Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.08.2007., 14:52   #21
Quote:
Antimon2 kaže: Pogledaj post
A možda je to neka rasa koja ždere humanoide, tj. mi smo glavna poslastica. Zamislite recimo da ljudi otkriju planet na kojem žive samo rakovi i školjke. Pa istrijebili bi sve u roku 3 godine
nadajmo se samo da nemaju afinitete prema koščatim individuama

edit: bilo bi zanimljivo kad bi se k nama doselili potaknuti propadanjem svog matičnog planeta i sa silnom željom da zadrže postojanje svoje vrste, pa makar to značilo i miješanje sa zemljanima. hihihihi
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2007., 15:02   #22
Quote:
VeronikaN kaže: Pogledaj post
?

I sada slijedi pitanje,molim bez zahebancije,kako biste vi osobno reagirali da se pred vas spusti NLO?
Bilo bi malo strah ali ne bi propustila priliku da komuniciram s njima na bilo koji način, pa ak mi se i nešto desi bože moj.
woolfwalter is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2007., 15:12   #23
koliko se sjećam, USA je prije par godina donio zakon kojim se građanima zabranjuje pravo prvog kontakta... i dali su sami sebi pravo na prvi kontakt

nemojte slučajno komunicirati s nepoznatim oblicima jer će SAD dići optužnicu
to je još jedan u nizu bisernih zakona poput prava prvenstva u svemiru... kakva nacija takvi zakoni.
Khor is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2007., 15:19   #24
Planovi postoje...jos od sredine 50 godina....barem sto se tice zemalja poput USA, Rusije (SSSR), U.K. i Francuske....a navodno i Vatikan ima odjel za prvi kontakt sa izvanzemaljcima (zamislite samo koja bi njima bila frka da dodu neki mali sivi i kazu da su se oni igrali nasom genetikom i da Bog ne postoji )
__________________
...poor Colonials, too. Belief in "Lords of Kobol" over the Emperor? Sounds like heretics.
Scott_Adama is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2007., 15:28   #25
Nema brige, ako nas budu zajebavali, imamo ukupno stotine gigatona termonuklearnih bombi.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2007., 15:57   #26
Quote:
Khor kaže: Pogledaj post
koliko se sjećam, USA je prije par godina donio zakon kojim se građanima zabranjuje pravo prvog kontakta... i dali su sami sebi pravo na prvi kontakt

nemojte slučajno komunicirati s nepoznatim oblicima jer će SAD dići optužnicu
to je još jedan u nizu bisernih zakona poput prava prvenstva u svemiru... kakva nacija takvi zakoni.
I kako će me SAD uhvatiti zbog kršenja njihovih zakona dok nisam u Americi?

Naročito ako ih moji novi elijenski prijatelji spičkaju svojim naprednim naoružanjem
__________________
Krumpir Vampir ponovo je tu! Sisat će vam škrob dok vas ne otjera u grob!

math_baby reče: samo toliko da znate da vam cp.tar moze, u dogovoru s nekim od admina promijeniti sadrzaj vaseg bloga ukoliko mu se taj sadrzaj ne svidja!
cp.tar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2007., 18:03   #27
po ovim postovima do sada čini mi se da bi običan čovjek,koji je koliko toliko gledao nešto SF filmova,bio u rascjepu između radoznalosti i bijega.Sada dali je to radi nagona samo-održanja ili ....???

Već dulje vrijeme mi se nameće jedna sumnja.
Kao zadrti,dugogodišnji SF-ovac,pročitavši masu pisanog i gledajući skoro sve dostupne filmove,primjetila sam ,da od svih filmova,barem 9o% predstavlja nam izvanzemaljce kao agresore ili grabežljivce.Na stranu smiješna činjenica da pak u 95% tih filmova ljudi(ako treba zubima i noktima,nasuprot strašne tehnologije )na kraju nekako pobjeđuju.

Ono što izaziva moju podozrivost je ZAŠTO nam se servira BAŠ TAKAV vid kontakata s vanzemaljcima?
Nije li to neki plan,ili točno slijeđenje nekih javnosti nepoznatih ciljeva?
Ne zaboraviti da iza filmske industrije postoje i više od samo filmskih moćnika.
I da je filmska industrija ogromna moć usmjeravanja, velikog dijela čovječanstva točno u smjeru koji njima odgovara.

Iz kojih bi to razloga bilo potrebno da čovječanstvo svjesno ili podsvjesno
stvori uvjerenje vanzemaljac=opasnost?
Zato što već postoje masi skrivena saznanja o baš takvim vanzemaljcima?Pa je to priprema na stvarnost?

Ili da nas strah i nepovjerenje drže podalje,od već prisutnih na ovom planetu?
__________________
Kamo vodi plovidba ne ovisi o tome kamo puše vjetar, već kako su postavljena jedra.

Stara njemačka uzrečica
VeronikaN is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2007., 18:30   #28
Quote:
VeronikaN kaže: Pogledaj post
po ovim postovima do sada čini mi se da bi običan čovjek,koji je koliko toliko gledao nešto SF filmova,bio u rascjepu između radoznalosti i bijega.Sada dali je to radi nagona samo-održanja ili ....???

Već dulje vrijeme mi se nameće jedna sumnja.
Kao zadrti,dugogodišnji SF-ovac,pročitavši masu pisanog i gledajući skoro sve dostupne filmove,primjetila sam ,da od svih filmova,barem 9o% predstavlja nam izvanzemaljce kao agresore ili grabežljivce.Na stranu smiješna činjenica da pak u 95% tih filmova ljudi(ako treba zubima i noktima,nasuprot strašne tehnologije )na kraju nekako pobjeđuju.

Ono što izaziva moju podozrivost je ZAŠTO nam se servira BAŠ TAKAV vid kontakata s vanzemaljcima?
Nije li to neki plan,ili točno slijeđenje nekih javnosti nepoznatih ciljeva?
Ne zaboraviti da iza filmske industrije postoje i više od samo filmskih moćnika.
I da je filmska industrija ogromna moć usmjeravanja, velikog dijela čovječanstva točno u smjeru koji njima odgovara.

Iz kojih bi to razloga bilo potrebno da čovječanstvo svjesno ili podsvjesno
stvori uvjerenje vanzemaljac=opasnost?
Zato što već postoje masi skrivena saznanja o baš takvim vanzemaljcima?Pa je to priprema na stvarnost?

Ili da nas strah i nepovjerenje drže podalje,od već prisutnih na ovom planetu?
A možda zato što je tako zanimljivije ?! Kakav bi to film bio, da dođu vanzemaljci, popiju kavu, rukuju se i odu dalje. Ako nema nekog konflikta nema ni radnje. Proklete teorije zavjere, zašto su zadnjih godina uveli WC papire sa mirisom breskve. Možda nas spremaju na nešto ?
Antimon2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2007., 20:05   #29
Quote:
VeronikaN kaže: Pogledaj post
po ovim postovima do sada čini mi se da bi običan čovjek,koji je koliko toliko gledao nešto SF filmova,bio u rascjepu između radoznalosti i bijega.Sada dali je to radi nagona samo-održanja ili ....???

Već dulje vrijeme mi se nameće jedna sumnja.
Kao zadrti,dugogodišnji SF-ovac,pročitavši masu pisanog i gledajući skoro sve dostupne filmove,primjetila sam ,da od svih filmova,barem 9o% predstavlja nam izvanzemaljce kao agresore ili grabežljivce.Na stranu smiješna činjenica da pak u 95% tih filmova ljudi(ako treba zubima i noktima,nasuprot strašne tehnologije )na kraju nekako pobjeđuju.

Ono što izaziva moju podozrivost je ZAŠTO nam se servira BAŠ TAKAV vid kontakata s vanzemaljcima?
Nije li to neki plan,ili točno slijeđenje nekih javnosti nepoznatih ciljeva?
Ne zaboraviti da iza filmske industrije postoje i više od samo filmskih moćnika.
I da je filmska industrija ogromna moć usmjeravanja, velikog dijela čovječanstva točno u smjeru koji njima odgovara.

Iz kojih bi to razloga bilo potrebno da čovječanstvo svjesno ili podsvjesno
stvori uvjerenje vanzemaljac=opasnost?
Zato što već postoje masi skrivena saznanja o baš takvim vanzemaljcima?Pa je to priprema na stvarnost?

Ili da nas strah i nepovjerenje drže podalje,od već prisutnih na ovom planetu?
Možda... Možda su u Area 51 allieni napravili pobunu i ubili 50-ak radnika tamo. Možda je pobijegao i rekao sve nekom liku koji poslje snimi film, i možda su ga poslje svi kopirali i napravili od alliena čudovište. No jedino što su allieni željeli bili su muffini
__________________
I Hate myself and i wanna die
$onny is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2007., 22:44   #30
Quote:
VeronikaN kaže: Pogledaj post

Ili da nas strah i nepovjerenje drže podalje,od već prisutnih na ovom planetu?
e, ovo si pogodila, sve ostalo su sumnje baš takvih osoba poput tebe koji vole SF i prate što se "događa".

meni najveličanstveniji film je E.T i u njemu baš ne vidim agresivne vanzemaljce.

tu je i Bliski susret treće vrste i još puno filmova koji prikazuju kontakt s pozitivne strane.

ništa nam nije "nametnuto", već je ljudska svijest navikla na određene podražaje i u 99.9% slučajeva svaki pomak izaziva strah, stres.

to ti je isto kao da sada tvoj grad strefi zemljotres, a ti ostaneš mirno spavati i uopće te ne bude strah, jer te hipotetski "netko" naučio da se zemljotresa ne trebaš bojati, jer je to normalna pojava.

malo morgen
__________________
Uploadanje turbofolk muzike je ZABRANJENO ! THR

Zadnje uređivanje normall : 28.08.2007. at 00:17. Reason: zaboravio slovo
normall is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 07:40   #31
Quote:
normall kaže: Pogledaj post
e, ovo si pogodila, sve ostalo su sumnje baš takvih osoba poput tebe koji vole SF i prate što se "događa".

meni najveličanstveniji film je E.T i u njemu baš ne vidim agresivne vanzemaljce.

tu je i Bliski susret treće vrste i još puno filmova koji prikazuju kontakt s pozitivne strane.

ništa nam nije "nametnuto", već je ljudska svijest navikla na određene podražaje i u 99.9% slučajeva svaki pomak izaziva strah, stres.

to ti je isto kao da sada tvoj grad strefi zemljotres, a ti ostaneš mirno spavati i uopće te ne bude strah, jer te hipotetski "netko" naučio da se zemljotresa ne trebaš bojati, jer je to normalna pojava.

malo morgen
guten morgen,
nametnuto je čovječanstvu u cjelini i pojedincima puno toga, te nije nimalo apstraktna sumnja da se nešto nameće i glede vanzemaljaca!
Naravno da svijest reagira na određene podražaje,osobito kada je opstanak
(odnosno fizička ugroženost) u pitanju,ali ako se stalno prezentira jedan određeni obrazac......uvjetuje se i određena reakcija.
No to bi bila jedna druga tema!
ET i Susret treće vrste ,spadaju u onaj postotak koji ne predstavlja vanzemaljce agresivnima,te i nisu baš dominantna večina.

Smatram da su upravo oni(kao ti) koji nalaze za sve "logička"objašnjena (uz prepotentnu dozu podcjenjivanja svakog mišljenja koje se ne poklapa),ti koji bi se mogli jednog dana jako iznenaditi!Dosta se "teorija zavjera" pokazalo istinitima!
No ja čak ni nisam tvrdila da je točno što iznosim,bilo je to moje osobno mišljenje i sumnje.
__________________
Kamo vodi plovidba ne ovisi o tome kamo puše vjetar, već kako su postavljena jedra.

Stara njemačka uzrečica
VeronikaN is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 10:29   #32
Quote:
VeronikaN kaže: Pogledaj post
Smatram da su upravo oni(kao ti) koji nalaze za sve "logička"objašnjena (uz prepotentnu dozu podcjenjivanja svakog mišljenja koje se ne poklapa),ti koji bi se mogli jednog dana jako iznenaditi!
Pa, ti si ona s prekognicijom, ne?
De, reci, koje bi se to mogle pokazati istinitima?
Quote:
Dosta se "teorija zavjera" pokazalo istinitima!
Ma da? Koje to?
__________________
Krumpir Vampir ponovo je tu! Sisat će vam škrob dok vas ne otjera u grob!

math_baby reče: samo toliko da znate da vam cp.tar moze, u dogovoru s nekim od admina promijeniti sadrzaj vaseg bloga ukoliko mu se taj sadrzaj ne svidja!
cp.tar is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 10:49   #33
kako god okreneš situacija sa vanzemljanima bi bila komplicirana u slučaju da žele komununicirati - kome bi se obratili? un-u, vatikanu, ovalnom uredu, dalaj lami, kinezima, dogonima?
drugo, sa vanzemljanima je vrlo lako moguće obzirom na neizmjernu nepreglednost svemira - da ih ima više dovoljno razvijenih da se mogu šetat po svemiru. što ako ih ima više koji bi došli na zemlju sa međusobno suprotstavljenim ciljevima.
nadalje, ako se nekome obrate, kako će taj netko to saopćiti drugima? u svakom slučaju situacija bi bila vrlo komplicirana.
__________________
If You Can't Change Your Mind, Do You Still Have One?
“There are no facts, only interpretations”– Friedrich Nietzsche
mandragora is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 12:04   #34
Da na inzvanzemaljci zele pobit mislim da bi vec odavno to ucinili , jer ako mogu tako neprimjetno lutat svemirom i oko nas nebi im bio problem izbrisat covjecanstvo u nekoliko sati / dana / mjeseci...
Tako da sumnjam da su neprijateljski nastrojeni.
__________________
It´s Nice To Be Important But , It´s More Important To Be Nice.
Shaggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 12:11   #35
Quote:
Shaggy kaže: Pogledaj post
Da na inzvanzemaljci zele pobit mislim da bi vec odavno to ucinili , jer ako mogu tako neprimjetno lutat svemirom i oko nas nebi im bio problem izbrisat covjecanstvo u nekoliko sati / dana / mjeseci...
Tako da sumnjam da su neprijateljski nastrojeni.
Možda nas još nisu otkrili Znam da je netko bio kritizirao slanje sonde u bespuća svemira sa svim podacima o položaju Zemlje i općim podacima. To je kao da dođeš u nepoznat kvart New Yorka i polijepiš po svim stupovima, adresu tvoje kuće i koliko imaš zlata, dolara, tehnike u kući. I još napišeš 'Dobrodošli' !
Antimon2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 12:48   #36
mandragora has a point. možda ih je više, a mi smo nešto oko čega se spore.
nadam se da su dovoljno pametni da im to nije na umu.

a možda nas jedni štite od drugih, manje razvijenih i gorih. kombinacija ima...
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2007., 00:09   #37
Quote:
Scott_Adama kaže: Pogledaj post
Planovi postoje...jos od sredine 50 godina....barem sto se tice zemalja poput USA, Rusije (SSSR), U.K. i Francuske....a navodno i Vatikan ima odjel za prvi kontakt sa izvanzemaljcima (zamislite samo koja bi njima bila frka da dodu neki mali sivi i kazu da su se oni igrali nasom genetikom i da Bog ne postoji )
npr. majmune smo izmjenili genetski i nastali ste vi
woolfwalter is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 13:43   #38
Quote:
Antimon2 kaže: Pogledaj post
Prvo bi rekao 'Jebenti sve ...' a zatim bi po slobodnoj procjeni otrčao jedno 15-20 km bez stajanja u suprotnom smjeru. Zatim bi opet rekao 'Jebenti sve' uzeo zraka i opalio još 5-6 km. Onda bi se smirio, naoružao do zuba i zabarakadirao u neku kuću.

Nije mi baš jasna ta uvjerenost da alieni moraju biti miroljubivi. Kad nekom trebaju nečiji resursi onda miroljubivost odma pada u vodu. A možda je to neka rasa koja ždere humanoide, tj. mi smo glavna poslastica. Zamislite recimo da ljudi otkriju planet na kojem žive samo rakovi i školjke. Pa istrijebili bi sve u roku 3 godine
Slažem se s tobom u potpunosti. Svi vi koji pričate "U ja bi ih gledao" "Ne bih bježao" bi se ukakali u gaće kad bi se stvarno nešto takvo dogodilo.

Ja bi isto se zakopao u neki bunker sa TV-om i hrpom hrane i oružjem.Jebeš "gledanje" i "promatranje"

Ovakav bi događaj sigurno uzrokovao globalne nemire ,pa ljudi bi izbezumljeni bježali , krali , ubijali se...
Randall Flagg is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 15:33   #39
Randall, sjedneš na kamen na vrhu brda i gledaš kraj svijeta, pijuckajući nešto.

Ma fuck that. Nađeš nešto za jebanje.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2007., 09:58   #40
Quote:
cp.tar kaže: Pogledaj post
Pa, ti si ona s prekognicijom, ne?
De, reci, koje bi se to mogle pokazati istinitima?
Ma da? Koje to?
Lady D.je ubijena po narudžbi...znala sam iste noći kada se dogodilo!Dakle prije ne/dokazanih sumnji i teorija zavjera.


Vanzemaljci ,humanoidi ali ne ljudi jesu uspostavili tajan kontakt s 4 vlade.Došlo je do izmjene znanja,ali ne vladaju Zemljom.I štite nas na određeni način od drugih.

2o43 biti će javno,jer će nam trebati njihova pomoć,a ta se neće moći prikriti.
ali još cijelo stoljeće biti će onih koji to neće prihvatiti kao istinu.



Duguješ mi kavu!Na Trgu bana Jelačića 12.O6 2043 u podne,u novoj kavani,u objektu koji će biti na mjestu sadašnjeg nebodora.
__________________
Kamo vodi plovidba ne ovisi o tome kamo puše vjetar, već kako su postavljena jedra.

Stara njemačka uzrečica
VeronikaN is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:18.