Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.11.2008., 17:37   #1
Venera i Mars - ženska i muška spolnost

Ja sam uočio da dosta astrologa griješi i muškarcima i ženama pripisuje za seks mars. To je greška.

Vagina je simbolično predstavljena venerom, a penis marsom. prema tome kad gledamo žensku seksualnost gledamo veneru, ne mars. Mars će ukazati na muškarce u njenom životu. One koje dobiva, ne nužno one koje bi htjela.

Tako da pozicijom venere u znaku , polju i aspektima možemo saznati mnogo o seksualnosti neke žene. Tako mi se događa da često muškarci dolaze sa horoskopima svojih partnerica i zanima ih generalno da li su i koliko promiskuitetne kakav oblik seksualnog odnosa vole itd, da li ih varaju i još mnogo toga.

Nevjerojatno je koliko toga jedna venera govori.

Venera je seks kod žene. I Venera će normalno pozicijom u znaku odgovoriti na sljedeća pitanja:

- na kojima mjestima žena upražnajva seks
- opisuje njen glavni spolni organ i njegove apetite (dakle mislim na veličinu usmina, širinu, osjetljivost klitorisa itd).
- nadalje jasno nam ta venera govori što nju zadovoljava, na kojoj frekvenciji ona radi, kakav mora biti mars da bi ju zadovoljio.


Ovdje je ključno gledati odnos polja 5 i 8.

5 polje generalno označava sva vrsta zadovoljstva pa tako i seksualni odnos. Seks je mnogo manje polje 8 nego polje 5. On postaje polje 8 kada je prisutan fetišizam, mazohizam, sadizam, skrivene strasti , pretjerano jaka seksualnost itd.

Sam čin defloracije (razdjevičenja) uvijek pokazuje polje 8. Na osnovu vladara polja 8 kombinirajući sa njime veneru možete jasno vidjeti kako je izgledao prvi seks određene ženske osobe.

Jedan primjer. Osoba X u koju sam ja bio zaljubljen u srednjoj ima vladar 5 polja Jupiter, i on se nalazi u Ovnu u 8. Dakle to je bio vrlo strastveni seks. Kako 5 polje počinje u Strijelcu sigurno da je moguće da je to bilo na nakom autoputu, pored neke autoceste itd. Kako je Jupiter u Ovnu to znači da je bio dan, Ovan - egzaltacija Sunca, dan. Na vrhu 5 polja stoji Saturn što bi jasno moglo ukazivati na kamion. dakle prvi put se poševila sa nekime u kamionu. E sad nam treba poveznica sa venerom da zaista vidimo da je bio seks - Jupiter je 180 Venera u Vagi. Dakle seks nije završio orgazmom ali je bio žestok.

E sad. Ja nisam bio taj naravno, ali sam se potrudio saznati i zaista je ispalo da je tako.

Bitno je samo pratiti veneru i najnormalnije možete saznati sve što vas zanima o nekoj ženi.

I da, uočio sam da žene sa Venerom u Djevici imaju velike sise, ne znam zašto, ali sam dosada naišao na 22 takva primjera. Kako se u grudima nalazi mlijeko za djecu i mnoge su tu žlijezde itd, znamo da su grudi prikazane Mjesecom i Venerom. Tako da treba konzultirati obje planete da bi znali kolike grudi netko ima.

Aspekt Venere i Saturna, je kroz moju praksu prikazalo da stvara ili frigidne žene ili nimfomanke i često otežava orgazam. Bitno je samo procijeniti koja planeta je jača.
Promiskuitet

Prije svega, volja mora biti slaba, animalni instinkti prikazni kroz fixni znakove moraju biti izraženi, i želja za experimentiranjem mora se izraziti kroz promjenjive znakove.

Hedonizam se najjače očituje na osi Bika / Škorpiona.

Normalno, gledate Mjesec da vidite što nečijoj duši treba da bi bila sretna. Sunce gledate kao cilj i svrhu koju natus mora postići.

I normalno dolazimo do naše divne Venere.

Načelno je stajalište da Venera u Blizancima nije dobra za vjernost. Moram odmah reći da je to relativan pojam. To neće značiti ništa ako je Mjesec ne znam u Raku, a Sunce u Biku itd. Međutim, ako je horoskop malo otvoreniji, onda se i ovakva Venera može prikazati presudnom za promiskuitet.

Čim je Venera u aspektu sa vladarem ac-a ma gdje se nalazila, sigurno će donijeti veliku težnju za životnim užicima.

Po mojem iskustvu generalno govoreći najviše su promiskuitetne zemljane venere.

Kvadrati Mjeseca i Venere sigurno će doprinijeti seksualno otvorenom ponašanju jer osoba ne zna što želi i stalno nešto traži.

Venere u Jarcu često donesu zgodne žene no one bi htjele nekog mačo frajera, glume nedostupne itd.

opasne su naročito ženske venere u vagi, to vam je onaj top je---le bi se a da im ne uđe. Na to naročito obratiti pažnju.

Venera u strijelcu će rado posegnuti za pomagalima i vibratorima. Venera Saturn ima potencijal razvijanja sado-mazo sklonosti.

Venera u Ribama nipošto nije nešto nježna i romantična kada dođe do seksualnog čina.

Također je zabluda da venere u škorpionu vole analni seks. to i nije baš tako.

Po mojem iskustvu uočio sam da žene sa Venerom u Lavu, i posebno Vagi vole analni seks. Kao što znate, Vaga zahvaća predio bubrega i uretre, a sve je to nekako u blizini crijeva, tako da venera u vagi traži analni seks.

Eto toliko za sada . Dajte primjere pa da vidimo da li vas tko vara i kakav je u krevetu.


Dak
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2008., 17:48   #2
Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post

1.opasne su naročito ženske venere u vagi, to vam je onaj top je---le bi se a da im ne uđe. Na to naročito obratiti pažnju.
2. Venera Saturn ima potencijal razvijanja sado-mazo sklonosti.

3. Venera u Ribama nipošto nije nešto nježna i romantična kada dođe do seksualnog čina.
1. slažem se
2. rekla bih prije Venera-Pluton, čak i Venera-Neptun
3. Nego?
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2008., 17:52   #3
je je imaš pravo i za veneru pluton. ja znam jednu koja je svršavala kad ju je dečko vrijeđao to mi rekao frend a s obzirom da ima merkur 0 saturn = njemu se vjeruje, tako da se sumnjam u istinitost toga što mi je rekao. međutim, ne podcjenjuj ni venera 90 saturn. te se seksaju i za vrijeme menstruacije, znam iz druge ruke.

samo mi nije jasno jesi ti to proučavala ili ti spadaš u jednu od ovih venera
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2008., 17:58   #4
Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post
je je imaš pravo i za veneru pluton. ja znam jednu koja je svršavala kad ju je dečko vrijeđao to mi rekao frend a s obzirom da ima merkur 0 saturn = njemu se vjeruje, tako da se sumnjam u istinitost toga što mi je rekao. međutim, ne podcjenjuj ni venera 90 saturn. te se seksaju i za vrijeme menstruacije, znam iz druge ruke.
Venera-Saturn za vrijeme menstruacije?
Ako je neki slabiji aspekt, moguće da da.

Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post
samo mi nije jasno jesi ti to proučavala ili ti spadaš u jednu od ovih venera
Oboje. Moja je u Ribi. I volim mrežasto rublje Znakovito
I zato te pitah da proširiš tvrdnju

Također Venera-Jupiter se "hrani" seksualnim odnosima
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2008., 18:03   #5
Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post
venera 90 saturn, te se seksaju i za vrijeme menstruacije
samo bi nadodala : i Ve 120 Sa

pokušavam astrološki definirati svoju defloraciju

evo po ženama koje znam:

Ve u jarcu-sex služi samo za radit djecu (aspekti su 60 Ne, 90 Pl, 120 Ma, Ve je vladar 5 kuće , Pl u 8 k, djevica, vladar 8 k Mo u bliz)

Ve u ovnu - nimfomanka totalna i još 0 Ma, al ono - Ve i MA DOSLOVNO na istom stupnju i rade 120 sa Ne u 8 k, strijelac, vladar 5 k Su u biku, i pazi sad ovo - Sa u 5 k - ta, vjeruj mi nema ama baš nikakvih "problema" sa sexom, možda jer su Ve i Ma 120 Sa , još Ve i Ma 180 Plu, majčice mila )
Totto is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2008., 18:05   #6
Merkur u 8. kući - mentalna defloracija
Znači, razumska odluka. Bez puno strasti i naglosti
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2008., 18:07   #7
Quote:
Totto kaže: Pogledaj post

Ve u ovnu - nimfomanka totalna
Ne nužno nimfomanka, ali brzo dolazi do partnera, no ne nužno kako bi se seksala, već iz raznoraznih motiva. Uglavnom - lako i brzo ulazi u potencijalno seksualne situacije.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2008., 18:07   #8
Venera u Ribi, Mjesec u Raku, Sunce u Ribi. Hm...i nisam nježna.

Trebala bih biti ne znam kako vjerna,ali, ipak, ja sam i prevarila i mogla bih tolerirati prijevaru. Možda,hm..Imam Uran na ASC-u, možda je to to, nekonvencionalni pogledi na svijet.

Venera u trigonu s Mjesecom i trigonu s Plutonom. U konjukciji sa Suncem. Ne varam ako sam sretna i zadovoljna, nemam ni potrebu varati.
znashtikosam is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2008., 18:10   #9
jebate, seksa se i kad ima menstruaciju

jel to stvarno nekome smeta???

ontopic
dobro primijećeno ovo za veneru-saturna-plutona-BDSM. kod mene to sve povezano, samo ja volim maltretirat muškarce, naročito vage

venera mi u osmoj, al neću reć di sam izgubila nevinost
Innocent is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2008., 18:14   #10
Quote:
Innocent kaže: Pogledaj post
...
naročito vage

venera mi u osmoj, al neću reć di sam izgubila nevinost
I ja volim zajebavati Vage, ali psihički. Joj, sad sam se sjetila da je meštar od Astrologije isto Vaga. Skuzajte.

Da nisi izgubila nevinost na groblju?

E,da, Venera u trećoj, ne četvrtoj? Kaj bi to trebalo značiti?
znashtikosam is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2008., 18:17   #11
Quote:
znashtikosam kaže: Pogledaj post
I ja volim zajebavati Vage, ali psihički. Joj, sad sam se sjetila da je meštar od Astrologije isto Vaga. Skuzajte.

Da nisi izgubila nevinost na groblju?

E,da, Venera u trećoj, ne četvrtoj? Kaj bi to trebalo značiti?
dadada, psihički, muškarci vage mi nisu seksualno napeti, osim kad jako pate
hahaha, nisam na groblju, ali odličan pokušaj
ja mislim da je venera u osmoj duhovna, skoro religiozna i definitvno ima morbidnu notu, naročito ako je tu saturn il pluton.
Innocent is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2008., 18:20   #12
Quote:
Innocent kaže: Pogledaj post
dadada, psihički, muškarci vage mi nisu seksualno napeti, osim kad jako pate
hahaha, nisam na groblju, ali odličan pokušaj
ja mislim da je venera u osmoj duhovna, skoro religiozna i definitvno ima morbidnu notu, naročito ako je tu saturn il pluton.
Onda, ne znam, na prezentaciji Sai-babe ili u posjetu Dalaj-Lami.
Znam ja što je osma kuća. My Moon is in the eighth house.
znashtikosam is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2008., 18:25   #13
evo ja sam imao jednu, davno, ta ima venera u vagi 90 saturn u jarcu. ta je doslovno uživala u menstrualnoj krvi za vrijeme seksa. to je bilo nešto strašno na što sam sve morao pristati.

vidim da su sve teme ultrapopularne koje ja otvorim .

inače vidite da sam u pravu da ribe baš i ne nose neku silnu nježnost. heheheh
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2008., 18:26   #14
e, sad sam se sjetila još nečega, venera u konj sa čvorovima, može dati seksualne odnose sa incubusima , i još ak je, recimo, u 12oj....

.znashtikosam, a sori sad skužih da ti je venera u trećoj. šteta.
to bih ti ja protumačila kao ljubav prema mlađim muškarcima
možda i biseksualnost, ovisi o znaku.
Innocent is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2008., 18:27   #15
Ja nisam rekla da nisam nježna
Zapravo zazirem od bilo kakve pretjerane grubosti tipa s/m.
Lagano može Igračke isto može. Eksperimenti može. Al BDSM u punom smislu ne.
Krv radi krvi nikako
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2008., 18:35   #16
Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post
evo ja sam imao jednu, davno, ta ima venera u vagi 90 saturn u jarcu. ta je doslovno uživala u menstrualnoj krvi za vrijeme seksa. to je bilo nešto strašno na što sam sve morao pristati.

vidim da su sve teme ultrapopularne koje ja otvorim .

inače vidite da sam u pravu da ribe baš i ne nose neku silnu nježnost. heheheh
Prvo: fuj!

Drugo: ne da sam neko otrovno đubre sad, nego jednostavno nisam cici-mici (˝Joj, sad smo se seksali, sad se moramo ženiti..), kako inače opisuju žene-Ribe.

Treće: moram primijetiti da je nositelj ovog topica... u biti,da su sve Vage veliki perverznjaci. Ako kažem tako, bar ne bu bilo osobno, je li.
znashtikosam is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2008., 18:37   #17
Quote:
znashtikosam kaže: Pogledaj post
Drugo: ne da sam neko otrovno đubre sad, nego jednostavno nisam cici-mici (˝Joj, sad smo se seksali, sad se moramo ženiti..), kako inače opisuju žene-Ribe.
Ne, udaja je više rakovskog karaktera.
Ribe su promiskuitetne
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2008., 18:39   #18
Quote:
Innocent kaže: Pogledaj post
e, sad sam se sjetila još nečega, venera u konj sa čvorovima, može dati seksualne odnose sa incubusima , i još ak je, recimo, u 12oj....

.znashtikosam, a sori sad skužih da ti je venera u trećoj. šteta.
to bih ti ja protumačila kao ljubav prema mlađim muškarcima
možda i biseksualnost, ovisi o znaku.
Ljubav prema starijim muškarcima, krivo si skužila,doslovno mi se gade pubertetlije i mutirajući muški glasovi. PFUJ. A inteligentne (kaj ne bi to bila kuća komunikacije i inteligencije?) jako volim.
Ovo drugo, hm, upoznala sam jednu Blizanku s podznakom u Ribama i Venerom u Blizancima koja je lezbijka, dakle, opet je to ljubav prema samo jednom spolu.
Za aspekte nisam htjela pitati, to je već preosobno.A neki ne vjeruju u astrologiju, heretici.
znashtikosam is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2008., 18:39   #19
a koje ste vanilije...
znashtikosam, malo ti to ovisi i o tome koliko imaš godina (nisam napisala da si pedofil ), naravno, tu su i inteligentni ljudi koji znaju s riječima, ali mislim da se to s godinama promijeni i u mlađe partnere. znaš da merkur označava mlađariju, ili ljude znatiželjnog duha (dakle mlađariju u jednom drugačijem smislu), a treća kuća mlađe braću/sestre.
Innocent is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2008., 18:40   #20
Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post
E sad. Ja nisam bio taj naravno, ali sam se potrudio saznati i zaista je ispalo da je tako.
ccc, suspač, noti, noti suspač.

Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post
Aspekt Venere i Saturna, je kroz moju praksu prikazalo da stvara ili frigidne žene ili nimfomanke i često otežava orgazam. Bitno je samo procijeniti koja planeta je jača.
ja imam kvadrat ve (vodenjak) i sa (škorpion) pa nisam ni jedno ni drugo.
i nemam problema s orgazmom.

btw, nisi napisao ništa o veneri u vodenjaku.
diki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:02.