Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.09.2016., 14:16   #8541
Pozdrav svima!
Dvoumim se između par pegli pa molim za savjet pri odabiru.

1. Remington pro Sleek & Curl (s6505) - akcija 280kn

2 Rowenta Liss Curl (sf4412) - 299kn
3. Rowenta Liss Curl Ultimate Shine (sf 6610) - 419kn
4. Rowenta Respectissim Liss Curl (sf7640D0) - 482kn

Imam dugu, zdravu, blago valovitu kosu koju zelim peglati i uvijati pa su mi bitne obe funkcije.

Molim savjet, unaprijed hvala

Zadnje uređivanje Laura1911 : 09.09.2016. at 14:33.
Laura1911 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2016., 13:18   #8542
Usporedbe radi:

Rowenta Multistyler 14 in 1

ili

Babyliss 8 u 1 ?

Ako ima tko da koristi jedno od to dvoje?
__________________
40-year old virgin D2!Still???LOL
Jeguljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2016., 11:22   #8543
Thumbs up

Quote:
Dalmatinaa kaže: Pogledaj post
Cure pegla je u SoCapa 1890 kn
ja Vam prodajem novu, novi model steampood ,niti vađenu iz kutije, dobivene na poklon, skupa s keratinom , 2 tube sve sve za 1750 kn....niti jednom korištena, kako sam je dobila na poklon, tako ju i prodajem
anaamalia is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2016., 22:02   #8544
koju je bolje uzet:

braun satin hair 5 2u1

ili

remington silk s9600 ?

Nemam nekih problema s kosom, donji sloj kose mi je kovrčav a gornji skroz ravan. Dosad me je služila braun Satin hair 3 tako da nisam zahtjevna.
__________________
"zakaj si ti tak agresivno nastrojena" :D
ljubčiasta is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2016., 11:07   #8545
Da li mozda netko ima iskustva sa cetkom Remington CB 7400 Straight brush?
may@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2016., 10:07   #8546
Quote:
may@ kaže: Pogledaj post
Da li mozda netko ima iskustva sa cetkom Remington CB 7400 Straight brush?
Ja sam ju kupila neki dan u DM-u. Malo sam se pocastila pred blagdane
Uglavnom meni je ok. Jednostavna za upotrebu, dobri rezultati. Nemam bas zahtjevnu kosu pa sam brzo bila gotova.
Osusim kosu, malo podijelim, upalim cetku i prodjem par puta. Fora je jer te ne moze opeci. Na vrhu svakog pipca je kao neki komad plastike koji te stiti. 3 temperature ovisno o potrebi.
Ja zadovoljna. Pegle sam se nekako bojala
bokafalsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2016., 18:29   #8547
Koliko si ju na kraju platila jer vidim da se trenutno moze iskoristiti i popust?
may@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2016., 21:24   #8548
380 kn minus 30% za zamjenu 10 bodova i jos sam imala 15% popusta na cjelokupni racun.
Mislim da me ispalo 227kn. Moguce je da se za tu cijenu moze naci i po nekim drugim ducanima, ali nisam isla za time.
bokafalsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2016., 09:50   #8549
Znaci prolazi jos i 15%. To me je zanimalo, hvala ti.
may@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2016., 12:42   #8550
Quote:
bokafalsa kaže: Pogledaj post
Ja sam ju kupila neki dan u DM-u. Malo sam se pocastila pred blagdane
Uglavnom meni je ok. Jednostavna za upotrebu, dobri rezultati. Nemam bas zahtjevnu kosu pa sam brzo bila gotova.
Osusim kosu, malo podijelim, upalim cetku i prodjem par puta. Fora je jer te ne moze opeci. Na vrhu svakog pipca je kao neki komad plastike koji te stiti. 3 temperature ovisno o potrebi.
Ja zadovoljna. Pegle sam se nekako bojala
Hvala na recenziji i mene je zanimalo baš za istu
sunceizora is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2016., 20:06   #8551
Nema na cemu. Drago mi je da sam pomogla.
bokafalsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2016., 20:27   #8552
Pozz cure, imam za prodat skoro kao novu Remington keratin therapy, jer kupujem GHD-icu pa ako netko hoće šaljite inbox!
__________________
we're in love ❤
Egocentrik lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2016., 20:19   #8553
Dobila sam za Božić na poklon Remington Protect peglu za kosu koja ima funkciju i vodene pare. Htjela sam steampod od Loreala&Remingtona ali pronašla sam ovu koja je znatno jeftinija a daje vrlo sličan efekt. Kosa je jednostavno savršena nakon upotrebe,sjaji ma blješti

E sad,mene zanima jel netko zna je li ja mogu nešto drugo staviti osim destilirane vode? U USA vidim da se ta ista pegla prodaje s Remington Macadamia tretmanom za kosu koji se ulijeva u otvor za vodu pa da li mislite da bi i ja mogla staviti malo makadamijinog ulja pomiješanog s destiliranom vodom?
__________________
" ne daj mi da vidim ovo nije svijet za nas... "
Chocollina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 12:52   #8554
Steampod

Steampodasice drage, jucer sam nakon duzeg vremena koristila svoj Steampod i kada pusta paru osjeti se po vlazi. ostala mi je voda u posudici mozda je do toga... Ima li tko takav problem i kako ga rijesiti?
prodajica1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 17:52   #8555
strgala mi se četka na četkofenu babyliss. zna li netko da li se negdje može kupiti rezervna? uređaj radi, vrti se, sve pet. samo eto - ona četka se strgala..
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 18:49   #8556
Hmm..ne znam..i ja sam o tome razmisljala..nije se strgals nego dlake na cetki nisu kao prije..
Mozda polovnu pa kombinirati cetke..

Ili jednostavno cekati u mulleru popust pa ponoviti kupnju..
mrkyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 19:05   #8557
Quote:
mrkyca kaže: Pogledaj post
Hmm..ne znam..i ja sam o tome razmisljala..nije se strgals nego dlake na cetki nisu kao prije..
Mozda polovnu pa kombinirati cetke..

Ili jednostavno cekati u mulleru popust pa ponoviti kupnju..
ma da, baš to je i meni. nije se strgala da je pukla, nego te dlačice su...onako kao da je kosa, odnosno ful puno kose oko njih pa su nekako čudno legle, kao da su jednostavno promijenile položaj.
i na onoj užoj i na onoj široj. uređaj radi, sve pet. samo eto - četke su...strgane, ne radi više dobro. a ne mogu ih vratiti u normalan položaj.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 10:03   #8558
Quote:
prodajica1234 kaže: Pogledaj post
Steampodasice drage, jucer sam nakon duzeg vremena koristila svoj Steampod i kada pusta paru osjeti se po vlazi. ostala mi je voda u posudici mozda je do toga... Ima li tko takav problem i kako ga rijesiti?
Pa ja koristim peglu barem jednom tjedno i isto osjetim malo tu vlagu...valjda je to tako normalno...meni ne smeta...ulivam uvijek destiliranu vodu, bitno mi je samo da se ne zastopa kamencom
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 20:38   #8559
Jesam ja jedina nezadovoljna steampodicom? cuvam tu svoju kosu ko zlato i kupim si tu cuvenu peglu. i ona isto puca ko i prije. probala sam i skinuti cesljic, peglati se samo na 140 stupnjeva. I dalje vrhovi pucaju, kosa se lomi po duzini. kad se na kraju pocesljam imam stotine malih dlacica po sebi kao da sam se sisala. i cak ostane onako gruba na dodir. ja bi da mi je kosa lijepa i sjajna
whatamess is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 05:30   #8560
Quote:
whatamess kaže: Pogledaj post
Jesam ja jedina nezadovoljna steampodicom? cuvam tu svoju kosu ko zlato i kupim si tu cuvenu peglu. i ona isto puca ko i prije. probala sam i skinuti cesljic, peglati se samo na 140 stupnjeva. I dalje vrhovi pucaju, kosa se lomi po duzini. kad se na kraju pocesljam imam stotine malih dlacica po sebi kao da sam se sisala. i cak ostane onako gruba na dodir. ja bi da mi je kosa lijepa i sjajna
Probaj uvesti reverse washing i ručnik zamijeniti starom pamučnom majicom. Meni je to dovelo kosu do normalne kose (od blajhom ispucane, krhke, oštećene kose dovedene od skoro crne na ash svijetliju blond....gdje je svaka crna majica bila puna krhotinica od kose...)
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:31.