Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.05.2011., 14:26   #1301
Quote:
Miranda3 kaže: Pogledaj post
Sve je pet. Možda se na ovaj način malo odjebava tema, ali što je tu je, vjerujem da će biti bolje. Tema je inaće prilično teška za razumjeti i za doživit pa se je nekad stvarno i ok smijati tome.
Htjela sam reći frontalnoj da ta prijateljica koja se pojavljuje kao duh, tj. prikaza, i nije drugo nego prikaza. Stvar je u tome da su prikaze jako inteligentne pa su u stanju preuzeti neki lik iz stvarnog života, bilo koji lik.
Zapravo često preuzimaju lik nekog poznatog zato da ti se lakše približi budući da želi veći kontakt sa tobom. Da se duh prikazao kao neko tebi skroz nepoznat ti bi se još više preplašila. Ovako u obliku prijateljice nije bio toliko strašan i vi ste imali bolji kontakt. Eto, to ti je to jako ukratko.
Hm hm, da, imalo bi ovo tvoje smisla da drugo jutro kad sam dosla na posao, ona je odlazila iz 3. smjene, da mi se nije smjesila i rekla: Aaaa, si se malo prepala, jel? Nije mi bila namjera, ali imala sam na liniji jednu tvoju i htjela sam te nesto priupitat. Umalo ju nisam ubila jer sama pozadina svega je bilo nesto sasvim drugo i vrlo ozbiljno, jer sam par noci prije imala odvratno iskustvo sa necim meni nepoznatim i vrlo negativnim i jos uvijek pod dojmom tog dogadjaja (ne, ja nisam nista prizivala u svom zivotu), pa me je dosla provjeriti jesam li dobro, jer je imala cudan osjecaj. Nema ovdje mjesta smijanju i sprdanju s komentarima od strane ljudi kojima je sve ovome slicno nepoznanica. Mene je i dan danas strah... i da, dogadjalo se jos toga.
__________________
I think every woman should have a blowtorch! Not only ... , Once
frontalna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2011., 15:47   #1302
Ovaj put te nisam sasvim razumjela.
Miranda3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2011., 16:34   #1303
Quote:
Miranda3 kaže: Pogledaj post
Ovaj put te nisam sasvim razumjela.
Ukratko, nije bila prikaza.
__________________
I think every woman should have a blowtorch! Not only ... , Once
frontalna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2011., 19:53   #1304
Onda je ta žena stvarno velika čarobnica kad može tako nešto izvesi. Ja nažalost neznam nikog ko bi to mogao. Šteta.
Miranda3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2011., 19:35   #1305
Quote:
ThoxHR kaže: Pogledaj post
cek jesam dobro skuzio.Tvoja kolegica koja je ziva ti dolazi ponoci u sobu?Neznam,nikad nisam cuo za to,cuo sam da je to moguce samo astralnom projekcijom.Ako ti je kolegica ziva nemozes je nazvat duhom :P
nebih se bas slozio s tvojim misljenjem.
vjestac_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 10:35   #1306
Quote:
vjestac_st kaže: Pogledaj post
nebih se bas slozio s tvojim misljenjem.
Moze li tvoje misljenje o tome, kad se vec ne slazes s njegovim? Voljela bih cuti
__________________
I think every woman should have a blowtorch! Not only ... , Once
frontalna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2011., 16:42   #1307
Quote:
frontalna kaže: Pogledaj post
Moze li tvoje misljenje o tome, kad se vec ne slazes s njegovim? Voljela bih cuti
pa bilo je nekih slucajeva da osoba koja spava napusti svoje tijelo i tako za vrijeme sna putuje duhom.
tako da mislim da je lako izvedivo da ti je dosla kao duh u sobu
vjestac_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2011., 21:27   #1308
Quote:
vjestac_st kaže: Pogledaj post
pa bilo je nekih slucajeva da osoba koja spava napusti svoje tijelo i tako za vrijeme sna putuje duhom.
tako da mislim da je lako izvedivo da ti je dosla kao duh u sobu
Sve duše napuštaju tijelo za vrijeme sna odlaze u budućnost ili se vraćaju u prošlost ..... otuda nam snovi .
cb3000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2011., 22:24   #1309
Quote:
cb3000 kaže: Pogledaj post
Sve duše napuštaju tijelo za vrijeme sna odlaze u budućnost ili se vraćaju u prošlost ..... otuda nam snovi .
Ona je u to vrijeme radila, znaci u itekako svjesnom stanju.
__________________
I think every woman should have a blowtorch! Not only ... , Once
frontalna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2011., 23:13   #1310
Quote:
frontalna kaže: Pogledaj post
Ona je u to vrijeme radila, znaci u itekako svjesnom stanju.
Svako živo biće ima svog duha tako da medij može prizvati duha.Takođe medij može prizvati i duše umrlih osoba.

____________________

Predanja predaka oči su mudrosti.
bela_mac is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2011., 21:53   #1311
Quote:
bela_mac kaže: Pogledaj post
Svako živo biće ima svog duha tako da medij može prizvati duha.Takođe medij može prizvati i duše umrlih osoba.

____________________

Predanja predaka oči su mudrosti.
Ma naravno. Ali sto to sto si napisala znaci za mene i situaciju koja mi se desila?
Nisam laik u mnogim stvarima oko alternative, energije, ali taj dogadjaj mi je i dan danas nepoznanica.
__________________
I think every woman should have a blowtorch! Not only ... , Once
frontalna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2011., 22:07   #1312
Quote:
frontalna kaže: Pogledaj post
Hm hm, da, imalo bi ovo tvoje smisla da drugo jutro kad sam dosla na posao, ona je odlazila iz 3. smjene, da mi se nije smjesila i rekla: Aaaa, si se malo prepala, jel? Nije mi bila namjera, ali imala sam na liniji jednu tvoju i htjela sam te nesto priupitat. Umalo ju nisam ubila jer sama pozadina svega je bilo nesto sasvim drugo i vrlo ozbiljno, jer sam par noci prije imala odvratno iskustvo sa necim meni nepoznatim i vrlo negativnim i jos uvijek pod dojmom tog dogadjaja (ne, ja nisam nista prizivala u svom zivotu), pa me je dosla provjeriti jesam li dobro, jer je imala cudan osjecaj. Nema ovdje mjesta smijanju i sprdanju s komentarima od strane ljudi kojima je sve ovome slicno nepoznanica. Mene je i dan danas strah... i da, dogadjalo se jos toga.
Vjerojatno je žena bila u nekim aktivnostima za koje nisi imala potpuno saznanje. Ne znam u kakvom se društvu krećeš, ali ljudi se sa svačim bave. Nije nužno da samo duhovi i demoni dolaze u noćna plašenja i sl., niti su potrebna prizivanja s tvoje strane. Da li si u tome trenu spavala ili bila budna?
lucis is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2011., 00:17   #1313
Quote:
lucis kaže: Pogledaj post
Vjerojatno je žena bila u nekim aktivnostima za koje nisi imala potpuno saznanje. Ne znam u kakvom se društvu krećeš, ali ljudi se sa svačim bave. Nije nužno da samo duhovi i demoni dolaze u noćna plašenja i sl., niti su potrebna prizivanja s tvoje strane. Da li si u tome trenu spavala ili bila budna?
Probudio me cudan osjecaj, sjela sam u krevetu budna (oko 1 iza pnoci) i pogledala prema zidu kroz koji je prosao enregetski prikaz moje bivse kolegice koja je tada radila nocnu. Ugl, isla sma u jutranju i po njenom ponasanju i odgovoru na moje pitanje sam zakljucila da je i ona to svjesno ucinila.
__________________
I think every woman should have a blowtorch! Not only ... , Once
frontalna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2011., 14:56   #1314
Quote:
frontalna kaže: Pogledaj post
Probudio me cudan osjecaj, sjela sam u krevetu budna (oko 1 iza pnoci) i pogledala prema zidu kroz koji je prosao enregetski prikaz moje bivse kolegice koja je tada radila nocnu. Ugl, isla sma u jutranju i po njenom ponasanju i odgovoru na moje pitanje sam zakljucila da je i ona to svjesno ucinila.
Kaj se ona inače tim stvarima bavi ili?
__________________
...I can't help myself...
The Perkins is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 13:54   #1315
Quote:
The Perkins kaže: Pogledaj post
Kaj se ona inače tim stvarima bavi ili?
Iskreno, da.
Imala sam poprilicno tocan osjecaj pri upoznavanju s njom da je iskusna i jako dugo u tim vodama.
Cuj, slicni se prepoznaju
__________________
I think every woman should have a blowtorch! Not only ... , Once
frontalna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 16:27   #1316
Quote:
frontalna kaže: Pogledaj post
Iskreno, da.
Imala sam poprilicno tocan osjecaj pri upoznavanju s njom da je iskusna i jako dugo u tim vodama.
Cuj, slicni se prepoznaju
Jako dobro rečeno , ili ti sjednu ili ti presjednu .
cb3000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 16:33   #1317
mozete li meni dijelovati da vidim angelinu jolie ?
source_null is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 13:09   #1318
Quote:
frontalna kaže: Pogledaj post
Iskreno, da.
Imala sam poprilicno tocan osjecaj pri upoznavanju s njom da je iskusna i jako dugo u tim vodama.
Cuj, slicni se prepoznaju
Znam o čemu pričaš...
__________________
...I can't help myself...
The Perkins is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 23:14   #1319
ljudi, kakve vi gluposti pričate, kakvi duhovi- živite u 21. stoljeću, dobu znanosti, kako možete vjerovati u takve gluposti?? strašno!!
__________________
Nikakva otkrića, nikakav napredak, nikakva znanost već odavno ne vode računa o tome da li negdje postoji jedno nesretno dijete...
terrab1ll is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 03:47   #1320
na kraju krajeva morao sam napraviti preskok od 20-30 str. da bi dosao na kraj i očigledno je ova tema nekima kao svojevrsno egoističko predstavljanje sebe
wtf
archDemba is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:08.