Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.03.2011., 22:30   #9561
Opet ništa ni večeras. A tako im je dobro krenulo, moraju kupiti još suđa jer se eto razvoda pa da imaju što dijeliti. Ne vidim drugi razlog.
Pa zajedničko bacanje ogledala, špricanje iz špine/pipe, dijeljenje lepinje, raščišćavanje situacije s Alijem, sve je vodilo k brlji, ali ne daju dušmani s Nove Tv. Valjda su nam važnije reklame.
Svidjelo mi se kako je Asi razgovarala s Demirom, rekla što joj smeta, što očekuje od njega. Baš su bili slatki. Ali više sreće u ponedjeljak.

Prijevod nikad nije bio gori nego večeras.
Ali je zato Neriman briljirala.
Oria is offline  
Old 11.03.2011., 22:31   #9562
Quote:
Oria kaže: Pogledaj post
Odgledala sam opet te poslovne pregovore i slanje po čaj. Moje je mišljenje da je Demir tu čist k'o suza.
Prvo, zašto je on uopće prisutan, zašto mu je Asi 'dopustila' da bude tu, da joj glumi ukras, security? Trebala ga je odmah eliminirati ako ga ne želi.
Čini mi se da to što ju je poslao po čaj nije problem čak ni njoj, ona je domaćica u svojoj kući. Mi to doživljavamo drugačije, ali mislim da pušemo na hladno. Demir to ne radi da bi je ponizio i nametnuo se kao glavni. Da su u uredu, sigurna sam da bi zvao tajnicu. Zatim je vješto uključuje u pregovore, pita za mišljenje (Luka je blizu, zar ne Asi?), navodi vodu na njezin mlin. Ona mu zamjeri što pregovara umjesto nje, a istovremeno ga ovako gleda, svjesna koliko joj on pomaže.


Da nisu posvađani, Asi bi mu bila zahvalna do neba. ...
Sve od A - Z Bzvz smo preuvelicale situaciju.

Quote:
mariana7 kaže: Pogledaj post
BRLJA JOK
mariance ... Zivot stati nece ... bit ce bolje od ponedjeljka ... ... ...
monimalu is offline  
Old 11.03.2011., 22:31   #9563
Poštovana,

S 21. ožujka započinje proljetna shema koja donosi nove formate na naš ekran i sukladno tome izmjenu aktualnog TV rasporeda. Drago nam je da ste vjerna gledateljica serije ‘Asi’ koju planiramo emitirati do kraja. O novom terminu prikazivanja pravovremeno ćemo vas obavijestiti.



Svako dobro i srdačan pozdrav,

NOVA TV


ovo je odgovor na upit u kojem će se terminu emitirati Asi
Taya is offline  
Old 11.03.2011., 22:32   #9564
asi i demir-sta reci !toliko se vole ali su ponosni do bola.vidi se da se trude .ali veceras ništa od mirenja.ponedjeljak mora biti taj dan....melek-ponasa se ko balavica,demir joj kaze radi oruzja a ona odmah aliju kaze.bas je glupa,a ali dobio po labrnji ovaj put pošteno.sve u svemu nije loše veceras.drago mi je jedino sto je defne zivnula ,a kerim se pokazao kao osoba koja ne miruje ,nije se cak ni potrudio da popravi brak ,ali bit ce iza to vremena.....neriman i fatma vrhunske u sauni i fitnes centru,joj pukla sam od smijeha kad su vjezbale
lili prvic is offline  
Old 11.03.2011., 22:33   #9565
Quote:
bosco kaže: Pogledaj post
Ako je bude u ponedeljak Na rasporedu je nema
Ima, 14.3. Asi u 20:55

http://novatv.hr/raspored/tjedni/
duchessa is offline  
Old 11.03.2011., 22:33   #9566
Quote:
duchessa kaže: Pogledaj post
Meni se čini da jedino Aslan kuži da Melek nije balavica (i sama sam zaboravila da je ona 5 god starija od Asi) i ne tetoši je, pa "slatka" Melek pokazuje "dugi jezik"

Lijepo je obećala bratu, i evo ga na opet će je Ali "obrlatiti"
Tko je ovdje napomenuo da je Melek prijetvorna- pogodio je, jer tako ispada , čas slatkica, čas pokaže zube

edit: I Aslan i Melek imaju "zabranjenje ljubavi"..a razlika je u tomu što je Aslan toga svjestan i bori se sa sobom
Ja ne vidim da Melek ima unutarnje borbe u vezi ljubavi prema Aliju
potpis ko bomba!

aslan se lomi i zna da to što radi nije okej. ali ova MELEK?!?!? wtf?! JA SAM BEZ TEKSTA!!!! kako mulja, kako laže, kako vara. anblivbl.

a jeste primijetili izraze lica od melek?

1. izraz: kad je sa alijem. napirlitana, colgate sensation white osmijeh, degutantno nabacivanje bez stila.

2. izraz: kad pusti jezičinu i naprasno je odrasla osoba

3. izraz: kad laže i mulja

4. izraz: stara melek, naivna, usplahirena, ranjiva, na rubu plača, sa onim pogledom kao u kratkodlakog jazavičara.

najodvratniji mi je switch koji se dogadja izmedju izraza br. 4 i izraza br. 3, primijetila sam da to često koristi. recimo, odvratna scena kada KAO ide kod demira (željna ga, haha) da ocinka asi. tu je bio switch, isto jedan od odvratnijih kada se na večeri pred asi pravi "sve cool, baš smo dobre legice". bljak. na kraju, nakon SVEGA - ona sjedi u prirodi sa alijem i izrazom br.1. meni došlo da povraćam.

:::::::::
vajt, oria, MI, hajat: čoklajk za gifove, slike!!! top.
čoksexy demirbey IN RAGE ... aaaaa ... ufff.

FORUM ŠTEKA!!!!

marianči - potpis na tvoj post sa ptethodne stranice!!! a posao, haha, jbt ko da je kod mene na konzultacijama bila! hahaaa.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •

Zadnje uređivanje Mina : 11.03.2011. at 22:42.
Mina is offline  
Old 11.03.2011., 22:33   #9567
Quote:
bosco kaže: Pogledaj post
Ako je bude u ponedeljak Na rasporedu je nema
ima je ima,ja sad vidila
lili prvic is offline  
Old 11.03.2011., 22:33   #9568
Quote:
monimalu kaže: Pogledaj post

mariance ... Zivot stati nece ... bit ce bolje od ponedjeljka ...
http://www.youtube.com/watch?v=KMbsP...:cerek::cerek:
mariana7 is offline  
Old 11.03.2011., 22:34   #9569
Quote:
Taya kaže: Pogledaj post
Poštovana,

S 21. ožujka započinje proljetna shema koja donosi nove formate na naš ekran i sukladno tome izmjenu aktualnog TV rasporeda. Drago nam je da ste vjerna gledateljica serije ‘Asi’ koju planiramo emitirati do kraja. O novom terminu prikazivanja pravovremeno ćemo vas obavijestiti.



Svako dobro i srdačan pozdrav,

NOVA TV


ovo je odgovor na upit u kojem će se terminu emitirati Asi
Vrlo konkretan odgovor sve si saznala ,zbilja svašta
bosco is offline  
Old 11.03.2011., 22:35   #9570
Smile

nešto ,,šteka,, komplet, nisam se isto mogla nikako uključiti, jedva

većeras je bilo super, - nehriman zrihtala stvar do kraja, ko prava provodadžika

asi - sredila demira, vratila mu za pregovore oko zemljišta, prava je, kraljica situacije, vratila mu za neukazano povjerenje, za sumnju, a demir lud od ljubomore, očekujmo ludo izmirenje.

zija i ishan - kako se dobro razumiju, zija je sve bolji, on i gondža jedino pravo uživaju u braku i ljubavi, drago mi je zbog njih, jedini stabilan par između svih

krađa oraha - e nemože biti bolje nego kad se već odrasli, ponašaju kao djeca, aslan, melek i dečki - a bolje da je otišla s jednim na kavu, nego na sastanak s alijem.

ali - koje je to zlo, a takvih ima i u realitetu.

nehriman - na sastanku, neponovljiva, - ako g. suhejla dopadaju čizme mogu i tebi jedne kupiti , hahaha majstorica se pobrinula da odvoji gosp. suhejlu od muža

a za ono asi-demir, pa strpite se malo, bit će, bit će

hajd , dobra zabava, sutra je vikend, malo odmora od radnog tjedna i slatko isčekivanje ponedjeljka.

skorpion1 is offline  
Old 11.03.2011., 22:35   #9571
Quote:
Oria kaže: Pogledaj post
Opet ništa ni večeras. A tako im je dobro krenulo, moraju kupiti još suđa jer se eto razvoda pa da imaju što dijeliti. Ne vidim drugi razlog.
Pa zajedničko bacanje ogledala, špricanje iz špine/pipe, dijeljenje lepinje, raščišćavanje situacije s Alijem, sve je vodilo k brlji, ali ne daju dušmani s Nove Tv. Valjda su nam važnije reklame.
Svidjelo mi se kako je Asi razgovarala s Demirom, rekla što joj smeta, što očekuje od njega. Baš su bili slatki. Ali više sreće u ponedjeljak.

Prijevod nikad nije bio gori nego večeras.
Ali je zato Neriman briljirala.
da prijevod je malo zahrdao ,gledala ja na engleski ,nesto cak nisu ni preveli
lili prvic is offline  
Old 11.03.2011., 22:35   #9572
Quote:
bosco kaže: Pogledaj post
Ako je bude u ponedeljak Na rasporedu je nema

ima ima ...

Quote:
Taya kaže: Pogledaj post
Poštovana,
S 21. ožujka započinje............

ovo je odgovor na upit u kojem će se terminu emitirati Asi
još nek nam ovdje okače ...a mislim da će je pomaknuti malo kasnije...samo ne popodnevni termin....

















@skorpion1 - nisam znači jednina ...svako malo me izbaci forum pa se ne mogu priključiti
__________________
I love you not because of who you are, but because of who I am when I am with you.
whitelily is offline  
Old 11.03.2011., 22:37   #9573
evo i ja dobila
Poštovana,
S 21. ožujkom započinje proljetna shema koja donosi nove formate na naš ekran i sukladno tome izmjenu aktualnog TV rasporeda. Drago nam je da ste vjerna gledateljica serije ‘Asi’ koju planiramo emitirati do kraja. O novom terminu prikazivanja pravovremeno ćemo vas obavijestiti.

Svako dobro i srdačan pozdrav,
NOVA TV
lili prvic is offline  
Old 11.03.2011., 22:38   #9574







ah osmijeh...





šta ono reče na početku...koliko posuđa, pribora dobila kao poklon...

__________________
I love you not because of who you are, but because of who I am when I am with you.
whitelily is offline  
Old 11.03.2011., 22:38   #9575
Quote:
bosco kaže:
Ako je bude u ponedeljak Na rasporedu je nema


ima ima ...


Quote:
Taya kaže:
Poštovana,
S 21. ožujka započinje............
ovo je odgovor na upit u kojem će se terminu emitirati Asi

još nek nam ovdje okače ...a mislim da će je pomaknuti malo kasnije...samo ne popodnevni termin....

Ma može i u ponoć samo da bude
bosco is offline  
Old 11.03.2011., 22:41   #9576
Večeras me podsjetila kad joj je iskipila kava da se to meni desilo kad sam prvi put kuhala kavu u svom stanu nakon vjenčanja ,
bosco is offline  
Old 11.03.2011., 22:43   #9577








Vrlo ste entuzijastični…vidi se i po čizmama hahahaha





i kraj ep ...al Alijeva faca , dobro ga je demir stukao ...il se namjerno zabio u drvo, da svi misle da nije toliki papak pa da je od udesa toliko masnica ....
__________________
I love you not because of who you are, but because of who I am when I am with you.
whitelily is offline  
Old 11.03.2011., 22:46   #9578
asi, izgleda pročitala što piše na forumu, još je malo poprskala vodica i krenula onako kako je trebala od prvog dana, ali ona se valjda stvarno uplašila da je demir više ne voli i laknulo joj kad je vidjela koliko je ljubomoran, a kerim dobar, ljubomoran si ,a rastaješ se, a moj oftomolog što si sada vidio u asinim očima???? sva sreća da je asi veterinar, a ne oftomolog, bog zna što bi ona vidjela u demirovim očima.
moram pogledati ponovo, ali mislim da sam vidjela smiješak na demirovom licu kad asi otkantava trgovce, izgledalo mi je da je baš ponosan na nju.

koja gnjus od melek i ono cinkanje asi, a da pritom zna da je asi nije cinkala demiru, ali to nju ne sprečava, time su pokazali kakva je koja osoba i mislim da je sada jasnije zašto asi nije rekla demiru za melek, znala je ona reakciju.
samo kakve batine bi dobio ali, da demir nema slomljena rebra, ima ovaj demir udarac, zna se on potuči.
mislim da će demir brzo kapitulirati, morat će on u spavaću sobu, milom ili silom
mrvica 1234 is offline  
Old 11.03.2011., 22:48   #9579
@whitelily Iskupila si se sa ovim i onim slikama od jucer za ono drvo sto si stavila kako je samo Demirbey

Melek je uvijek to imala u sebi samo sto je napokon ta prava Melek u njoj isplivala na povrsinu....Nema ona niti toliko bliskost niti povezanost sa Demirom kao on s njom ....vidjelo je se i po zagrljaju koiko nju Demir vise voli....sta ja nju ne mogu smislit nikako i jos kad pocne nisam ja jadna da bome da nisi ....
__________________
"Kada se dva pogleda sretnu u tisini to je poljubac dviju dusa koje se vole"

Drzat cu tvoju ruku ako se nebo srusi na nas... Pozdravili smo svoje nevolje bili smo spremni sagorjeti ....Ti si meni povjerena voljena moja...
MariaIsabella is offline  
Old 11.03.2011., 22:48   #9580
Quote:
lili prvic kaže: Pogledaj post
evo i ja dobila
Poštovana,
S 21. ožujkom započinje proljetna shema koja donosi nove formate na naš ekran i sukladno tome izmjenu aktualnog TV rasporeda. Drago nam je da ste vjerna gledateljica serije ‘Asi’ koju planiramo emitirati do kraja. O novom terminu prikazivanja pravovremeno ćemo vas obavijestiti.

Svako dobro i srdačan pozdrav,
NOVA TV
Ja se iskreno nadam da je neće staviti u popodnevni termin s obzirom da "Slomljeno srce" završava u petak,a ta serija je išla u popodnevnom terminu.
Amy25 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:20.