Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.11.2008., 22:57   #41
je totto dokazati ću ti to. daj datume kada si pala i vidjeti ćeš.

ti imaš jak horoskop tako da je kod tebe to jednolično
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2008., 08:40   #42
Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post
je totto dokazati ću ti to. daj datume kada si pala i vidjeti ćeš.

ti imaš jak horoskop tako da je kod tebe to jednolično
eh, moram pogledat u index pa pokušat oduzet i zbrojit dane, bit će to teško. znam po prilici da je jedan pad sredinom veljače 2004. goidine, mislim 11.02.2004. g., a ostali su bili nekoliko godina ranije

ovo je za 11.02.2004. g.

http://tinypic.com/view.php?pic=2ij5amr&s=4


no, pa da vidimo koliko si točan

pismeni

http://tinypic.com/view.php?pic=xlwn6b&s=4


usmeni

http://tinypic.com/view.php?pic=opmjki&s=4


jel prošao ili pao ?
Totto is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2008., 23:34   #43
moram priznati da nisam baš skužila način na koji gledaš da li je prolaz .

idem na ispit 14.11. sad u petak
to mi je predzadnji a i trebala bi diplomirati do nove godine
oće li bit do Nove diploma i hoću li ovo proć?

http://i33.tinypic.com/2ebh191.jpg
zelena sara is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2008., 13:49   #44
pokušaj

ovak, po ovome što napisa suspirium ja prolazim ispit i to sa dobrom ocjenom:

moja 3 kuća je u blizancu(vladar merkur), merkur će 14.11. biti u škorpijonu u 8 kući---to je sekstil, to je super

moja 9 kuća je u strijelcu(vladar jupiter), jupiterko će 14.11. biti u jarcu u 11.kući ---to je trigon, i to je super

moja 5 kuća je u raku(vladar mjesec), mesečko će 14.11. biti u bljizancu u 3.kući ---to je trigon, i to je super. jedino kaj konjugira mog natalnog mjesečka što bi me moglo zbilja rastrzati, jer taj asperkt čudno utječe na mene svaki mjesec.

jesam li fulala, jesam li daleko daaaleko ko neptun il ko pluton od istine??
__________________
moja natalka - http://tinypic.com/r/2m7hrol/5
zelena sara is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2008., 17:29   #45
http://tinypic.com/view.php?pic=10yg9pv&s=4

jedno pitanje, jako konkretno i ja bih bila isto toliko zahvalna: hoću li proći u cijelosti usmeni ispit koji mi je 29.11.2008. u 8 ujutro, ali traje nekoliko sati (u zagrebu, u centru - mislim, piše da se napiše mjesto, pa eto)

unaprijed hvala (iako se bojim odgovora)

Zadnje uređivanje emanca : 12.11.2008. at 17:40.
emanca is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2008., 18:43   #46
zelena da ne čekaš šteta nemam vremena pa ne mogu ući dublje u stvar. po ovome meni izgleda da ti studiraš jedno od ove 2 stvari.

1. medicinsku biokemiju (ili medicinu u širem smislu) 2. novinarstvo

ljudi ovo sam rekao na prvu loptu ako se zeznem nemojte me napasti.

Pa slušaj sine, vidi ti imaš Merkur u Vodenjaku i taj Merkur je uvijek jako brzoplet. Jupiter sve fino nauči, boji se za prolaz, a onda ti dođe bljesak u glavu i baš pomisliš to je taj odgovor - kad ono krivo. Moja astropsihološka hahahah pouka bi bila - ne vjeruj intuiciji na ispitu.

Ispiti su načelno 3 polje , dakle ispiti u najširem smislu. Tebi je Merkur dosta dobar u Vodenjaku ali napada Jupitera = groziš se ispita. tj, to je jedna od stvari koja ti diže tlak i čini te nervoznom. Da nije ovo Mjeseca u Blizancima bila bi opasna ljutica.

Daj mi reci jesi kad pijana došla na ispit ?

E sad 9 polje. Ono kod tebe počinje u Strijelcu tu je Uran - ukratko, nema pravila. Prođeš kad ne trebaš, padaš kad naučiš dakle sve ej li la.

Tvoje pitanje samo koje si postavila ovdje i na pp jasno govori sve:

"iako se bojim odgovora"

Dakle ti si taj Jupiter uplašeni retrogradni u Škorpionu. I on se boji što će mu Merkur (astrolog) u vodenjaku (dobar astrolog!) reći. Dakle, ti si odabrala baš mene od svih jer sam ja u datom trenutku odigrao simboliku tvog Merkura u Vodenjaku u 11. Samo pazi, ovaj Merkur u 11 ti može donijeti da imaš homića za prijatelja a da to ne znaš. Čuvaj se.

E sada konkretno. Uran je na vrhu 9 polja. Dakle, taj faks je bio rezolutna odluka, osjećaj poziva. Kako je 180 Mjesec moguć je i neki otpor sa strane majke koaj je možda htjela neki drugi faks.


E sad šta je bit. Ljudi često misle da će proći na ispitu samo ako neki tranzitu ukazuju na to. Tranziti obično ukazuju da mi izlazimo na ispit, no ne nužno da ga i polažemo. ja sam prije neki dan popušio ispit a imao sam veneru 60 venera, venera 120 jupiter. venera je u 9 faks, vladar sunca = sve na kvdrat.

I sad vidi tatica šta ima kod sine:

9 polje i njegov vladar će ukazati na činjenicu da se ispit događa.

Ovo za Jupiter i Saturn zanemari to ću ti ja kasnije reći.

Merkur ide na vladara ascedenta i na vladar 9 polja. Činjenica da se ispit događa.

Imamo konjukciju Merkura sa Jupiterom , vladarem AC-a ali isto vremeni kvadrat Merkura sa natalnim merkurkom koji baš vlada poljem 3.

1. važno je da se ne prestrašiš i da ne odustaneš od ispita.

čak je i meni teško ovo prognozirati jer će samo jedan tranzit presuditi o prolazu ili padu.

Pazi ako na ovaj ispit ideš prvi puta, ne vjerujem da ćeš proći. Ako ideš drugi ili treći put vjerujem da ćeš proći ali ne sa ocjenom većom od tri.

Zaista, vrlo mi je ovo kompleksno ne mogu ti ništa jamčiti, no neće ti biti lako. Jako ćeš se iznervirati a to nije dobro. A merkur 0 jupiter bi donio prolaz.

Samo mene strah da ti ne odustaneš.
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2008., 18:50   #47
samo me strah da ne studiraš agronomiju ili šumarstvo jer to je 0 bodova u tom slučaju.
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2008., 18:53   #48
Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post
"iako se bojim odgovora"

.
jel se ova prognoza odnosi na zelenu saru ili mene
ili se svi bojimo odgovora
emanca is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2008., 18:57   #49
ovo je zelenoj sari.

emanca, odlučio sam se malo igrati. jel ti studiraš možda ekonomiju ? ako ne reci mi što studiraš živo me zanima.
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2008., 19:00   #50
ne, završila sam pravo. ispit za koji pitam je pravosudni
emanca is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2008., 19:00   #51
jesam trebala ekonomiju studirati
emanca is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2008., 19:02   #52
ma ne informativno te čisto pitam. zanima me , teško je točno faks. mada mislim da bi ti ekonomija mnogo bolje ležala.

po ovome tu meni se čini da ćeš proći. mislim da ne bi trebalo biti problema.
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2008., 19:05   #53
uf, dobro...sad mogu dva tjedna se malo relaksirat
u svakom slučaju, puno ti hvala i javim ti kad prođe
emanca is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2008., 19:07   #54
samo imaj u vidu jednu stvar.

jedino ja ovdje pišem prognoze, tako da su i moje greške najočitija. a ispitit su mi najslabija strana.

tako da imaš to u vidu. valjda ne spadaš u 10 posto mojih pogrešaka.
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2008., 19:10   #55
nadam se da ne spadam u crnu statistiku

naravno da uvažavam moguću grešku... bez brige i hvala još jednom na brzom odgovoru
emanca is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2008., 20:04   #56
auuu šta si mi napriča...
ali tako si pogodio mog mrekura u vodenjaku i uplašenog jupitera koji sve nauči.
ma faks nisam odabrala kao poziv, ali vezan je uz moj poziv... komplicirano, ja nikad ne znam konkretno ono što želim radit pa sam tak i faks birala. ali sam znala da želim da budu biljkice.

i da by d vej studiram agronomiju.

kako kako si samo znao .dakle 0 bodova.

al gle ja imam filing da bum prošla i moram još grijat stolac...al bum
__________________
moja natalka - http://tinypic.com/r/2m7hrol/5
zelena sara is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2008., 20:07   #57
još nešto:

ovo što si rekao za odabir faksa medicina...sad mi otvara mogućnost nečega što u biti spada u altenativu i medicinu i biljkice i svašta i to je u biti nešto što čitav život želim...
neptun u strijelcu na mc -u ...more, parfemi, eterična ulja...
fish je pričala za neke te takove aspekte da je alternativno liječenje dobar odabir.
kaj ti misliš oću'l ja to ostvarit i diplomirat skoro?
__________________
moja natalka - http://tinypic.com/r/2m7hrol/5
zelena sara is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2008., 19:02   #58
Quote:
zelena sara kaže: Pogledaj post
auuu šta si mi napriča...
ali tako si pogodio mog mrekura u vodenjaku i uplašenog jupitera koji sve nauči.
ma faks nisam odabrala kao poziv, ali vezan je uz moj poziv... komplicirano, ja nikad ne znam konkretno ono što želim radit pa sam tak i faks birala. ali sam znala da želim da budu biljkice.

i da by d vej studiram agronomiju.

kako kako si samo znao .dakle 0 bodova.

al gle ja imam filing da bum prošla i moram još grijat stolac...al bum
heheheh ajde gdje su sada moderni astrolozi da objasne kako sam ja pogodio da ti možda baš to studiraš.

ponoviti ću ti još jednom:

meni je u tvom primjeru bilo iznimno teško presuditi što će biti a što neće. I to odmah kažem. Neću se preser.....

Naime, samo je jedan tranzit u pitanju. Jedan jedini, sve eventualni drugi signifikatori ispita su spore planete i ne rade nikakve aspekte.

Ako hoćeš moje iskreno mišljenje, ono da ti sto posto kažem - ne znam. Evo kažem i priznajem ne znam.

No ako me pitaš bi li sa nekih 60 posto sigurno mogao reći - moj sud je da ne.

Vidi, teorijski ti ako pobijediš svoje natalne planete, koje i nisu tako nesavladive možeš proći. A što to znači, to znači da moraš ukloniti nervozu, moraš ukloniti nesigurnost u sebe no nikada ne smiješ 100 misliti da ćeš proći jer baš tada padaš.

evo ja bi volio da još netko da savjet tebi, međutim nitko se ne usudi to je problem . meni se ostavlja ta teška uloga. Volaj je kod tebe jaka, imaš fixne znakove i želim ti puno sreće na ispitu.

no biti će baš prava borba.

Zadnje uređivanje Fish 1968 : 13.11.2008. at 20:32. Reason: trollanje
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2008., 19:03   #59
Quote:
zelena sara kaže: Pogledaj post
još nešto:

ovo što si rekao za odabir faksa medicina...sad mi otvara mogućnost nečega što u biti spada u altenativu i medicinu i biljkice i svašta i to je u biti nešto što čitav život želim...
neptun u strijelcu na mc -u ...more, parfemi, eterična ulja...
fish je pričala za neke te takove aspekte da je alternativno liječenje dobar odabir.
kaj ti misliš oću'l ja to ostvarit i diplomirat skoro?
moglo bi biti . to bi bila ta biokemija o kojoj sam ti pričao. samo ne baš tako piknuti i reći eterična ulja.

faks ćeš završiti ali jednu godinu ćeš ponavljati ako već nisi.
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 01:10   #60
E,ovako,ja sam tek brucos,nemam nista u 3.kuci,ali mi je vladar te kuce uran koji se nalazi u 12 polju.Mene zanima koliko ce meni uran "pomoci" u pologanju ispita?Inace nema lose aspekte.Znam da je ovako mozda glupo pitati,ali vidim da spominjete trecu kucu,a jupiter mi uskoro ulazi bas u tu kucu.Da li bih trebala to da iskoristim?
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:19.