Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.08.2011., 03:39   #641
Quote:
Bizzarna kaže: Pogledaj post
iskusne glavice, molim Vas za pomoc... htjela bi osvjezit svoje sad vec zute pramenove, sta mi preporucate? iz proslih postova vidim 1517+9% hidrogen? omjer 1:2? premazem cijelu kosu i koliko dugo drzim? please help, jaaako sam neiskusna..
ako ti smeta žutilo na kosi uzmeš keune 1001...bitno je da je jedinica jer je to pepeo koji ubija žutilo... pomjesas s 3 % hidrogenom , nikako vecim jer što je hidrogen jaci ima vice zutih pimenata a to nezelis... drzis kolko je potrebno vidit ces i sama kolko zelis da ti povuce... tada isperes
ady- is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2011., 11:35   #642
Može li se uopće preljevima na tamno smeđoj kosi dobiti crvenkasta boja? Neka tamno crvena, da nije prekričavo?
Rebelle Fleur is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2011., 13:38   #643
Quote:
Rebelle Fleur kaže: Pogledaj post
Može li se uopće preljevima na tamno smeđoj kosi dobiti crvenkasta boja? Neka tamno crvena, da nije prekričavo?
možeš dobiti crveni odsjaj
ady- is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2011., 22:19   #644
Quote:
ady- kaže: Pogledaj post
ako ti smeta žutilo na kosi uzmeš keune 1001...bitno je da je jedinica jer je to pepeo koji ubija žutilo... pomjesas s 3 % hidrogenom , nikako vecim jer što je hidrogen jaci ima vice zutih pimenata a to nezelis... drzis kolko je potrebno vidit ces i sama kolko zelis da ti povuce... tada isperes
suuuuper!! hvala ti puno reci mi jos u kojem omjeru please? keune-hidrogen 1:2 ili?
__________________
24.12. ♥²
Bizzarna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2011., 22:45   #645
Quote:
ady- kaže: Pogledaj post
svaka boja ima amonijak bez obzira sto ti pise na kutiji , jer da nema ne bi imala nikakvu promjenu na kosi poslje farbanja
Ma boli mene da ne velim kaj, ja se ionak ne farbam takvim bojama, tak da...
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2011., 22:59   #646
Quote:
Bizzarna kaže: Pogledaj post
suuuuper!! hvala ti puno reci mi jos u kojem omjeru please? keune-hidrogen 1:2 ili?
točno 1:2 (naravno na mokru kosu)
ady- is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2011., 23:00   #647
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
Ma boli mene da ne velim kaj, ja se ionak ne farbam takvim bojama, tak da...
nego kakvim?
ady- is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2011., 23:06   #648
Ma ne, mislim... Izbjegavam te na kojima piše "bez amonijaka" ili općenito polutrajne, jer se s mene to sve brzo ispire. S trajnima se farbam. Krivo se izrazih, sry. Ne znam kaj stavljaju u te "bez amonijaka", al uredno ispadaju puno tamnije nego bi trebalo. Dečkovu mamu sam farbala s tom nekom polutrajnom, trebala je lijepa čokoladno smeđa ispast, ispala je skoro pa crna, frendica se farbala s plavom, ispala smeđa. U oba slučaja u Palette Color&Gloss u pitanju bile.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2011., 23:15   #649
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
Ma ne, mislim... Izbjegavam te na kojima piše "bez amonijaka" ili općenito polutrajne, jer se s mene to sve brzo ispire. S trajnima se farbam. Krivo se izrazih, sry. Ne znam kaj stavljaju u te "bez amonijaka", al uredno ispadaju puno tamnije nego bi trebalo. Dečkovu mamu sam farbala s tom nekom polutrajnom, trebala je lijepa čokoladno smeđa ispast, ispala je skoro pa crna, frendica se farbala s plavom, ispala smeđa. U oba slučaja u Palette Color&Gloss u pitanju bile.
Ma joj Palette inace nis nevalja..to su najgore boje...i ljudi se često zavaraju kada gledaju sliku na kutiji koja skoro pa uvijek nije tocna...
ady- is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2011., 23:32   #650
Joj, Palette imaju jako lijepih crvenih nijansi, al meni se brzo ispiru. Zasad su mi najbolje Subrina i Syoss, dobro se prime, sporo se ispiru, nisu preskupe... Svaka čast Keune ili Lorealu, svi ih jako hvale, al meni po dvije tube trebaju, a 100kn za farbanje svakih mjesec, mjesec i pol mi je previše.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2011., 01:17   #651
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
Joj, Palette imaju jako lijepih crvenih nijansi, al meni se brzo ispiru. Zasad su mi najbolje Subrina i Syoss, dobro se prime, sporo se ispiru, nisu preskupe... Svaka čast Keune ili Lorealu, svi ih jako hvale, al meni po dvije tube trebaju, a 100kn za farbanje svakih mjesec, mjesec i pol mi je previše.
jao pricaj mi ...pocela sam koristiti Loreal-ovu crvenu... stvarno je 100 kn previse , meni takodjer trebaju dvije...koma
ady- is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 18:31   #652
evo maloprije sam stavila preljev
Schwarzkopf Poly Color 22 tamnoplava
lako se nanosi i dobro mirise, ima je stvarno puno, dobije se balzam koji mirise bozanstveno!!
stavim sliku dok mi se kosa osusi jer necu koristit fen itd...
__________________
" Per Aspera Ad Astra. "
Anci_92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 19:18   #653
eh, ovako
imam prirodno smeđu kosu (bar bi je ja tak nazvala) prije 2 mj sam zadnji put stavljala plave pramenove i sad bi ih željela malo osvježiti... e budući da imam i izrast od par cm, zanimam me kak da napravim taj preljev jel trebam hidrogen il ne i koju boju da koristim ili je najbolje kupiti gotov preljev, a da mi od toga ne požuti izrast?? mene zapravo zanima jeli moguće s preljevom postići to da ne bude toliki kontrast između izrasta i pramenova

nisam nikad radila preljev doma pa bi molila nekog da mi to malo detaljnije obajsni
swordfish73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2011., 23:05   #654
Quote:
ady- kaže: Pogledaj post
točno 1:2 (naravno na mokru kosu)
hvala ti
__________________
24.12. ♥²
Bizzarna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 17:09   #655
Dakle koristila sam preljev od pallete 16 čokoladno smeđa i već nakon 5 pranja se skoro pa isprao. Prvi dan sam bila prezadovoljna kosa ista kao na slici i stvarno su ljudi rekli da mi predivno stoji ta topla nijansa.
No kako je imam srednje plavu kosu i plave vrhove kose ostao mi je kao neki narančasto zlatno ton a nije se vratila ona moja srednje plava hladna nijansa.

Uglavnom svidjela mi se ta moja čokoladna smeđa boja preljeva pa sad želim stavit od loreal casting color &glos. Gledala sam čokoladu i pralinu znači te tople, ali čitajući ova iskustva svima ispadaju tamnije nego na slici.

Što mi savjetujete od te linije i ono vrlo bitno dali te polutrajne boje ostavljaju izrast kako kosa raste obzirom da moja kosa jako dobro primi sve boje i vrlo dugo traju

Znam da sam zakomlicirala ali molim za pomoć jer želim promjenu ali ne trajnu koja će onda zahtijevati stalno bojanje i izjednačavanje kose i izrasta.
__________________
Uživam u životu!!!!
FASHION GIRL is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2011., 17:01   #656
općenito sam se razočarala u Schwarzkopfu i ne bih više ništa njihovo stavljala na svoju glavu...prirodno sam jako tamna, pa je ta boja bez amonijaka za tamnu kosu čak bolja od preljeva (posebno ako se pokušava ići na crvenkaste tonove)...najviše me smeta kod preljeva što se jako brzo ispiru i to ispiranje zna biti nejednolično :S

l'orealova i garnierova boja za kosu su jedine dvije ikad koje su mi ispale kao na slici...

od preljeva mi je smeđi ispao jako lijepo iako malkice jače nego očekivano, ali nisam ispala praktički crna...od crvenog ni c
drunkard is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2011., 19:00   #657
Nakon sto stavim preljev i operem kosu 5-6 puta hoce mi se vratiti jednaka boja kao sto mi je sada? O cem to ovisi?
Julija_bezRomea is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2011., 22:05   #658
Ovisi o tome kolko dobro ti kosa prima pigment, tj. boju i o tome kaj staviš na glavu. Ovi preljevi u vrećicama ti se jako brzo ispiru, tako da su ti oni najbolji za to što ti želiš. Ove polutrajne boje, se, iako bi trebale bit polutrajne, iznenađujuće sporo i teško ispiru.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2011., 15:18   #659
Pozdrav cure! Ja idem sutra kod frizerke i mislim staviti preljev.. jeli moguće s preljevom dobiti točno ovakvu boju... http://imageshack.us/photo/my-images...otocalld.jpg/? moja kosa je sada svjetlo smeđa. hvala na odgovoru
sally888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2011., 18:48   #660
Teško. Preljev ti je više za nijansiranje kose, znači s njim ćeš dobit efekt "prirodna boja kose, samo bolja", ono sjajna kosa i to... Ali nekakve promjene u boji ne baš, pogotovo ne na svijetlije.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:49.