Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.10.2010., 21:33   #1
Gümüş / spoileri

vidim da se priča o gumus na temi kivanc tatlitug,pa sam mislila,ak se serija prati da ju komentiramo na zasebnoj temi.
za one koji ne znaju,to je turska serija koja se prikazuje na obn-u i fox-u.
glavne uloge tumače kivanc tatlitug i songul oden.

danas je na obn-u bilo preprenapeto.jel tko gledao?ja jedva čekam da se pomire mehmet i gumus.on mi je najljepši tip onak...ikad.a ona je tako ženstvena i fina.samo da ne budu dugo razdvojeni.
__________________
just do it.
Lišće is offline  
Old 14.10.2010., 22:58   #2
Ja sam gledala. Super zanimljivo jučer i danas! Koliko sam shvatila jučer je bio kraj 1.sezone, a danas je počela 2.sezona zar ne? Inače i Kivanc mi je danas izgledom više sličio onomu iz Ask i memnu
moriturite is offline  
Old 14.10.2010., 23:36   #3
Quote:
moriturite kaže: Pogledaj post
Ja sam gledala. Super zanimljivo jučer i danas! Koliko sam shvatila jučer je bio kraj 1.sezone, a danas je počela 2.sezona zar ne? Inače i Kivanc mi je danas izgledom više sličio onomu iz Ask i memnu
daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.tako mi je drago da si to zamijetila.meni isto,al sam mislila da umišljam.sad mi je puno ljepši.prije mi je djelovao jako mršavo.to mi se ne sviđa.sad zgleda više kao pravo muško a u aski memnu mi je vrh
tak mi je bilo krivo kad na početku on dođe u autobus i zaustavi ju i onda se probudi.ja sam mislila da je to za stvarno.
inače,riknula sam od smijeha na onaj njihov ples.
gumus je prekrasna.a s ovom valovitom kosom još više.
__________________
just do it.
Lišće is offline  
Old 15.10.2010., 00:21   #4
Quote:
Lišće kaže: Pogledaj post
daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.tako mi je drago da si to zamijetila.meni isto,al sam mislila da umišljam.sad mi je puno ljepši.prije mi je djelovao jako mršavo.to mi se ne sviđa.sad zgleda više kao pravo muško a u aski memnu mi je vrh
tak mi je bilo krivo kad na početku on dođe u autobus i zaustavi ju i onda se probudi.ja sam mislila da je to za stvarno.
inače,riknula sam od smijeha na onaj njihov ples.
gumus je prekrasna.a s ovom valovitom kosom još više.

Daaaaaaaaaaaa i ja sam u početku mislila da umišljam al opet pozorno promatrah i promatrah i nešto stvarno jest drugačije. Nekako malo stariji i nije jako mršav. Puno bolje je ovako Uzela si mi riječi iz usta što se tiče onog plesa...koji čudan ples

Inače meni ponekad u sred serije jednostavno nestane OBN na TV-u pa se moram prebacivati i pratiti seriju preko OBNa na netu ufff. Ne znam šta im je...evo ni sad nemam slike. Jel se tebi to događa?
moriturite is offline  
Old 15.10.2010., 00:49   #5
Cure, moze link di to gledate? Moze i na PM..
Isolta is offline  
Old 15.10.2010., 01:16   #6
imas svaku vecer u 20:00h na obn-u...za net ne znam,osim na youtube bez prijevoda...


btw...obozavam
Venera23 is offline  
Old 15.10.2010., 08:18   #7
Zadnje dvije epizode su bile odlicne. Medjutim, nisam gledala prvi dio 21. Pogledala sam na netu ali naravno bez prevoda pa vas molim da mi neko preprica sta je Gumus rekla Mehmetu u bolnici nakon sto saznaju da je izgubila dijete, i sta on govori svojima kad se kasnije u hodniku lomi?

Inace, sinocnji ples
peahen is offline  
Old 15.10.2010., 11:53   #8
Quote:
Isolta kaže: Pogledaj post
Cure, moze link di to gledate? Moze i na PM..


Evo na ovom linku http://wwitv.com/tv_channels/b5798.htm je OBN Live TV broadcasting, s prijevodom naravno Služi kao pričuva kad mi nestane slike na TV-u, meni funkcionira, nadam e da će i tebi poslužiti.
moriturite is offline  
Old 15.10.2010., 17:45   #9
negdje sam pročitala da je ova serija najgledanija turska sapunica, daleko ispred 1001 noći. u arapskom svijetu ju je odgledalo 82 milj. ljudi. znači da nešto vrijedi.
možda dođe i kod nas...
Plavi kaputić is offline  
Old 15.10.2010., 19:13   #10
sumnjam da će doć.nisam ziher da će turska popularnost potrajati.iako,ja bih rado da potraje.imaju super serije.a i jezik mi je poseban i lijep.
ja sam negdje čula da je ask i memnu isto bolje gledana bila od binbir gece.
__________________
just do it.
Lišće is offline  
Old 15.10.2010., 21:31   #11
Ne sumnjam da je gledanija od 1001 noc ... serija je super samo mi nije jasno sta ce sve da natrpaju u ovih 156 ili koliko vec ima epizoda.
btw onu Derin bi rascupala samo tako grrrrrr (samo nesto kontam da ne nosi ona nekakvu periku, kosa joj je tako neprirodna)
__________________
Rekoh: "Neka bude svjetlost!", pritisnu prekidač i bi svjetlost... i šta da ja sad mislim o sebi...
Peyton Marie S. is offline  
Old 15.10.2010., 22:53   #12
Quote:
Peyton Marie S. kaže: Pogledaj post
Ne sumnjam da je gledanija od 1001 noc ... serija je super samo mi nije jasno sta ce sve da natrpaju u ovih 156 ili koliko vec ima epizoda.
btw onu Derin bi rascupala samo tako grrrrrr (samo nesto kontam da ne nosi ona nekakvu periku, kosa joj je tako neprirodna)
derin je preblesava.vidi da mehmet voli gumus i ona onda serucka.ako nekog voliš budi pošten pa reci 'volim te' i gledaj jer će te prihvatit ili neće i onda živi s tim.ovo je njeno kurvinski.
btw.bahar i šefer su baš pokvarene.tj.bahar manje,ali ipak je nepoštena.
tugće,wtf?kaj je pak njoj?
ne znam točno kolko ali ima puno nastavaka.ni meni to nije simpatično.obično tako unište dobre serije jer se sve počne ponavljati.
__________________
just do it.
Lišće is offline  
Old 15.10.2010., 23:55   #13
Quote:
peahen kaže: Pogledaj post
Zadnje dvije epizode su bile odlicne. Medjutim, nisam gledala prvi dio 21. Pogledala sam na netu ali naravno bez prevoda pa vas molim da mi neko preprica sta je Gumus rekla Mehmetu u bolnici nakon sto saznaju da je izgubila dijete, i sta on govori svojima kad se kasnije u hodniku lomi?

Inace, sinocnji ples
Mislim da mu nije ništa govorila,cijelo vrijeme on je govorio.Krivi sebe,govori da nema sreće u vezama,da ne zaslužuje Gumuš i bla bla...na kraju odlazi iz sobe i kada je otišao Gumuš govori "Mehmet,kako se lako predaješ".
astra gtc is offline  
Old 15.10.2010., 23:58   #14
Quote:
Lišće kaže: Pogledaj post
derin je preblesava.vidi da mehmet voli gumus i ona onda serucka.ako nekog voliš budi pošten pa reci 'volim te' i gledaj jer će te prihvatit ili neće i onda živi s tim.ovo je njeno kurvinski.
btw.bahar i šefer su baš pokvarene.tj.bahar manje,ali ipak je nepoštena.
tugće,wtf?kaj je pak njoj?
ne znam točno kolko ali ima puno nastavaka.ni meni to nije simpatično.obično tako unište dobre serije jer se sve počne ponavljati.
Mislim da će tek Bahar pokazati svoju zločestu stranu.Čini mi se da će majkota Šeref biti mala beba.
Što se tiče Tugće,vidi se da ju samo lova zanima...mala drocica koja je za lovu sve i svašta spremna napraviti.
astra gtc is offline  
Old 16.10.2010., 04:02   #15
you can Watch episodes here from obn tv

http://www.youtube.com/user/natabanuonline
Rozita_Mv is offline  
Old 16.10.2010., 14:13   #17
Talking

Curke, hvala vam za linkove za online gledanje Gumus skoro sam bila umrla od tuge sto nisam mogla gledati ovu seriju, ali zahvaljujuci vama sada mogu
__________________
"Kad god razmišljam o životu, shvatim da je teško u ovom čoporu vukova da besramno ne zaprljaš ruke... Kad god razmišljam o životu, prekinem tišinu, započnem s tvojim imenom. Tvoji oceani tajni kreću se u meni...ne...ne postoji drugi izlaz, jer ja sam vezan za tebe, ti to ne možeš znati...." - Attila İlhan
Jacqueline265 is offline  
Old 16.10.2010., 23:10   #18
budem i ja počela to pratiti.. ali moram od početka a vidjela na tom youtube kanalu da je 21. epizoda sad... pogledala sam aski memnu i najradije bi opet nema bolje serije a ako svi hvale i ovu pa valjda je i ta super
fame chocolate is offline  
Old 16.10.2010., 23:54   #19
Quote:
dame_chocolate kaže: Pogledaj post
budem i ja počela to pratiti.. ali moram od početka a vidjela na tom youtube kanalu da je 21. epizoda sad... pogledala sam aski memnu i najradije bi opet nema bolje serije a ako svi hvale i ovu pa valjda je i ta super

I meni je Aski memnu predobra serija , šteta što su je ukinuli

Što se tiče Gumus, nećeš požaliti ak je budeš počela gledati. Super je
moriturite is offline  
Old 17.10.2010., 02:21   #20

http://img153.imageshack.us/img153/7...0466752100.jpg


http://kelebekgaleri.hurriyet.com.tr...&p=22&rid=2369
Rozita_Mv is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:04.