Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.09.2007., 15:42   #41
hmmmmmmm........1900-1920..........spasit se sa titanika, ić u WW1, kurčit se sa mp3 i digitronom....hehe
awesome50 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2007., 16:10   #42
Quote:
zvonkotelefonko kaže: Pogledaj post
Ja bih se vratio na kraj Krede ili bi išao u daleku budućnost, recimo 100 milijuna godina unaprijed
hehehe, zamisli odeš tamo, i ostaneš lebditi u zrakopraznom prostoru jer zemlja više ne postoji i.....
jackcarver is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2007., 16:14   #43
Vratiš se na početak 70-ih i doneseš im grunge...
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2007., 02:49   #44
vec sam negdje napisao, vratio bih se u vrijeme kad su nasi preci krenuli iz afrike :yes:
Ethan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2007., 08:28   #45
Quote:
dumbrella kaže: Pogledaj post
ja bi išla u srednji vijek i trčala bi gola okolo sa nekin high tech stvarčicama iz našeg doba i raspalila bi heavy metal il nešto tako. gadljiv mi je mentalitet ljudi u to doba svi su bili bolesno pobožni i zadrti baš bi ih tila malo šokirat al išla bi ako se mogu vratit dovoljno brzo nazad, prije nego me spale na lomači.
sa takvim ponašanjem bi za vrlo kratko vrijeme završila na lomači
gt 1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2007., 15:25   #46
Ne da mi se sad razmišljati o važnim stvarima koje bi mogao provjeriti, ali za svoju dušu, otišao bih u razdoblje nekoliko mjeseci prije 11.9.2001.
Digao bih kredit i onda kupio izvrstan digitalni fotoaparat, puno zamjenskih baterija, hrpu memorijskih kartica, laptop i paket maski protiv prašine.
Nabavio bih vizu i otišao u NY tjedan dana prije tog datuma. Dokumentirao bih život grada prije tragedije, a kad bi došao taj dan, uputio bih se ravno na mjesto događaja još rano ujutro i ostao tamo dok god mogu. Pošto znam napamet kako se sve odvijalo, gdje je bilo najopasnije i slično, mogao bih doći jako blizu bez da se dovedem u smrtnu opasnost.

I onda bih dokumentirao događaj što bolje mogu.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2007., 15:44   #47
bas altruisticki od tebe, umjesto da prekines nesretni niz
Ethan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2007., 15:48   #48
Quote:
Ethan kaže: Pogledaj post
bas altruisticki od tebe, umjesto da prekines nesretni niz
A kako? Donesem im par GB podataka iz 2007. ?
Sve i da uspijem, imam 50% šanse da ću situaciju sjebati još više. Nikad ne znaš s tom teorijom kaosa.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2007., 15:53   #49
Vratio bi se u 1997-mu. Naravno sa sobom bi ponio sportski almanah
__________________
Čisto zlo!
Discovery.v2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2007., 16:08   #50
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
A kako? Donesem im par GB podataka iz 2007. ?
Sve i da uspijem, imam 50% šanse da ću situaciju sjebati još više. Nikad ne znaš s tom teorijom kaosa.
janeway bi znala kako
Ethan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2007., 16:53   #51
Quote:
Ethan kaže: Pogledaj post
janeway bi znala kako
erm, say what?
aludiraš na njenu odlučnost?
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2007., 18:29   #52
ma joj vidis da te zajebavam
da odlucnost, sve, zadnja epizoda voyagera, ah janeway
Ethan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2007., 18:38   #53
Dosta sam razmišljala o takvoj mogućnosti i došla do zaključka da bi bilo kakav posjet bio poguban za posjetitelja. Uzmite samo u obzir razlike u jeziku, o običajima i znanjima da ne govorimo (zabavan film na tu temu koji mi pada na pamet je Mladi Jenki na dvoru kralja Arthura). Većina nas bi vjerojatno završila na lomači zbog vještičarenja zato što bi odbili da nam neka budala zvana "liječnik" stavlja pijavice u svrhu liječenja iskrvarenja.
Lajavica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2007., 18:41   #54
ja bi samo htio da sam se rodio kojih 15 god ranije i da mogu svirati s jednim likovima koji su se raspali prije par godina....
__________________
Gdje je pravda u ljubavi, da mi tebe vrati
čovjek tuge, čovjek bola zbog tebe se moram zvati
čelist is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2007., 23:56   #55
ja bi se vratija možda na neku veliku i važnu bitku, možda između katrage i rima, ali samo kao spectator...
jackcarver is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2007., 00:07   #56
prvo naravno u doba dinosaura, sve to dokumentirat i slikat jer mi je to zivotna zelja, da iz prve ruke vidim kako je to bilo, pa onda i prije toga naravno sve, a tek kasnije u budućnosti proć malo.
Defendpeace is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2007., 18:42   #57
^^you're going down, brother...
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2007., 22:39   #58
Nevjerojatno!!!
SVI bi htjeli natrag u prošlost!
Pa ljudi prošlost već znamo, napisana je, dokumentirana...odprilike!
A o budućnosti ne znamo ništa...

Zar nitko ne želi u budućnost - da vidi kakvi će ljudi biti, hrana, bolesti i naravno tehnologija. Nitko nebi htio koristiti holodek, teleportaciju, putovanja svemirom i sl...
Ja bih otišao u daaaleku budućnost, možda 4000-5000 godina....
__________________
američka serija "Ancient aliens" prikazuje ljudsku civilizaciju u povijesti na puno realniji način od sekte zvana Crkva - preporuka za pogledati!!!
lampion is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2007., 22:58   #59
podmitiš profesore (one koji su mu rekli da je mazalo) na faksu gdje je adolf pokazivao svoje slikarske ostvaraje. postane slikar, boli ga kurac za ratovanje, mir u svijetu.


i jedno mazalo više.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2007., 23:03   #60
eeeeeeeeeeeeeeeee znam... kao malom, negdje 13 godina, ponudim mu travu, kad mu se to svidi, negdje u 15 počnem mu davat ecstasy, miješano sa speedom, u 17 ga već navučem na heroin, tako da nikoji qrac od njega!!!!!
fiki21 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:18.