Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.12.2008., 12:45   #1901
Quote:
malapravnica kaže: Pogledaj post
malo mi sumnjivo to izgleda, ne ulazim u novu tehnologiju, ali gdje bi ta aloe vera točno bila, kako bi se otpištala, i kako bi se refilala, whatever!
na pločama, ali je činjenica da ta pegla ima ''rok trajanja''. kad se potroši, to je to, ostaje ti obična pegla.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2008., 15:20   #1902
Quote:
SweetHeart kaže: Pogledaj post
na pločama, ali je činjenica da ta pegla ima ''rok trajanja''. kad se potroši, to je to, ostaje ti obična pegla.
mislim da ću se ipak odlučiti na običniju verziju, jer mislim da je to kao i sa svim novim stvarima, što ima više nastavaka, opcija, to je izvedba lošija! hvala puno na informacijama!
malapravnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2008., 16:02   #1903
Quote:
SweetHeart kaže: Pogledaj post
NOVA INFORMACIJA

u Mercatoru od 11.12. do 31.12. samo 357 kuna!
http://www.mercator.hr/_files/37495/...31_12_2008.pdf
28. stranica
baš sam htjela napisati...jer sam bila u mercatoru jutros pa vidjela...u nami sam bila jučer, tamo je 570 kn...prodavačica je otvorila kutiju da vidim o čemu se radi, ali nigdje nema nikakvog refilla i slično, već baš ovo što je SweetHeart napisala: aloe vera i avocado je na pločicama, to se potroši i to je to...

Quote:
kovrcava1 kaže:
kupila sam peglu remington professional za sve tipove kose i mogu vam reci samo da sam prvi puta u životu oprala kući kosu i uredila ju tako da sam bila zadovoljna
jel to ova remingtonka ili neka druga --> http://www.gordons-chemists.com/imag...9901-LARGE.jpg
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2008., 22:17   #1904
@ malapravnica & Allexis:

za tu shinetherapy sam još gledala na američkim stranicama prije no što je došla kod nas i pisalo je da joj je rok trajanja godinu, možda dvije. ja se peglam triput tjedno i mislim da bi meni takva pegla minimalno ''trajala''. mislim, možda u početku štiti više, al kasnije ''isto sranje, drugo pakovanje''. lijepa mi je na slici, al uživo zgleda plastično. razliku u cijeni neću ni komentirat.

htjela sam zapravo reći (melj melj ) da bi se takva pegla isplatila nekome tko se pegla za posebne prilike (triput godišnje) pa želi minimalno da se kosa ošteti. al opet, godišnje se triput opeglat ionak ne bi naštetilo kosi.

enivej
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2008., 17:38   #1905
SweetHeart --> meni pegla više treba za te specijalne prilike, jer meni bude lijepo ravna i bez pegle, samo je isfeniram...tako da bi mi trebala eventualno za 1 mjesečno....sada koristim od sestre kada mi zatreba, dok ne nađem idelanu peglu za mene....sad je već prošlo oko 2 mj. da se nisam peglala....pa bi si vjerojatno uzela tu u mercatoru....
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2008., 17:48   #1906
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
SweetHeart --> meni pegla više treba za te specijalne prilike, jer meni bude lijepo ravna i bez pegle, samo je isfeniram...tako da bi mi trebala eventualno za 1 mjesečno....sada koristim od sestre kada mi zatreba, dok ne nađem idelanu peglu za mene....sad je već prošlo oko 2 mj. da se nisam peglala....pa bi si vjerojatno uzela tu u mercatoru....
onda ti se isplati
makar i da bilo koju kupiš, ne bi fulala
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2008., 11:56   #1907
Quote:
kovrčava1 kaže: Pogledaj post
I još nešto me zanima: mislite li da je ok staviti peglu na 200? Koja je po vama optimalna temperatura?
Ja imam poprilicno kovrdzavu kosu i peglam se sad vec na 180 cini mi se. Pretposlednja crta. A na pegli pise 200.

A za dim, ja sam se isto bila uplasila ali evo peglam se vec trecu nedelju, i sve super. Videcemo za par meseci
lilly53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2008., 13:51   #1908
Quote:
Andariel kaže: Pogledaj post
kaj stavite na kosu da vam nakon peglanja i po ovakvom vremenu ostane ravna?
danas mi je od ove vlage u roku pol sata bila ko da ju i nisam peglala
ja koristim od phytodessa mlijeko za ravnanje i oblikovanje kose i zadovoljna sam s njim. dosta dobro mi drzi.
GothicRomance is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2008., 18:44   #1909
Kupila Remington S2014 i jedva čekam da ju isprobam!!!!

U uputstvima piše da treba prije peglanja staviti na kosu sredstvo za zaštitu od topline, a budući da sam proučila nekoliko stranica ovdje, vidim da neki koriste to sredstvo, a neki ne. Sad sam na 100 čuda, jer ne znam koristiti ili ne i konkretno koje sredstvo

Unaprijed hvala na savjetima!
ta.ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2008., 18:47   #1910
Quote:
ta.ja kaže: Pogledaj post
Kupila Remington S2014 i jedva čekam da ju isprobam!!!!

U uputstvima piše da treba prije peglanja staviti na kosu sredstvo za zaštitu od topline, a budući da sam proučila nekoliko stranica ovdje, vidim da neki koriste to sredstvo, a neki ne. Sad sam na 100 čuda, jer ne znam koristiti ili ne i konkretno koje sredstvo

Unaprijed hvala na savjetima!
ja u početku nisam ništa koristila, ali onda sam kupila jedan sprejić od Loreala za zaštitu od topline tako da mi se kosa ne uništi. peglam se često, kosa mi nije nimalo uništena, al tek sam na početku. moj savjet ti je da si nabaviš nešto, meni osobno je bilo svejedno što, glavno da nešt je
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2008., 00:15   #1911
Quote:
ta.ja kaže: Pogledaj post
Kupila Remington S2014 i jedva čekam da ju isprobam!!!!

U uputstvima piše da treba prije peglanja staviti na kosu sredstvo za zaštitu od topline, a budući da sam proučila nekoliko stranica ovdje, vidim da neki koriste to sredstvo, a neki ne. Sad sam na 100 čuda, jer ne znam koristiti ili ne i konkretno koje sredstvo

Unaprijed hvala na savjetima!
Pokušaj nabaviti od Revlon Professionala Hair Days Lisse Hair - služi za ravnanje kose i kao zaštita. Ja sam sa tim proizvodom i više nego zadovoljna. Osim šta je neophodno koristiti nešto za zaštitu - jako fino miriše.



btw, to nabaviš u nekom frizerskom koji koristi Revlon proizvode.

Mislim, ima i drugih proizvoda, L'oreal, Matrix...... Ja sam htjela kupiti i od L'oreala, ali sam se predomislila.
__________________
... just dance, gonna be okay, da da doo-doo-mmm ...
pink_panthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2008., 00:16   #1912
koja je cijena?
znš možda di se u zg nabavi?
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2008., 00:20   #1913
Girly vidjela sam u Vlaškoj, malo nakon impotranne galerije (kad ideš iz smjera grada) ima dućan sa svom silom tih profesionalnih proizvoda za kosu, ima Matrix i mislim L'Oreal, al nisam vidjela Revlon - doduše nisam se ni zagledala, bilo je samo u prolazu. al eto da znaš da tam ima kupit tih sprejeva za zaštitu
__________________
...pored tebe, svaki će refren pasti u vodu...
mala cHrna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2008., 00:21   #1914
hvala
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2008., 09:47   #1915
Quote:
pink_panthera kaže: Pogledaj post
Pokušaj nabaviti od Revlon Professionala Hair Days Lisse Hair - služi za ravnanje kose i kao zaštita. Ja sam sa tim proizvodom i više nego zadovoljna. Osim šta je neophodno koristiti nešto za zaštitu - jako fino miriše.
Ja imam ovo, i fino mirisi i odlicno ravna, ali je u obliku gela i malo mi je to nezgodno za peglanje. Spremam se od sledece plate kupiti nesto slicno, ali u obliku spreja, imam utisak da bih tako nesto lakse nanela na kosu i ravnomernije rasporedila.
lilly53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2008., 12:19   #1916
Hvala svima na odgovorima! Javim se kad kupim neki od navedenih proizvoda i isprobam ...
ta.ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2008., 21:35   #1917
Quote:
GothicRomance kaže: Pogledaj post
ja koristim od phytodessa mlijeko za ravnanje i oblikovanje kose i zadovoljna sam s njim. dosta dobro mi drzi.
gdje ima za kupit i koliko košta?
Andariel is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2008., 21:58   #1918
Quote:
Andariel kaže: Pogledaj post
gdje ima za kupit i koliko košta?
ja ga kupujem u estetic uvemi. 200 ml dodje 70 i nest kuna.
GothicRomance is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2008., 20:52   #1919
Vidim da ovdje ima puno pametnih cura koje se razumiju u pegle, nadam se da ćete i meni pomoći savjetom.
Imam dosta kvalitetnu, bujnu i ravnu/blago valovitu kosu i htjela bih si kupiti peglu samo za (mislim) max 5-10 peglanja godišnje, za specijalne prilike.
Nisam baš ljubitelj (mal)tretiranja kose, pa mi je najbitnije da je pegla kvalitetna, a pritom da, ako je moguće, izbjegnem korak prethodnog sušenja/feniranja, već da u jednom điru od mokre dođem do ispeglane .
Za ta malobrojna peglanja nemam namjeru koristiti nikakva extra sredstva i tretmane, jer bi im vjerojatno istekao rok upotrebe između moja 2 peglanja .

Skužila sam na prethodnim stranicama da ste spominjale ovu Remington-ovu za mokru kosu, ali nisam nigdje vidjela da li se spominje da ima keramičke ploče ili ne. Ili su mi se već silni postovi o Remingtonu pomiješali.
Eh da, kako se uopće ne kužim u tematiku, zanima me i da li bi pegla trebala imati uže ili šire te štapove, ploče, krakove ili kako se već zovu te hvataljke kose. Ne znam da li to ovisi o dužini kose ili je svejedno. Moja kosa je trenutno dužine do ramena, ali tko zna kolika će biti sutra. Možda i puno kraća. Za jako dugu kosu imam Lissimu, tako da je ta opcija već sad 'pokrivena'.
Nije mi bitno da mi je kosa ono totalno flat uz glavu (kao što je neko na prvim stranicama napisao 'mrtvački ravna'), već da ima ravne pramenove, ali ujedno i djelomično razbarušeni efekt. Ne znam kako bih to bolje objasnila. Takav efekt su postizale samo rijetke vješte frizerke feniranjem na ravno s onim ogromnim četkama i to je ono što mi se sviđa, ali ne da mi se zahebavat' sa četkama i feniranjem, pa istu stvar želim postići peglom.

Kraj eseja
Čekam dobre duše da mi pomognu
laella is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2008., 20:54   #1920
Uvijaci - vikleri na zagrijavanje

Hej,
Imam jedno pitanje. Zna li netko ako u Rijeci ima neki ducan gdje se mogu kupiti vikleri na zagrijavanje??? U Marcelu sam bila i tamo ih ne drze pa nemam pojma gdje bih jos mogla pogledati
Ako netko ima neku info, neka proslijedi, hvala!!!

Zadnje uređivanje *Miss14* : 06.02.2011. at 14:50.
*Miss14* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:52.