osobina.
Naravno da je.

Strijelac je onako "slampavo" iskren, bez uljepsavanja i paznje da nekoga ne povrijedi. Npr. reci ce bez beda: si ti dobila kojih 5 kila od zadnji put? Nema tu potrebu da uljepsava jer on zapravo i ne ide s ciljem da povrijedi, on jednostavno kaze kako mu se cini, ali bez neke zlobe.
S.C. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 10:36   #51
Quote:
elala kaže: Pogledaj post
bolujem od iskrenosti i istine (s bliskim osobama) no to baš i nije strijelčevska osobina.
imaš pravo, srijelčevska osobina je da boluju od iskrenosti prema SVIMA
__________________
a možda su u šumi..
zvonkaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 10:44   #52
Quote:
thinair kaže: Pogledaj post
Doduše, na 29 i nešto sitno djevice, pa je skoro ispao vaga. Ali da, analitičan, perfekcionističan, piše i pamti minuseve i pluseve..
Ako nije kako ja sebi utuvim u glavu, onda se neću igrat..uopće. Ali kontroliram ja to. Udahnem, izbrojim do 10, prošetam se, maknem. Srećom nisu prečesti ti unutarnji živčani ispadi.
ako se idemo 'djevičit' ( ) moj je na 29°18'03
bit je u tome da je 'skoro' ali ipak nije vaga;
no između ta dva znaka ne znam što je 'bolje' za marsonju

inače moj je u trigonu s venerom (pomno odabiranje partnera što dovodi do -relativne- sreće u ljubavi; ne može mi se dogoditi da se spetljam s nekim kretenom, kao recimo v. halilović ), sekstilu s uranom (bljesci genijalnih ideja, dogodi se ) i sekstil s mjesecom (kolka tolka strpljivost i nemogućnost djelovanja protiv svojih osjećaja; ono što si rekla, neću se igrati ))
kvadratu sa suncem/merkurom/neputnom (sarkazam i netaktičnost)

i jedan je od rijetkih elemenata (uz asc u biku) koji vrši 'uzemljenje' u mom natalu
tako neka je tu di je!!
ionako me za*ebavaju da sam neodlučna, a možda i nisam; što bi tek bilo da je mars u vagi
__________________
a možda su u šumi..
zvonkaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 11:02   #53
Quote:
S.C. kaže: Pogledaj post
Stovise, koliko je god moguce izbjeci ce borbu kao takvu. Radije rijecima i mirnim putem pokusa uspostaviti odnos i harmoniju.
Papak

Quote:
S.C. kaže: Pogledaj post
Dobro izvaze svaki razlog za napadom, koji bi mogao voditi pocetku bitke i tek kada je potpuno siguran da su njegovi razlozi pravedni i ispravni, dize mac u to ime.
Papak koji misli da je on mjerilo po kojem se svijet dijeli na 'dobro' i 'zlo'
i čak ni onda ne diže 'mač'
beleive me
__________________
a možda su u šumi..
zvonkaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 11:11   #54
Quote:
zvonkaaa kaže: Pogledaj post
Papak



Papak koji misli da je on mjerilo po kojem se svijet dijeli na 'dobro' i 'zlo'
i čak ni onda ne diže 'mač'
beleive me
You talkin to me?!

Nije istina!
S.C. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 11:31   #55
Quote:
S.C. kaže: Pogledaj post
You talkin to me?!

Nije istina!
ne, o svom bivšem

__________________
a možda su u šumi..
zvonkaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 11:41   #56
Quote:
S.C. kaže: Pogledaj post
Navodno je da ovaj Mars to voli, pa rekoh da provjerim.
volem, volem
Quote:
Sto ti je on onda u opoziciji na Mars? Ah, jasno onda...
inkonjukcija 0 18a
Quote:
Strijelac je onako "slampavo" iskren, bez uljepsavanja i paznje da nekoga ne povrijedi. Npr. reci ce bez beda: si ti dobila kojih 5 kila od zadnji put? Nema tu potrebu da uljepsava jer on zapravo i ne ide s ciljem da povrijedi, on jednostavno kaze kako mu se cini, ali bez neke zlobe.
jao istina. imam jednog u familiji koji me stalno "kontrolira" a po zapažanju odmah izgovara.
elala is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 11:45   #57
Quote:
zvonkaaa kaže: Pogledaj post
imaš pravo, srijelčevska osobina je da boluju od iskrenosti prema SVIMA
viš, viš kak cijeli život krivo percipiram. stalno mislim da pomalo muljaju.
no strijelac je luuud za slobodom. bez osjećaja slobode ne osjeća se živim
elala is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 12:45   #58
Quote:
zvonkaaa kaže: Pogledaj post

i jedan je od rijetkih elemenata (uz asc u biku) koji vrši 'uzemljenje' u mom natalu
tako neka je tu di je!!
ionako me za*ebavaju da sam neodlučna, a možda i nisam; što bi tek bilo da je mars u vagi
I meni je.
Više mi se sviđa mars u djevici. Da nema mog stelija u djevici (merkur, saturn, venera, sj mj čvor i mars) sa svojom osnovnom kombinacijom (lav/bik) bila bi katastrofalno neprilagodljiva.

A tebi je baš fino izaspektiran mars.

Zadnje uređivanje thinair : 03.03.2008. at 12:51. Reason: .
thinair is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 15:29   #59
lol jarac 3. kuca

moze neka objasnjenja :biggrinl:
chickeneye is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 15:47   #60
bik, prva kuća. rekli su mi da to znači da ću bit bogata.
ela is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:04.